Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jerta

pękające paznokcie

Polecane posty

Gość OlgaOlgaOlga
może masz osłabione paznokcie i powinnaś pomyśleć także o odpowiedniej suplementacji, ja łykam royal collagen, pierwsze efekty już widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hosznak
Używaj odżywki new nails, dbaj o systematyczność, zdrowie paznokciom przywrócisz, ale nie oczekuj, że od razu będzie lepiej. Po kilku tygodniach powinny być twarde, ładne, zdrowe i w odpowiedniej kondycji - to jest wykonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedresz
Wystarczy new nails, ich odżywka. Paznokcie powinny być zdrowe, ładne, w dobrej kondycji. Ale nie oczekujcie, że natychmiast będzie to wyglądało idealnie. Nim paznokcie powrócą do zdrowia, musi się wiele zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używaj new nails, tylko rób to systematycznie. O ile odpowiednio podejdziesz do pielęgnacji paznokcia, to szybko powinien on zacząć wyglądać o wiele lepiej. Tylko nie oczekujcie, że takie zmiany przyjdą natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy dobra pielęgnacja i powinno być ok. Na wzmocnienie paznokci stosujcie odżywkę new nails. Będzie systematyczność, to szybko przywrócicie swoim paznokciom normalność, ale jednocześnie wymaga to czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tropster
Wystarczy new nails - ale stosowane systematycznie. Pewnie, że przywrócenie paznokciom zdrowia wymaga czas, ale jednoczesnie to jest szybko wykonalne. Paznokcie z dnia na dzień powinny wyglądać coraz korzystniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weroonika_olsztyn
Szukam czegoś na paznokcie bo mi sie strasznie zaczęły łamać i rozdwajać, już sposoby na nie nie mam... o royal collagen nie słyszałam, ale skoro ma byc skuteczny to chyba spróbuję i ja. Tylko czy nie bałaś się przez allegro, jest jeden sprzedawca tam, czy może jakiegoś konkretnego mam szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majawarowna
ja np stosuję albo kolorową odżywkę albo raz na czas stosuję suplementację, aby odżywić skórę włosy i co najważniejsze paznokcie. Teraz gdy zbliza się wiosna czas juz pomyśleć o dobrych kapsułkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tredel
Używajcie systematycznie porządnej odżywki - tylko w taki sposób doprowadzicie paznokcie do zdrowia, skórki również powinny się zmienić. Tylko nie oczekujcie, że taka odmiana nadejdzie natychmiast. To będzie możliwe po czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annankaa
hej, royal colagen na allegro sprzedaje tylko skleppanaceum (tak jeden sprzedawca:)) więc śmiało kupuj. Ja zamawiałam listem poleconym i szybko przyszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majawarowna
to te kapsułki z royal collagen odbudują płytkę paznokcia? Bo zależy mi na długich i mocnych paznokciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odżywki do paznokci używam od blisko roku. Są całkiem inne, zdrowe, wzmocnione i pozytywnie odmienione. Pewnie, że taki efekt udało się uzyskać dopiero po czasie, ale ta zmiana jest trwała, paznokcie są wzmocnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mornecki
Uzywajcie hybrydowego - nie zniszczy paznokci, a faktycznie ma się na długo święty spokój, wiem jak to wyglądało u mnie - też miałam spore prolbemy z utrzymaniem paznokci w normalnie. A jednak w tym momencie mam je w optymalnym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memfis
Wystarczy odżywka new nails, ale to musi być systematycznie stosowane. Nie jest tak, że one nąęąą trwałości z dnia na dzień. Płytka potrzebuje stałego wsparcia, ale docelowo będzie wzmocniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na majówkę jestem umówiona w Fifty Fifty concept na mojej dzielnicy, bo moje paznokcie potrzebują "ręki" profesjonalistów. muszę tylko wybrać kolorek opi, którym bede chciała miec pomalowane pazurki. To jest mój relaks, uwielbiam mieć co jakiś czas chwilę dla siebie - chociażby na wizytę u kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retres
To samo - kwestia solidnego stosowania porządnej odżywki i problemu nie ma - u mnie to wystarczyło, ale też trwało zanim zrobiliśmy to, co chcieliśmy. W tym momencie nie ma się czego czepiać, paznokcie wyglądają ładnie i zdrowo - są mocno odmienione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry lakier powinien pomoc, najlepiej bez wszelkich szkodliwych skladnikow. Mnie calkiem mocno poprawily sie po lakierach od Claresy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używajcie na wzmocnienie new nails - stopniowo udaje się poprawiać sytuację, paznokcie powinny być zdrowsze i ładniejsze, ale dojście do takiego efektu wymaga czasu. Sama wiem doskonale, ile się nad tym wszystkim napracowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pękające paznokcie mogą świadczyć o niedoborach witamin grupy B. Ogólnie płytka paznokcia potrzebuj***ardzo dużo zasobów witamin B tak samo jak i komórki włosa. Polecam komplex wit B: http://enaturalnie.pl/witaminy/witamina-b-complex-100-tabletek-zestaw-witamin-b-myvita_279.html?search_query=witamina+b+complex&results=2 Sama miałam z tym problemy i wiem, że to pomaga. Już nie jedna znajoma przyznała mi rację, tym bardziej, że sama kosmetyczka mi o tym wspomniała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to była kwestia kilku tygodni na new nails i paznokcie powróciły do zdrowia. Pewnie, że się nad tym napracowałam. Teraz jednak nie mam żadnych problemów, płytka w idealnym stanie, ładna, zdrowa, optymalna. Ale coś takiego wymaga długiej pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikova
a odżywki Unglax próbowałaś? To teraz najlepsze na paznokcie z preparatów, które znam. Analizowałam skład i nie ma w niej formaldehydu, który mnie uczula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalutkaMała
Mega dużo informacji na temat paznokcie znajdziecie tutaj. http://piekno24.pl/?s=paznokcie Naprawdę szczerze polecam, bo to świetne porady dla każdego, mnie one bardzo pomogły. Zwłaszcza te dotyczące domowych sposobów na pielęgnację paznokci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi odżywka unglax bardzo wzmociła płytkę! świetna rzecz! stosuję teraz zapobiegawczo pod lakier do paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×