Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fabecum

Neutralizator skrobii - stosuje ktoś ????

Polecane posty

Gość Fabecum

Zastanawiam sie czy opłaca się kupowac - czasem pozwalam sobie na jakieś makarony itp więc jestem ciekawa jakie sa opinie stosujących :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuupppppppppppppppppppik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ekstrakt z fasoli
FABACUM zawiera Fasolaminę 2250, w pełni naturalny ekstrakt z białej fasoli neutralizujący skrobię. 1 g ekstraktu (2 tabletki Fabacum) neutralizuje 2250 kcal skrobiowych pochodzących z pokarmów takich jak: makaron, ziemniaki, chleb, ryż, kukurydza. Ponadto obniża poziom trójglicerydów. Zalecany jest osobom, które w sposób naturalny i skuteczny chcą zmniejszyć masę swojego ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrzyłam w mojej
aptece 37 zł , a na stronie producenta 25 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie łyka
???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimimi
powiedzcie mi drogie forumowiczki.... czy wy naprawdę wierzycie, że jest jakaś tabletka, która spowoduje 'neutralizację' energii dostarczonej z pożywieniem??? fizyka i fizjologia mówią o tym, że jak już coś zjemy to możemy się tego 'pozbyć' tylko w dwojaki sposób: 1. wydalić (biegunki, wymioty itp.) :( 2. zużyć jako źródło energii (w przypadku ?niezużycia? - odłożyć) jeżeli ta neutralizacja miałaby być prawdą, to jak się ta 'neurtalizacja' odbywa??? wie ktoś coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak jest przy wyżej wymienionym produkcie ale popdam przykład XENICALU - od razu ograniczyłam tłuszcze :) bo wydalanie go nie było za przyjemne :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zwykła ściema
zjadłam dwa opakowania, zero efektu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie fabacum działa.............. wywołując rozwolnienie. Tym sposobem skrobia chyba nie jest przyswajana. Pokarm śmiga po flaczkach jak po rurze w aquaparku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czyli jednak jakies
działanie ma :) Własciwie nie chodzi mi o odchudzanie - to szczesliwei mam za soba Chce utzrymac wage w miejscu - a czasem mam ochote na jakies skrobiowe produkty - cieszy mnie że poprawia przemiane materii ,bo moja nie sprawuje sie najlepiej :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chcesz to stosować na sobotni wieczór to polecam :D na dłuższą metę to chyba nie będzie za zdrowe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×