Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość jestem_z_ovb
Mam pytanie... skąd wiesz ile zarabiam i na jakiej podstawie uważasz, że to maksymalnie 2 tys. zł ? W sensie z jakiego źródła masz informacje i kiedy je uzyskałeś? Bo nie wiem czy orientujesz się w zamianach jakie zaszły w OVB w ostatnim czasie. Jeśli chodzi o składki na emeryturę czy zdrowotne to masz rację, muszę opłacać je sobie sam. Tutaj zależy do podejście, ale jak wezmę pod uwagę jak działa ZUS i służba zdrowia to wolę opłacić składkę i mieć dostęp do prywatnej służby zdrowia ( bez stania w kolejkach itp. co prawda mam refundowane tylko jakieś 195 zabiegów, operacji, badań i zrzekam się korzystania np z przeszczepów czy tego typu poważnych operacji, no ale to sprawa prywatna). Podobnie jeśli chodzi o oszczędzanie na emeryturę, wolę mieć swoje fundusze niż liczyć na to co dostanę z ZUS -u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś z ovb
informacje ile zarabia się w ovb mam od osób które tam pracowały i wypowiadały się w temacie zarobków. TYLKO NIE PISAĆ, że byli leniami i nie przykładali się do pracy!!!! dlatego niby tak mało zarobiły. Podchodziły do tematu tej pracy całkiem serio. Z drugiej strony wiem jaki jest rynek w Polsce i że teraz w dobie podwyżki VAT, braku cukru i wzroście cen benzyny nie każdego Polaka stać na produkty finansowe związane z ubezpieczeniami itp. Dlatego nie nałapie się zbyt wielu klientów. Nie interesuje mnie to, gdzie się ubezpieczasz i gdzie będziesz chodził do lekarza. ZUS jest obowiązkowy składka zdrowotna też ale tą odliczysz sobie od podatku. Te koszty mają duży wpływ na obniżenie zarobków w ovb bo im więcej zarobisz tym więcej wpłacisz do ZUSU i US.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać, każda wypowiedź ze strony pracownika OVB, że wyciąga średnio więcej niż tysiąc miesięcznie, uważana jest za kłamstwo lub półprawdę. Przyczynę chyba wyjaśnia wypowiedź poprzednika: "informacje ile się zarabia w OVB mam od osób które tam PRACOWAŁY". Natomiast tego, że są trudności z pozyskiwaniem klientów, przyczyna tkwi bardziej w mentalności Polaków niż w ich trudnej sytuacji materialnej (w trzykrotnie mniejszych Czechach zawiera się więcej umów za pośrednictwem OVB niż w Polsce). Prawdą jest, że nie każdego stać na Superfundusz, ale moje "ulubione" wymówki nawet nieźle sytuowanych klientów to: - nie stać mnie na płacenie 100 zł miesięcznie (a na fajki lub piwo wydaje dwa razy tyle), - nie dożyję do emerytury (a co będzie, jak dożyje?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze uwaga ekonomiczna: jesli masz własną działalność, to składki ZUS zapłacisz takie same niezależnie od dochodu. Podatek będzie wyższy przy większych zarobkach, ale tak jest przecież w każdej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję osób, które w prosty sposób chcą trochę zarobić. Praca w dowolnych godzinach w charakterze konsultanta/ki firmy kosmetycznej AVON. Wynagrodzenie prowizja do 40%. Praca polega na zbieraniu i realizacji zamówień swoich klientów. Jedyny wkład własny to zaangażowanie. Praca dla wszystkich, którzy cenią sobie wolny czas- jesteś swoim własnym szefem, sam/a decydujesz ile czasu poświęcasz na zbieranie zamówień. Wpisowe 0zł +prezent. AVON oferuje; -zarobek 15-50% -katalog z 3 terminami zamówień -darmowe dostawy do domu-nigdzie nie trzeba chodzić po kosmetyki -kosmetyki tańsze dla siebie nawet o 80% -różnego rodzaju promocję i konkursy- oferta demo, netto, program motywacyjny itp -możliwość budowania własnej grupy i możliwość awansu np. na lidera sprzedaży -różnego rodzaju szkolenia i wycieczki -możliwość zakupu po szkoleniu zestawów o wartości ponad 370zł za cenę 60 zł -21 dni na zapłatę faktury Jeżeli jesteś zainteresowana zostaniem konsultantką lub liderem avon to serdecznie zapraszam do mojego zespołu NIC NIE TRACISZ MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ- ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON Chcesz dowiedzieć się więcej? napisz do mnie! elfik1234@o2.pl 515-652-604

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macius30
@ jesteś z ovb kolego, widać że nie masz pojęcia o czym mówisz, poczytaj sobie o ZUSie, o podatkach, o umowie zlecenie, o działalności gospodarczej, a potem się wypowiadaj. a powiedz mi jak długo ci Twoi znajomi pracowali? miesiąc? i ile godzin w pracy spędzali dziennie? Bo ja aktualnie pracuje w AVON ale tam zarobienie pieniędzy jest NIEMOŻLIWE!!! Naprawdę odradzam tą firmę. Odradzam również takie firmy jak: Open Fajans, Ekspander, Bosz, Zimens, Bidrona, Hjulet Pakard, Welux, Orlen, Cepter, Orendż, Folxwagen, mówie Wam, wycisną z Was wszystko co się da i zapłacą marne grosze, a kierownictwo to jedna wielka masakra. nie idźcie tam! ktoś ma jakieś doświadczenia z tych firm tak jak ja? Próbowałem już wszystkiego i chyba sie nie da zarobić w tym kraju, muszę wyjechać do Anglii na zmywak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elm
to jedź na ten zmywak i nie płacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do: elfik1234
Spadaj z taką ofertą. To jest forum dot. OVB a nie Avon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwacz00000
ktoś wie dlaczego już usunęłi OVB wikipedii? Kiedyś można było tam przeczytać pare info o firmie A teraz jest coś takiego: Ta strona została usunięta. Rejestr usunięć i zmian nazwy tej strony jest pokazany poniżej. * 16:38, 10 wrz 2009 Elfhelm (dyskusja | edycje) usunął OVB Allfinanz (usunięto, decyzja z Poczekalni) Czyli to prawda że OVB ogłosiło bankructwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwacz00000
Przepraszam , po_je_bało mi się , chodziło mi o PZPR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwacz00000
A wszystko przez to , że mam sraczkę od piątku , bo z kumplami w ramach oszczędności nakasaliśmy się tanimi nalewkami z Auchan-u i normalnie dwa razy popuściłem nawet w spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co z tego wynika? Jeśli dobrze się wczytać w OVB Ausblick auf 2010, czyli w zamierzenia na 2010 r., to jest tam wypowiedź Kempchena o przychodach w 2010 r. na poziomie 200 mln euro i zysku 5 mln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Morwain
tyle razy juz ci gadałem wpadnij tu jak ci opadnie podnieta firmą ty najlepiej wiesz, ze kasy z tego nie masz nei musisz na to odpowiadać bo i tak zaprzeczysz a ty wiesz najlepiej jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Info wyżej
Jak dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki joł
Kał (inaczej stolec, ekskrementy, odchody, opróżnienie) odpadowe produkty procesu trawienia. Kał powstaje w jelicie grubym. Resztki pokarmowe przemieszczane z jelita cienkiego do jelita grubego mają konsystencję stosunkowo płynną; dopiero w jelicie grubym dochodzi do końcowej fazy resorpcji wody i zagęszczenia kału. W skład kału wchodzą resztki pokarmowe, śluz, bakterie, resztki nabłonka, woda itp. Kał przesuwa się w jelicie wskutek ruchów perystaltycznych; ostateczne jego formowanie zachodzi w odbytnicy. Wydalany jest w czasie defekacji przez odbyt dzięki skurczom ścian odbytnicy. Kał człowieka i innych ssaków charakteryzuje się dość znaczną gęstością, natomiast w przypadku kręgowców innych niż ssaki (z wyłączeniem stekowców) może być znacznie rozcieńczony. Wiąże się to z faktem, że w końcowej części jelita grubego (kloaka) znajduje się u nich ujście moczowodów. To właśnie z tej przyczyny kał ptaków (guano) charakteryzuje się znaczną płynnością. Spis treści 1 Skład kału 2 Regularność wypróżnień 3 Badanie laboratoryjne kału 4 Odchody zwierząt 5 Przypisy 6 Zobacz też Skład kałuKał człowieka zawiera (w przybliżeniu): niestrawione resztki pokarmu takie jak błonnik oraz obumarłe komórki wyściełające ścianki jelit 10% woda 75% bakterie 15%, w większości niegroźne dla ludzi bakterie symbiotyczne, lecz w kale rozwijają się też groźne dla zdrowia drobnoustroje, w tym śmiertelnie groźne i bardzo zaraźliwe bakterie cholery i duru brzusznego. Bilirubina i biliwerdyna, będące produktami rozpadu hemoglobiny, nadają kałowi brązowy kolor. Bakteryjne produkty rozkładu [gł. gazowe] substancji zawartych w kale są przyczyną jego przykrego zapachu. Kał zawiera też znaczne ilości związków azotu i fosforu, dlatego nieoczyszczone ścieki miejskie zwierające kał, trafiając do zbiorników wodnych nie tylko zatruwają je pod względem bakteriologicznym lecz także sprzyjają zakwitowi wody, a w efekcie powodują deficyt tlenowy. Szacuje się, że z powodu spożywania zanieczyszczonej (między innymi kałem) wody pitnej co roku na świecie umiera od 2 do 5 milionów osób. Regularność wypróżnieńPrawidłowe wydalanie stolca ma ważne znaczenie dla zdrowia. Odbywać się ono powinno 12 razy w ciągu doby. Nie jest jednak zaburzeniem, gdy człowiek wydala stolec więcej niż dwa razy w ciągu doby, lub też wydala go co dwa dni, wówczas gdy jego spoistość jest prawidłowa (nie jest ani za twardy, ani za wodnisty). Wydalanie stolca odbywa się najczęściej w godzinach rannych. U niektórych ludzi występuje skłonność do zaparcia, co jest już objawem chorobowym. Niekiedy zaparcie występuje w następstwie zmiany warunków otoczenia lub diety, np. w czasie podróży, w pierwszych dniach pobytu w nowym miejscu, w okresie dłuższego leżenia. Mija ono samoistnie lub po zastosowaniu słabych środków przeczyszczających. Trzeba jednak pamiętać, że zaparcie może łączyć się z pewnymi chorobami, jak np. choroba wrzodowa, zapalenie lub kamica pęcherzyka żółciowego. W każdym przypadku zatrzymania gazów i stolca z jednoczesnymi bólami w jamie brzusznej należy natychmiast korzystać z pomocy lekarskiej. Taki zespół objawów występować może bowiem w bardzo poważnych chorobach, które wymagają natychmiastowej interwencji. W żadnym razie nie wolno wówczas podawać środków przeczyszczających. Badanie laboratoryjne kałupasożyty i ich jaja niestrawione resztki pokarmowe (białko, tłuszcz) drobnoustroje chorobotwórcze (badanie mikroskopowe lub immunologiczne) badanie kału w celu wykrycia krwi utajonej Odchody zwierzątkał krowi kał koński kał psi guano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu GÓWNO
albo zwyczajnie : kupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB ALLFINANZ PRAWDA O FIRMIE
Witam Ludzi którzy tu szukają prawdy o tej Firmie. jak widac nie każdy który tu pisze ma odpowiedni poziom inteligencji. To co wypisują osoby którym nie udała sie praca w tej firmie oraz pracownicy Firm które podają sie za niezależne doradztwo jest żenujące. Jak narazie OVB NIE MA KONKURENCJI I DŁUGO NIE BĘDZIE MIEĆ, A TO ŻE LUDZI Z BRAKIEM INTELIGENCJI NIE ZATRUDNIA TO ZALETA ! z Chęcią odpowiem na każde pytanie ludzi którzy chcą dowiedzieć sie PRAWDY! R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morwain jednak nie oszalał
Panie żółtodziobie z wpisu : 23:56 pragnę poinformować cię , że jeśli chcesz pisać prawdę o firmie , to sam musisz być wiarygodny , a ty na wstępie mającej nastąpić dyskusji sam strzeliłeś sobie w kolano. Wytłumacz mi , jak można zacząć konkretną rozmawę od stwierdzenia , że złe wpisy to dzieło konkurencji oraz osobom , którym nie wyszło ? Jak mierzycie stopień inteligencji , skoro nie przyjmujecie osoby bez inteligencji ? troche się widać pogubiłeś. OVB nie ma konkurencji ????? Mało osób słyszało cokolwiek o tej firmie , jest ona wielka , ............... ale tylko na swoich spędach . Poczytaj moją wielodniowa dyskusję z p. Morwain , z początku nerwową // stąd ten mój Nick// , ale po kilku dniach doszliśmy do konsesusu , i być może twoja chęć bicia piany nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blecky
Witam wszystkich na tym forum. chcę Wam powiedzieć kilka słów o firmie OVB której do niedawna byłem współpracownikiem. zacznę od tego, że w OVB jedynej rzeczy której można się nauczyć i mieć z tego pożytek w przyszłoścci to umiejętność sprzedania siebie samego przyszłemu pracodawcy. pracując w OVB poznajemy swoje możliwości dotyczące naszej otwartości i elokwencji w rozmowie z nowo poznanymi ludźmi (- dotyczy otrzymanych poleceń). nie jest to praca niestety dla każdego, miałem przykłady kilku osób, które nie potrafiły otworzyć się przed dopiero poznaną osobą i porozmawiać z nią szczerze - ci odpadali szybko. inni pracują do dziś z różnym skutkiem, mówię tu o finansach faktycznie w OVB można przypadkowo zarobić na erce nawet i 5 tys./msc, ale to są wyjątkowe sytuacje. najczęściej jeżeli mówimy o zarobkach to 1500 zł/msc jest już przyzwoitą prowizją. pensje kierowników w rzeczywistości nie są kosmiczne, czasem mają 2000 nieraz mogą osiągnąć pułap 10000msc. wszystko zależy od grupy którą dany kierownik posiada, sam niestety świata nie zwojuje. jeżeli chodzi o produkty bądźmi przez chwilę szczerzy - dotyczy pracowników OVB - który z Was sprzedaje coś oprócz Compensy, Uniqi i Generalli? nie posiadacie też ofert bankowych ( przepraszam jest w ofercje pko bp ze swoimi produktami - które ma miejsce w rankingu kredytów hipotecznych łatwo sprawdzić - czy jest na szczycie, aby mówić, że jest najlepszy?) gdzie są pozostałe banki o których mówi się w trakcje szkoleń i prezentacji klientowi w trakcje spotkania? który z Was drodzy doradcy wie ze szkoleń produktowych oferowanych przez OVB o takich podstawach jak : LTV, WIBOR, LIBOR, MARŻA, SPREED, UBEZPIECZENIE WKŁADU NISKIEGO ITP. - to są naprawdę podstawy do tego aby mówić komuś na temat kredytu i być potraktowany jak Doradca a nie jak doradca - szmaciarz, który ma sprzedać któryś z unitlinków( przepraszam Compensę, Uniqę i Generalli). bądźmy szczerzy wobec siebie czy wiecie np. w Compensie jak są liczone opłaty - chociaż te przysłowiowe 0,75% przez dwa lata - ile to jest procent w rzeczywistości - powiedział Wam to ktoś? jakie są ubezpieczenia nieruchomości i czemu znów mamy jedynie słuszne firmy - Compensa i Uniqa - , który z Was ma pojęcie o OWU do tych produktów? można przez chwilę się zastanowić czy szkolenia na których jesteści dotyczą produktów oferowanych przez OVB, czy też mają Was szaraczków zmotywować do pracy - w końcu pracujecie na SIEBIE, a że tak naprawdę macie z tego niewiele, to już inna bajka. ja niestety zacząłem myśleć, że praca jest przyjemna , można mieć kontakt z naprawdę sympatycznymi osobami, które potrzebują pomocy przy kredycie hipotecznym, czy jakiejś przyszłej inwestycji krótko czy długoterminowej, ubezpieczeniu żyia, zdrowia, itp. znalazłem firmę która to oferuje i pożegnałem się z OVB. teraz wiem, że nie istnieją firmy, które mają cały rynek finansowy dla siebie i wszystkich dyrektorów firm ubezpieczeniowych czy banków, którzy ciągną tabunami do nas ze swoją ofertą lecz wybranych partnerów z którym robimy interesy - banki z którymi współpracujemy, ubezpieczalnie, czy też firmy inwestycyjne są na stronie Firmy z którą teraz współpracuję, a nie opowiadamy bzdur o wszystkim i niczym. jeszcze jedna sprawa z OVB - poznałem tam wiele sympatycznych wesołych osób, z którymi bardzo dobrze mi się pracowało, które wiedziały czego chcą od życia oraz tego co pragną ich kliencji - dla WAS czaśc i podziękowanie. jeżeli ktokolwiek z Was chciałby się ze mną skontaktować i porozmawiać - proszę piszcie na adres: blecky1@o2.pl pozdrawiam , sorki za tak długie wypociny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB ALLFINANZ PRAWDA O FIRMIE
do wypowiedzi powyżej, z chęcia spotkam sie z wami doświadczeni ludzie i wtedy przekonamy sie czy rzeczywiście pracowaliście w OVB bo jak narazie to chyba firmy pomyliliście! po co marnować czas na pisanie, fakty są jedne! wypowiedzi wyzej to jak najbardziej kłamstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morwain jednak nie oszalał
Gdzie chcesz się spotkać ? Czemu robisz za idiotę , przecież za idiotę to nawet premier w naszym kraju nie robi , tylko Pan Globisz. Współpracowełem z OVB , Sprzedałem kilkaset OFE Ergo Hestia , całą masę Bolerek , troszkę Amplico , Signal Iduna , ale najwięcej sprzedałem Vienna Life , poźniejszej Compensy oraz Hestia Kapitał. Czy coś Ci to mówi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blecky pisze sensownie, choc zapomniał o tym, że OVB oferuje też produkty Signal Iduna, a odnośnie kredytów hipotecznych współpracujemy z Pekao SA, a nie PKO BP. Dostrzegam w jego wypowiedzi dwa główne wątki: 1. Pracownicy nie mają odpowiedniej wiedzy, żeby być prawdziwymi doradcami. Zgoda, pierwsze infa i szkolenia są poświęcone głównie motywacji i technikom sprzedaży. Jednak w praktyce każdy, kto awansuje na kierownika, nie mówiąc już wyżej, musi poznać solidną porcję wiedzy ekonomicznej, inaczej efektywnie nie doradzi klientom. Jeśli ma kompetentnego przełożonego, wiedzę tę uzyska od niego, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sam się dokształcał czytając prasę i książki fachowe, a sporo o finansach można się dowiedzieć nawet z Wyborczej. 2. OVB nie jest wyjątkową firmą, bo ma wybranych partnerów inwestycyjnych. To rzecz normalna - atutem OVB jest jej wielkość, bo firmy ubezpieczeniowe chętnie zaoferują korzystniejsze warunki armii sprzedawców zewnętrznych, zamiast inwestować we własnych pracowników - poczytajcie o outsourcingu. To, że OVB współpracuje z takimi, a nie innymi firmami, oprócz oferty może mieć też wpływ to, że niektóre z nich są akcjonariuszami OVB Holding. Natomiast na pewno nie mówimy bzdur o wszystkim i niczym - tak naprawdę o OVB mówisz tylko przedstawiając firmę, a klient ufa Tobie - doradcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB ALLFINANZ PRAWDA O FIRMIE
po pierwsze to jest to śmieczne ze ktoś PODSZYŁ SIE pod mój pseudonim i zamieścił jakieś denne teksty! PO DRUGIE TO NADAL NIE WIDZE TWOJEGO POWIĄZANIA Z OVB BO PRODUKTY KTÓRE WYMIENIŁEŚ NIE WSZYSTKIE SĄ OFEROWANE PRZEZ OVB WIEC CHYBA PRACOWAŁEŚ ALE W PZU! po trzecie konsensusem moich wpisów było to iz są tu tylko wasze opinie, nie ma opinii OSZUKANYCH KLIENTÓW, którzy chcieliby wyjaśnić oszustwo. PODSZYWAĆ SIE ZA KOGOS TO KAŻDY MOZE. Te FORUM NIE jest wogóle wiarygodne. to jak ze spotkaniem? czy moze juz nie pracowałeś w ovb i WYMYŚLISZ NASTEPNĄ WYMÓWKE? NEGUJECIE A NIE WIE CIE CZY WARTO - bardzo inteligentne R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB ALLFINANZ PRAWDA O FIRMIE
po czwarte wskażcie FIRME NA POLSKIM RYNKU DORADCZYM KTÓRA PRZEBIJE OVB ?? czekam z utęsknieniem. ciekawe co teraz zmyślicie zeby zamydlic oczy! R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co przebije ovb
na pewno 1) Expander 2) Open Finance 3)Bankier.pl 4)Goldenegg 5)Doradcy 24 itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesz zarobić?
Jeśli siedzisz w ciągu dnia długo przy komputerze i masz stały dostęp do internetu to sprawdź jak łatwo i bez wysiłku można na tym troszkę dorobić.Nie są to wielkie pieniądze, ale zawsze coś.. Zarabiasz na wyświetlających się reklamach. Wystarczy mieć włączony komputer: http://www.20dollars2surf.com/?ref=250275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×