Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesrine

ŚLUB CYWILNY

Polecane posty

Gość wscibskie babole
powodów wzięcia szybko cywilnego może być wiele: - ciąża - kredyt mieszkaniowy - książeczki mieszkaniowe - rozliczanie podatków - wiza - choroba - albo jakiś inny drastyczny przypadek i nic wam do tego. były pytania i na nie autorka oczekuje odpowiedzi. o moralitety nie prosiła. na normalnym forum odpowiedzi nie na temat są usuwane. tylko tu zawsze moderacja nawala. 1. matka może być świadkiem 2. najlepiej przygotować i rybę i mięso. niech gość sam podejmie decyzję. znam ludzi, którzy przestrzegają postu piątkowego i znam takich, którzy ryby nie cierpią. 3. wybierz kwiaty sama. niech ci pasują do stroju. 4. o nic się nie martw. w tak małym gronie nie będzie sztywno i nudno. temat się sam rozwinie. 5. nie sądzę, że to jest w gestii narzeczonego. to wasza wspólna decyzja i wasze wspólne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany, czy wy ludzie niemożecie chociaż raz poprostu odpowiedzieć na pytanie? 1. niema znaczenia kto jest świadkiem, musi tylko być osobą pełnoletnią, więc mozę być mam czy tata 2. co do mieska - niechcą to niech jedzą sałatki 3, kwiaty jak najbardziej, z tego co sie orientuje to chyba twoj swiadek kupuje 4 niemam pojecia, jezeli bedzie alkohol to sam to spowoduje po pewnym czasie :) 5 jak uwazacie, mozecie sobie spokojnie wrocic do domu a mozecie sie gdzies wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serdecznie dizękuje za wszystkie odpwiedzi kulturalne i te od ludiz ktorzy kultury osobistej nie maja i potrafia tylko krytykowac. Dla tych wsyzstkich ciekawskich ktorzy chca wiedziec dlaczego to juz wam mowię nie ejstem w ciązy nie potrzebuje na mieszkanie bo mamy dom, poprostu mialam wyjechac na rok do mojego miska do niemiec on jest niemcem i to jest glowna przyczyna bede tam mogla swobodnie podjac prace i jeszcze zorbic pare innych rzaczy ktore bez prawa pracy nie beda mozliwe, na dizen dizesiejszy juz wiem ze nie wyjezdzamy ani ja ani on poniewaz otwieram tutaj swoje studio urody ale plany doszly juz tak dlaeko ze nie chcemy rezygnnowac i wszystko odwolywac i postanowilismy zostac przy tym cywilnym mimo ze plany sie zmienily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×