Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

🖐️:) Wstawac spiochy:P:P:D Kawka juz stygnie;)......c..... Milego dnia zycze🌼 Co tam u Was slychac????pewnie macie zawal roboty przed Swietami;) 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia niezłe:D:D:D Ty to odpuść sobie roboty świateczne,najwyżej sie nie zrobią,a co se polezysz to Twoje:P ja szczerze mowiąc też nic nie mam porobione,ale jakoś w tym roku nie ogarnęła mnie atmosfera świąt,w sumie to przeciez tylko długi weekend;)Zresztą przy dziewczynach to choćbym chciała zrobic cos więcej ,to nie ma szans.Hanka może spac tylko godzinkę dziennie i jej to wystarcza:/,a Nadka ciągle chce się ze mną bawić...No i kiedy cokolwiek zrobić...? anna a co u Was??dlaczego tak zamilkłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:)\ Długo mnie nie było ale wiecej teraz pracuje,cały dzien nie ma mnie w sumie w domu-teraz przygotowania swiateczne,dzisiaj cały dzień latałam,dopiero teraz sobie usiadłam:) Sylwunia świetne dowcipy:D:D:D Jak tam u was w Polsce,zimno???u nas tez nie to co u was ale daje poczuc ze jesteśmy w zimie:Pmoże spadnie u nas tez snieg-no oby:) Dziewczyny szykujecie cos pyysznego na swieta- z takich mało znanych potraw???ja jeszcze nie wiem co porobie,na razie kupuje składniki:P:P:D,buziaki,lece sie myć:)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) |Kasbak,Pyska ciesze sie,ze moglam Was rozsmieszyc;):D:D Pyska u mnie w Irlandii byla zima,ze hej,ale teraz jest juz wiosna:D:O Co do potraw,to ja Pyska robie wszystko tradycyjne i nic nowego niewymyslam,bo nie mam sily:( Wigilie spedzam u siorki,potem 1 dzien swiat u brata ciotecznego,a drugi dzien swiat u drugiego brata tylko,ze rodzonego;)i tak mi Swieta zlecal;):) Jutro trzeba jakies prezenty pokupowac dla dzieci,ale tym sie zajmie moj maz,bo ja nie mam sily latac posklepach:( Fluidki komu trzeba posylam!!!!!!!!!!!!!!! Milego dnia dziewczyny:) 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamamiaaa
Hej jestem tu nowa czy któraś mama siedzi juz w domu 10 lat jak ja.Czy jestem pierwsz i przeczytam ( jak na innych forach) ze pasożyt ze mnie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo śniegu, smacznej rybki, lekkiej i niegroźnej chrypki, uśmiechu od ucha do ucha i pogody ducha w nadchodzące święta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.**.**..**.**. Świąt radosnych, przeżyć wzniosłych, w zdrowiu, szczęściu i miłości. Niech Święta radością wypełnią Wasz dom A Nowy Rok blasku doda Waszym dniom. .**.**..**.**. ___________< o > _____________/ _________o* o.@*o. ________.' '*Q o *o@ ________( () o*o* @ o'. _______.-' o *0_Q.-'-;*o) _______.' 0 Q @0@ ()* -. ______* @ o*o @. Q * o ) _____o-...-@""-Q '-@'0*. _____.' @ Q * 0*Q. @-.) _____*.' o . @* '-@oQ.*-oQ. ____* @ * ._()__0*Q.-' @ ()* ____(o () * o* Q'._@_Q o ()*.'. ___o'-.-' @--._ @* Q *.@-* * -. ___.-' @ _Q_.-''-. @ ()-*@.oQ __.' @* o ..-' * o *.@ * 0 *@oQ) o*' _* 0.-@-._Q * 0 * . Q _.@-.*_0_.' _'._@ * o () '-._@__0__@_.-'Q o . '-.* _;--@' 0Q * Q o *@ * 0 o @ *'-*.o _.o-' * '._@__* .Q. @- . 0 () Q @ *'. _* @ * o * @ _.''Qo..__@__.--'@--.* _;'-.__@_Q . 0 () oQ * o*.*..* _____________$$$$$ _____________$$$$$ Wszystkiego Najj kochane....moc buziaczków dla Was👄👄👄👄 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Jak tam po Swietach dziewczyny???czemu nic nienapisalyscie od tamtej pory????:( U mnie jako tako;) Milego dnia🌼 Meldowac mi sie tutaj i to migiem:P:)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) A Wy co strajkujecie?????:( Gdzie na Sylwka sie wybieracie????:) Ja siedze w domu i bardzo dobrze mi z tym;)nie mam ochoty nigdzie wychodzic w moim stanie;):) Co tam u Was dziewczyny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny skladam Wam dzis zyczenia,bo jutro moge nie miec czasu;) Stary rok odchodzi wielkimi krokami, niech więc wszystkie złe chwile zostaną za nami. Nowy niech Wam przyniesie dużo zdrowia, wiele radości, a przede wszystkim szczęście w miłości. Szczęśliwego Nowego Roku życzy Sylwia z chłopakami👄🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram sie zajrzec jutro i jak Was nie bedzie,to ja tez sama tu pisac nie bede Oooo:P:P:P:D:D:D Narazie paa;) 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Zyjecie????? Zaczynam sie martwic o Was:( Czemu nikt tu niepomacha chociaz???:( Pozdrawiam Wsie🌼 Narazie🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak,Pyska do raportu!!!!O innych juz niewspomne:P Dziewczyny obudzcie sie plissssssssssss!!!!!!!!!!!! Jak zdrowko co u Was slychac???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babcia nie kupiła biletu autobusowego, wchodzi do autobusu a kierowca się pyta: - Babciu gdzie bilet? Babcia: - Biletu nie mam ale dam ci orzeszka. Kierowca się zgodził. Babcia jeździła tak tym autobusem przez miesiąc i dawała kierowcy po jednym orzeszku. Któregoś pięknego dnia babcia znowu wchodzi do autobusu a kierowca pyta: - Babciu gdzie orzeszek? A babcia: - Czekaj, czekaj złociutki dopiero jadę do biedronki po tofifi :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze kawalami Was przyciagne tutaj;):D Nauczycielka na zastępstwie w 2 klasie pyta: - Kogo macie w rodzinie najstarszego? Zgłasza się Ola: - Ja mam babcię! Zgłasza się Jacek: - Ja mam babcię i dziadka! Zgłasza się Jasio: - Ja mam pra pra pra prababcię! Na co nauczycielka: - Oj, Jasiu, ty chyba kłamiesz. - Ale dla dla dla dlaczego? ************************************************************************************** Na lekcji WF-u pani każe robić „rowerek. Wszystkie dzieci ruszają nogami, tylko nie Jasio. Pani podchodzi do niego i mówi: - Dlaczego nie ruszasz nogami? Na to Jasiu: - Bo jadę z górki. :D:D:D:D:D:D:D:D ************************************************************************************** Jasio przynosi do domu torbę pełną jabłek. Mama pyta go: - Skąd masz te jabłka. Na to Jasiu: - Od sąsiada. - A on wie o tym? pyta mama. - No pewnie, przecież mnie gonił! :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janek chrześcijanin jest bliski śmierci. Rodzina wezwała księdza. Ksiądz stanął przy łóżku chorego, który nie mówił. Ksiądz rozpoznał, że Jasiek gestykuluje, aby dano mu coś do pisania. Dał mu więc kartkę papieru i długopis. Jasiek coś napisał na kartce, którą ksiądz schował do kieszeni. Po kilku dniach odbył się pogrzeb, po którym ksiądz przypomniał sobie o kartce od Jaśka. Podszedł więc do rodziny i powiedział: - Przed śmiercią Jasiek dał mi kartkę, na której coś napisał. Jeszcze jej nie czytałem ale znając go dał nam na pewno jakieś słowa natchnienia. - Proszę przeczytać - prosi rodzina. - Oto i one: "Dupku stoisz na mojej rurce od tlenu". :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babcia mająca problemy z pamięcią pyta wnuczka: - Co to jest ten sex? Wnuczek chcąc uniknąć kłopotliwej odpowiedzi mówi: - To tak jakby się babcia najadła ogórków i popiła maślanką. Więc babcia spróbowała jak mówił wnuczek i dostała rozwolnienia. W drodze do kościoła tak ją przycisnęło, że już nie mogła wytrzymać, więc załatwiła się w rowie. Kawałek dalej znowu. Idąc dalej kolejny raz ją dopadło, więc zaszła się załatwić na pobliską budowę. W końcu dotarła do kościoła, ale było już niestety po mszy. Na to ksiądz podchodzi do babci i pyta: - Babciu co się stało, zawsze byłaś pierwsza, jeszcze przed mszą, a teraz na koniec przychodzisz? A babcia na to: - Bo to, proszę księdza, wszystko przez ten sex! Dwa razy w rowie! Raz na budowie! I jeszcze mi się chce!!! :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trwa II Wojna Światowa. Grupa Polaków uciekająca przed Hitlerem schowała się w pustej studni. Gdy Hitler po chwili dotarł do studni nachylił się i powiedział: - Halo A grupa uciekinierów udająca echo: - Halo, Halo Hitler: - A może uciekli do lasu? Grupa: - A może uciekli do lasu, do lasu Hitler: - A może są w studni? Grupa: - A może są w studni, w studni Hitler: - A może wrzucę tam granat. Grupa: - A może uciekli do lasu, do lasu :D:D:D:D:D *************************************************************************** Przychodzi Jasio w odwiedziny do dziadka. Nagle pod kominkiem spostrzegł skórę tygrysa. Mówi do dziadka: - Dziadku, dziadku, opowiedz mi jak to było z tym tygrysem!! - Wybrałem się kiedyś do lasu. Wziąłem ze sobą strzelbę, tak na wszelki wypadek. Idę sobie, idę, wtem słyszę, a w krzakach czai się tygrys. No to ja PACH, PACH, strzelam i uciekam, a on biegnie za mną i się ślizga. To ja znowu PACH, PACH, strzelam i uciekam, a on biegnie za mną i się ślizga. To ja znowu... - Kurczę, dziadku - przerywa Jasio - ale Ty odważny... Ja to bym się od razu zesrał ze strachu! - A jak myślisz bałwanie, na czym ten tygrys się ślizgał?! :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi pijak do domu, ale żona go nie chce wpuścić. Puka więc do sąsiadów, a tam otwiera mu ich mały synek i mówi: - Rodziców nie ma w domu. - To nic, czy przyniósłbyś mi szklankę wody? Chłopiec po chwili przychodzi ze szklanką, pijak wypił duszkiem, ale mówi: - Przynieś jeszcze jedną. Chłopiec przyniósł tylko pół. Na to pijak: - Chciałem całą szklankę, dlaczego przyniosłeś pół? - Bo do kranu nie dosięgnę, a z sedesu już wszystko wybrałem. :D:D:D:D:D:D ************************************************************************************************ Pani na lekcji odpytywała kolegę Jasia. Potem przyszła kolej na niego. Kolega powiedział do Jasia: - Odpowiedź na 1 pytanie to 1939 rok, na 2 to Adolf Hitler a na 3 naukowcy tego nie stwierdzili. Więc pani pyta Jasia: - W którym roku się urodziłeś? - W 1939- odpowiada Jasiu. - Jak nazywa się twój ojciec? - Adolf Hitler - rzekł. - Czy ty masz mózg? - Naukowcy tego nie stwierdzili. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ********************************************************************************************* Jasiu jedzie na rowerze do kościoła a ksiądz do Jasia: -dlaczego nie wchodzisz do kościoła? Jasiu na to: -bo nie ma kto mi popilnować roweru. ksiądz odpowiada: -duch święty ci popilnuje. Jasiu wchodzi do kościoła i żegna się przed krzyżem "w imię ojca i syna amen". Ksiądz się go pyta: -a gdzie duch święty? Jasiu odpowiada: -pilnuje mi roweru. :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tata mówi do Jasia: - Jasiu idź do sklepu i kup mi dwa piwa. Jasiu wchodzi do sklepu i mówi: -Chcę dwa piwa A sprzedawczyni do niego: -A czy ty na pewno jesteś pełnoletni? Jasiu nie wie co powiedzieć. Wraca do domu i zaczyna rozmawiać z ojcem: -Tato, pani sprzedawczyni spytała się mnie, czy jestem pełnoletni. Tata: -Idź znowu do sklepu i powiedz: Mam 20 lat, 2 dzieci, dowód wpadł mi do kanału, a żona leży ze złamaną nogą w szpitalu. Jasiu wychodzi z domu, potknął się przewrócił i uderzył w głowę. Idzie jednak dalej. Wchodzi do sklepu i mówi sprzedawczyni: -Mam 2 lata, 20 dzieci, żona wpadła mi do kanału, a dowód leży ze złamaną nogą w szpitalu. To dostane to piwo? :D:D:D:D ******************************************************************************************************** Stoją dwie blondynki na przystanku autobusowym. Jedna pyta się drugiej: -Którym jedziesz autobusem? -Jedynką. A ty? -Dwójką. Jedzie autobus z numerem 12 blondynka mówi do drugiej: -Patrz jedziemy razem! :D:D:D:D:D:D:D:D:D ***************************************************************************************************** Jedzie misio motorkiem, spotyka zajączka. - Chcesz się przejechać? - No oczywiście. Jadą 40/h, 50/h, 60/h. Misio poczuł ucisk i mokro: - Zajączku zsikałeś się? - Tak, jechałeś bardzo szybko. Zajączek aby się odegrać pożyczył jeszcze szybszy motorek. - Chcesz się misiu przejechać? - No jasne. Jadą 60/h, 70/h, 80/h. Zajączek poczuł ucisk i mokro: - Zsikałeś się misiu? - Tak jechałeś bardzo szybko. - To zaraz się zesrasz bo nie dosięgam hamulca. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie blondynka do sklepu RTV i AGD. Sprzedawca mówi: - Blondynkom nie sprzedajemy. Wychodzi wkurzona. Na drugi dzień przychodzi w peruce: - Poproszę ten telewizor. - Blondynkom nie sprzedajemy. Wychodzi jeszcze bardziej wkurzona. Na trzeci dzień przychodzi w peruce i w kapturze: - Poproszę ten telewizor. - Blondynkom nie sprzedajemy. - Skąd pan wie, że jestem blondynką? - Bo to mikrofalówka. :D:D:D:D ******************************************************************************************** Polak, Rusek i Niemiec poszli na chwilę do nieba. Powiedziano im tam, że mają iść do spowiedzi. Ten kto będzie miał NAJMNIEJ grzechów to dostanie NAJLEPSZY pojazd, natomiast ten kto będzie miał NAJWIĘCEJ grzechów dostanie NAJGORSZY pojazd. Więc Niemiec idzie do spowiedzi- 5 grzechów - dostał mercedesa... Rusek idzie do spowiedzi - 10 grzechów - dostał motorek... Polak idzie do spowiedzi - 100 grzechów! - dostał rower... Po chwili Niemiec i Rusek ciesząc się swoimi wygranymi wymieniali zdania na temat swoich grzechów, podczas gdy Polak smutny już pojechał... Niemiec i Rusek po długim czasie też więc ruszyli. Patrzą, a tu rower na środku drogi leży a Polak w krzakach, płacze i śmieje się jednocześnie. - Czemu płaczesz? - spytali - Bo mnie wszystko boli bo się przewróciłem.. - A czemu się śmiejesz?! - Bo widziałem papieża na rolkach! :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego dobrego w nowym roku:) sylwia biedna tu monolog prowadzisz:(ja tak szczerze mówiąc nie mam kiedy do kompa usiąść:(Z dwiema babami mam co robić:P Nadia ciągle sie nudzi i mnie do zabawy ciągnie,a Hanka ząbkuje od dwóch miesięcy już,noce nie przespane wszystkie:(,w dzien tez bywa marudna,ale trzy ząbki już mamy:) tylko ,że juz nie wiem co jej podawać,żeby choć trochę ulżyc.Próbowałam już nurofen,ibum,paracetamol,diphergan,viburcol,dentinox,i nic....nie pomagają:( A do tego cały zeszly tydzien Nadka sie męczyła,dopadł ja jakis wirus,wymioty i ból brzuszka non sto,już wysiadam:(co chwilę coś... a co u Was??zcemu nie zaglądacie częściej,gdzie Wy sie wszystkie podziałyście???szkoda topiku.. buźki sylwia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×