Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość Były K.O.
Michale śmiem twierdzić po wpisie michał 90 że masz 21lat i jesteś rekinem biznesu i jutro zarabiać będziesz 70 000tyś miesięcznie Szczerze gratuluje sukcesu. Ale wracając do poprzednika cytujesz szkolenia motywacyjne, pewnie jesteś spostrzegawczy i zdajesz sobie sprawę że ludzie piszący na forum znają te szkolenia. A cytując ( W OVB zostają wytrwali, i to oni zarabiają, widac mało wiesz o biznesie). Chciałbym wiedzieć ile wiesz o tym co sprzedajesz, czy znasz rynek finansowy od drugiej strony nie ze szkoleń. W ovb pracują sprzedawcy tacy sami jak w sklepie z AGD a ich prowizja i sukces zawodowy zależy od tego jak umieją sprzedać. różni nas tylko ubiór i produkty... A prawdę mówiąc nie nazwałbym doradcą finansowym kogoś kto niedawno opuścił szkołę i przeszedł parę szkoleń sprzedażowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były K.O.
jeszcze jedno Michgałku, pamiętaj o tym że jak klienta "nie dopilnujesz " i umowa padnie za jakiś czas to przyjdzie ci zwrócić prowizje byle nie te twoje 70 000 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowizion ber alle
Dlatego najlepiej niech tu zajrzy za rok, jak już ochłonie i będzie w poszukiwaniu nowej pracy. Teraz całe tłumaczenie mu jest bezcelowe. Każdy ten etap w życiu widać musi przejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaadddddddduupa
moi klienci bedą na tym zarabiali wiec po co mają rezygnować z umowy? oni wiedzą co mają, a to że wy pisaliscie na kolanach umowy to mnie w... wszystkie rozumy pozjadali....pewnie ovb znacie z opowieści, to jest polska, wszyscy są na NIE i tak potem ten kraj wygląda Powiedzcie mi jeden z drugim, tam gdzie teraz pracujecie, jakie macie szanse żeby uścisnąć ręke prezesa? Albo żeby zostać dyrektorem na całą polske?? Do konca zycia papierki przerzucajać - zero rozwoju, a o to w karierze chodzi. Pamietajcie że SUKCES przed WYSIŁKIEM jest tylko w słowniku j. polskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DWIE STRONY MEDALU
Dalej do Michała : Twój kierownik twierdzi , że ściemniamy , że jesteśmy z konkurencji , stąd tez wniosek , że ani ty , ani kierownik mało rozumiecie z tego co czytacie. Piszemy o sprawie z lat 2001-2005 więc ty byłeś na etapie pokemonów , a twój kierownik też jest w firmie pół mroku , może dwa lata , a jak by pamiętał tamte czasy , znaczyłoby to , że jest totalnym debilem , i przez 6-8 lat nie awansował. Odnośnie przedmówcy , byłego K.O. { ja też zresztą jestem ex. K.O.} poznaj rynek , poznaj produklty i wtedy zabierz głos sensownie. Bo był tu jakiś czas temu pajac , co kazał klientom zrywać umowy konkurencji , bo OVB ma lepsze. Na moją sugestię , by zaczął od klientów OVB , bo ich produkty typu Hestia Kapitał , sprzed 6-12 lat też są w świetle jego słów badziewiem. Gość zamknął jadaczkę i nie odzywa się. A może poległ niczym Batosai. CZEŚĆ ICH PAMIĘCI !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były K.O.
Wkurzasz mnie dzieciaku do prezesa dyrektora mi nie śpieszno co za różnica jak cie zwią byle szacunek ludzi był i kasa odpowiednia. Jestem właścicielem firmy i dobrze mi się wiedzie. Jak byś nie zauważył byłem K.O pracowałem w tej firmie 3 lata. J dam sobie rękę uciąć ze z twoim podejściem nie popracujesz tam długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaadddddddduupa
3 lata i co???? plajta?? Nie mierz innych swoją miarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DWIE STRONY MEDALU
Teraz już do Michałka , bo to mały chłopczyk. Powiedz mi jak teraz dajesz radę żyć z jedną ręką , bo z pewnością dłoni , która uścisneła dłoń prezesa nie umyjesz już do końca swych dni. W OVB oczywiście. Dyrektorem na całą Polskę nigdy w OVB nie będziesz !!! Będziesz Dyrektorem Krajowym, a rok temu Batosai , ? taki Ty trochę starszy/ wyliczył mi , że jest Dyr. Kraj. 17 sztuk. W 2004 było 4 sztuki. I uwiesz mi , taki dyrektor to " szycha' tylko w OVB. Widze , że wruciłeś przedwczoraj ze szkolenia I stopnia i zaczełeś Awans na KOD. Powodzenia. Tylko nie pień się tak , bo to brzmi komicznie. A ten sukces ze słownika to stare hasło , bo już w tamtych latach powtarzali go " szkoleniowcy " I najważniejsze !!!!! Uważaj na rękę , bo jak zmyjesz uścisk Dyrektora Krajowego to ci uschnie. Kariera , nie ręka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były K.O.
"moi klienci bedą na tym zarabiali wiec po co mają rezygnować z umowy?" dziecko ty nie wiesz co piszesz ŻADNA firma nie da ci 100 % pewności zarobku. a pozatym jak byś nie zauważył to mamy kryzys i wielu ludzi traci pracę lub boi się płacić składki dalej bo zamiast zarabiać to tracą , znam to z autopsji. i chodz byś staną na głowie to nie utrzymasz wszystkich umów. A właśnie czy sam ze sobą podpisałeś u mowę w mojej struktórze była to konieczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaadddddddduupa
wróciłeś a nie wruciłeś Kierownik oddziału to punkt pośredni w całej drodzę którą odbęde. Wy dalej podbijajcie karte na zakładzie o 6 rano. Ja jade na spotkanie przy kawie, ciastku - i tam zarobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DWIE STRONY MEDALU
Michałku , ty jesteś jednak Debilek. Odejście z OVB nie jest plajtą , w przypadku moim i " były KO " to powrót do własnej działalności. ja też mam firmę 16 lat i OVB traktowałem zawsze jako jedną z kilku opcji. Tobie to ciężko zrozumieć , ale właśnie świat się zmienia i trzeba do przodu , a OVB od 17 lat w Polsce stoi w miejscu. Cały czas jedzie na takich napaleńcach jak ty. A jak ci braknie ochoty , to kopną cie w D...ę , bo takich popaprańców sa setki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaadddddddduupa
Wiadomo że mam program dla siebie, bo jak mozesz coś polecać innym sam z tego nie korzystaac?? Podstawa to być stuprocentowym uzytkownikiem. Elementarne zasady MLM się kłaniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowizion ber alle
DWIE STRONY MEDALU I BYŁY K.O. No mowie wam Panowie, jakbym się przeniosł 5-6 lat do tyłu, i bym słyszał/czytał tego 21 latka! No gadki identyczne. Wtedy jako kierownik jeszcze, wiedziałem że nie zrobi nic, a teraz, stojąc z boku - to już nawet nie mówie że nie osiągniesz nic, tylko że jesteś komiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DWIE STRONY MEDALU
Michałek to Kretyn. jak mamy podbijac karty , skoro mamy swoją działalność i sami rządzimy. ja z klientami rozmawiam o interesach. Pię kawę , a ciasteczka to dla niewiast i małolatów. Ja nie jem świństw typu ciasteczko. I pilnuj klientów , bo jak ci Pan powiedział oni nie zarabiają , oni na razie płacą. Czy zarobili to okaże się za 25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DWIE STRONY MEDALU
PANOWIE . A JA SIĘ ZASTANAWIAM CZY ON JEST TAKI TĘPY , CZY TO NIE PROWOKACJA ZE STRONY TAKIEGO JAK MY NP. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były K.O.
Michałku powtórzę bo widzę że masz problemy ze zrozumieniem tekstu czytanego. Do plajty mi daleko przynajmniej dalej niż do twojego rozumu. w pewnym etapie życia zrozumiesz że to jednak nie to co chciałbyś robić i zaczniesz szukasz czegoś nowego innego kierunku rozwoju miejmy nadzieje. Bo jeżeli stoisz cały czas w tym samym miejscu to współczucie chyba że komuś to odpowiada Apropo przekładanie papierków to czy będziesz dyrektorem czy szeregowcem w OVB to czeka cie to samo podpisywanie umów, szkolenia i rekrutacja nowych. no ale będziesz miał własny jacht i furę z blachami OVB Pełen wypas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były K.O.
No Michałku ja na dzisiaj kończę pracę, Tobie życzą udanego spotkania, i szybkiego rozwoju przede wszystkim umysłowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaadddddddduupa
Nie wyzywaj mnie, bo nie jestem twoim kolegą. Ja żadnego wyzwiska nie użyłem. Kazdy robi to co lubi, jedni pracują 8 godzin, inni jak wy mówicie, inni budują interesy na lata. Ja wam życze powodzenia również, a wszystkich myslących długoterminowo poporstu do współpracy zachęcam. Każdy ma jedno życie, i u każdego doba trwa 24 godziny. Trzeba usiaść i sie zastanowić co bedziemy robić za lat 5,10,15?? Pomyśl gdzie Ty będziesz za 5 lat? Pozdrawiam wszystkich ludzi sukcesu i tych, którzy go chcą osiągnać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DWIE STRONY MEDALU
Jeśli odebrałeś to za wyzwisko to publicznie przepraszam. Stać mnie na to , jednak chcę zaznaczyć , iż intencją moją było określenie twojego stanu jednostką chorobową , bo może wiesz , że terminy , które użyłem są jednostkami chorobowymi, a w potocznym języku używane sa za słowa wulgarne. Też kończę , bo zaczyna to się robić nudne i żenujące, gdyż nie używasz własnego języka , tylko całymi zdaniami powtarzasz wersety ze szkolenia. A to już nie jest śmieszne , to tragiczne. jednak powodzenia życzę i mam prośbę , pozdrów Stanisława P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowizion ber alle
DWIE STRONY MEDALU Myśle że nie jest tępy ani że prowokacja - to po prostu tak wygląda. Cofnijmy się pare lat do tyłu, każdy gdzieś w duchu miał takie zapędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaadddddddduupa
Pozdrowie, ale muszę wiedzieć od kogo. Możesz się również publicznie przedstawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowizion ber alle
Chociaż nie, aż takich nie miałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANKA P.
Głowa boli jak to się czyta wszystko. A nie wiecie jak się pracuje w biurze OVB? Podobno szukają kogoś w Poznaniu do sekretariatu, pomoc w szkoleniach, bieżące sprawy biurowe itd. Ma być niby umowa o pracę. Ktoś ma jakieś info na ten temat? Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a n k a
Jeżeli obiecują prace w biurze na umowę o prace, to robota jak każda inna. O ile dostaniesz umowę. Na prowizji nie jet wcale tak kolorowo, zresztą nie należą się żadne świadczenia typu, zwolnienie Macierzyński itp.Jak to na prowizji. Mnie nie rajcuje praca w soboty i dzwonienie klientów po godzinach. A niestety tak bywało. Teraz wiem co zarobie,i nie kombinuje zdnia na dzień. Jestem szczęśliwa że moje perypetie z ovb się skończyły. CZY KTOŚ WIE CO ZROBIĆ Z TYM LISTEM ODNOŚNIE ZWROTU PROWIZJI ZA UPADŁE UMOWY???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANKA P.
Znajoma pracuje i mówi że kogoś takiego szukają, mam iść na jedną z 3 podobno rozmów. Zalezało by mi na umowie o pracę bo wlaśnie chodzi o takie świadczenia o ktorych napisałaś. We wtorek ma być taka rozmowa to potem coś wiecej napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaruniek
kasiorek czy istnieje możliwość skontaktowania sie z Tobą nie poprzez to forum :) pytam ponieważ jak postawię pytanie na forum to znajdzie się milion osób krytykujących system MLM ... może dobrze może nie ale łatwiej prowadzi się konwersacje bezpośrednio.... bede sprawdzał czy jest jakiś odzew :) zabawny filmik z Twojej strony :) podobał mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mischa
Do "byłego OK" i "prowizion ber alle": czy możecie zdradzić w której strukturze pracowaliście? w jakim mieście? Pracuję w OVB od niedawna ale wciąż patrzę na to wszystko z dużą rezerwą... Nie narzekam ale też nie fantazjuję na temat podbijania kolejnych miast. Zdrowy dystans... Myślę, że nie można generalizować. Każdy Dyrektor Krajowy i jego Dyrektorz Regionalni ma inną politykę sprzedażową i szkoleniową. Jedni od początku uczą przekrętów a inni etyki i lojalności. Ci którzy od początku grają nieczysto, prędzej czy później pójdą na dno i stąd biorą się takie złe opinie na temat firmy. Do "Ani P." - struktura poznańska nie cieszy się dobrą opinią, więc radziłabym Ci do niej nie dołączać, bo po jakimś czasie zaczniesz też narzekać... Większość z ich to byli Efekciarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elektra_
Ja pracuję w OVB Bardzo polecam :) ale tylko dla tych osób którzy potrafią robić więcej niż zero :))) pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych pracowników :)) życzę dużo sukcesów !!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sakus
Się tam znacie, ja zarabiam w OVB 5 tys miesięcznie, a pracuje 6miesięcy a wy ... heh. Ta praca jest dla ludzi kumatych, chcecie rozkminiać to śmiało kandydujcie na stanowisko do rządu. Możecie mówić co chcecie, ale jeśli piszecie negatywnie to na pewno wam się nie powiodło w firmie-to nie jest praca dla każdego.Powodzenia na etatowych stanowiskach za 1300 miesięcznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marko polo
odezwali się etatowi głosiciele prawdy objawionej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×