Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stokrotka 23

MóJ PARTNER JEST DUŻO STARSZY...

Polecane posty

Gość CHERITA
kategorie wyznacza rozum, wyrachowaie, serce tego nie czyni🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktos
zakochanaaa nie mozna sobie narzucic jakiejs maksymalnej roznicy wieku.To jest troszeczke chore.Serce nie kieruje sie takimi kryteriami.Powiem Ci,ze Ci mlodsi faceci (w naszym wieku) sa czesto niedojrzali i nie zawsze mozna na nich liczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanaaaa
no wiec wlasnie - ale mnie chodzilo dokladnie w tym kontekscie - ze tu niektorzy zaczeli bardzo logiczne kalkulacje.... jasne ze w pewnym momencie jakas roznica wieku moze zaczac byc klopotliwa i mocno razaca (35,70) ale to przeciez tylko kwestia tego na co godza sie obie strony - przeciez nikt nikogo do niczego nie zmusza to juz jest nasza decyzja co dla nas jest "normalne" i "rozsadne" a co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie.Widze ze topik troszke odzyl.... DO TAMARA 89 Ja mam 24,On ma 53.Ja kocham ,On kocha.Jest na razem dobrze.Jestesmy szczesliwi.Nie chce tego zmieniac.... DO CHERITA Zgadzam sie z Toba w zupełności :) Pozdrawiam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanaaaa
tamara - dlugo razem jestescie? planujecie dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanaaaa
oczywiscie mialo byc stokrotka a nie tamara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leticja
Cześć dziewczyny, mój związek ze "starszym" trwa już 5 lat i bardzo, bardzo się kochamy. Choć muszę przyznać, że czasem martwię się przyszłością, np.jego późnym ojcostwem. Przypomina mi się kolega z przedszkola a potem ze szkoły po któreg przychodził dziadek. Dopiero po latach okazało się, że to jego tato. Wstydził się po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanaaaa
duza roznica jest miedzy wami? no to jest faktycznie problem ale chociaz tyle ze oni dlugo moga miec dzieci a nie to co my.. mija pare latek i juz sie boisz czy mozesz sobie pozwolic na ciaze bo to bo tamto... lepiej tak niz gdybyscie nie mogli miec dziecka razem - to az taka przeszkoda nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leticja
Różnica między nami to 13 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara89
O to super....ciesze sie,ze nie jestem sama...z taką duża różnica wieku...:)Buziaki dla wszystkich....Stokrotka a jak długo ze soba jestście????Ja dopiero jestem z moim misiaczkiem 1rok...dopiero...ale kochamy sie nad zycie!!!!A planujecie dzieci?Pozdrawiam:)Do jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigantomania
Mój facet dalej jest dużo starszy powtarzam i kocham Go na zabój (18 lat różnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara89
A kiedy was mozan zastac na topiku???Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka79
czesto wiekszym problemem od roznicy wieku jest przeszlosc. Taki facet przeciez na pewno ma jakies dzieci, byle zony po swiecie... Moj ma i choc jest starszy o 12 lat to tym co mnie przeraza jest to ze on juz mial swoj swiat i ma z niego dzieci. A ja tego swiata nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigantomania
Lilko, ale to już chyba temat na inny topic...drugie żony i coś tam A tutaj dziewczyny maja takie swoje glebokie obawy na temat tego co bedzie pozniej. Czyli - staruszek i mloda dziewczyna itp. A przeszlosc- no coz, tez sie z tym borykam u mojego ukochanego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara89
Boje sie przyszłości....Mój facet nie ma dzieci nawet żony....Na szczescie....ale mimo tego sie boje...;(Bo wiem,ze wiek robi swoje...Rrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) U mnie roznica wynosi 29 lat.Jestesmy razem 2 lata.Miedzy nami jest co dzien to lepiej.Kochamy sie.Mamy do siebie zaufanie.Szanujemy sie.O dzieciach na razie nie myslimy.Na razie.Bo chcialabym aby kiedys za kilkanascie,kilkadziesiat lat zostalo \"cos\" po czlowieku ktorego kocham nad zycie.Napewno juz nigdy nie bede tak nikogo kochac.Nawt gdybym chciala. (nie krytykujecie za uzycie slowa \"cos\"-nie wiedzialam jak to ujac) Pozdrawiam...... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha zapomnialam dodac ze mimo iz roznica jest tak duza to jednak my jej nie odczowamy.Dziwne ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem w zwiazku ze starsz
jest między nami 20 lat różnicy. Po 3 latach wychodzi coraz więcej różnic. No i ten seks... Ja dochodze 30-tki, on 50-tki. Mnie isę chce non stop, a kochamy się 2 razy w miesiącu. Kocham go ale hormony mnie rozwalają. Co robić? On uważa mnie za nimfomankę, mysląca tylko o seksie. Ale jakja nie mam o nim myśleć skoro go w ogóle nie mam??? Nie zdradzam. Mam ochotę na niego. I powoli czuję jak umieram, moja kobiecość zanika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 28 on 43
i taka różnica jest dla mnie idealna! 29 lat różnicy, to chyba trochę dużo, ale nasze 15 lat jest w sam raz! Zawsze czuję się atrakcyjna dla niego, a poza tym, aż tak wiele lat to nie jest, on wysportowany, stabilny zawodowo, zakochany po uszy we mnie... Nie zamieniłabym go na nowszy model! :) Chociaż, trochę sprzeciwów ze strony rodziny i społeczeństwa było, ale w końcu zyję dla siebie, nie dla innych ludzi, którzy czasem po prostu zazdroszczą wielkiej miłości i szukają dziury w całym... Powodzenia wsyzstkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrita
stokrotka;) i niehc nie da sobie wmawiac glupoty wlansie takie jak tu pisza ci wyzej osobom z lokali, takich co zygaja pieniedzmi i starym niedojrzlaym babom, co nigy nie kochaly, ale cholera o milosci gadac i jak zwiazek bedzie wygladal to piersze:) niehc kopnie w dupe, bo na to zasluguja te chamy doradzacze i zyje w szczesciu z toba, a ci niehc dalej zyja w tyhc lokalchsa warci siebie. ten ich swiat w pojeciu nienawisc do osoby ktora sie kocha, ten ich swiat w pojeciu materialzim do osoby ktora sie kocha. od dzis niehc kazda lafifudna co ma kase placi sama w lokalu, a nie mam kase, nie lece na ksa,e ale plac za mnie. ona leci bo ona nie ma, zobaczysz kopnie cie jak bedzie miec znajomsci, jak pozna uklady, zobaczysz przejedziesz sie. oj nagadalym tym biednym bogaczom do zluchu?! nie lubie ich i nie mam zamiaru ponzawac ANI JEDNEGO BOAGACZA Z JEGO TOWARZYSTWA, OSOBOM KTORE ZLE ZYCZYLY I RADZILY MOJEMU ZWIAZKOWI I MILOSCI MOWIE BYE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem w zwiazku ze starsz
Stokrotka23 - a jak długo jesteście ze sobą? Że nadal macie taki namietny seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed czterdziestka zanieczniesz zauwazac przepasc 10 lat to niedlugo, 29 to 1/3 zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO CHERRITA Nie za bardzo rozumiem Twojego tekstu.Jest napisany jakos tak chaotycznie. Ja i moj partner jestesmy na podobnym poziomie materialnym.W moim zwiazku nie ma mowy o \"leceniu na kase\" czy cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 37
a on 62 razem od 2 lat, sypiamy ze sobá prawie codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem w zwiazku ze stars
Mój nie ma problemu z erekcją. On nie ma takiego apetutu na seks. Woli robić coś innego. Mam wrazenie, że mu się nie chce. Jak go "zmusze" to da radę i 3 razy dziennie, ale on uważa, ze codzienny seks w związku trwającym codziennie nie jest normalny. Są ważniejsze rzeczy niz seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem w zwiazku ze stars
miało być trwającym latami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do AKTORKA
SPADAJ SZUKAC CATSINGU, BONIE BEDZIESZ MIEC KASY NA CHLEB..nie radz bo twoje odczucia nie musza sie u nich sprawdzic. nie radz ze zlosci, ze im wyjdzie a tobie nie wyszlo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×