Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość Cała polska do OVB
W ten sposób zlikwidujemy bezrobocie , no i te etaty po 1.200 zł/ mc. Kto nie z nami ten ch-u-j , sorry , ten wróg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gillletop
Srednia zarobków w OVB jest sporo powyżej średniej krajowej 4-4.5 tys zł netto wiec odpowiedz czy warto czy nie sama się nasuwa chyba? Pozdrawiam Grzegorz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB LUBLINIEC
Ja pracowałem kiedyś i polecam, dobre prowizje, i atmosfera też niczego sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gillletop - czyli BUC
Średnia 4-4,5 tys. to totalna paranoja i marzenia wesołego Idioty. A tak na poważnie to prosze spojrzeć na rang listę i wyliczyć średnią z tych 0,6 , 0,3 jp , oczywiście z tych Dmuchanych 1537 też , ale w całości to wyjdzie 7,31 jp na osobę , a to za chu-ja nie da średniej 4-4.5 tys. na osobę. No chyba , że liczycie tak jak w ZUS-ie emerytury. Kasa dawno prze-pier-do-lo-na , a ZUS wylicza , ile ja za 26 lat dostanę , jeśli dożyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gillletop
pojecia nie masz o czym piszesz, ludzie po dwadzieścia pare lat zarabiają po 10 tysięcy minimum miesięcznie a ty plujesz na tą firme. Placi Ci ktoś wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODPOWIEDŹ DLA GENIUSZA
Nikt mi nie płaci , ja sam zarabiam , a ty masz tylko mglisty obraz firmy OVB , a chyba Rang Listy nie widziałeś , skoro piszesz , że ja nie mam pojęcia. I nie pluję , tylko polecam Ci zobaczyć , przeliczyć i dopiero napisać. Jaka średnia wychodzi. 10.000 w OVB zarobić można bez najmniejszego wysiłku , ale potrzeba do tego armii : " ciot , co im nie wyszło , ale mieli liczne rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gillletop
Ja poświecam się cały tej firmie i myśle ze sle nie wyjde na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były kierownik
witam Jest tu ktoś z kierowników który przeszedł potem do EFS jak się jedna dyrekcja posypała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODPOWIEDŹ DLA GENIUSZA
widzisz , zmieniasz temat , co utwierdza mnie w przekonaniu , że właśnie zaczynasz przygodę pt. ' moja przyszłość w OVB ' A nie odpowiedziałeś ani słowem na pytanie , czyli jesteś raczkującym OVB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gillletop
jestem w ovb od dłuższego czasu i przelewy mam przyzwoite:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszam do współpracy
Morał jest krotki i powszechnie znany, na ile zapracujemy - tyle mamy ;) Kto chce całe życie robic na kogoś to siedzi w tesco, biedronce na kasie, A kto chce zarabiać porządne pieniądze przy kawie ciastku przez godzinkę dwie dziennie ten wybiera rozwój osobisty w OVB. Opinie są różne, ale nikt nie powie że w OVB sie dobrze nei zarabia. A z oddawaniem kasy czyściutka ściema W zeszłym tygodniu podpisywalem umowę, przeczytalem całą i nie było tam ani słowa o tym także pozdrawiamy konkurencję A koledzy OVB-owcy do boju ;))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staszek P. dalej walczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sparrow458
Widze że dyskusja rozgorzała, a więc może ,,Zapraszam do współpracy " lub ,,gilletop" o ile nie jestes tą samoa osobą a wydaje mi się że tak sądząc po sposobie pisania ostatnich postów odpowiedz na moje pytania;] Kto zapłaci za szkolenie w Warszawie, oraz dlaczego mydli sie ludziom oczy że wybiera się dla nich najlepsze propozycje z ok 4000 dostepnych na rynku a tak naprawde jest ich gora 50? Czekam z niecierpliwoscia na Twoja odpowiedz;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sparrow458
A i jeszcze jedno pytanie do ,,zapraszam do współpracy" Napisałeś: Opinie są różne, ale nikt nie powie że w OVB sie dobrze nei zarabia. A z oddawaniem kasy czyściutka ściema W zeszłym tygodniu podpisywalem umowę, przeczytalem całą i nie było tam ani słowa o tym także pozdrawiamy konkurencję Jeżeli napisałeś że w zeszłym tygodniu podpisałeś umowę to nie możesz udzielać odpoiwedzi jak tam się zarabia, skoro nawet jeszcze nie wypracowałeś żądnych pieniędzy- taki mały bład Ci sie wkradł, musisz jeszcze pocwiczyć sciemnianie ludzi;] Pozdro;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszam do współpracy
Patrz, Wyobraz sobie ze chcesz kupić auto, Idziesz do Audi - co ci zaproponują? Idziesz do Mercedesa - co ci zapoponują? Idziesz do VW - a tam co? A jak zajdziesz do takego multisalonu to ktoś spyta się, czego naprawde potrzebujesz. I po to jest właśnie OVB, żeby te potrzeby badać. A z gillete nie mam nic współnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszam do współpracy
Ja nie sciemniam, to żadna tajemnica że w OVB zaczynam dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sparrow458
Nie odpowiedzialeś na moje pytania, lub Twoim zamiarem było na nie nie odpowiedzieć. Zapytałem dlaczego mydlicie ludziom oczy że wybieracie oferty z ok 4000 tysiecy dostepnych na rynku a w gruncie rzeczy jest ich ok 50? oraz, kto zapłaci za szkolenie w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszam do współpracy
Nic mi nie wiadomo ani o gadce ze 4000 ofert (chyba ze tyle dostępnych jest na rynku) A szkolenie w warszawie pokryje mi kierownik za odpowiedni obrót (własnie dzownilem w tej sprawie) także spokojna głowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sparrow458
Lub jesli wolisz porownania do samochodów, wyoraz sobie że chcesz kupić samochód, dzwonisz do gościa do komisu, mowi Ci ze masz ok 200 samochodów. Jest z czego wybierać no nie? Przyjezdzasz na miejsce a tu okazuje się że stoją tylko 4. Wiedząc wczesniej że ma do zaoferowania tylko te 4 samochody a nie wiecej, pojechałbyś je oglądać? Staracie się przedstawić klientowi wizje że macie umowy podpisane z wieloma firmami działającymi na rynku finansow, a tak naprawde wprowadzacie go w błąd, a ,,wiele" tych Waszych firm można policzyć na palcach jednej ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sparrow458
Tak to zaraz Ci przypomne jak to przedstawiacie u klienta oferte bo jeszcze troche ja pamietam: mamy ok 60 banków w Polsce od wiekszych przez mniejsze po internetowe, nie pamietasz tego?;] no ale lecimy dalej kazdy z nich ma do zaoferowania klientowi ok 50 rodzajow roznych operacji, założenie konta, lokaty, itp razem daje Nam to ok 3000 ubezpieczycieli na rynku mamy mniej ok 40 każdy oferuje ok 20 rodzajów róznych ubezpieczeń, 40x20=800 łącznie mamy 3800 propozycji w przybliżeniu 4000. Nadal twierdzisz ze tak nie jest? Jak ktosa to przeczyta i pojdzie na pierwsze szkolenie to bedzie wiedzial ze to co napisalem wczesniej to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sparrow458
Co do szkolenia to kierownik Ci go nie pokryje bo kierownicy tez sami za nie placą;] A wyglada to tak, że pewnego pieknego miesiaca zobaczysz ze brakuje Ci jakies 600zł w przelanjej prowizji ktore jak sie pozniej okaże poszło na cele szkolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy Batosai nam nastał
A nazywa się, ten Kretynek, co nie mówić własnymi zdaniami , po prostu " Zapraszamy do współpracy. Chłopczyku w krutkich majteczkach , piszesz takie bzdury , że żygać się chce , a wiesz dlaczego ? Bo jesteś : ten Kretynek, co nie mówić własnymi zdaniami Przepisujesz całe wersety ze szkoleń , czyli jesteś tempy jak młot pneumatyczny , masz zero własnej inwencji. cytat: W zeszłym tygodniu podpisywalem umowę, przeczytalem całą i nie było tam ani słowa o tym Zapytaj kierownika dyrektora czy innego patisona co to jest : storno , zwrot prowizji od zerwanych umów lub po prostu lapsy z pompowanej produkcji. Jeszcze pytanie : z jakiej DK jesteś ? Bo dwóch Dyr. Krajowych / tych z moich czasów, a jeszcze działających/ było kiedyś mistrzami w " produkcji produkcji , czyli produkcji j.p. na podstawie fikcji. jeśli jesteś u nich , to oni sami naucza // wytłumaczą ci najlepij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salyk
Ponad 4tys pln dla reprezentanta?? Ha ha ha dobre sobie , po odliczeniu podatku i storna to może 5-8% reprezentantów tyle dostanie :P, jak macie dostęp do aktualnych list rankingowych to mnie poprawcie. Ps Gillletop napisz jaki miałeś przelew w tym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srassoo
Na paprotnej są fachowcy napewno Ci doradza;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gillletop
2900 cebulaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszam do współpracy
Gilletop tak trzymaj życie jest za krótkie zeby w jakieś drobne się bawić tylko rozwój z z miesiaca na miesiąc wieksza wypłata i mozesz sobie pozwolić na to co chcesz i masz ochote a nie na co sie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszam do współpracy
Ale ja jestem głupi Ale mam na-je-ba-ne w główce Ale mnie zje-ba-li coś w główce Ale mam na-sra-ne w czerepie. Dwa razy byłem na rozmowie, a myślę , że jestem najmądrzejszy, nikt nie ma takiego pojęcia o życiu i pracy jak Ja , jestem najlepszy jestem największy/ kretyn oczywiście/ a kto nie wierzy to buc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszam do współpracy
ale jak sprawdzi się to co inni piszą , jak wtedy pier-dol-nę łepem o glebę to będzie taki wstyd , że tylko się będę musiał pociąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszam do współpracy
Jesteś lub byłaś konsultanktą AVON, FM Group, Betteware Mamy dla Ciebie specjalną porpozycję Zostań Konsultantką Oriflame, a na starcie otrzymasz: - pakiet próbek wód toaletowych - pakiet próbek saszetek pielęgnacyjnych - upominek gwarantowany do pierwszego zamówienia Zapisz się już dziś !!! TYLKO u mnie w prezencie ZESTAW KOSMETYKÓW za 50zł! Kupuj bez 30% marży. Przez tą stronę możesz zostać KLUBOWICZKĄ ORIFLAME Kupować tylko dla siebie i dla rodziny taniej lub jako KONSULTANTKA oferować nasze kosmetyki swoim klientkom. Wybór zawsze należy do Ciebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszam do współpracy
PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAJLEPSZYCH, ZOSTAŃ JEDNYM Z NICH! Skorzystaj z okazji, jaką daje Ci międzynarodowa firma o światowym prestiżu! Poszukujemy: Telemarketerów szczegóły - pobierz plik .pdf Trener w dziale telemarketingu szczegóły - pobierz plik .pdf Przedstawiciel handlowy szczegóły - pobierz plik .pdf Przedstawicieli Handlowych (na terenie całego kraju) Kierowników Sprzedaży (na terenie całego kraju) do pięciu programów sprzedaży: Home Care Home Art Cosmetics & Luxury Medical Oferujemy: Pracę stałą lub dodatkową, formę współpracy wybierasz sam Wysokie zarobki Interesującą i dynamiczną pracę, dzięki której samodzielnie planujesz czas i dochód Wysoki poziom bezpłatnych szkoleń, zapewniający Ci osobisty i zawodowy rozwój Możliwość stałego wzrostu dochodu Szansę na zrobienie międzynarodowej kariery Przyjemność pracy z doskonałymi produktami najwyższej jakości Szansę podróży z udziałem w międzynarodowych konkursach Wszechstronną pomoc ze strony firmy Oczekujemy: Średniego lub wyższego wykształcenia Umiejętności zarządzania grupą Kreatywności i umiejętności nawiązywania nowych kontaktów Zaangażowanie w pracę, zorientowania na sukces Nasi Menadżerowie zarabiają nawet 3 000 Euro! Zostań Menadżerem zespołu Zepter International! Proszę przesłać mi dodatkowe informacje dotyczące następujących programów firmy Zepter: Więcej informacji o warunkach współpracy pod numerem 801-300-300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×