Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martiniiiiiiiiiiiiii

właśnie sączę martini...

Polecane posty

Wiecie co jak siebie czytam to pekam :D:D:D;;) gzdzie sa moje literki ??:D:D;) lubie siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę...ja jestem 4891....a tu jakaś nagle sie znalażła 7891......podszywaczka od siedmiu boleści...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotyk >> jak jestes glodna to moze jakas kanapeczke zjedz ,a nie literki wcinasz :D Ja tez bym cos zjadla :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbiś ;) Ty wiesz że jastes moją ulubioną..........;) poprosze nie gniewaj sie na mnie;) WYBACZYSZ ? taka jestem , ehhh poznasz mnie to zrozumiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotyk>> ja sie na Ciebie nie gniewam :) Za co bym miala sie gniewac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POWIATOWY;) braciszku ja pekam ja jestem troszeczke dziwn i to wszystko , dobra napisze nie lubie nudy i to jest dziwne dla WSZYSTKICH wielkie rzeczy jestem soba :> a Nasza Barbiś jest naj............. i pamiętaj o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak...ekipka sobie gadu gadu więc nie przeszkadzam..dziekuje za chwilowe towarzystwo:) miło było wpaść... wino jest good................................................... dobranoc................ może jeszcze kiedys wpadne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DotykNocy to, że jesteś dziwna to juz wszyscy wiemy :P :P :P ale coś więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mam Tobie braciszku napisać że mam broazowe wielki oczy i kasztanowe włosy i mam 164 i waże czasami 45lub 48 czy coś jeszce ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjjjjjjj zapomniałam lubie rolki , kregle ,łyżwy , strzelać :D,malować tenis,obrazy [ojejooooooo moja wenko wracaj ] j.a. sama nie wiem co mam pisac co powiecie o Sobie TY i Barbiś ? jołłłłłłłłł pewnie cos poplatałam ale ja pije 3 pifko ------wybaczcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd ta różnica w wadze ?? pewnie raz się ważysz w u braniu i butach, a raz bez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×