Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owiedka21

boooje sie...

Polecane posty

Dziewczyny co mam robic... boje sie naprawde.... na poczatku lutego mielismy z chlopakiem mala wpadke...potem zazylam postinor (po 12h) i wszystko bylo ok.dostalam krwawienie (postinorowe) jakos 2 tyg przed normalnym okresem,ale potem okres w planowanym terminie nie nadszedl-zrobialam wiec test-negatywny i czekalismy,pomyslalam ze moze okres przyjdzie w terminie-krwawienia postinorowego, ale nie przyszedl,wiec znowu test-negatywny....\"po drodze kolejna wpadka\"(wiem,nie postapilam za madrze-prosze nie osadzajcie mnie za to).... i martwie sie ... bo od \"normalnego okresu mija juz 4 tyg. a od \"krwawienia\" 2 tyg...... co robic?? czy mozliwe jest aby testy wyszly blednie??(byly 2 roznych firm)!! prosze pomozcie.... i nie osadzajcie-bynajmniej nie o to mi chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lekarza marsz,my tu diagnozy nei postawimy, a na przyszłośc myśl...Polak sie podobno na błedach uczy,ale jak widac nie każdy.... a potem płacz i płącz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta 22...................
hej tez tak mialam, najprawdopodoniej rozregulowalas soebie wszystko dawka hormonow z postinoru i teraz idz do ginekologa, powiedz ze wzielas ten postinor a on ci najprawdopodoniej przepisze luteine (jest b tania) bierzesz ja przez kilka dni a potem po ost tabletce pojawia sie okres, proponuje tez wtedy zaczac brac tabletki anty ;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×