Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zielona zupełnie

Jednolity kolor czy pasemka ?

Polecane posty

Gość Zielona zupełnie

witam serdecznie proszę o info bo chce zmienic cos w swoim mysim zyciu :-) na początek kolor włosów. Nie wiem czy zrobic sobie jednolity kolorek czy pasemka, bo nie wiem ile jest potem z tym roboty a należe do osób bardzo leniwych :-) Jak to jest z odrostami? Tylko je się potem robi czy znów całą głowę? a cenowo jak to wygląda? Dzieki serdeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz wydaje mi sie,ze lepiej jak zrobisz sobie teraz jednolity kolor,bo latwiej na jednolitym jest zrobic potem pasemka niz na pasemkach jednolity..ja mam teraz pasemka i chcialabym miec spowrotem jednolity :)pozdrowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam kiedyś pasemka
i bardzo się wkurzała teraz mam jednolity kolr i jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja właśnie
wróciłam od fryzjera-zrobiłam sobie pasemka, jednolitego koloru mam dość bo widać odrosty (też jestem leniwa i nie chce mi sie z nimi walczyć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie pasemka
juz nikt nie nosi pasemek, są niemodne a wrecz obciachowe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
W PASEMKACH TEZ WIDAC ODROSTY!! lepiej jeden kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasemka są już niemodne
wybierz jednolity,zbliżony do Twojego naturalnego kolor włosow odcień:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie wczoraj zrobilam pasemka i suuuper sie czuję:) i wcale nie uwarzam, że są już niemodne:P mi się podobają:P i wogole mam suuuper fajną fruzurkę:P WIOSNA wkońcu więc coś trzeba zmienić w tym życniu no nie:) a i chciałam powiedzieć, że mojemu Kochanie też się moje włoski podobają:) ważne żebyś Ty się dobrze czuła:) Tylko idź do dobrego fryzjera żebyś poźniej nie płakała:) Ja z obicęciem zapłaciłam 68 zł za dwa kolory więc chyba nie tak dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Jolci
a jakiego koloru pasemka robiłaś?I jaki jest naturalny kolor Twoich włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy pasemkach zawsze jest więcej roboty i też koszty są większe. Ja za pasemka (3 kolory) włosy mam troszke dłuższe niż zapięcie stanika zapłaciłam w grudniu 250 zł (to nie był żaden luksusowy fryzier!) póki co mineły 4 miesiące i narazie odrostów nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kangurku a jakie kolorki
sobie robiłaś i jaki był wyjściowy kolor Twoich wlosow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suplement...
...najlepiej ogol sie na lyso-wyjdzie na jedno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki że dopiero teraz odpisuję, ale trochę dawno mnie tutaj nie było. Mój naturalny kolorw włosów to baaardz ociemna czekolada:) a robiłam sobie blond (chociaż nie jasny)i miedziany:)i baaaardzo mi się podobaa:) chociaż teraz to dopóki mi nie będzie widać suuuper odrostów to nie pójdę poprawiać, bo nie chcę zostać tlenioną blondynką:P ale faktem jest, że lepiej się czuje jak mam troche rozjaśnione włoski niż w moim naturalnym kolorze:) kangurek--> w jakim Ty mieście robiłaś pasemka, że tyle kasy straciłas??? Kurcze ja zapłaciłam razem z podcięciem 68 zł i mam suuuper je zrobione i wiem, że długo mi się będą trzymały bo to sprawdzona fryzjerka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica21
ja wlasnie wczoraj zrobilam baleyage i jestem bardzo zadowolona sama jestem fryzjerka i wiem ze pasemka sa modne byly i będą szczególnie czarno blondne ale zdecyduj sama pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady161
do jolcia_82 a gdzie zrobiłas pasemka za 68zł??? to bardzo mało zwykle robią za 100-140zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są totalnie niemodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwucha
ale mata problemy dziołchy 140 złotych w golubiu dobrzyniu za 50 góra 3 kolory robia ja robiłam blond z czekolada za 35 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenaa
Też chciałabym dokonać jakiś zmian w swojej fryzurze, no i zmienić kolor. Mój naturalny to nie za jasny, ani nie za ciemny brąz. Taki no...średni:)) Włosy mam na końcach pokręcone (są bardzo podatne), karnację mam ciemną i nie wiem....jaki kolor by mi pasował? A może pasemka? Ja myślałam ewentualnie o rozjaśnieniu do takiego ciemnego bląd. Pomóżcie....:)) Pozdrowienia dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak juz
to blond :) Pasemka sa juz niemodne, poza tym wysuszaja bardzo wlosy. Fryzjerka ostatnio mi powiedziala ze teraz na topie jest jednolity kolor wlosow wiec nie wiem dlaczego tak wiele dziewczyn wciaz wyglada jak borsuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacia007
Mi się wydaje że pasemka w modzie i ładna teraz jest blond kolor na końcówkach włosów niż paski ... a ja sama nie wiem jak zrobic pasemke czu paski i czy na koncówkach... pozdrawiam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelkaelka
mialam kiedys pasemka blond i gdy patrzylam na dziewczyny o jednoltym kolorze wlosów szczegolnie ciemnym to bardzo chcialam miec takie co one.. wiec przefarbowalam wlosy na ciemne :) nie straciłam zainteresowania płci przeciwnej ( bo mezczyźni lubia kobiety o ciemnych dlugich wlosach). Teraz jednak znudziło mi sie farbowanie bo wlosy ciagle płowieja i musze ich farbowac co 2 miechy... dlatego wole pasemka i je zrobie :) sa super :) jesli zrobi je dobry fryzjer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelkaelka
jednak obawiam sie ze znowu zaczne tesknic za jednolitym kolorze.. Bo kolezanki ktore teraz zrobily sobie pasemka lepiej wygladaly w naturalnym kolorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vika92857832
hejka jestem blondynką i chciała by sobie zrobić pasemka . jaki kolor mi pasuje . i czy moge pofarbować końcówki na czarno ???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Szycha
ja mam pytanie. kiedyś byłam blondynką tzn miałam balejaż... jakieś 2 miesiące temu przefarbowałam się na ciemny brąz. teraz trochę znudził mi się ten kolor, ale nie chce wracac do blondu. ja bym chciała zrobic na tych ciemnych jakieś pasemka żeby moja fryzura wglądała jakoś ciekawiej. mam pproste włosy do ramion i grzywke na bok. niech mi ktoś poradzi co mogłabym zrobic, jakiego koloru pasemka by mi pasowały do tego ciemnego brązu. moja kolezanka ma blond włosy i na grzywce ma 2 czarne pasemka. tez bym chciala zrobic cos takiego ale sie boje bo nie wiem jak to bd wyglądac. pomóżcie mi proszeee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Szycha
eh no ogólnie mi chodzi o to czy mogłabym sobie zrobic takie blond pasemka na tych moich ciemnych?? i jeszcze jedno.ostatnio zauważyłam, że strasznie mi się łamią końcówki:-( używam szamponu i odżywki dove wzmacniającej z odbudowującym serum, a po myciu włosów wcieram jeszcze w koncówki serum z avonu, jednak mimo to łamią sie:-( jeśli chodzi o połysk to z tym nie mam problemu ponieważ nie prostuję włosów ani ich nie suszę. co robic zeby te koncówki mi się nie łamały? może są jakies preparaty zeby zmniejszyc ich lamliwosc? ja slyszalam, że są tabletki na włosy Belissa ale czy to tylko wystarczy?? proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Szycha
czy ktos tu w ogole odpowiada na te pytania?? ja wyjezdzam 17 lipca i chcialabym sobie zmienic wloski jeszcze jakosc przed wyjazdem... pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orginalne
juz nikt nie nosi pasemek, są niemodne a wrecz obciachowe!! Fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dla siebie wybrałam opcję jednolity (ceimniejszy niz naturalny) kolor i jasne refleksy...to dlatego, ze bardzo lubię ciemne kolory ale nie do końca mi pasują, tzn na pewno dodają lat l troszkę przytłaczają (jestem drobnej budowy)...w wersji z refleksami czuję się świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Szycha
do EUROFASHION : Dziękuję za link ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×