Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Sylwunia- jesteś wytrwała:D Kasbak - dzięki za pozdrowienia :) Od poniedziałku będziemy jeździć z dziewczynkami na rehabilitację do kopalni soli w Wieliczce-dobrze nm to zrobi na układ oddechowy(mikroklimat), psychikę (nie ma żadnych fal, radia, komórki, kompa, TV i tp. i dobrze wpływa na cerę:) Babki pewno zaglądają tylko poczytają a czasu na pisanie nie mają. Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hobahoba
dziewczyny, chce zrobic dziecku ( 10 miesiecy ) lane kluski do zupy, ale teraz sie zorientowalam, ze mam w domu tylko make do ciast ( ma juz proszek do pieczenia i spulchniacze ) ale mam tez kleik wielozbozowy, ktory ma konsystencje grubo mielonej maki. Moge z niego te kluski urobic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie mamusie,moze mi ktoras pomoze? mam nastepujacy problem: moj syneczek konczy juz 5 miesiecy,pani doktor dwa tyg temu kazala wprowadzac warzywka i owoce (jest na cycu) i od kad zaczelam dawac sloiczki (ziemniaki z marchewka,zupka marchewkowa i rozne owoce) to nie moge go namowic na cycusia :( je tylko w nocy przez sen a jak tylko rano wstanie to juz cycusia nie chce i moje pytanie jest takie: co mu dawac na sniadanie? czy na kaszke nie za wczesnie? na jakim mleku jak juz? bo ja nie wiem co mu dawac i jak placze bardzo a cyca nie rusza to mu mleczko z kartonika daje z dynia np albo z marchewka... bo nie mam pojecia co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balabala777
Witam jestem mamą 2 dzieciaczków ,nie pracuję jakiś czas temu odkryłam portal przeczytam wszystkich Jest to portal lojalnościowy .Wystarczy się zalogować i poprzez czytanie(w sumie to nie trzeba nawet czytać tych artykułow)zbierać punkty które wymienia się na nagrody Przyznam że nieraz już doladowałam sobie telefon Teraz zbieram na nagrodę rzeczową Także polecam ten portal. Gdyby któraś była zainteresowana dolączeniem do portalu podaję link Logując się z mojego linku na początek zyskuje sie 100 pkt http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=079eda5818674143b4ffb47894b6941f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkglfgj
fhgfhg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Czy ktos tu jeszcze zaglada??? Kasbak i reszta co tam u Was?? U mnie wszystko gra;):) Pozdrawiam serdecznie.....milego dnia zycze!!!🌼 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssssssssss
leci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co jakiś czas tu zaglądam i cisza Kasbak co u Ciebie? Jak dziewczynki?? jak przygotowania do roczku?? Ale to zleciało nie?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,może coś się tu ruszy??:) oj masz rację,rok przeleciał...za dwa dni Hanka ma urodziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:-) My prawidłowo w środę powinniśmy obchodzić roczek ale już w sobotę robiliśmy, tzn wczoraj bo w tygodniu M nie ma w domu i dlatego. Roczek się udał:-) A Hania już chodzi?? Bo Lena już stawia pierwsze kroki ale jeszcze woli przytrzymać się czyjejś ręki:-)))) Może się coś ruszy jeśli jeszcze ktoś tu zagląda...szkoda bo pisałyście tyle czasu ze sobą ....ja już dołączyłam praktycznie na koniec:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,fajnie,że impreza udana.Nasz roczek wypada dziś i też dziś mamy mszę i imprezkę małą:) Tak,Hanka juz chodzi od miesiąca,może dwóch:)teraz to właściwie nie chodzi a biega,bo za Nadką nie może nadążyć:) ale jeszcze cyca pije,i to jest moje największe zmartwienie teraz,bo jakoś nie możemy tego zakończyć... pozdrawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoho może Kasbak rozruszamy to forum;-) Wszystkiego naj naj naj dla Hani:-))))))))) A powiedz mi jak Nadia reaguje na Hanię?? Tzn czy jest o nią zazdrosna? czy bawi się z nią?? Adi jest strasznie zazdrosny...na początku jak mała się urodziła to było super, był zachwycony ale teraz chwilami jest naprawde źle. Stara się za wszelką cenę zwrócic na siebie uwagę poprzez złe zachowanie, brojenie itd.... Jest dzień że jest ok ale czasami wysiadam..a najgorsze że jestem cały czas z nimi sama bo M wiecznie w delegacji ehhhhh To czekam na relację z roczku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale się wykruszyłyśmy szkoda bo fajnie było z wami pisać może zajrzę od czasu do czasu u mnie wszystko gra pracuję , uczę się no i dziećmi się zajmuję nie jest łatwo ale jakoś idzie mam nadzieję że jeszcze mnie pamiętacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale się wykruszyłyśmy szkoda bo fajnie było z wami pisać może zajrzę od czasu do czasu u mnie wszystko gra pracuję , uczę się no i dziećmi się zajmuję nie jest łatwo ale jakoś idzie mam nadzieję że jeszcze mnie pamiętacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Jak tam Kasbak?? miałaś się odzywać? :-) U nas dziś ciepło było. Była u nas moja kuzynka ze swoim 4letnim synkiem więc mały miał się z kim bawić. Widzę że brakuje mu kontaktu z dziećmi bo na codzień nie mamy nawet w sąsiedztwie jakiegoś dziecka w jego wieku. Supermama pewnie że cię pamiętam. Fajnie że się jakoś kula u Was ;-))) zaglądaj tu, może weselej bedzie w trojkę;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej dziewczyny właśnie dziś podpisałam umowę i jestem na stażu w szkole jestem cała happy :) musiałam się pochwalić :):) szkoda że już prawie nikt tu nie zagląda ale nie jest źle może jeszcze da się to rozkręcić mój synek chodzi do przedszkola i teraz też widać że brakowało mu dzieci do zabawy jeszcze trzyma się na uboczu ale już pomału zaczyna się więcej bawić z dziećmi a nie sam dobra zmykam spać dziewczyny kliknijcie choć raz dziennie co tam u was jak leci i buziaki dla wszystkich postaram się zaglądać jak najczęściej :) hejka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,nie odzywałam się,nie mam kiedy siąśc przy kompie.Przy dwójce rozrabiaków jest co robić:)Pogoda ładna,więc dużo na powietrzu jesteśmy. Niestety,mam wysiękowe zapalenie kolana i to bardzo mnie ogranicza.Boli okropnie,powinnam leżeć,no ale tak się nie da.Dzieci same sobą się nie zajmą.Dzisiaj jadę do rehabilitanta i mam nadzieję,że zabiegi u niego mi pomogą,bo inaczej czeka mnie cięcie.A wtedy na oddział,czego sobie nie wyobrażam,bo przeciez nadal karmię piersią. a jeśli chodzi o kontakty Hanki i Nadki to są one bardzo pozytywne.Ładnie się razem bawią,biegają,budują klockami,rysują.Wiadomo nie zawsze jest idealnie,zdarzają się zgrzyty,ale to chyba normalne.Nigdy jednak Nadia nie wykazała jakiś oznak złości czy zazdrości.Narazie jest ok:) suupermama gratuluję pracy:) konczę ,bo kolano boli okropnie kiedy siedzę:)Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Kasbak wiem o czym mówisz...ja mam wrażenie ze ledwo jedno skończę robić a już muszę następne. Dwójka dzieci i podwójne obowiązki. narzekałam jak miałam jedno bo czasu mi brakowało ale kiedyś to był pikuś My też dużo czasu na dworze spędzamy. Jest ciepło i ciężko dzieciom troszkę dłużej wytrzymać w domu, szcególnie Adiemu Kasbak współczuje z kolanem...to teraz masz przekichane a tak jak piszesz przy dwójce trzeba wszystko tak czy siak zrobić Aaaa i najważniejsze: wszystkiego najlepszego wszystkim dzieciaczkom w dniu ich święta:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Wiecie co, poczytałam sobie trochę nasze wcześniejsze wpisy...fajnie byłoz Wami pisać ale widzę że chyba nie ma szans na uratowanie topiku. Ja zaglądam codziennie ale przecież sama do siebie pisać nie bedę..:-/ U nas jako tako jak to mówią. Maluchy dostały skierowanie na rehabilitację do Ośrodka Rehabilitacji. Mały krzywo stawia stópki, dośrodka a u małej ortopeda wykryła asymetrię i słabe mięśnie brzuszka.. Nie wiem kiedy zaczynamy ćwiczenia bo jeszcze nie dzwonili z Ośrodka z datą Poza tym mały zakatarzony...mimo upałów ale to najpewniej przez to że w niedziele byliśmy na zakupach i klima namn się zepsuła i trochę otworzyliśmy w aucie okna i chyba zawiało mu Trzymajcie się Kochane (którekolwiek jeszcze tu zaglądają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Wiecie co, poczytałam sobie trochę nasze wcześniejsze wpisy...fajnie byłoz Wami pisać ale widzę że chyba nie ma szans na uratowanie topiku. Ja zaglądam codziennie ale przecież sama do siebie pisać nie bedę..:-/ U nas jako tako jak to mówią. Maluchy dostały skierowanie na rehabilitację do Ośrodka Rehabilitacji. Mały krzywo stawia stópki, dośrodka a u małej ortopeda wykryła asymetrię i słabe mięśnie brzuszka.. Nie wiem kiedy zaczynamy ćwiczenia bo jeszcze nie dzwonili z Ośrodka z datą Poza tym mały zakatarzony...mimo upałów ale to najpewniej przez to że w niedziele byliśmy na zakupach i klima namn się zepsuła i trochę otworzyliśmy w aucie okna i chyba zawiało mu Trzymajcie się Kochane (którekolwiek jeszcze tu zaglądają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Pamietacie mnie jeszcze???:D:D:D Pozdrawiam dziewczynki serdecznie👄 Szkoda,ze sie rozsypalo:(ale milo tez,ze ktos zajrzy czasami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętacie dziewczyny ten topik?? Może jeszcze tu zaglądacie?? tak miło tu kiedyś było...ech jakoś mi się na sentymenty zebrało:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×