Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pytajacaaaa

ile trzeba pieniedzy aby otworzyc własny salon kosmetyczny???

Polecane posty

Gość agataaa12
początki zawsze są trudne (i drogie), ale trzeba próbować:) kiedy ja zakładałam własny salon nie było łatwo, a teraz mam już trzy :) jako wprawiona koleżanka mogę ci poradzić do salonu kosmetyki Eldan Cosmetics - super stosunek jakości do ceny. Mają mnóstwo aktywnych składników i moje klientki są zachwycone efektami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zdecydowałam się na otworzenie własnego gabinetu i nie żałuję, najlepszą inwestycją był zdecydowanie generator fal radiowych beauty treat z https://cmbpol.com, który w odmładzających zabiegach dla klientek nie ma sobie równych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zaopatrzyć się też w artykuły medyczne, pomocne w utrzymaniu higieny. Ja prowadzę gabinet w innej branży, ale tutaj tez się takie rzeczy przydają. Osobiście polecam ofertę tej firmy http://ekoemka.com.pl. Zajmują się także wynajmowaniem mat wejściowych i marketingiem zapachowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
justys22jt.futureadpro.com możesz zarobić nawet niezła kase i zareklamować swój biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość invazja88
zależy jaki chcesz mieć sprzęt u siebie. Bo właśnie profesjonalny sprzęt najwięcej kosztuje. A co do kosmetyków to możesz zakupić np eldan cosmetics bo są takie jak te wszystkie droższe profesjonalne produkty tylko że tańsze. Wszystko zależy od ciebie co wybierzesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo, ale ogólnie start w każdym biznesie jest przecież dosyć kosztowny. Wystarczy zerknąć na to - http://www.wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl/ Akurat u nich macie bardzo dobre ceny. Jeśli będziecie zamawiali internetowo, to całość wyjdzie wam taniej. Kwestia taka, jakich rozwiązań konkretnie potrzebujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawidusiek
Moja siostra otwierała salon kosmetyczny. Dużo jej pomógł Pan z Urzędu Pracy właśnie przy załatwianiu tego wszystkiego, doradzał itd. Fundusze na otwarcie wzięła z Unii i parę sprzętów pamiętam że brała w leasingu online poprzez platformę finansową i jakoś jej to się kręci teraz coraz lepiej w sumie to robi to z pasją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukalua
No na początku leasing to nie głupi pomysł, moja siostra ma salon kosmetyczny to w ten sposób załatwiła sobie na początek trochę sprzętu. Przez platformafinansowa.pl można wziąć taki leasing przez internet :) jest wygodniej i dużo szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitas
Ja tak robiłam, właśnie z tym leasingiem przez platformę finansową. Miałam trochę oszczędności na start biznesu, ale niektóre urządzenia wzięłam w i-leasingu żeby była lepsza płynność finansowa, nie lubię od razu wydawać tak dużych kwot jednorazowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka56
cos słyszałam, że w tym i-leasingu można łatwo przez internet wziąć niemal wszystko, otwieram niedługo swój gabinet kosmetyczny i zastanawiam się czy nie kupić niektórych rzeczy w i-leasing, bo nie mam pieniedzy bo od razu kupić wszystko co trzeba i planowałam kupić to później gdy firma się rozwinie, ale w leasingu tego tak nie odczuje splacajac w ratach a nie od razu płacąć duze kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoo
Karinka bierz śmiało ja brałam 2 laptopy w leasingu online właśnie przez tą platformę finansową wszystko załatwiłam przez internet szybko a rat w ogóle nie odczułam, dzięki temu mogłam zatrudnić dodatkowych pracowników i zyskałam na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julkoa
urządzenia kosmetyczne w leasing nie jest trudno wziąć, w wielu sklepach macie płatności i-leasing o czym już kilka osób pisało, wszystko przez internet, decyzja jest szybko a raty często niskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anileka33
czytałam o tym i-leasingu, wydjaje się ciekawą opcją, ja prowadzę już swój salon, ale myślę o zakupie takiego urządzenia do makijażu permanentnego a to trochę kosztuje i tutaj i-leasing wydaje się rozsądnych wyjściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja potrzebowałam autoklaw medyczny do gabinetu i dostałam w i-leasingu na platformie, załatwiłam sobie wszystko przez internet, jest szybka przyznawalność, a martwiłam się niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta_1988
A jakie dokładnie maja tam warunki ?Opinie czytam dobre ? Ale cos konkretniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiadres
Ja otwierałam i naprawdę nie trzeba dużo pieniędzy. Sprzęt możesz wziąć w leasingu. Bardzo dobre warunki ma platforma finansowa, brałam i dużo zyskałam właśnie na tym leasingu w sumie to dzięki niemu moja firma nie upadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta_1988
Przedzwoniłam tam dzisiaj podpytać się jak to wygląda i uważam że jest to korzystne, ale muszę się jeszcze was podpytać czy na pewno warto ? Oferta przedstawiała się korzystnie, tez ten cały proces wydaje mi się dość prosty, ale mówcie jakie wy macie doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na platformie finansowej masz szybko przyznany leasing, nie masz wielu formalności,wiec jest to przejrzyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredii29
Z tym akurat się zgodzę, bo sama korzystałam z leasingu od Platformy Finansowej potrzebowałam sprzęt gastronomiczny do restauracji i po zlozeniu wniosku bardzo szybko zostal mi przyznany ;) leasing jest bardzo dobrym rozwiazaniem dla poczatkujacych firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosienka542
Ja otwierałam taki mniejszy salon kosmetyczny to dofinansowanie mi wystarczyło i kilka sprzętów wzięłam w leasing online poprzez platformę finansową bardzo popularne teraz rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmara 5342
Tosieńka ja też właśnie korzystałem z leasingu online przy wyposażaniu firmy i tak jak mówisz teraz ten leasing jest bardzo popularny . Z tego co się orientuję to mają najlepsze warunki leasingowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie biznes ten wyszedł po bardzo korzystnych cenach, gdy zainwestowałem w urządzenia z oferty http://profi-med.eu . Posiadają sporą ilość produktów w przystępnych cenach, prezentujących niezwykle wysoką jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja otwierałam jakiś czas temu, nie pamiętam dokładnie, ale jeśli chcesz mieć salon trzeba inwestować. Teraz wprowadziłam system rezerwacji z mwizyta.pl i super sprawa jeśli chodzi o taki biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivien123
Pamiętaj również o tak istotnej kwestii, zarówno finansowej jak i marketingowej, jaką jest muzyka odtwarzana w Twoim salonie kosmetycznym - najważniejsze, żeby klient czuł się u nas swobodnie i dobrze! Oprócz proponowanej kawy lub herbaty powinniśmy zadbać o to, aby był to czas prawdziwego relaksu. Nie katujmy naszych klientek radiem z milionem reklam i wiadomości, które tylko zagłuszają poczucie odprężenia - to nie miejsce i czas, a opłaty za to są dość spore (http://aprmedia.pl/blog/zaiks-stoart-zpav-lub-sawp-kosztuje/). Wykorzystajcie możliwości i pomyślcie o muzyce niezależnej bez opłat zaiks, skomponowanej często specjalnie pod wasze potrzeby. Relaks jest najważniejszy i muzyka ma temu służyć! http://aprmedia.pl/blog/dobrac-muzyke-restauracji-lub-hotelu-2/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×