Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jerta

pękające paznokcie

Polecane posty

Gość EmmaZ
Ja tam jestem zadowolona z suplementu (brałam akurat bio silicę) , widzę, że dużo osób łyka te tabletki ;) U mnie paznokcie dość szybko doszły do siebie, przestały pękać i rozdwajać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobnos
Paznokcie? Odżywka, stosowana systematycznie i raczej nie ma takiej opcji, aby z paznokciami było coś nie tak. Zmiany widać już po kilku dniach stosowania, później jest coraz lepiej, a do osiągnięcia twardej płytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuliaSolanż
Pękające paznokcie.. to raczej od niedoboru witamin, złego odżywiania. Warto zawsze przeanalizować te dwa elementy i walkę o poprawę zacząć właśnie od dobrej suplementacji (skrzyp polny jest bardzo ważnym składnikiem odżywczym) i zmiany w sposobie odżywiania, np pory posiłków są bardzo ważne (skład oczywiście też, jak najwięcej witamin)! :) Jako suplementacje mogę polecić bio silicę max, sama stosowałam i uzyskałam dobre efekty na swoich paznokciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodze na manicure hybrydowy do Samui Spa, dobrze mi tam babeczka robi, nigdy mi nei odpryskue a przy okazji paznokcie dzieki temu nie pekaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobra jest odżywka CC MAGIC NAILS 10w1 z Bielendy, po kilku tygodniach paznokcie się nie łamią, mam bardziej twarde, bez żadnych przebarwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjaszana
Na new nails jest ok - piszę o odżywce. Natomiast jeśli chodzi o lakiery to zdecydowanie bardziej mi odpowiadają hybrydy. A dlaczego? Z prostego względu - dużo mniej problemów, nic nie odpada, paznokcie cały czas wyglądają ładnie i zdrowo. A czego chcieć więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyhybryda
a mi hybryda zniszczyła paznokcie. Po pierwsze trzyma sie nie jak kosmetyczka twierdzi 3-4 tygodnie tylko max 10 dni, po drugie przy zdejmowaniu tego co zostało kosmetyczka strasznie spiłowała mi płytke paznokcia. Poszłam do drugiej - hybryda trzymała sie 7 dni, po zdjęciu płytka szorstka, nierowna, zadziory... masakra... nigdy więcej hybryd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kastenana
Hybrydy mam od dwóch lat - zero zniszczeń. Używam jednocześnie porządnej odżywki. Zakładam, ze to efekt albo źle zrobionego hybrydowego, albo ogólnie kiepskich kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galantek
New nails swoje robi, do tego dochodzi systematyczność, dobra dieta. Przy czym z odżywki należy korzystać zgodnie z zasadami - nie wiecznie. Każda odżywka ma konkretne zasady użytkowania - trzymajcie się tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haszkien
Olwika i odżywka new nails, a na dokładkę systematyczność. U mnie zmiana diametralna, mocna, całkiem inne paznokcie, zdrowsze i ładniejsze. I tak powinno to wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta kaniks
New nails, odżywka, tylko staraj się być systematyczna. Paznokcie wymagają odpowiedniego podejścia. Logiczne,że z dnia na dzień idealnie nie będzie, ale po czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karabateks
Używaj new nails przez okres kilku miesięcy, paznokcie powinny się diametralnie odmienić, zrobić zdrowsze i ładniejsze - będzie po prostu lepiej, ale oczywiście wymaga to pewnego okresu pracy nad nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akadakes
Odzywka new nails. Paznokcie wymagają ciąglej pracy nad nimi, odpowiedniego zaangażowania. To dzięki temu możecie im przywrócić normalność, ale nie oczekujcie, że idealnie będzie z dnia na dzień, tak się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze mam , w sumie mialam taki sam problem. I uwierzcie mi dziewczyny ze na poczatku popadłam w jakis szał i obłęd bo nie wiedziałam co sie dzieje. Nawet poszlam morfologie zrobic, bo myslalam ze jestem chora. A tu po prostu wszystko ok, tylko należało troche wzmocnić paznokcie. I metoda prób i błędów udało mi sie wybrac dobrą odzywke HARD AS NAILS od Sally Hansen. W sumie juz po miesiącu stosowania przestałam mieć tego typu problemy z paznokciami. Moze spróbujecie po prostu też i same sie przekonacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kargosiak
New nails ma świetną odzuwkę, uzywaj tylko jej systematycznie - problem powinien zniknąć. To samo jeśli paznokcie są kruche. Odbudowa płytki paznokcia musi trochę trwać, ale też bez przesady, nie jest to proces specjalnie wymagający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjaroteks
new nails używaj, ale też dbaj o dietę i to w jaki sposób wykonujesz paznokciami poszczególne czynności. Niestety, ale jednak te paznokcie bardzo łatwo można zniszczyć działając w nieodpowiedni sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosnis
Używaj odżywki new nails, tylko że systematycznie. Jeśli pracujesz np. przy środkach czystości to wszystko wykonuj w rękawiczkach. Niestety, ale paznokcie można w bardzo łatwy sposób zniszczyć. Uwierz mi, że nie chcesz tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkara
w moim salonie używam lakierów tylko profesjonalnych do hybryd. Mistero Milano polecam bardzo, zarówno same lakiery jak i bazy, efekty utrzymują się naprawdę długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze spowodowane jest to zlym doborem lakieru? ph nie pasuje do lakieru.. albo moze brakuje Ci witamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hosznek
New nails, od nich lakiery i od nich odżywka - świetnie się spisuje, znakomicie działa, pomaga. Ja mam święty spokój z paznokciami, nie wyglądają źle, raczej je doprowadziłam do odpowiedniej postaci. Są po prostu zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
New nails daje super efekt, wiem jak to u mnie wyglądało, bo paznokcie mocno sobie odmieniłam. Nie od razu zrobiło się lepiej - ale dzięki systematyczności wszystko powinno wyglądać jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kesels
Używaj systematycznie porządnej odżywki. Przemiana na pewno będzie widoczna. Może od razu nie będzie ona diametralna, ale nie zmienia to faktu, że paznokcie sobie odmienisz. Jedynie staraj się działać systematycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerdeks
Jeśli będziesz korzystała systematycznie z jakościowej odżywki, to nawet nie ma prawa, aby cokolwiek złego się stało. Wiem jak to wygląda u nas. Paznokcie są zdrowe, ładne i pozytywnie odmienione - wszystko poszło w dobrym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AriannaMarianna
Spróbuj smarować je olejkiem kokosowym, najlepiej Efektimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zrób sobie przerwę i zacznij stosować odzywki wzmacniające płytkę?? na pewno bedzie lepiej po np tygodniowej kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kesonal
New nails powinno rozwiązać problem, ale generalnie nie przywrócicie paznokciom normalności z dnia na dzień, coś takiego wymaga poświęcenia odpowiedniej ilości czasu - jednak systematyczność efekty przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petrosz
Używajcie odżywki new nails - szybko działa, po kilku tygodniach to już powinna być całkowicie inna płytka. Oczywiście na poważne zmiany poczekacie, ale docelowo będą zadowalające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×