Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stokrotka 23

MóJ PARTNER JEST DUŻO STARSZY...

Polecane posty

Gość WildWind
niestety nie moge przy cukrzycy brak tabletek :( latwe by to wszystko wtedy bylo..ale nie jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo841 - Będzie dobrze zobaczysz,może facet sie obawia rodziny.A ile jest lat po śmierci żony?(sorry za pytanko)...Może ma mało wyrozumiałą rodzinkę...Hmmm...Nie załamuj sie i nie mysl tak o nim...Ucz sie do sesji... Lovely Eyes - No prosze jak tu dużo kobietek ok.mojego wieku...;) Maturka ;) 3-mam kciuki za ciebie...I życzem przyjemnego weekendu ;P WildWild-nie mart sie o dzidziusia...Słyszałam ,ze kazda matka powinna wierzyc ,uz dziecko sie zdrowe urodzi,a nie juz na za...myslec,ze baybe moze zachorowac.Bedzie zrowe jak RyDZ:P Agniecha94- wiesz co wydaje mi sie ,ze nie wytrzymacie ,chociaz ci tego zycze ,ale zanjac facetów...Hmm...3 lata ma zyc na e-mialch i smskach?To by było piekne... Pozdrawiam wszystkie :*:*:*:*:*:* Udanego wieczorku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WildWind
dziekuje za pocieszenie, ale trzeba myslec na zapas:) gdy jest sie chorym trzeba bardzo uwazac. jak kazda mama chce miec zdrowe dziecko- wiec po co ryzykowac? im pozniej tym gorzej... caluje anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WildWind
nie zabezpieczam sie.. tylko stosunek przerywany... :) ale jestem "szczesciara" bo jeszcze nie wpadlismy;) hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WildWind
nie przejmuj sie, ja tez mam dzis jakis taki smutny dzien. tak bardzo tesknie za moim ukochanym..a jeszcze 2 tygodnie trzeba czekac! wlasnie czytak miesiecznik "mam dziecko", patrze na te maluszki i coraz bardziej chce mi sie dzidzi:) gdy wroci Jan musze z nim powaznie porozmawiac- moze mi sie uda go przekonac.. a jesli nie? no coz..bede musiala czekac..tylko to mi pozostanie.. szkoda,ze nie mieszkacie blizej mnie- chetnie wyrwalabym sie na jakas kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo - Główka do góry ...Nie ma się czym zamartwiać...Kiedyś ktoś powiedział...\"Każdy umie cierpieć - to ludziom przychodzi najłatwiej - najtrudniejszą i najambitniejszą rzeczą w życiu jest osiągnąć szczęcie.\" Weź sie w garść popatrz na Wasze kolorowe strony życia...Powspominaj mile...Pomoże zobaczysz ,bo sama to przechodziłam.(Dość często) i nadal przechodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WildWind No ładnie instynkt macierzyński -WOŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Porozmawiaj z Nim szczerze ,powiedz ,ze masz takie pragnienie,z tego co wiem ,to mężczyzni jak tylko zobacza to malenstwo ,zakochuja sie od 1-wszego wejrzenia ;) Mam nadzieje ,ze Mój kiedys sie tez tak zakocha ;) KOBIETY GŁOWA DO GÓRY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WildWind
ojj, latwo mowic.. ciezko jest sie rozweselic bedac samotnikiem nie z wyboru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierz mi mam podobną sytuację...A nawet gorszą...Wy to tam kiedys bedziecie z Nimi ...a ja ? :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WildWind
nie pij za duzo... ja staram sie ostatnio byc abstynentka;) to niby dla zdrowia,ale nie poprawia humoru.. caluje Was. dobrze,ze tu jestescie, przynajmniej mam z kim porozmawiac:) anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatjcie kobitki🌼 widze ze wkroczylam w sam środek dyskusji-ciesze sie ze topik nadal zyje:) U mnie bez zmian-jestesmy nadal razem-jest cudownie....❤️ Gorzej z moim samopoczuciem bo Dzidzia w brzuszku coraz bardziej daje o sobie znac.Mam juz za soba kilka nieprzespanych nocy z powodu WIELKIEGO brzucha ...a ile jeszcze przede mna....Mimo wszystko jestem chyba najszczesliwsza na swiecie.Naprawde nie da sie opisac uczucia jakim jest ciąża...Ruchy dziecka sa czyms tak wspanialym i nieporownywalnym do niczego.A do tego wszystkigo sa to ruchy dziecka ,ktore dal Ci ktos kogo kochasz nad zycie...Nie mam slow zeby to opisac Pozdrawiam wszystkich ciepło🌼🌼🌼 i zycze Wam wszystkiego co najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo nie w alkoholu szukaj ukojenia...To nie pomoże...Wstawaj i idz gdzies ,spotkaj sie ze znajomą...No nie wiem ...Obejrz jakis fajny film ,posłuchaj muzyki...Napisz mu coś \"sweet\'...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WildWind
zazdroszcze Ci bobaska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LaFemale18-tak od 8 miesiecy:) Kiedys bywalam tu czesciej a teraz....no coz roznie to bywa-a to czasu nie ma a to zle sie czuje.Nie zawsze pisze ale staram sie czytac na bierzaco. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WildWind
stokrotko- jak Twoj partner w roli tatusia sie czuje? sieszy sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WildWind-tatuś Dzidzi bardzo sie cieszy:) glaska moj brzuch,gada do niego,caluje i smieje sie jak mi sie brzuch rusza-strasznie lubi wtedy na niego patrzec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wszystkich, którzy mowii cos do mnie ;) : poczekamy. Jak on to mówi \"na pewno wszystko się ułoży\" :) A co do seksu i Cleo... oh, nawet nie wiesz jak sie nad tym zastanawialam. On na pewno nie wytrzyma. Ale nie moge rzadac wszytskiego... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WildWind
stokrotko, gdybym moj mezczyzna chcial dzidzie, tez bym sie tak cieszyla jak Ty..ale on boi sie wszystkiego.. bycia ojcem tez! w sumie to juz czas na niego-ma 38 lat, prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój ma 45
mój coraz częściej przebąkuje o naszej wspólnej dzidzi ;) Obydwoje mamy już dzieciaki, ale chciałabym mieć takiego naszego owocka miłości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WildWind
super pomysl.. choc nie wiem ile Wy juz macie tych dzieciaczkow..? w kazdym zwiazku powinno byc choc jedno ;) powodzenia w podejmowaniu decyzji.. ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo ! ja mam dokladnie to samo !! :) !! też tak walczę i walczę, dokładnie tydzień temu przesłał mi wielkie serduszko i ciągle pisał miłosne smsy ... wszystkie \" zignorowałam \" ( tzn. cieszyłam się jak wariatka, ale za nic mu tego nie okazałam ) , no i tak juz wytrzymuję bez odzywania się do niego cały tydzień :D :), ( ale on też nie ;(:(, albo to jakas wielka meska duma, albo mu nie zależy :(, nie wiem co mam mysleć), ale ja mam teraz do siebie wielki szacuneczek, że potrafię tyle wytrzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po maturach pisemnych... Dałam radę :) Chociaż tylko ja jedna ze szkoły zdawałam niemiecki rozszerzony i tak siedziałam sama i 3 nauczycieli mnie pilnowało.. Jakbym zbrodnię jakąś popełniła :P A z Miśkiem już jutro się zobaczę... Napisał że jest ze mnie dumny, że ładnie napisałam i mam u Niego namiętnego buziaka.. Phi? Buziaka tylko?? Ja mu dam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj czytałam jakiś artykuł na temat : STARA MIŁOŚĆ NIE RDZEWIEJE .... dziewczyny, co ja mam robić !! znowu osaczają mnie mysli o jego Ex, byli razem przez 5 lat, rozstali się dwa lata temu .... ja po prostu nie mogę tego znieść, tak bardzo się boję, że on coś do niej czuje wciąż :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WildWind
Witam wszystkie dziewczatka mlodziutkie;) ja dopiero z pracy wrocilam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WildWInd
dziekuje, wlasnie robie porzadki i przygotowuje sie na powitanie mojego Janka. zawsze przygotowuje jakas niespodzianke;) z tego powodu,ze pragne dziecka- a on powiedzial,ze wszystko musi byc jak nalezy;) czyli najpierw slub a pozniej bobo.. mam zamiar mu sie oswiadczyc! dodajcie mi troche odwagi-bo mam jej w sobie coraz mnie. on wie,ze jestem szalona, wiec spodziewa sie tego zapewne,ze to ja zrobie pierwszy krok. boje sie jak cholera,ze mnie wysmieje(to przez niemoc) i powie nie:) ale kto nie ryzykuje-ten nie ma:) prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WildWInd
dziekuje.. on lubi gdy gotuje-wiec zrobie cos specjalnego-czyli pizze hahahahaha on kocha ja w moim wydaniu! wino bedzie i jego ulubione whisky.. ale.. ale.. co zamiast pierscionka zareczynowego? hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×