Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość ovb jest super
Jutro nadejdzie napewno! Jazdeczka OVB Tak sie bawi tak sie bawi OVB! Pamiętajcie ! OVB was nigdy nie zdradzi! OVB Górą!!! Joł joł joł jesteśmy zajebiści! Jeździmy na szkolenia i bawimy sie w hotelach i grzmocimy co popadnie! JE je je OVB super jest!!! Przyjdz na rozmowę kwalifikacyjną! Napewno się nadajesz! pisz na maila biuro@ovb2.pl na pewno cie przyjmiemy i bez będziesz doradcą finansowym! bez szkół i zaświadczeń! Dobre wysokie zarobki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę o nie podszywanie się pod moją osobę Do Zosi ktoś chyba się dowartościowuje podszywając pod moją osobę Jeśli chodzi o FI i ochronę życia od wypadku to jak ktoś już powiedział i miał rację, że nie łączy się FI i ochrony życia ponieważ wyjdziesz na tym jak klienci Avivy i Ing (strategia Lwa). Proponuję Ci dodatkową polisę a najlepiej produkt UBR Signal Ilduna, który gwarantuje Ci ochronę podczas trwania umowy i bez względu na to czy Ci się coś stanie czy nie to ubezpieczyciel wypłaci Ci wpłacone składki, składka zależy od czasu trwania umowy i tego na ile Cię stać. Pewnie nasza konkurenca która się tu wypowiada przeciwko nam nie wie o tym, że takie produkty też mamy i wiele innych. A co do Złotego Funduszu to proszę poczytać OWU a później ze mna dyskutować ile klient wyciągnie. Bo macie bezpodstawne zarzuty. A i pochalcie się czym Wy się zajmujecie! Pewnie użyjecie różnych epitetów bo nie stać Was na szczerą rozmowę! I informacja dla wszystkich, mój nick wyświetlany na czarno to mój PRAWDZIWY nick, carny to oczywiście osoba podszywająca się pode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno do 'podszywającego się' Złoty fundusz nie jest na składkę regularną tylko na jednorazową i i minimum 10.000. Jeśli mój klient wpłacił 100000 to zarobi więcej niż mówisz ponieważ do zysku umownie dostanie dodatkowe premie. Odsyłam do OWU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do słów kolegi GST 324106 mogę dorzucić jeszcze to, że we współpracy z Signal Iduną oferujemy też ubezpieczenie grupowe, którego główną zaletą jest to, że każdy z klientów może przystąpić do niego indywidualnie, a nie większą grupą, jak w innych zakładach pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Kierownika Okręgu czyli
Do : GST 324106 Nie podszywa się nikt pod ciebie , a ponadto proponowana przez Ciebie UBR Signal Ilduna nie jest tym , czego klientka oczekuje. A wychodzi natomiast pazerność OVB , które nie zna pojęcia zwyczajnego ubazpieczenia typu ,, auto casco ,, dla klienta, ponieważ ............... prowizje z tego typu ubezpieczeń są groszowe. Proponowana przez ciebie : UBR Signal Ilduna to też w zasadzie [ dwa w jednym ] , czyli ......... jak klientkę TIR poturbuje , nie dostanie za wiele na rehabilitację . No chyba ze sie jej zejdzie to rodzina ..... odpukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do autora postu powyżej mam prośbę o wyjaśnienie, co rozumie przez pojęcie "zwyczajnego ubezpieczenia typu ". Ja tego nie wiem, ale widocznie jestem bardziej tępy od cegły szamotki, jak ktoś już to na tym forum zauważył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Kierownika Okręgu czyli
Faktycznie masz problem , pracujesz niby w ubezpieczeniach , a nie rozumiesz podstawowego pojęcia , inaczej slangu [ wiesz co to ? ] . Widać nigdy nie miałes doczynienia z ubezpieczeniem Auto Casco. Mówiąc ,, zwyczajne ubezpieczenie typu AC ,, masz na myśli ubezpieczenie dla klienta z bardzo wysoką SU , zarówno w przypadku smierci , wypadku , kalectwa , TNDP itp. Terminy te są znane dla każdego Agenta , niezależnie od TU jakie reprezentuje , i nie pierdzielcie o konkurencji , bo jak się trafia klient wymagający , to aby kompleksowo go obsłużyc , trzeba czasem posiłkowac się niestety konkurencją. OVB jest O.K. , ale nie ma niestety monopolu na wszystko , co często trudno szeregowym Doradcą Klienta zrozumieć. Jak masz jeszcze jakieś pytania , służę odpowiedzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Kierownika Okręgu czyli
nie dodałem przez nieuwagę najważniejszego , w tym ubezpieczeniu nie ma nic , zadnych FI , żadnych zwrotów składek , czy tp. badziewi , zwyczajnie , jest wypadek , jast Kasa , nic się nie wydarzyło , nie ma Kasy . dlatego potocznie w branży nawywa się AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kolego znowu się kłania brak wiedzy z Twojej strony, brak znajomości OWU, jak powiedziałem zależy na ile klienta stać czyli ile jest w stanie płacić za takie rozwiązanie, przy większych składkach i dłuższym czasie trwania umowy są wysokie sumy ubezpieczeń, jeśli klient chce przeznaczyć mniej pieniędzy i nie mieć zwrotu składek to jak najbardziej zapewnienie wyłącznie ochrony klientowi np NNW na sumę 500000 lub grupówka (grupa otwarta) lub typowa życiówka. W grupówce też są bardzo wysokie sumy ubezpieczeń i jak się nic nie dzieje kasa przepada czyli tzw ''AC'' dla wiedzy kolegi to nie jestem Kierownikiem Okręgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolego ''atakujący'' powiedz nam czym się zajmujesz na codzień, w jakiej firmie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Do Kierownika OKręgu: Nie pracuję w ubezpieczeniach, ale w doradztwie finansowym, co szanowny kolega powinien wiedzieć. Przynajmniej się jednak czegoś nowego dowiedziałem. Tak jak powiedział GST 324106, nie ma problemu, żeby ubezpieczyć od śmierci lub NNW klienta w ramach Superfunduszu na kwotę 300 tys. lub więcej. Tyle że w większości wypadków można zapytać - na co klientowi tak wysoka SU? Doradztwo polega na zaproponowaniu klientowi najkorzystniejszego sposobu wykorzystania jego nadwyżek finansowych w zależności od potrzeb, a nie wciskaniu na siłę ubezpieczenia z wysoką składką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam, że profesjonalne doradztwo może polegać w niektórych sytuacjach np. na zaproponowaniu klientowi, aby włożył pieniądze na lokatę, mimo że takich produktów w OVB nie mamy. Tak przynajmniej postępuje większość doradców w OVB, a że niektórym zależy tylko na kasie, to normalne zjawisko w każdej firmie i osłabia mnie, że z tego powodu ludzie nazywają firmę "bandą oszustów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolego chyba mnie źle zrozumiałeś, nie łączymy wysokiej sumy ubezpiecznia z inwestycją w jednym produkcie ponieważ to się nie opłaci klientowi. Albo inwestycja i minimalna s.u a ubezpieczenie na wysoką sumę osobno. No chyba, że klient potrzebuje ubezpieczenie pod kredyt hipoteczny wtedy produkt M1 Nadal chciałbym usłyszeć czym się zamjmuje i dla kogo pracuje nasz konkurent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morwan
Ja to wiem, kolego GST, ale nasz konkurent raczej nie, a przecież rywala znać trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy on wie czy nie wie. Wiem jedno, że na tym forum jak i na każdym innym nie powinno być takiej anonimowości, bo każdy może napisać co zechce i użyć jakiego tylko chce nicku. Gdyby każdy miał podać swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania nie byłoby tego co jest. Ja nie mam nic do ukrywać, wykonuję swoją pracę sumiennie i uczciwie. Ale doskonale wiem, że nie wszyscy pracownicy tacy są ale to w każdej firmie tak jest. Nie ma ludzi i firm idealnych! Jest wiele firm doradczych na rynku, które są dobre i my do nich należymy. Jeśli ktoś ma wątpliwości to niech zatrudni się w innej firmie i zobaczy jak jest w innych i sobie porówna. Bo kłotnie tutaj w niczym nie pomogą, my dalej będziemy zdobywać kolejne rynki a konkurenci będą się mścić i po nas jechać lecz ja się nimi nie przejmuję. A szpilkę OVB z dumą noszę i się jej nie wstydze. Ktoś kto nie pracował w tej firmie nie powinienem mieć prawa wypowiadania się o niej. Spróbuj a później powiedz, oczywiste jest, że nie każdy w tej firmie sobie poradzi jak w każdej innej ale warto próbować. Są inne firmy zajmujące się różnymi branżami które również dają wiele możliwości i tam też warto próbować. Przecież gdyby każdy miał pracować w OVB to nie mielibyśmy klientów :) Ja spróbowałem jak smakuje OVB i mi się spodobało, uzależniłem sie, działa na mnie jak narkotyk :) połączyłem pracę z pasją lecz wielu innym osobom nie wyjdzie z wielu powodów ale szacun dla nich. Każda osoba która jest moim współpracownikiem doskonale wie co to jest MLM, w tej firmie trzeba zbudować sobie strukturę i nad tym pracować cały czas, bez niech nie osiągnie się sukcesu. Tutaj ktoś kto jest sam nie ma szans na przetrwanie na dłuższą metę, nawet najlepsi mogą się wypalić. Dlatego OVB jest dla ludzi którzy mieli w planach otworzenie firmy i pracowania na własny rachunek. Chcesz osiągnąć sukces? Traktuj OVB jak etat, pracuj systematycznie i zdyscyplinuj własną osobę, bądź wytrwały a na pewno Ci się uda. Jeśli szukasz przygody, interesuje Cię etat=stała pensja, podstawa itd to nawet NIE przychodź na rozmowę kwalifikacyjną. W życiu należy robić to co się lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Kierownika Okręgu czyli
Do GST 324106 Nie brak wiedzy ,[ bo skąd mam znać OWU skoro nie pracuję w OVB ] , tylko brak umiejętności logicznego rozumowania z Twojej strony. Odpowiadałem na konkretne pytanie niejakiej Zosi. W przypadku tak wysokiej SU w przypadku produktu mieszanego ochrona niemiłosiernie zżera kapitał. Warto o tym wspomnieć. ponadto reszta twojej odpowiedzi to rozwinięcie mojej odpowiedzi dla P. Zosi. Do : Morwain : Doradca od cegieł z ciebie jednak jest , tak wysoka SU zeżre kapitał , szanowny Doradco. Po co ty chcesz pytać klienta , jakiego , przeccież odpowiadaaliśmy na konkretny przypadek niejakiej Zosi. Mądrujesz , a nie przeczytasz ze zrozumieniem , wychodzisz na ....... Nie nazwałem nigdy OVB bandą oszustów , pomyliłewś mnie z kim innym, Pracujesz w ubezpieczeniach , miły kolego , jesteś OWCA , więc nie pajacuj z tym Doradztwem , bo to już nawet nie jest śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 1-sze Czy ja powiedziałem, że mamy łączyć inwestycje z wysoką sumą ubezpieczenia? NIE! Nie powiedziałem tak. I takich rozwiązań nie zakładam klientom. po 2-gie Skoro nie znasz OWU Złotego funduszu to po co piszesz, że klient wyciągnie na czekolade i wino czy coś takiego? Najpierw sprawdź warunki które są dostępne w internecie a później wypowiadaj się na ten temat. Bo zarzucasz komuś coś bez podstaw, nie mając racji. znasz produkt M1? wiesz kiedy się go sprzedaje klientowi? I powiedz nam kim jesteś, przecież to chyba nie jest żadną tajemnicą. Gdzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Kierownika Okręgu czyli
po 1-sze tak , nie ty to powiedziałeś , tylko p. morwain po 2-gie Nie muszę znać OWU Złotego , ponieważ odpowiadałem na pytanie p. Zosi , co się stanie jak zrezygnuje z 15-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do postu powyżej
czyli do "do Kierownika Okręgu czyli" : Szanowny panie/lub pani, powtarza się pan bo chyba już nie ma pan innych argumentów. Zdanie pana-cytuję: "Nie brak wiedzy ,[ bo skąd mam znać OWU skoro nie pracuję w OVB ] , tylko brak umiejętności logicznego rozumowania z Twojej strony. Odpowiadałem na konkretne pytanie niejakiej Zosi. W przypadku tak wysokiej SU w przypadku produktu mieszanego ochrona niemiłosiernie zżera kapitał. Warto o tym wspomnieć. To przecież kolega gst 324106 i Morwain powiedzieli o tym otwarcie, że nie warto zrobić FI z dużą SU!!! i po co te ataki na nich??? i widać po wypowiedziach że wiedzą o czym piszą, a ty kolego takiś znawca a nie znasz OWU.. Mogę potwierdzić,że praca w OVB -nie jest pracą agenta ubezpieczeniowego ale każdy jest reprezentantem tej firmy, który pomaga swoim klientom wybrać spośród wielu produktów finansowych(dostępnych na rynku finansowym) ten najkorzystniejszy dla danego-konkretnego klienta! i to nie tylko ubezpieczenia wchodzą w to ale całóy szerego produktów o których tu nie będę szczegółowo pisać. A od każdego wymaga się nieco kultury, zwłaszcza jak się pracuje w takich branżach jak finanse, bankowość, praca biurowa itp. itd. Niestety czytając niektóre posty to aż wstyd jak to ludzie nie umieją kulturalnie się zachować, widać to po tekstach!! Wydaje mi się ,że pan też nie prezentuje sobą wysokiej kultury, bo obraża pan panów: gst 324106 i Morwain'a swoimi wypowiedziami powtarzanymi zresztą. Przecież można spokojnie się zapytać i porozmawiać. Nie trzeba unosić się od razu ambicją i agresją, tym bardziej że nie ma się racji, przynajmniej w pewnych względach. Chcę dodać, że nie pracuję w OVB (kiedyś pracowałam) ale nie mogę znieść tego jak można tę firmę i pracowników tej firmy tak plugawić i obrażać. Jak gdzieś tam wyżej wcześniej powiedziałam :w każdej firmie znajdą się plusy i minusy ale ludzie nie przesadzajcie z tymi oskarżeniami!!!!! Lepiej spróbujcie pracy w firmie OVB a potem w innych-tak dla porównania i dopiero potem się wypowiadajcie. Najlepiej żeby wypowiedział się ktoś obiektywnie i szczerze. Do Zosia 3553: Dobrze że pani zadaje tu pytania dot. finansów,ale nie radzę słuchać wszystkich na tym forum wypowiadających się. Użytkownicy GST324106 i Morwain moim zdaniem są jeszcze najbardziej wiarygodni i tylko biorę te wypowiedzi ich które są na czarno w temacie:) Jeśli chodzi o FI to radzę pani to kontynuować. Ja też miałam wątpliwości co do tego ale ostatnio niejedna osoba znająca się na finansach rozwiała moje wątpliwości:) Panowie, których wyżej wymieniłam też pomogli mi to lepiej zrozumieć. Nie ukrywam tego i ch naprawdę poważam. Tacy ludzie nie ściemniają. Może pani też w Internecie sprawdzić jak pracują FI z różnych firm-ja patrzyłam na Compensę. Do 2 lat są najwyższe koszty FI a potem to już jest lepiej.. Ja jestem konsekwetna w działaniu, założyłam sobie FI 2 lata temu i mimo że nie mam stałej pracy kontynuuję moją polisę- Superfundusz.Oszczędzać trzeba, sęk w tym żeby ponieść małe koszty i zyskać..a to na pewno możliwe jest przy długotrwałym inwestowaniu rzędu 10-15lat. Trzeba dać temu czas, zresztą w wielu sprawach trzeba dać czas... Pozdrawiam panią i wszystkich mądrze wypowiadających się na tym forum. 324196.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 324196
DO GST324106: Ciężko się z takimi rozmawia co sobą nic nie reprezentują-tak jak ten"do Kierownika Okręgu czyli" atakuje a nic nie powie o sobie. Dziwne. Dlatego pisze takie bzdury bo nie znajduje już sensownych argumentów na pana odpowiedzi hehe. Nie zna OWU, powtarza się, Hmm, chyba to nawet nie konkuret tylko ktoś komu się pewnie nudzi i czepia się. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Kierownika Okręgu czyli
przepraszam krótkie spięcie w biurowcu ponawim odpowiedź po 1-sze tak , nie ty to powiedziałeś , tylko p. Morwain po 2-gie Nie muszę znać OWU Złotego , ponieważ odpowiadałem na pytanie p. Zosi , co się stanie jak zrezygnuje z 15-letniego programu po 2 i po 4 latach. I faktycznie troche błędnie oodpowiedziałem , bo po 4 latach to bedzie na dropsy i winko , ale po dwuch to będzie wielkie g........ Ważniejsza jest chyba konstruktywna dyskusja , niż gdybanioe , czy to konkurencja , czy nieudaczniki , którymwg. Was się nie powiodło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovbek
Pracowałem kiedyś jako przedstawiciel Handlowy. Pewnego razu kolega mnie zaprosił na spotkanie z jego szefem że ma ciekawą pracę i że napewno będę się nadawał. Poszedłem z ciekawości. Oczywiście na pierwszym spotkaniu był kolega, ja i jego dyrektor. Żadnych szczegółów nie chcieli zdradzić (więc po co chcieli się spotkać?), gadali tylko o pierdołach i przyszłości. Później zaprosili mnie do biura. Wtedy było nas juz kilku. Zaczęło się opisywanie pracy itd. Gdy powiedziałem ze nienadaje się do finansów - na siłe zaczęli mnie namawiać żebym spróbował. Więc podpisałem papiery, zrobiłem licencje i do klienta. Gdy zacząłem "doradzać" (czyli ta sama śpiewka u każdego klienta - ten sam produkt tylko różne składki) zorientowałem się że to wcale nie jest doradztwo, tylko wciskanie jednego produktu w kółko. Więc co to za doradztwo? Zrezygnowałem po 2 tygodniach ponieważ nie lubię kombinacji i nabijania ludzi w butelkę. Żaden z przedstawicieli nie miał tam odpowiedniego wykształcenia. Drażniło mnie też to, że Ci OVB'owcy są strasznie zapatrzeni w siebie, żaden inny zawód na świecie się nie liczy. Każdy kto nie pracuje w OVB jest cienki i nie ma ambicji. Takie mają poglądy. Możecie pisać co chcecie, ale ja teraz zarabiam 3500zł pracując za biurkiem 8 godzin (śmiejcie się OVB'owcy), mam 23 lata i to dopiero początek. Za to kolega który zaprosił mnie do firmy teraz klepie biede, jedzie na długach ale straszny kozak w garniaku... oczywiście śmieje się ze mnie że tracę czas zamiast zarabiać pieniądze w jego firmie. Tylko ciekawe że każda R'ka (jego koledzy) jeżdżą starymi gratami a mnie stać na Octavie z 2003r i nawet nie musiałem brać na nią kredytu. Czy zatem etat jest napewno gorszy od konwulsji w OVB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Kierownika Okręgu czyli
Kadzicie sobie niemiłosiernie , piszecie sami z sobą , żenada , a nie pamiętacie , co pisaliście na poprzedniej stronie , wasze wypowiedzi są komiczne , Pani ex. OVB kadzi pól strony o zaletach produktów OVb , całej ich gamie,a kto je sprzedaje ? miła pani, niemalże na ołtarze wynosi Autorytety Moralne OVB , czyli p. Morwain i GST , a mnie posądza o obrażanie OVB . Prosze zacytować , szanowna pani pisząca kłamliwe insynuacje. Kulturę trzeba mieć , na szkoleniach jej się nie nauczy , droga Pani. Ale czytać tekst ze zrozumieniem można się nauczyć , droga Pani Podszywko-Kadzidełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kolegi któremu nie poszło w OVB, po prostu źle trafił, miał kiepskiego kierownika itd a teraz pokazuje co on nie potrafi. Osoby które jeżdżą starymi gratami to po prostu nic nie robią a chcą zarabiać pieniądze ale oni i tak nigdy nie osiągną sukcesu. Fajnie, że zarabiasz 3500, że się odnalazłeś w innej pracy. Życzę Ci sukcesów. Ale spróbuj pracy w innych firmach i porównaj ich do naszej, mam na myśli innych firmach pośredniczących jak nasza. Ktoś powiedział, że kilent ZF po 2 latach będzie miał g... Mój klient doskonale wie o tym, że nie ma prawa tych pieniędzy ruszyć wcześniej niż 01.07.2014r. Pieniądze które zostały w tym produkcie ulokowane to jego nadwyżka finansowa i musi o niej zapomnieć na 4 lata. Widzisz kolego trzeba wiedzieć jak sprzedawać umowy. Jeśli ktoś jest kiepskim sprzedawcom to niech ma pretensje do samego siebie. Bo każdy doradca to sprzedawca i wszyscy o tym wiemy tylko, że można ich podzielić na lepszych lub gorszych. A kolega który tu napisał wyżej, że nie wyszło mu w OVB itd i teraz ma lepiej to nich poda swój numer pracowniczy i okres w którym pracował w OVB a ja sprawdzę czy to prawda czy ścieme wali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovbek
Numeru nie podam, bo nie chce żeby moi przełożeni z OVB sprawdzili że to ja i żeby nie wyszło że robie im koło tyłka w necie. Nie potrzebuje jeszcze problemów z OVB, skończyłem z tym i nie chce mieć juz z nikim z OVB kontaktu. Wiadomo do czego oni zdolni jak jeden jeździ czarnym okularem a drugi BMW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do p. GST 324106
Ja powiedziałem ,że po dwuch latach będzie mieć G..... Cieszę się , że Twój klient o tym wie , ale martwię się czym innym , mianowicie tym , że Ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem , ja po raz enty odpowiadam , że była to konkretna odpowied\ź , na pytanie zadane przez pytającą na str. 201. I w tym pytaniu nie było mowy o sprzedawcach. Ani o lepszych , ani o gorszych . O żadnych sprzedawcach nie było mowy . Masz chyba jakiś kompleks, ale .......... to na inne forum tematyczne. Jest owszem wiele firm pośrednictwa i .......... nie grzeszysz skromnością , a wierz mi , OVB jest fajne , ale ......... popracuj w kilku i potem wychwalaj . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do p. GST 324106
Ale przyznam rację Wam w jednym , idiotów nie brakuje , ja choćby ten co ocenia Waszych ludzi po kolorze auta. Ciekawe jak mnie by ocenił , dwa auta . Oba terenowe , jedno wielkie , drugie mniejsze , angielskie , nie niemieckie . Pewnie by powiedział , że jestem z PIS , bo mam biało czerwone kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovbek
Do poprzednika: rzuć na ulicy kamieniem do czerwonego fiata punto to gość zadzwoni na policje i dostaniesz mandat. Rzuć kamieniem na ulicy do czarnego okulara czy bmw to albo cie gość załatwi na miejscu albo wpakuje do bagażnika i obudzisz sie w lesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×