Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gorgia25

WAGA NIEMOWLAKA

Polecane posty

Mój 7 miesieczny syn waży 9,2 kg - przy urodzeniu 4400 kg Spojrzałam w ksiązeczkę zdrowia ...mój starszy teraz 10 letni syn wazył w 7 miesiącu 11 kg - karmiony przez 6 miesiecy tylko piersią, a teraz 42 nr buta 163 cm wzrostu i 58 kg ... i 15 latki sie za nim ogłądają ...ach jak ten czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inas
Mój synek ma 8 miesięcy i wazy 8,5 kg. Pediatra twierdzi, że ma dobrą wage. Powiadział też, że możliwe jest, że nie będzie już tak przybierał, gdyz intensywnie się rusza / raczkuje itp. /Mały wygląda bardzo dobrze nie jest grubaskiem, ale nie jest też chudziutki. Co myslicie o jego wadze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inas
Dodam też, że wciąż jest karmiony piersią, oprócz obiadków i kaszek oraz dokarmiany mlekiem modufikowannym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusiek
moj synek ma 7 miesięcy i wazy 10,5kg i ciuszki kupuje mu na 80 ale miał prawie 5 kilo jak się urodził juz sobie wyobrazam jaki będzie wysok, tata ma 188

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusiek
do inas a ile miał przy urodzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakto
to ja ponownie, mój grubasek wczoraj skończł 5 m-cy i waży 11 kg mieży 73 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego nie lubicie tych
córka 9 tygodni 5 kg a syn 17 m-cy 10400g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yp
moja córka ma 7 miesiecy i przy wzroscie 72 cm wazy tylko 7 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj jak wychodzilismy ze szpitala 2900 6 tygodni 4100 jak mial 6 mies wazyl 8,700 i to bylo sporo wg pediatry teraz ma 15 mies i wazy 10,200 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ma 4 miesiące i waży 7 kg i wszyscy mi mówią że jest dużym dzieckiem wię c twoja jest gigantem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timka
Mój maluszek ma 8 tygodni, waży 5 kg i ma 62 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inas
do Jusiek/ Przy urodzeniu mały ważył 3400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja zuzia ma 19 m-cy i wazy tylko niecałe 11 kg.jest drobniutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasirka
Moja Amela za tydzień skończy 3 miesiące i waży 7 kg. Myślę, że to dużo. Ręce bolą już ją nosić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakto
mój dziś ma 7 miesięcy i waży 11.500 jest ogromny mieży 80cm no i kręgosłup mi wysiada oczywiście od noszenia go na rękach !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puca
moja malutka ma 13 tygodni i wazy 6.5 kilo i wydaje mi sie ze to jest akurat! ale kazde dziecko jest inne i inaczej przybiera na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kruszynka 25 grudnia skończy 3 miesiące, jak się urodziła ważyła 2850g - 55cm, a teraz ma 5100g - 60cm. Szczypiorek z niej, ale strasznie ruchliwy i nieustannie ćwiczy - teraz podnoszenie głowy z leżenia na plecach, unoszenie na brzuchu już wyćwiczyła :) Trochę się martwię, że taka szczuplinka - karmię ją piersią i wydaje mi się,że mało je, ale pediatra pociesza,że my z mężem też chudzinki, a mała mieści się w normie. Pozdrawiam świątecznie Szczypiorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorgia25- no to masz małego pulpecika:) Ale jak mała zacznie chodzić to schudnie:) Moja ma 7 i pół msc warzy 8kg i ma 71cm:) a ile ona je czy karmisz ją piersią???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja corcia jak miala 12 tygodni wazyla 5960 g i nosi ciuszki na 80cm a jak sie urodzila wazyla 3700g 58cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja jak miala skonczone 10 tyg. wazyla 5.950, jest karmiona wylacznie piersia, a po urodzeniu wazyla 3.100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klod
moj synek ma 4 miesiace i wazy 7kg600. Urodzil sie wazyl 4kg540! mierzy 68cm!!!!!!!!!karmie tylko piersia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×