Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość treppek

Szukam ulegolej idiotki ktora spelni moje zachcianki

Polecane posty

Gość treppek
A tymczasem opowiem ci troche o sobie, mila trepko. W wieku 8 lat dostałem od wuja Kamila kukłę profesora Wilczura ale bez zębów i nostryfikacji jego dyplomu. Bawiłem sie z nim (kukłą prof. W.) w dom rozkoszy i klinikę ginekologiczną. Profesor badał mnie i ja jego. W czwartek miałem klasówkę z historii i prof. Wilczur podpowiadał mi a ja jemu. Gdy już zmężniałem i osiągnąłem wiek prawie męski bo całe 38 wiosenek, prof. Wilczur odbył ze mną stosunek analny, przerywany niestety bo zadzwonił wuj Kamil i tonem nie znoszącym sprzeciwu zażądał zwrotu kukły profesora Wilczura. Świat mi sie zawalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treppka
:D bardzo ladny, wywazony podszyw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treppka
uwielbiam robic zaupy w pobliskiej biedronce. kiedys pracowalam tam na kasie, ale wyrzucili mnie za podrywanie bogatych klientow i oferowanie im specjalnych drazy. teraz mam cale zapasy torebek z biedronki i uwielbiam owijac sobie nimi stopy na noc, a z samego rana wachac jak ladnie pachna, czy ja jestem inna czy oryginalna? raz to nawet obroniłam moje stanowisko kasowe jak god napierał tyralierią wózków. Dostałam za to zapas drazy na tydzien. Łoj jaka była radocha w domu, jak dzieciakom przyniosłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trepppka
draze sa passe podszywaczu ;) pomyliles sie, zamiast drazy wzielam tygodniowy zapas czekolady allegro ;) nadal dosc ladne podszywy :) moglam sie tego spodziewac ;) bede teraz trepppka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×