Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grabki

Bio Slim a antykoncepcja

Polecane posty

Gość Grabki

Witam Czy ktoś wie czy stosowanie Bio Slim zmniejsza działanie tabletek antykoncepcyjnych (Cilest)?bardzo prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niah
a Bio Slim jest środkiem hormonalnym ????? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grabki
Nie, jest to środek odchudzający, Cilest to preparat hormonalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niah
to dlaczego ma wpływac na Cilest ??? nie rozumiem, co ma jedno do drugiego ? wiesz na czym polega w ogóle proces jaki wytwarza takie cos taj Bio Slim ? A wiesz co robi tabletka typu Cilest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boże drohi niah
niah-myśl!!! Nie wiesz, że nawet zioła (np. dziurawiec) mają wpływ na tabletki hormonalne. A np. wszytko to czym popijamy rózne tabletki może mieć wpływ na działanie tychże tabletek! Do autorki-ja bym dmuchała na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niah
porąbało Cię i to nieźle :O Musiałabyś chyba z 10 litrów wypic tego dziurawca by zaszkodziło tabletce hormonalnej :O Matko boska to są leki !!! nie witaminki C, które mają takie słabe działanie, ze co sie nie weźmie zaraz zawodzą !!!!!! Myslisz, że jak tabletka ma tak wysoką skutecznosc to tylko dlatego, że żadna babka nigdy w zyciu zadnych ziółek sie nie napije ??? Naukowcom, którzy pracuja nad tabletkami anty nie przszło do głowy ze kobiety sie odchudzaja i wciaz zarzywaja jakies wspomagacze ???? Boshe ciemnogród i zacofanie :O Jeszcze 7-9 lat temu baby wierzyły ze jak bedą pić miętę to spędzą płód :O I pewnie jakiejś by się udało, tylko że ilość tej mięty musiała by byc tak samo wielka jak tych ziólek które mopga zakłócić prace tabletek hormonalnych !! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grabki
Dziękuję za pomoc, w aptece farmaceutka powiedziała mi że nie ma żadnych obaw, więc nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niah....
to przeczytaj sobie ulotkę jakichkolwiek tabletek anty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niah
do niah... taa, 2 lata biore Cilest, piję sobie ziółka, biorę inne leki i kocham się średnio raz na dzień - jeszcze dziecka nie "załapałam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grabki
I jest tam napisane, że dziurawiec i leki pochodzenia roślinnego zmniejszają działanie tych tabletek, jeśli nie stosujesz antykoncepcji to nie wypowiadaj sie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niah....
szkoda dla ciebie czasu, niah....(szkoda, że nie przeczytałaś ulotki Cilestu, a to, że nia "załapałas " dziecka o niczym nie świadczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niah
ok, róbcie sobie jak chcecie (po co w ogóle zawracac sobie głowę tabletkami skoro takie to bezuzyteczne, słabe, niezabezpieczające ??? byle pyłek w organiźmie zakłoci ich prace :O ) Więc zamiast zakładac idiotyczne topici skoro i tak wiecie lepiej rzućcie w cholere tabletki (uwazajcie, bo w przeciwnym razie jescze zupa szczawiowa osłabi wam ich działanie) i pijcie se ziółka, skoro wolicie to i martwicie sie jak to wpłynie na funkcjonowanie tabletki nie ma sensu dyskutowac z zacofaniem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niah....
niah! Według Ciebie to co producent tabletki pisze w ulotce to zacofanie??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niah....
swoją drogą to cieszę się, ze poznałam taką "niah". Juz wiem dlaczego skuteczność tabletek to 99% a nie 100%. Ten jeden procent to oszołomy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grabki
Więc co doradzacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niah....
Cytat z ulotki CILEST, ktory podobno niah używa: Co może zmniejszyć skuteczność pigułek? Zażywanie innych leków. Niektóre leki moga zmniejszyć skutecznośc pigułek antykoncepcyjnych. Należą tu m.in. leki przeciwpadaczkowe, niektóre antybiotyki, wybrane leki moczopędne, nasenne i uspokajajace oraz niektóre preparaty ziolowe (np. dziurawiec zwyczajny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niah....
grabki-najlepiej idx do swojego lekarza ze składem Bio slimu na ulotce. Jak powie ok to bierz, ale nie wczesniej niz 4 godziny po pigułce anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grabki
Dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati16
Biorę leki przeciwpadaczkowe z lamotriginą czy jakoś tak...Przepisano mi Cilest ale tylko jeden listek a nie cale opakowanie.Ile procent skuteczności daje Cilest biorąc leki przeciwpadaczkowe,tym bardziej jeszcze ze mam nieleguralny okres i dzis to moja pierwsza tabletka>Prosze niech ktos kto zna odpowiedz napisze coś na ten temat!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa7777
dajcie spokój, po co te kłótnie, ja zdąrzyłam zjeśc 6 serii meizitangu (słynny preparat, więc pewnie każda z was wie, co to jest) jednocześnie zażywając tabletki hormonalne (harmonet) i do tej pory wszystko jest ok, żadnych powikłań ani wpadki. jeżeli meizitang nie zaszkodził tabletkom, to tym bardziej bio-slim (przez pewien czas jadłam też bio-cla). po sobie wiem, że będzie ok!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa7777
a z tym dziurawcem to niestety podobno prawda,że osłabia nieco (ale nie blokuje!!!!) działanie preparatów hormonalnych, więc jak już wyżej stwierdzono, żeby zniweczyć działanie tabletek trzeba by było albo wypijać tego bardzo użo, albo często i regularnie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta Soroka
Witam wszystkich zajmuje sie sprzedażą Bio Slim prosto z USA,lecz nie w tabletkach a w saszetkach,jutro lub pojutrze wloze artykuł na temat BIO SLIM www.salonaneta.com, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×