Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martiniiiiiiiiiiiiii

właśnie sączę martini...

Polecane posty

Gość martiniiiiiii
dziewczynki... Nasze zdrowie... :)) i ja tu będę... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co w koncu pijemy teraz:D mimo9 to do dna za kobiety;) bo nasz rodzynek nas juz opuscil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiiii
o Cherries... nie rób mi smaku.... :)) tez bym wypiła... z pepsi oczywiście... :P za wszytskie kobiety...! i za malowane jajka!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiiii
chlup :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiiii
dobra... ja tez już ide spać... :)) miłej nocy... Kobiałki... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko z lodem i woda ale bardzo lubie en trunek;) \\_/\\_/\\_/\\_/to za Nas i Naszego Braciszka\\_/;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbiś;) śpij słodko siostrzyczko moja;) Setunia;) milutkich;) Powiatowy ;)braciszku a Tobie to pewnie wiesz czegożycze;) Martinii ;) powodzenia Dziewczyno;) dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiii
wstawać spiochy!!!! :)) ja juz wzięłam sobie apap, piję kawkę... jest lepiej... ;)) chyba sie starzeję.. ech... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiii
witaj setunia :)) no... mam kaca.... a jeszcze wreszcie troche za porządki musze się wziąć... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nie wierze ,ze dzisiaj budzilia mnie Martiniiiii ,cuda sie zdarzaja :D Ja wlasnie pije kawke i lece na zakupy ...jak ja to uwielbiam :D Milego dnia Wam zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja i tak byłem pierwsz na topiku :P tylko nie chciałem Was budzić ; bo już całkiem wyklnełybyście mnie ;) Pozdrawiam 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie za godz.wychodze ;) Barbi ;) co za noc , jestem wyspana i mam dobry humorek:D Martinii;) dzielna dziewczynka i ranny ptaszek, miłego sprzątanka;) Powiatowy;) braciszku mam nadzieje ze Jesteś zdrowy;) wiesz my tu Ciebie lubimy , nie przeklinamy:D to jeszcze kawe wypije za Wasze zdrowie i zmykam , do soboty😘 🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiii
witam całą resztę... :)) Cheries - to raczej moje dziecko ranny ptaszek... niestety... bo tak, to bym dzisiaj raczej sobie pospała... :)) powiatowy - bardzo grzeczne z Ciebie dziecko, że nie chciałeś nas budzic... ;)) zmykam też... teraz czas na zakupy.. Miłego dnia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ,ze dzisiaj topik tetni zyciem ;) Ja wlasnie pije kawke i odpoczywam po zakupach ;) Pozdrawiam 🌼 Acha ,bym zapomniala macie pozdrowienia od Kaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiii
cosik nie bardzo tętni zyciem dzisiaj... ;) ja nie mam siły... idę spać.. ledwie żyję.. :)) szalony dzien :)) pozdrawiam i nie pijcie za dużo, buziaki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×