Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cichopkowa

TANIEC Z GWIAZDAMI - komentujmy na bieżąco !!!

Polecane posty

Ja ostatnio zrozumiałam to tak, że oni losują te tańce - łącznie z muzyka pod nie. Na pewno coś tam przy tym kręcą, bo nikt o zdrowych zmysłach nie kazałby Stockingerowi czy Dancewicz tańczyć jive\'a, ale teoretycznie losują. Co do pani trener - nie za bardzo wiem, o co chodziło. Zawsze wyglądało to na to, że to jednak tancerz układa choreografię i szkoli partnerującą mu \"gwiazdę\", zreszta na relacjach z prób też tak wygląda, jakby byli tam sami. Zresztą - Iwona Pavlovic powiedziała Maserakowi - co ty robisz z tymi dziewczynami, że im takie trudne wymysla figury. Tak, że nie wiem, o co z panią trener chodziło :-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenaaa
ej czemu nie piszecie nic o Magdzie?? jestem ciekawa co myślicie o niej :) według mnie jest ciekawa, dobrze tańczy, ma super tyłek :) ale niestety wiejskie kreacje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o której Magdzie
?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caro dance
Mroczek {razem z bratem} przez pare dobrych lat tamczyl w jednym z najlepszych zespolow tanca nowoczesnego w Polsce "Caro Dance" i moze tam byla jego trenerka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe :-) Dzięki za info, teraz przynajmniej wiemy, czemu on taki zwinny. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak o ta trenerke chodzlo
a myślisz ze zwykły facet ot tak przeskoczyłby taką kobietę po ćwiczeniach tygodniowych.... Taniec ponoc losują...a muzykę wybierają sami Wnerwia mnie Kwaśniewska...takie pściu bziu...niewiadomo skąd to coś się wyrwało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem tak
że Ania ma szczęście do ciężkich przypadków...na szczęście tym razem dostała kogoś z kim może zaszaleć na parkiecie...i życzę im wszystkiego naj naj(bo chyba został najstarszym uczestnikiem) Brat Xero...pięknie, Koroniewska z Kochankiem...nie spodziewałam się tego po niej, Jabłczyńska czy jakoś tak...ale ma krzywe nogi...ale może być, Kręglicka...bleee wygląda strasznie i jest chciwa...myśli że miss to i ze i tu wygra...a rusza się jak tyczka z kamieniem u nogi!!!Dancewicz...ta też tyczkowata...ale widać ze sama z siebie ma taką sylwetkę(pOROWNAJCIE BIUSTY kRENGLICKIEJ I dANCEWICZ...WIDAć KTóRA TO ANOREKTYCZNA)Kwaśniewskiej nie skomentuje(podtrzymuję opinnie poprzedniczki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biju
Mroczek super tanczy, ale troche nie fair, uczestnicy powinni miec rowne szanse, a jakie szanse ma nie pierwszej mlodosci i kondycji dr lubicz z mlodym, wysportowanym, trenujacym taniec mroczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biju
Mroczek super tanczy, ale troche nie fair, uczestnicy powinni miec rowne szanse, a jakie szanse ma nie pierwszej mlodosci i kondycji dr lubicz z mlodym, wysportowanym, trenujacym taniec mroczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caro dance
Ola Kwasniewska ma szkole tanca, a jakos nikt nie ma do niej o to zalu, wiec nie bardzo rozumiem czemu mialo byc naglasniane to, ze Mroczek tanczyl? Przeciez nigdy nie bedzie rowno, bo sa przeciez zdolni i mniej zdolni. Zaproponowali mu, to sie zgodzil, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm
wiem o szkole tanca oli k. moze jakies kategorie wiekowe bylyby rozwiazaniem? chociaz np kreglicka moglaby poczuc sie urazona, ze jest w kategorii oldboyow z dr lubiczem :P w kazdym razie powinni jakos bardziej sprawiedliwie dobierac ludzi do programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdas
Eeee co tu ma wiek? Przecież w pierwszej edycji do finału doszedł facet, grubo po 50-tce. Foremka tez nie była pierwszej młodości. Dla mnie jak na razie beznadziejna jest Dancewicz i mam nadzieję że to ona będzie następna. Ola K też tańczy jakby połknęła kij od szczotki.Ten "luz" jest rozbrajający...i ciekawe skąd tak fantastyczne noty, skoro sa lepsi? Kibicuję Kręglickiej, bo porusza się genialnie, Koroniewskiej i Mroczkowi :) Kto wygra, zobaczymy...Mam tylko nadzieję, ze nie Ola K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caro dance
A ja kibicuje Mroczkowi i Rozmusowi. Nastepna odpadnie Dancewicz, potem Kreglicka. Troszke mam do czynienia z tancem i takie sa moje typy, ale jeszcze wszystko moze sie zdarzyc i niech kazdy odcinek bedzie nam niewiadoma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dance
Wygra Mroczek i nawet by mi pasował taki obrót sprawy...a co do Maserakato...szkoda pisać,ale ostatnio w gazecie była wypowiedź jego mamy,że ona noe chciałaby Olo K. za synową.Nie mogę słuchać takich bzdur.To tylko program taneczny,a nie kojarzenie par.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beczka smoly
A po co kategorie ? Doktor Lubicz przeciez wie , ile moze , co moze , ze beda mlodsi - ale sie zgodzil. Mogl sie nie zgodzic. Znalezliby kogo innego. Jakby na to tak patrzyc , to gdzie bylby rozmus ? A Rozmus , choc nie najmlodszy , to rusza sie jak sprezyna , ma duzo wiecej wigoru niz jakis tak lelum-polelum hydraulik , notabene mlody , albo ten koles z 'na wspolnej' z poprzedniej edycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzybkii
niech odpadnie kreglicka, nie moge patrzec na ta sztywna chude babe skladajaca sie z nog i rak i wytrzeszczu :) baaaardzo kibicuje Koroniewskiej, Mroczkowi i Rozmusowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehehehehehe
:-DFajnie opisałaśKręglicką-faktycznie ona skalda sie tylko z bardzo chudych nog,rąk i wielkiego wytrzeszczu;-oniech ospadnie a wygrac Mroczek,Rozmus lub Koroniewska!Dancewicz takze mi sie nie podoba,ten Ciezyznski jest taki sobie...ale kręglika to faktycznie anorektyczka:-oOna jest zbyt chyba i koscista i zbyt wysoka aby byc dobra tancerką:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisisisisi
A mi podoba się Kręglicka, Koroniewska, Rozmus. Mówię o tańcu, bo wygląd każdy ma jaki ma. Na to jest zawsze, każdej osobie ciężko wpłynąć. Inaczej po Ziemi chodziliby sami piękni i młodzi. Jeżeli już miałabym do oceny wmieszać wygląd, to jednak w tańcu bardziej podobają mi się osoby zbyt szczupłe niż z nadwagą. Ta tancerka, która pierwsza odpadła , wydaje mi się że to ona głównie się niepodobała, bo partner nie był najgorszy. Mi ciągle jak na nią patrzyłam przychodziła myśl o słoniu próbującym wykrzesać z siebie zwiewność motylka. Co do Kręglickiej to mi podoba się jej sposób poruszania, delikatnie i z wdziękiem, ale strój ten ostatni źle jej dobrali, bo podkreślał jej chudość. Natomiast w pierwszym tańcu wyglądała bardzo ładnie w tej zielonej sukience. No a rozmus podoba mi się z wyglądu i jest sympatyczny i chyba dobrze się bawi. Tak na luzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wątróbka z cebulką
a jak dla mnie to Jabłczyńska ruszała się ostatnio jak kobyła :P Normalnie jak koń Lucky Lucka :P ona ma grację oślicy, jest ładna owszem ale taka grubo ciosana - a głos i pewność siebie tylko drażnią Dancewicz faktycznie jest sztywna :( Ona źle się czuje w tym programie i to widać - chba żałowała że ostatnio nie odpadła :P Kręglicka, Koroniewska i Kwaśniewska są świetne :) :) :) i mam nadzieję, ze zostaną długo w programie :) Kręglicka to laska pierwsza klasa jak na 40 latkę :P Mroczek też pozytywnie zaskakuje :) Rozmun - miodzik Reszta może być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarele morele
co masz to jablczynskiej??? nawet jej trener powiedzial z ema dziewczyna talent wiec odwal sie od niej! jak widze kwasnieska to mi nie dobrze sie robi, te jej miny , ta morda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenaaa
no jak to która Magda??? :D Soszyńska!! tańczy z Rafałem Cieszyńskim. Nie piszecie ani o niej ani o nim! :) tylko o cudnej Reni, która dobrała się razem z Kręglicką - obie ruszają się równie sztywno i są wręcz, jak dla mnie, aseksualne :P Ola też mi działa na nerwy, chociaż nie wiem czemu, ma widocznie coś w sobie, co mnie irytuje ;) Za to podoba mi się Jabłczyńska, ma jakiś urok i w ogóle jest fajna :) poza tym kibicuję Mroczkowi i blond Ani - musi być naprawdę sympatyczną osobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia S. sprawia wrażenie bardzo sympatycznej osóbki i miło się ją ogląda... a na codzień jest partnerką Maserka... on mi do niej nie pasuje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to ta kobieta nie ma szyi :-/ Ostatnio, jak się uczesała do góry, to wyglądała jakoś lepiej, ale w standardowym wydaniu nie podoba mi się w ogóle. Chodzi mi o wygląd, oczywiście, bo jeśli chodzi o zachowanie, to drażnie mnie wyłącznie partnerka Mroczka, reszta tancerek jest bardzo sympatyczna. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE CZYTAŁAM WSZYSTKICH
WYPOWIEDZI,ALE MOJE ZDANIE JEST TAKIE,ŻE ŁATWO SIĘ KOMENTUJE,A CHYBA NIKT Z NAS BY TAK NIE ZATAŃCZYŁ.CO DO PRYWATNYCH UPODOBAŃ:W TYM PROGRAMIE DZIAŁAJĄ MI NA NERWY DWIE OSOBY: 1.TYSZKIEWICZ-STARA,ZMANIEROWANA KROWA,KTÓRA ZAWSZE WCHODZI W SŁOWO IWONIE PAWLOVIĆ,KTORA PRZECIEŻ WIE,CO MÓWI,BO PO PIERWSZE TAŃCZY,A PO DRUGIE ZAWODOWO SĘDZIUJE 2.BLONDYNA,KTÓRA TAŃCZY Z ROZMUSEM-Z TYM PRZYKLEJONYM UŚMIECHEM DOOKOŁA GŁOWY,WKURZA MNIE JEJ SPOSÓB MÓWIENIA NA SZCZĘKOŚCISKU,RUSZA TYLKO USTAMI,A ZĄBKI MA ŚCIŚNIĘTE,MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stwierdzenie, że nikt z nas by tak nie zatańczył, jest trochę na wyrost - bo niby czym się różni aktorka z podrzędnego serialu od zwykłej śmiertelnicy? Chodziłam na kursy tańca, nieźle mi szło, naturalnie nie w takim tempie, ale to są rzeczy do opanowania. Co do Tyszkiewicz - zgadzam się w zupełności, zresztą już tu pisałam, że mnie irytuje. Natomiast Ania Głogowska jest wg mnie bardzo fajna, dobrze, że się dużo śmieje, bo przynajmniej nie robi z siebie nadętej gwiazdeczki... A jej umiejętnosci taneczne robią na mnie kolosalne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirialllle
Rozmus & Mroczek sa najlepsi .W tej edycji w przeciwienstwei do poprzedniej to faceci są górą :) z kobiet to rzeczywiscie Koroniewska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda slów
Czepaicie się Beaty Tyszekiwcz a ciekawe czy chociaż 1/8 z Was będzie tak wyglądać w jej wieku i bedzie miała taka klasę...ŻAŁOSNE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wątróbka z cebulką
Ja tam lubie Beatę Tyszkiewicz - ona jest esencją elegancji i klasy, a także świetną aktorką. Wy oceniacie ją przez pryzmat tego programu w którym GRA KOLEJNĄ ROLĘ, a czy ktos z Was popatrzył na nią jak na altorkę i damę :P Jabłczyńska blleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee przerost formy nad treścią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat jeśli o wygląda chodzi, to Tyszkiewicz w ogóle wrażenia na mnie nie robi. Niby czym...? Natomiast jej zachowanie w tym programie czasami jest żenujące. I jeśli wg Twojego szacunku 1/8 z nas miałoby być takie jak ona w tym wieku, to mam szczerą nadzieję, że będę w pozostałych 7/8...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×