Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martiniiiiiiiiiiiiii

właśnie sączę martini...

Polecane posty

nosorry>> ;) Chyba pojde juz spac (chociaz mi sie nie chce ) dobranoc wszystkim kolorowych ;) nara 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim :D gaiss>>>pobudka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wstawaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! już czas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! do pracy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiii
jesoooo.... ale żeście popisali i popili oczywiście... :)) kiedy ja to przeczytam??? ;)) witam wszytskich, również nowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Czesc :) po wiosennym 🌼 dla wszystkich i spadam trzeba wypic jakas kawke bo nie moge sie dzisiaj obudzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiatowy >> :D jak moglam isc wczesnie spac skoro tu byla taka swietna impreza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem, :D a martiniiii jakie oczy zrobiła, jak tu weszła O l O o takie :D !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiii
powiatowy... jeszcze większe oczy zrobiła.. :))) ładną żeście wczoraj imprezkę odwalili... :)) a ja wróciłam późno ze spotkania i już nie miałam siły siadać przed komp... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiii
no jestem... :)) wpadłam tu do was na chwilkę.. :) bardzo mi milo, żeście się stęsknili... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaiss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaiss
witajcie weszłam tylko przywitać sie i zmykam:( Powiatowy ;) dzięki za pobudke , własnie wstałam i okropnie ziewam Martinii:) miły topik;) życze wszystkim miłego dzionka ;) zmykam na kwe i na śniadanko/jeszcze śpie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaiss>>> co ??!! dopero wstałaś ??!! 😡 to ja tak sie o siódmej wydzierałem, a ty dopiero wstałaś 😡 ????????? 😤 skąd ty jesteś, że tyle czasu mój głos do ciebie leciał ??? :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martiniiiii>> jasne ,ze nam Ciebie brakowalo :) mam nadzieje ,ze dzisiaj wieczorem zajrzysz tu i wypijemy za Twoje zdrowie i za topik ,ze jeszcze zyje ;) gaiss>> 🖐️ jak sie czujesz po wczorajszej imprezie ? ;) powiatowy>> widze ,ze caly czas czuwasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbi -----> myślałaś o nas ? , długo nie mogłam zasnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbi 25>>> czuwam, czuwam :D co raz tu zaglądam :D czesc 🖐️ harlem, brakowało mi ciebie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiatowy>> czuwaj ,ja Cie zmienie wieczorem :D Ciekawe gdzie jest nosorry ,miala tez czuwac ,pewnie znowy gdzies \"lata \" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbi 25>>> oki :) a nosorry pewnie lata :D ................................ale za alkoholem na wieczór :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham 🖐️ do wszystkich Gaiss🌻Urodziny to jak wypicie kolejnego kieliszka... lepiej się czujesz ,gdy nie liczysz ile ich już masz na swoim koncie:) Wszystkiego naj naj najlepszego❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaiss
Noooo dzięki za pamięć;) z latkami spox:D Powiatowy wołałeś ale mam tak mocy sen że można mnie z łóżkiem wynieść z domu:D może wypijemy za ten topik , Martinii i za wszsystkich którzy tu zaglądają /ja dzisiaj herbatke sacze/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×