Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martiniiiiiiiiiiiiii

właśnie sączę martini...

Polecane posty

powiatowy wlasnie mnie wszedzie pelno bo od 9tej juz nie spie:D barbi🖐️milego...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DotykNocyyyy
witajcie pewnie sama tu jestem wrociłam przed chwileczka i chciałam sie przywitać;) czy ten topik Martini nabierze blasku [leniuszki kochane ;)] milutkich senkow 😘;) dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DotykNocyyyy
Setuś :) milutkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomb:) a Ty czemu nie spisz rozrabiaro:D ide do was na topick o spiochach z wawy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam was juz nie ma:o zozia pewnie juz spi:D a bomba pisze prace;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ roznosicielko, możemy stuknąć po jednym ;) tylko szybko, bo zaraz musze spadać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiatowy ! z miłą chęcią, aczkolwiek wyczuwam, że chlapnąłeś kilka wieczorem..... przecież wyrażnie napisałem w rodzaju \"męskim\" ! ale wsio rawno, jak mawiali starożytni rosjanie.....po jednym małym - żeby nam się !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upsss sorki :P chyba faktycznie jeszcze dobrze nie widze, ale po jednym napewno lepiej przejze na oczy :D Twoje zdrowie :D \\_/ \\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz wybacz mój druchu, ale naprawde musze uciekać :( trzymaj się 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jedż szybko, nawet rowerem....czuć , ża jesteś wczorajszy ! ja to co innego, wózeczkiem po chodniku pod klatkę pod jadę, a potem tylko skrzynki przenieść do windy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiii
witajcie Łobuzy!!! :)) jak miło Was widzieć.. :)) zajrzę tu po 22 z piwkiem w dłoni... teraz musze spadać.. buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinii witaj:) ale powiatowy z mleczarzem od rana szaleli teraz pewnie spia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiii
witaj setunia... :)) no... chlopaki mają zdrowie... trzeba im to przyznac... ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale lepiej niech zaczynaja o normalnych porach te biesiady bo my kobiety pozniej nie mamy zadnej atrakcji:o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiii
no.... gdzie jesteście???!! :)) piwko rozdaje!!!!!!!!!!!! ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiii
no dobra... piwko juz sama wypilam... teraz ide spac, bo jutro do szkoły... pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj roznosicielu :D 🖐️ ja też właśnie dotarłem do domu ;) a na dobry początek dnia \\_/ \\_/ :D 🖐️ mariniiii :D 🖐️ setunia :D 🖐️ oko oka do oka :D a barbi gdzie nam się podziała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniii
oj... ładnie to tak balować?? ;) a potem wieczorkiem zostawiacie nas tu same.. ;) teraz pewnie śpicie, Łobuzy jedne... :P no własnie.... gdzie jest Barbi, nooo, Cheeries i cała reszta??!! ja pozdrawiam i lecę do szkoły :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Widze ,ze topik znowu tetni zyciem ;) Martiniiiiiiii>> dawno Cie tu nie bylo ,fajnie ze wrocilas :) Powiatowy >> oj braciszku Ty to masz zdrowie ,cale noce imprezujesz :P roznosiciel>> witaj na naszym wspanialym topiku :D Setunia,Cheriess,nooo gdzie jestescie ?? Milego dnia wszystkim zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×