Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

🖐️:( Manika😭😭😭😭Boze jak ja Ci wspolczuje:(😭wiem co teraz przechodzicie:(,bo ja przezylam tez smierc brata😭😭😭tylko,ze on zginal w wypadku samochodowym mial 20 lat😭😭😭jechala z nim tez moja siostra,ale jej nic sie nie stalo powaznego,a on zginal na miejscu😭wspomnienia mi wrocily😭😭:(:(:( Manika Boze przytulam Cie z calych sil wirtualnie👄trzymaj sie jakos chodz wiem,ze to bardzooo trudno😡Boze dlaczego,dlaczego😭Wieczne odpoczywanie racz mu dac Panie,a swiatlosc wiekuista niechaj mu swieci:(Manika ❤️jestem z Toba🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis ja go dopionu tak postawie,ze on sie opamieta;)ilez ja moge znosic tego wszystkiego😡😠i wiecie jak ja sie czuje,wiecie??Jak matka samotna wychowujaca dzieci o tak sie czuje😭:( Ide cos zjesc,bo zemdleje:(Pozdrawiam serdecznie wszystkie topikowe kolezanki🌼👄🌼👄 Fluidki sle szczegolne dla rodziny Maniki......................🌼🌼🌼 I dla potrzebujacych rowniez posylam..............🌼 Do poczytania potem 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenko wyrazy współczucia dla Ciebie i Twoich bliskich trzymaj się mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Marzenko :( wczoraj o niczym innym nie potrafiłam mysleć...poszłam do kościoła i zapaliłam świeczkę za Twojego brata. Niedługo mój ulubiony mój kuzyn ma jechać na misje i chyba dlatego tak bardzo mnie to ruszyło:( Trzymajcie się dzielnie kochana. Trudno zacząc pisać o banalnych codziennych sprawach w obliczu takiej tragedii:( Ale trzeba iśc do przodu... Od KIlku dni JUlka wyje i nie chce zostać w szkole,a to dlatego ,że jej pani jest na chorobowym i jest bardzo wybita z rytmu,brakło jej stabilizacji.JUtro jedziemy na terapie wiec wolne od szkoły. Częstotliwość tych wizyt jest porażająca i ciągle się zastanawiam czy to ma sens... Trzymajcie sie kobitki. U mnie znowu pochmurnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyland
Witam serdecznie wszystkie Panie, Mam pytanie do wszystkich przyszłych lub obecnych mam dzieci w wieku do 16 lat. Prowadze badanie rynku dotyczące sklepu internetowego z markową używaną i nową odzieżą angielską dla dzieciaczków, od noworodków do ok. 160cm wzrostu. Trwają przygotowania do uruchomienia takiej strony, dlatego musimy wiedzieć ile osób byłoby zainteresowanych zakupami w takim sklepie? Ceny produktów od 3zł w górę. Koszt przesyłki od 6zł do 13zł(w przypadku pobrania). Główna dewiza: Odzież tylko dobrej jakości w przystępnych dla wszystkich cenach ( wszyscy wiemy jakie są teraz czasy, więc staramy się aby ceny były jak najniższe). Odzież takich firm jak next, cherokee, st.bernard, marks&spenser, disney i wiele wiele innych. Dlatego miałabym prośbe, jeżeli to nie problem to prosiłabym o wysłanie do mnie maila o treści TAK, jeżeli ktoś byłby zainteresowany takim sklepem. Żeby strona ruszyła musimy otrzymać conajmniej 300 pozytywnych opini. Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrówka i powodzenia dla wszystkich mam i ich maluszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu masz rację naprawdę ciężko się pisze po takich wiadomościach. 5 lat temu mój kolega zginął na poligonie wojskowym w Drawsku pomorskim zostawił żonę i 2 letniego syna. Na początku jest bardzo ciężko a potem życie toczy się dalej 3maj się Marzenko Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyland
Witam serdecznie wszystkie Panie, Mam pytanie do wszystkich przyszłych lub obecnych mam dzieci w wieku do 16 lat. Prowadze badanie rynku dotyczące sklepu internetowego z markową używaną i nową odzieżą angielską dla dzieciaczków, od noworodków do ok. 160cm wzrostu. Trwają przygotowania do uruchomienia takiej strony, dlatego musimy wiedzieć ile osób byłoby zainteresowanych zakupami w takim sklepie? Ceny produktów od 3zł w górę. Koszt przesyłki od 6zł do 13zł(w przypadku pobrania). Główna dewiza: Odzież tylko dobrej jakości w przystępnych dla wszystkich cenach ( wszyscy wiemy jakie są teraz czasy, więc staramy się aby ceny były jak najniższe). Odzież takich firm jak next, cherokee, st.bernard, marks&spenser, disney i wiele wiele innych. Dlatego miałabym prośbe, jeżeli to nie problem to prosiłabym o wysłanie do mnie maila o treści TAK, jeżeli ktoś byłby zainteresowany takim sklepem. Żeby strona ruszyła musimy otrzymać conajmniej 300 pozytywnych opini. Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrówka i powodzenia dla wszystkich mam i ich maluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stronach Ministerstwa Obrony Narodowej możecie na bieżąco przeczytać co się dzieje......... czekamy na przylot Grzesia............może jutro już go zobaczę..........nie wiedziałam że człowiek może wylać tyle łez.......... dzięki kochane, że jesteście ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Marzenko przytulam mocno❤️... Zaraz się zwijam z JUlką do logopedki,ciekawe jak dzisiaj będzie współpracwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenko, jestem cały czas myślami z Tobą 😘 Pogoda przepiękna, więc całe popołudnia spędzamy z Paulą na dworze. Teraz mamy dodatkową rozrywkę w postaci siedmiu miesięcznych szczeniaczków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Marzenko myslami i ❤️m jestem z Toba👄🌼:( U mnie zapiernicz przy malym,ze nie mam czasu dla siebie:(wykoncze sie psychicznie😭 Pogoda u mnie super:)ciagle na dworze czas spedzam,no teraz musialam synka uspac,wiec zajzalam:) Gumis🖐️jak tam u logopedt bylo??🌼 Pozdrawiam wszystkie kobitki,zyczac Wam udanego i spokojnego weekendu🌼 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwo wróciłam,te jazdy są bardzo męczące:(JUlka nawet dzisiaj wspólpracowała z logopedką:)w nagrodę jak zwykle dostała frytki na dworcu głównym we Wrocławiu:D Marzenko❤️ Zuziu👄 Sylwia🖐️ Monika,Luiza i Brylka pozdrawiam serdecznie A terazz czasssssss na kaweeeeeeeeeee>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenko myślami jestem z Tobą dziewczyny zazdroszczę wam tej ładnej pogody bo u mnie 4 stopnie i pada deszcz zimno strasznie a forsycja jeszcze nie zakwitła ( chociaż 10 km ode mnie już kwitnie ale ja mieszkam na takim biegunie zimna u nas zawsze zimniej niż wszędzie) pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumisiu dla coreczki👄🌼za to,ze jest taka dzielna:) Brylka :D oj wywieje Cie z tamtad;)ale nie lam sie;)u mnie potrafi 3 tyg. lac deszcz,albo i dluzej:( Glowa mi peka,Dominik rozrabia,ze sie nie da wytrzymac:(chwili w miejscu nie usiedzi:(ooo teraz wlasnie vive oglada i mam chwilke zeby cokolwiek napisac:) Jak m wroci z myjno jade po zakupy drobne,a potem musze dzieci pokapac i do spania pozaganiac:(a to juz nie jest za ciekawe;) Monisiu❤️👄co u Ciebie slychac,jak dzieci??🌼 Luiza zyjesz hop,hop??👄 Zuziu,a u Ciebie co ciekawego slychac??🌼👄 Anet.d🌼daj znac o sobie:)🌼 anianiania🖐️co sie z Toba dzieje??Cos malo piszesz:(awarie kompa masz??🌼 Manika❤️👄🌼na nas zawsze mozesz liczyc pamietaj👄 Musze konczyc,bo maly mi pisac nie daje:(🖐️wszystkim!!jak mi sie uda to zajze potem:)Buziaczki wielkie👄 Manika mega fluidki dla CALEJ TWOJEJ RODZINKI SLE.......................🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ponurą sobotę:( Marzenko dziś szczególny dzień dla Ciebie ,żegnasz swojego brata na zawsze:( bądź dzielna kochana❤️ Myślami jestem z Tobą,choć wiem ,że to marne pocieszenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:( Marzenko dzis najgorszy dzien w Twoim zyciu😭trzymaj sie jakos i badz dzielna❤️👄wiem,ze jest Ci bardzo ciezko i wiem co przezywasz:(Jestem z Toba❤️m 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️calej reszcie:) U mnie swieci sloneczko ach jak fajnie i cieplutko jest:) Gumis posylam Tobie troche slonka..................🌼zeby Ci sobote rozweselic;) Ide glowe umyc i sie ubrac,bo jeszcze w koszuli laze:DDominik spi,a Dawidzio na dworze sie bawi,M w pracy,a mnie jakies przygnebienie zlapalo:(Dobra zmykam zajze potem jak mi sie uda:( 🖐️zycze spokojnej soboty🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenko właśnie przeczytałam na stronie MON-u ,że uroczystość pogrzebowa przesunięta na jutro. Kolejny trudny dzień prze Twoją rodziną:(:(:( Sylwus pozdrowionka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Nie pisałam bo nie miałam kiedy.Pogoda była tak piękna,że cały dzień spędzaliśmy na placu zabaw.W piątek byłam z Julką na szczepieniu,nawet to zniosła dobrze.Dziś pogoda do du....pada i zimno.Humor poprawiłam sobie wizytą u fryzjera-zrobiłam sobie kolorek i ściełam troszkę włoski.Popołudniu jedziemy do znajomych. Manika❤️🌼 Dla wszystkich dziewczyn👄❤️🌼 Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Też ostatnio dużo czasu spędzamy na dworze, więc dziś nadrabiam zaległości w sprzątaniu, praniu, prasowaniu, gotowaniu...niestety Paula skutecznie mi to utrudnia 😠 Manika 😘 I dla wszystkich mamusiek 😘 Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×