Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość Morwain przeginasz totalnie
Mozesz pisać , możesz zalewać forum tysiącami wpisów , ale nie zniżaj się do poziomu szamba , bo wprowadzasz przez swój wpis stan wrogści i niechęci do OVB , a przez pół roku piszesz o firmie w superlatywach . Nie wszyscy , którzy odeszli byli patałachami , i nie wszyscy założyli podejrzane firmy. Prościej ujmując , piepszysz jak Kaczyński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były KO
Morwain - w końcu zaczyna coś docierać i o to właśnie chodzi. teraz możem probowac mowić o obiektywizmie. W nordeii symulacja wyszła lepsza bo jest tańszy. Suma Ubezpieczenia niska bo jak sam zauwazyłeś to jest program do oszczedzania. Nie powinno się łączyć ubezpieczenie z inwestycją ponieważ taniej jest osobno a na dodatek klient wie gdzie i za co płaci. Jak machniesz w jednym to klient się zgubi po paru latach ile idzie na ubezpieczenie a ile na fundusze. Póxniej mają pretensje że mają tyle samo co wplacili Nie miałem tego szczęscia do dyrektora. Znal świetne techniki manipulacji ale przez rok może spisal ze 3 polisy a uczyl innych jak to się robi. Pierwszy krok za nami. Skoro ktoś odeszedł z OVb to niekoniecznie dlatego że go wyrzucili. w 905% conajmiej to ludzie stamtąd sami odchodzą i znam wielu świetnie prosperujących ludzi w różnych firmach ktorzy zaczynali w OVB. Czlowiek się uczy na błedach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były KO
Zadzwon do Compensy i zapytaj o "oplatę za zarządzanie". Widocznie w OVb wam nie dali załącznika do OWu na temat UFK Przekonasz się sam. Jest napewno ponieważ nikt na świecie nie bezie zarzadzał za darmo i nie ma produktu bez tej opłaty. Mało tego czy wiesz że wybierając fundusz zewnętrzny np. Arka to klientowi dochodzi jeszcze opłata jaką arka ma w funduszu oprócz tej ktora pobiera Compensa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehaheha
No nie mogę - ten temat ciągle żyje. No ale nic - od kilku tygodni mój znajomy szuka produktu do regularnego oszczędzania - wiadomo co się w takim wypadku liczy: koszty(opłaty), okres likwidacyjny, wybór funduszy - był u niego między innymi doradca OVB, zostawił ładne analizy, karteczki z logiem itp - na spotkaniu powiedziano mu jasno że inwestycja nastąpi najwcześniej za kilka miesięcy, tymczasem on wrócił po 3 dniach i powiedział że trzeba podpisać natychmiast :). Idąc dalej poleconym produktem było Generali (fundusz emerytalny + osobny produkt: program regularnego oszczędzania), a te rankingi które przedstawiono mają się nijak do tego co jest w rzeczywistości - najwyraźniej prowizja z tytułu tego produktu jest na ten moment dla doradcy najwyższa. Oczywiście zakończyło się na zerwaniu współpracy z owym "doradcą" więc powiedzcie mi jakie kompetencje mają Ci ludzie skoro tak postępują z klientami? Nie ukrywam że to był dochodowy klient bo kwota miesięczna inwestycji była wysoka. Pozdrawiam M. z Gdańska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB- R2
do byly KO, w owu nie ma czegos takiego jak oplata za zarzadzanie. Sa oplaty administracyjne i za prowadzenie rachunku i nic wiecej. a co do tych co odeszli i zakladaja inne firmy, nikt nie mowi ze sa patalachami. Ale badzmy szczerzy, gdyby nie OVB nie załozyli by tych firm, bo nie mieli by zadnego przygotowania do tego. A Ci byli pracownicy co zle sie wypowiadaja po prostu trafili na nieodpowiedniego kierownika, ktory tylko nimi mamipulowal zeby zarobic jak najwiecej. JA osobiscie znam kilku bylych pracownikow (ktorzy zostali zwolnieni badz sami odeszli) i jakos nie wypowiadaja sie zle o firmie. Oczywiscie nie jestemy idealni ale badzmy szczerzy, kto jest?? do morwain: z ktorego miasta jestes?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB- R2
do hehaheha: Twoj znajomy mial pecha widocznie i trafil na doradce, ktoremu zalezy tylko na kasie. Dziwnie mnie takie postepowanie, bo jak klient mowi ze moze za kilka miesiecy zacznie inwestowac to kontaktujemy sie z nim za te kilka miesiecy, uaktualniamy analize itp. Bardzo mozliwe ze ten Twoj znjomy nie wyrazil sie jasno od kiedy chce zaczac inwestowac i dlatego doradca sie znim kontaktowac. Szczerze watpie zeby ktokolwiek uzyl stwierdzenia 'natychmiast' bo nie namawiamy klientow na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB- R2
ale my bardzo lubimy tlumaczyc wszelkie watpliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były KO
Do OVB- R2 "w owu nie ma czegos takiego jak oplata za zarzadzanie. Sa oplaty administracyjne i za prowadzenie rachunku i nic wiecej". Masz rację tylko do OWU są 2 załączniki. 1 od ubezpieczeń dodatkowych a 2 od UFK. Naprawde myślisz że gdyby nie OVB to by nie założyli tych firm?? Przecież jest masa firm które zostaly stworzone przez ludzi po za OVB. Gdyby nie OVB to pierwsze kroki stawiali by gdzie indziej. OVB napewno uczy jak tego nie robić i bylo im łatwiej stworzyć poprawioną wersje albo stworzyć według swoich pomysłów Nietstety tych nieodpowiednich kierowników jest troche i cięzko znaleźć odpowiedniego.Wiekszośc patrzy na siebie i jak któremu idzie lepiej i ma się z nim zrównać to haja i nieraz widziałem sytuacje gdzie prezes musiał interweniowac i ustalać awans bo inaczej doszłoby do rękoczynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten poprzedni opst o frajerze to nie bylam ja, ktos sie podszyl daleto sie oczernilam. Drogi Były KO: mam oba zalaczniki i jakos tam nie ma wyszczegolnione nic o oplacie za zarzarzadanie, To o czym ty mowisz jest juz wrzucone w koszty administracyjne czyli 8zl. I to wlasnie o to chodzilo ludziom z Compensy jak CI powiedzieli gdzie tego szukac. Tak, naprawde mysle ze bez OVB nie zalozyli by tych firm. A od kad jestem w ovb spotkalam wielu kierownikow i wiekszosc z nich jest bardzo dobra. I jak to mozliwe ze prezes (?) musial interweniowac i ustalac awanas skoro awansuje sie za waniki. Mam szczere watpliwosci czy wogole pracowales w ovb moj drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@OVB-R2: Ze struktury KS, będziesz wiedział o kogo chodzi. Wywołałem burzę stwierdzeniem, że ludzie, którzy odeszli, założyli firmy o wątpliwej renomie. Nie jest tak? Oczywiście nie wszyscy tak zrobili, ale w opiniach o Euro Finanz ten wątek się powtarza, pomijając już to, iż nazwa tej firmy jest chyba nieprzypadkowo łudząco podobna do nazwy firmy doradczej z Niemiec. Wejdźcie na forum poświęcone dowolnej dużej firmie z branży finansowej. Na każdym jest mnóstwo niepochlebnych i wrogich opinii, ale na mało którym jest tylu ludzi broniących firmę jak właśnie tu. Może myślicie, że OVB nam za to płaci? Miałem nie komentować wypowiedzi Byłego KO, ale rzucę tylko jedną uwagę: nie możesz porównywać produktów Nordei i Compensy, bo to nie są takie same produkty. Gdybym chciał tylko inwestować, bez ochrony ubezpieczeniowej, mógłbym po prostu kupować systematycznie jednostki funduszy inwestycyjnych, wyszłoby jeszcze taniej niż w Nordei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do loobish: dziwi mnie to ze nikt pana nie serwisuje. Wsrod ludzi z biura w ktorym jestem jest bardzo duzy nacisk kladziony na serwis. Klient jest naprawde w stalym kontakcie z nami. Jeszcze sie nie spotkalam zeby jakis klient zostal pozostawiony sam sobie. Natomiast system Abs powienien byl byc bardzo dobrze wytlumaczony na anlizie. Mowiac w skrocie jest to schemat wspolpracy ukazyjacy w jakim sposob bedzie wygladala wspolpraca z ovb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były KO
Do OVB-R2 i Morwain @OVB-R2: Ze struktury KS, będziesz wiedział o kogo chodzi. Ja się domyślam że chodzi o Konrada. Strasznie fajny zabawny gość a jeżeli już o nim mowa i o awansach to kto sie odważy napisac dlaczego ów człowiek był 2 razy krajowym a dzisiaj już nie? "nie możesz porównywać produktów Nordei i Compensy, bo to nie są takie same produkty." haha w takim razie jakie mam porównać do Superfunduszu? To jest ten sam typ produktów. Skoro taniej jest kupowanie jednostki w żadnym z tych to czemu tego nie mowisz klientom co? Po drugie gdzie jest taniej? W banku napewno ale raczej nie przyjmują 200zł ( conajmiej polowa jest od 500zł albo 1000zł). Po co ci ochrona ubezpieczeniowa żeby inwestować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były KO
Przez weekend zeskanuje wam OWU o UFK i podkreśle opłaty na czerwono skoro w OVb nikt tego nie potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB R2
teras dla odmiany to ja sie wybieliłżem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chInYa
ale wy chłopcy nudzicie na tym forum-dramat, do czego porównać SF? proszę bardzo Nowa Perspektywa-AVIVA, Fundusz&Perspektywa Uniqa, Profamilia Generai ipt itd i nie wrzucajcie wszystkich produktów do jednego wora. nie można produkty tylko inwestycyjnego porównywać z ubezpieczeniem + UFK- nie ta grupa, swoją drogą SF jest jednym z lepszych produktów łączących ochronę z inwestycją. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mórwain
To ty jesteś tą Erką co się puka z dyrem z Kompensy i to dlatego tylko tą firme sprzedajecie? Mogłabyś wskoczyć na kogoś z innej firmy, gdzie nie ma opłaty za zarządzanie 2.5% ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chInYa
a wracając do rozmowy pana morwiana i były KO to chciałbym stwierdzić iż pan morwian ma racje w OWU dokładnie na stronach od 44-56 Jest regulamin UKF i tam ewidentnie pisze że koszty zarządzania wynoszą 0 czyli pan morwian miał racje. i teraz się nasuwa pytanie czy pan były KO specjalnie wprowadza w bład opinie publiczną korzystajacą z tego forum czy też nie specjalnie zna sie na tym o czym tu pisze i poprostu ten błąd spowodowany jest jego brakami w wykształceniu fachowym. i panowie i panie następnym razem bez napinki, przecież można prowadzić rozmowę w sposób kulturalny nie obrażając nikogo pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do chlnYa: no wreszcie ktos madry sie pojawila na tym forum, ktory w spokojny sposob odpowiedzial. do Mórwain: nie pisze sie Kompensa tylko Compensa :) a takie komentarze o 'pukaniu' to zostaw dla swoich kolegow z podstawowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło, że czasami ktoś przyznaje mi rację ;) Cieżko jest dyskutować z kimś, kto udaje kompetentnego finansistę, a nie czyta dokładnie (lub wcale) OWU i nie rozróżnia produktu inwestycyjnego od uniwersalnego (bo na życzenie klienta Superfundusz może być też czysto ubezpieczeniowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc..
Chciałam zapytac czy jest ktoś może z OVB z okolic Krosna lub Jasła (podkarpackie) pytam bo niestety od 3 lat pozostawiona jestem sama sobie z produktem Compensy i Generali i nikt do mnie nie zadzwonił ani nie zrobił serwisu. Moja pani kierownik ma mnie w d...ie, poza tym nawet telefonów nie odbiera. Żenada..:( Natomiast wierzę w to, że nie wszyscy OVBowcy są tacy zapominalscy jak moja kierownik z Krosna. Może się ktoś mądry znajdzie kto będzie chciał się zainteresowac moją sytuacją finansową.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę Ci doradzić, choć raczej nie osobiście, bo akurat do Krosna mam dość daleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do abc... podaj jakiś nr gg albo mail to polecę ci kompetentną osobę z tej firmy z Krosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro!!!
ten "byly KO" na bank jest jakis niedouczony, zrobil "kariere" w pol roku, napisal milion "lewych" umow zeby dostac awans, a potem sie okazalo ze na piniondze trzeba sobie ZAPRACOWAC, a nie jest tak ze one sie same zarabiaja, a moze byl kierownikiem dlugopisu, połowe wypłaty musiał oddawać żeby pokryć storno, albo miał strukture ktora nic nie robi, bo nie potrafil sam na siebie zarobic i prowadzic ludzi odpowiednio :) mozliwosci jest cale mnostwo. ALE: najbardziej dziwi mnie to, ze jestes BYLYM ko, bo na to stanowisko wcale nie jest sie tak latwo dostac, a jak juz tam dojdziesz to sie zgarnia naprawde DOBRA KASE i trzeba byc MEGA FRAJEREM zeby odejsc z firmy w tym momencie, zamiast pociagnac awans dalej i zgarniac jeszcze wiecej kasy. jak dla mnie jestes tylko kolejnym SFRUSTROWANYM gosciem, który zapewnie nie byl zadnym KO, tylko conajwyzej kiepskim KODem. i co najważniejsze - jeśli byłeś w ogole jakimkolwiek kierownikiem to na pewno z rodzaju tych niewłaściwych o których tak piszesz;) nie wylewaj na forum swoich żali życiowych tylko weź sie człowieczku za zarabianie pieniędzy ;) wyłącz komputer, idź na piwo, tyle. Do Morwain: Ty też kolego olej to forum i zajmij się zarabianiem pieniędzy w tym czasie :) szkoda czasu na wykłocanie się, naprawdę. klienci i tak będą bo obaj dobrze wiemy, że klienci są zadowoleni, a przez to forum najwyzej ktos nie przyjdzie na rozmowę kwalifikacyjną. Pieniądze w branzy finansowej sa przeokrutne, i kazdy kto troche sie dorobil juz pewnie tej branzy nie opusci AVE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pozdro!!!
A ty jesteś napalonym R ktora zobaczył na szkoleniu że są super auta z tabliczką OVB, albo niedaj boże powered by ovb, podnieciles się, mamie zrobiłeś polise, sobie, no i zarobiles tysiaka. Teraz czekaj na niego pół roku, i wpadnij tu, jak już erekcja zejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro!!!
Ja sobie założyłem 4 poliski i OFE przeniesłem , a potem zrobiłem SF mamie , tatowi ,bratowi , siostrze , szwagrowi i czterem kuzynkom , i nie 1000 , a 7500 mi wyszło na koniec. teraz latam po wsi , bo ja z Kieleckiego pochodzem , ale wszyscy sie tylko napier_dalajom , że tu już jakiś Marwoin był i pospisywał ze wszystkiemi , bo dawał łapófki sołtysom , że to obowionzkowe ubespieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLMowiec
A jak Panowie z OVB poradzili sobie z nową ustawą zabraniającą akwizytorom zmianę OFE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pozdro!!!
No po twojej wypowiedzi to już nie mam pytań pracuj w OVB, to idealne miejsce dla Ciebie sory dla ciebie szkoda wielką pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro!!!
Wall sie patisonie !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×