Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

hej,jestem dopiero teraz,cały dzień zabiegany,nie miałam czasu na kompa:) anna nie wiem co z ząbkami Adiego,Nadia nie ma czegoś takiego,ale i nabialu tez w nadmiarze nie jada.Choć te jogurty z Biedronki to są jedyne z niewielu jakie lubi:)Może udaj sie do stomatologa?Lepiej się upewnić,będziesz spokojniejsza. Anna a jak jest ze spaniem w dzień u Lenki?Śpi dużo?? bo Hanka dzisiaj w sumie jak dodałam jej czas snu to wyszło mi jakieś 1,5 godziny.Ja już wysiadam.Nie wiem,czy to normalne,czy tylko moje dzieci tak mało spią... A tak na marginesie,zapraszam na pyszną karpatkę,upiekłam,bo moja cudna Hanuśka ma dzisiaj imieninki:)Jej pierwsze w zyciu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu wszystkiego naj naj naj, spełnienia marzeń i samych uśmiechów w życiu od cioci Ani z Kafe i Adiegi I Lenki. A karpatka przepyszna :-) Mam nadzieje że zostanie na rano do kawy :-) Jak ze spaniem Lenki, Kasbak ja sama nie wiem jak to jest z jej spaniem bo jest dzień że śpi bardzo mało a jest że wiecej śpi niż bawi się. Czasami jest dzień że śpi do 12tej w południe a czasmi obudzi się już koło 8-9 i fika.. Dzis naprzykład super było bo spała dużo ale w między czasie marudziła. Może to od pogody zależy...nie wiem. Zauważyłam że jak jest na spacerku w ciągu dnia to lepiej śpi a jak np. dziś nie była to marudzi. A poza tym nieraz zaśnie a ten mój drugi łobuziak ją obudzi :-( ojjj ide bo małą się obudziła...do jutra papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Margaret myję mu zawsze pastą przeznaczoną dla dzieci, teraz akurat Colgate. Nie podaje mu żadnych preparatów witaminowych, jedynie Tran mu daje. Staram się urozmaicać mu dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziewczynki po wziewach i preparatach zawierający żelazo miały dziwny kolor zębów. Pasta też ma tu swoje działanie, po ziajce dalej nic się nie zmieniało dopiero jak przeszłam na elmex to widziałam rezultaty. Izie dodatkowo zafundowałam lakierowanie zębów. Izunia miała wczoraj ślubowanie pierwszoklasistów:) A ja i Ola jesteśmy chore:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret milo Cie widziec na starych smieciach;):D Kasbak milo,ze o mnie pamietasz👄chociaz Ty jedna:)❤️ kochana mam termin na 9 luty:)Pracuje jeszcze i nie mam czasu na nic:(po pracy mam kupe roboty w domu....zreszta jak wszystkie,ktore wracaja po pracy do domu;) Brzusio jest juz wielgachny:)a tak wogole,to u mnie moze byc;)jestem zmeczona tylko,bo calymi dniami jestemw pracy na nogach:(ale juz niedlugo i ide na macierzynski;)bede sie lenic ile wlezie;) Nie wiem co u Was:(nie mam czasu nadrobic waszych postow:(mam nadzieje,ze mi wybaczycie;)🌼 Julka zyjesz???pomachaj do Nas plisssssss:)🌼👄 Pyska????🌼 Luiza🌼 I dla calej reszty🌼 Lece lulu....3majcie sie cieplo...buziam paaa...👄!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia-2 dzieci trzecie w drodze i praca i dasz radę napisać co u ciebie- jesteś wielka:D To co w lutym córusia? :) Dużo postów niema do nadrabiania, jedna strona na 1 miesiąc- ale myślę że jak będziesz na macierzyńskim to to się zmieni-jesteś mistrzynią w otwieraniu nowych stron:D Julka-nie ma obecnie dostępu do internetu-mam z nią kontakt telefoniczny. Pozdrawiam wszystkich😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Margarett:D:Dno wiem,ze jestem mistrzynia w tej dziedzinie;):D:D:Dmysle,ze bede czesciej wpadac o ile ktos tu jeszcze bedzie;) Fluidki zdrowotne potrzebujacym sle!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam Wsie🌼 A co sie z Pyska dzieje wiecie moze???????:) 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Wstawac spiochy:P:P:P kawusia juz stygnie:) .......c..... Milego dnia zycze🌼 Ja mam juz wolne huraaaaaaaa:D:D:D:D:D:D Pozdrawiam Wszystkich!!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam na neta bo muszę poczytać o kremach stosownych do mego wieku;p 21 października wyskoczyła mi 3 na przodzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margarett wszystkiego naj naj,w kwiecie wieku teraz jesteś;P sylwuśka buziaki dla brzusia:)Mam nadzieję,że wszystko ok:) pyśka zamilkła,muszę ja na gg zaczepić,czy żyje w ogole:) anna jak tam dzieciaczki??takie pogody teraz,więcej czasu w domu spędzamy,Adi nie nudzi się??Jak malutka,zdrowa?? ja sie pochwalę,że jakieś trzy tygodnie temu Hance dwa ząbki wyskoczyły,no i silna z niej babka,siedzi sama już super od paru tygodni,a teraz na nózki się dźwiga:)trzymając się ławy potrafi ustać sama ładną chwilkę:) miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Margarett wzielam 3 dni urlopu,jutro ide do lekarza po zwolnienie,a jak mi sie zwolnienie skonczy,to ide na macierzynski;):) Kasbak dzieki👄 No i zaczep Pyske;)powiedz jej,ze jak tu nie wroci,to ja tam do niej wjade i zrobie siwy dym;):D:D:D Lece zaraz po Dawidka do szkoly:) Co tam wiecej u Was???U mnie wszystko gra i buczy;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam Was dziewczyny zaprosic w imieniu mojego Dawcia na osme ur.ktore,to odbeda sie w ta sobote:):):) Obecnosc obowiazkowa:P:P:P:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zapomniala,bym:( Fluidki sle potrzebujacym:**********************************!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mi jedynie co dokucza,to bol bioder,krzyz,bol w dole brzucha i okropnie meczy mnie zgaga:(jakos sie turlam;):D:D:Daby do lutego:D:D:D:D Kasbak co tam u Ciebie slychac???? Co u julki???dawala znac???:) Luiza pomachaj czasem;):)🌼 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie🌼 I zarzadzam machanie chociaz raz dziennie;):D,bo co ja tu sama ze soba bede pisala???:P:D:D Dobra lece;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak gapa ze mnie:( Gratki dla Hani🌼👄pokaz jakies fotki jej plissssssss:):):) Dobra zmykam na bank,bo sie niewyrobie i moj synio bedzie koczowal pod szkola zanim mama sie doturla;):D:D:D:D:D Jesoooo,a jak leje......szok:(zmokne na 100%:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak ja z zmoklam i zmarzlam,to moje:(:(:(Boszzz musze szybko,to prawko skonczyc robic,bo inaczej to chyba bede bez niego jezdzic,bo tak zdesperowana jestem:OJest chyba sztorm na morzu,bo takiego wiatrzyska juz u mnie dawno nie bylo:(A jak tam u Was pogoda?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam swietowanie Wam idzie???? U mnie dzien jak codzien......nudaaaaaa:D:D:D Moze ktoras jest chetna zeby mi sterte prania zrobic????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz moge powiedziec,ze moj sezon uwazam za otwarty:P:D:D:D:D:D:D:D:D;)poczulam sie jak za dawnych czasow;):D:D:D:D Dziewczyny meldowac mi sie tutaj i to juz!!!!!!Co ja mam czytac???siebie sama:P:P:D:D:D 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×