Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość Zapraszam do współpracy
Możliwości jakie daje Ci Rainbow... ...stoją otworem dla tych, którzy mają nadzieję na lepsze życie, którzy pragną niezależności finansowej i sukcesu. Możliwości Rainbow są dla tych, którzy wiedzą, że życie ma zawsze jeszcze więcej do zaoferowania. Przyłączając się do rodziny Rainbow, staniesz się częścią światowej sieci dystrybucji Rexair LLC korporacji o ponad 70 letnim doświadczeniu w produkcji, marketingu i sprzedaży. Godna pozazdroszczenia tradycja jakości i kunsztu. Urządzenia Rainbow, które będziecie sprzedawać produkowane są przez Rexair LLC w Stanach Zjednoczonych. Wysoce wykwalifikowana grupa inżynierów, za pomocą najlepszych technologii, dzięki doskonałej pracy zespołowej produkuje „Najlepszy System do Czyszczenia na Świecie bajeczny Rainbow. Programy Nagradzania za najlepszą sprzedaż. Wspieramy wszystkich członków rodziny Rainbow - począwszy od dealerów Rainbow do Dystrybutorów. Dostarczamy narzędzia sprzedaży i marketingu. Rozdajemy nagrody. Tworzymy wyjątkowe programy współpracy i zabawy. Zapraszamy do konkursów. Skontaktuj się z nami i dowiedz więcej ... Przyszłość Rainbow Twój klucz do sukcesu. Przyszłość biznesu Rainbow jeszcze nigdy nie przedstawiała się tak przejrzyście. Zainteresowanie Klientów i ich zadowolenie z używania Systemu Czyszczącego Rainbow są NAJLEPSZYM zapewnieniem o nieograniczonym potencjale sukcesów i korzyści w Biznesie Rainbow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sparrow458
,,pier-dol-nę łepem o glebę" lepem? widać że inteligencją nie grzeszysz więc się nadasz do OVB;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszam do współpracy
Twój własny biznesAmway - szansa dla Ciebie Bardzo często życie jest kompromisem między zarabianiem pieniędzy a swobodą i czasem wolnym, niezbędnym by żyć pełnią życia. Jest jednak alternatywa, która pozwoli na swobodniejszy wybór czasu pracy, dając więcej okazji do przebywania z rodziną i przyjaciółmi. daje ona możliwość uzyskania dodatkowych dochodów. Z myślą o produktach Sprawdzone przez lata oraz cieszące się zaufaniem na całym świecie - wyjątkowe produkty Amway - są doskonałą podstawą dla nowoczesnego handlu detalicznego. E-biznes! Firma Amway nieustannie dba o rozwój oferowanych produktów i usług - również poprzez internet. Wiele naszych afiliacji w Europie ułatwia rozwój Twojego biznesu poprzez oficjalne strony internetowe Amway, czyniąc go wygodnym i prostym. Można traktować współpracę z Amway jako główne źródło dochodów albo włączyć ją do innych swoich zajęć, jako źródło zarobków dodatkowych. Niezależnie od dokonanego wyboru, Amway oferuje szkolenie oraz indywidualne wsparcie. To Twoja decyzja - to Ty wybierasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszam do współpracy
Na całym świecie tysiące ludzi takich jak Ty zmieniło już swoje życie dzięki wykorzystaniu możlwiości biznesowych jakie daje Herbalife więc Ty także możesz! Kiedy poświęcisz swój czas na osiągnięcie finansowej niezależności to Twoje marzenia będą w końcu w zasięgu ręki. Podejmij wyzwanie i zrób pierwszy krok w kierunku życia o którym marzysz! Jeżeli planujesz już swoją przyszłość, albo po prostu potrzebujesz trochę ekstra gotówki na bieżące wydatki możesz zacząć zmieniać swój styl życia jako Dystrybutor Herbalife. Niezależnie od Twojego dotychczasowego doświadczenia czy wiedzy otrzymasz dopasowane do Ciebie wsparcie na każdym kroku budowania Twojego biznesu. Takie wsparcie to przede wszystkim: Maksymalne Wynagrodzenie Bardzo niska inwestycji na starcie w Twój własny biznes daje Ci dostęp do planu marketingowego Herbalife, który w dniu dzisiejszym jest jendym z najbardziej hojnych systemów wynagardzania dla sprzedaży bezpośredniej. Skuteczny Trening Począwszy od firmowych/ korporacyjnych imprez, a skończywszy na narzędziach do pracy on-line, dystrybutorzy Herbalife osiągają sukcesy dzięki wielu dostępnym treningom, szkoleniom i narzędziom sprzedażowym. Najlepsze Produkty Pośród najlepszych na świecie są produkty Herbalife, oparte na wiedzy naukowej, do kontroli wagi, odżywiania ukierunkowanego i pielęgnacji ciała. Udokumentowane Historie Sukcesu Herbalife zanotowało bardzo wiele historii sukcesu podczas jej istnienia na rynku już 25 lat i angażując ponad 1 milion ludzi. Jeżeli już do tej pory przeczuwałeś, że musi być lepsze wyjście, to nadszedł czas abyś wziął los w swoje ręce i wkroczył na drogę po Twój sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszam do współpracy
Dołącz do grona Dystrybutorów Akuny, dawaj radość i zdrowie innym! W grudniu 1999 roku rozpoczęła swoją działalność w Kanadzie AKUNA Health Products Inc. Rozwojowi firmy AKUNA przyświeca wizja: Wykorzystując najnowsze osiągnięcie nauki i wiedzy, poprzez własne badania, własną produkcję i własną dystrybucję pragniemy wprowadzić na rynki wszystkich kontynentów szeroką gamę najwyższej jakości i skuteczności produktów oraz usług z branży wellness. Poszerzając ponad dotychczasowe najwyższe standardy system wsparcia marketingowego oraz konsumenckiego pragniemy osiągnąć jak największą satysfakcję całej rzeszy klientów oraz wszystkich partnerów systemu dystrybucyjnego. Wielokrotnie podniesiemy poziom świadomego działania społeczeństwa w dziedzinie profilaktyki zdrowotnej, przedsiębiorczości oraz rozwoju własnej osobowości. Uzyskamy statut jednej z wiodących firm network marketingowych o ogólnoświatowym zakresie działania, której nowatorskie rozwiązania przejdą na zawsze do historii. AKUNA ma swoje przedstawicielstwa w następujących państwach. Austria Kanada Republika Czeska Niemcy Węgry Włochy Słowacja Republika Południowej Afryki (RPA) Ukraina Wielka Brytania (Anglia) Stany Zjednoczone Ameryki (USA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srassooo
Po tym co sie tu naczytałem rezygnuje z OVB, nie mam zamiaru aby ta firma ciągneła sie za mna przez nastepnych 15 lat! Z tego co widze ktoś zastosował sprytny manewr spamując ostatnie strony forum, tak żeby jak najmniej osób to przeczytało, dlatego mam nadzieje że osoby które będą tu zagłądały skopiują co jakiś napisza ,,nowym" żeby zaglądneli na wcześniejesze strony np od 160 do 170 tam poczytaja kilka ciekawych informacji, pozdro dla myslacych i majacych swoj honor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszam do współpracy
KTOŚ SIĘ PODSZYWA PODE MNIE JA NIC TUTAJ NIE REKLAMUJE ZADNEJ FIRMY TYLKO WYRAZALEM SWOJA OPINIE O OVB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srasssooooo
TO JA SIE PYTAM PO RAZ SETNY KTO PŁACI ZA SZKOLENIE W WARSZAWIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sparrow458
Czekamy aż się w tej kwesti wypowie ,,FAHOWIEC" z OVB;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aefwefwewe
Pracownik placi bo wszedzie żeby coś wyciągnać to najpierw trzeba włożyć. Wszyscy tak powwstalismy, najpierw włożone potem wyciągniete nie na odwrót cebulaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszam do współpracy
Trzeba płacić buraki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszam do współpracy
KOlejne włamanie na moje konto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszam do współpracy
To sobie chu_ju głupi zablokuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIOŁMICHAŁ_CZWARTY
MAAAASAKRA!!!!!!!!!! PO PROSTU MASAKRA!!! Czytam to forum od około tygodnia, i każdemu odradzę umowienie się nawet na tą analize waszą z kimś z was. Ludzie tragedia. posty niektóRe jak się czyta to ręce opadają. Nie dziwie się że jesteście akwizytorami, bo z taką kulturą osobistą to nikt was w normalnej pracy nie zatrudni. Gwarantuje wam to. Kurwa doradcy - a do 4 policzyć nie umieją, żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIOŁMICHAŁ_CZWARTY
Ja z takimi osłami w ogóle nie zaczynam rozmowy , a gadene mam za_je-biście. No ale ja sie nie bawię w ubespieczanie , tylko mam konkret prodókt. Sprzedaje koniobijki automatyczne dla szczylów , a dla lepszego klienta chucipki kasiopodobne. Idom jak bułeczki z parówkom na odpuście w Rzganiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIOŁMICHAŁ_CZWARTY
DESPERAT UWAZAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIOŁMICHAŁ_CZWARTY
Od soboty idę z powrotem do sanatorium bez klamek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sparrow458
OVB jest zajebiste kłamałem zarabiam tam 100000000 miesiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sparow458
aefwefwewe powiedz mi do jakiej normalnej firmy pracownik najpierw wklada pieniadze zeby mogl je pozniej wyciagnać? Słucham? A do tego Pana wyzej co skorzystał przed chwila z mojego nicku- jestem ciekawa ,,FAHOWCU" z OVB czy potrafisz w ogole przeczytac ta sumę która napisałeś? Tak wlasnie mysłalem;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aefwefwewe
No musisz zainwestować zeby cos miec proste inwestujesz kase wpłącasz na lokate to najpierw musisz wplacic zeby wyciagnac ludze inwestycja jak otwierasz swoja firme tez musisz zainwestowac a tu musisz doslownie gorsze a nie babrac sie z prawocnikaimi urzedami itd przedsiebiorstwo w przedsiebiorstwie najlepsze rozwiazanie a potem ty tylko bahama i to na co cie stac uwierz ze fajne uczucie jest dostać sto tysiecy na konto gorzeh tylko podatek od tego ha ha ha no ale zeby grac z królem to trzeba byc wsrod najlepszych no i przedewszystkim ludzie na ciebie robią pasywny dochód idziesz na chorobowe na urlop a kasa regularnie wpływa ty sie kapiesz bierzesz prysznic a tu telefon ci dzowni ze twoj pracownik zrobil 500jp to pomysl ile zarabiasz ale to tylko dla tych co daleko mysla a nie etat w plusie biedronce. dobra rozpisalem sie ale ide juz po analiza za godzine pozdrawiam wszystkich karierowiczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sparrow458
no kurwa 100 000 000 to sto milionów nie ma co sie jebać z drobnymi no nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sparrow458
i zdecyduj sie jakies plci jestes bo raz piszesz jako facet raz baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sparow458
Sorki, literownke zrobilem. Wybaczcie wiem że Wam sie to nie zdarza ale jestem tylko czlowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sparow458
aefwefwewe jeszcze jedno bo widze że się nie zrozumielismy. Jezeli otwierasz swoj biznes to logiczne jest ze w niego inwestujesz, ale jezeli robisz na kogos jak jest w OVB to sam powiedziales ze musisz najpierw zainwesatowac, no to pytam sie w ktorej normalnej firmie jeszcze tak jest? A co do biedronki to moj kumpel tam robi i wcale nie uwarzam go za kogos gorszego ani innych osob ktore stoja za lada, malo tego smiac mi sie chce jak czytalem tu komentarze typu to pracujcie w Tesco albo w Biedronce, ludzie tam zarabiaja po 1500zł i nie musza chodzic od domu do domu. Malo tego to co zarobia to jest ich i nikt im tego nie zabierze, co z tego ze Ty zarobisz tam 1500, jak nastepnego miesiaca 700 oddasz, no ale jak ktos rzucal kamieniami w szkole zamiast na lekcje matematyki chodzic to liczyc nie potrafi;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aefwefwewe
co ja ci bede mowić dużo taka mentalnosc ludzi w polsce klient tez dzwonnil teraz ze odwoluje analize bo sie rozmyslil bo to tak jest naczytaja sie ludze forum a tu sami narzekacze marudowicze lubia sobie ponarzkeac pochwoalic byle czym i tak to potem wyglada. i skonczcie z tym oddawaniem kasy nic nie oddajesz klient wie co podpisuje i placi choby sie pod nogami palilo a nie pierdolicie ze cos tam tego zazdroscicie tego ze idzie zarobic cos a nie siedziec w domu co przyjdziesz z roboty o 15 i co robisz siedzisz na kompie i bzdury piszesz ja zawsze mowie tak od 9 do 17 robie na rachunku a w innych godzinach na marzenia swoje pamietaj ze sukces przed wysilkiem jest tylko w slowiku jezyka polskiego wiec trzeba sie naprawowac zeby do czegos dojsc w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sparow458
Ja nie uważam żebym narzekał i marudził jak to napisałeś, każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie i ja to własnie uczyniłem. A opisałem to wszystko tylko i wyłącznie ku przestrodze dla innych osób żeby nie stracili czasu i nerwów jak ja w tej firmie bo i tak się tam nie dorobia. Nie robie tego ( jak to Wy pewnie sadzicie) dlatego żeby Wam potencjalnych klientów odstarszyc lub pracowników, ale chce żebyście przedstawili wszystkim rzeczywista sytacje jak to wszystko wyglada zarówno od strony doradztwa dla klientów jak i pracy w OVB a nie manipul. ludzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aefwefwewe
No przeciez jaja sobie robię i cie podpuszczam, ale żaden wyzawca OVB się teraz nie odezwał żeby poprzeć bo widzi, że to samo w głowie ma, ale głupio takimi sekciarskimi tekstami publicznie polecieć. Trzymaj się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As...
Witam, ja również pracowałam w OVB... niestety moja kierowniczka zamiast wspierać swoja strukturę została opanowana przez kasę. Ponieważ widzę, iż nie jest pojedynczy przypadek muszę powiedzieć, iż zapewne nigdy nie przestanę żałować, iż zaczęłam pracować w tej "firmie". Niestety nie skończyło się na rozwiązaniu, jak to bywa zarabiając te wyśmiewane 1200 zł. Dostałam wezwanie do zapłaty, pomimo, iż przez pół roku prosiłam swoje KOk o odwiedzenie klientów. Wszyscy odradzają mi płacenie tego, ale teraz to sama nie wiem. Dlatego piszę do BYŁYCH pracowników, co robić. Proszę powiedzcie, czy wy zapłaciliście. Czy to jednorazowa sytuacja czy częściej to będą przysyłać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mstika
Witam. Pracuję w OVB od ponad roku , do współpracy zaprosiła mnie moja bardzo dobra znajoma , która niestety musiała podziękowac za współprace z powodów osobistych .Ja zostałam!!! Nie bedę nikomu opowiadała jaka ta firma jest dobra itp bo dla mnie JEST ! A każdy kto poszukuje pracy i chce coś w życiu osiągnąć powinien zgłosic sie do tej firmy. Ja mam świetnego przełozonego - dzięki parcy z nim osiagam wyniki , stać mnie na utrzymanie się w Krakowie na wynajem mieszkania , szkołe i inne przyjemnosci ale trzeba pracować a bnie opierdzielac sie!!! TA FIRMA JEST DLA LUDZI AMBITNYCH PRZEDEWSZYSTKIM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×