Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Anicca

Nadmierne pocenie pod pachami

Polecane posty

Gość gość
Czy ktoś przetestował i bloker Ziaji i Medispirant? Mam nieodparte wrażenie, że działają na mnie dokładnie tak samo. Ktoś potwierdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelliss
Etiaxil. Drogi ale warto, polecam! W końcu mam sucho pod pachami, co prawda przesusza skórę, no ale co kto woli, zbyt suchą skórę czy mokrą, walącą plamę pod pachą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od siebie mogę polecić Etiaxil Comfort, jest niesamowicie skuteczny i delikatnie się obchodzi z moją skórą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testowałam bloker Ziaji i muszę stwierdzić, że na mnie działał. Z Medispirantu stosowałam jedynie żel do kąpania i też byłam zadowolona. Obecnie stosuję dwa środki naprzemiennie jest to bloker Ziaja i antyperspirant Aquaselin, ten pierwszy ma jedną wadę, nie można go stosować po depilacji, oba są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem jak to jest z tym poceniem się...M A S A K R A. Dla mnie to był naprawdę bardzo wstydliwy problem. Nie dość, że zapach budził moją ogromna krempację, to jeszcze te przykre ślady na ubraniu. Uwielbiam szary kolor bluzek, a tak naprawdę musiałam zostawiać je w czeluściach szafy. Zdecydowałam się na zabieg Miradry - to metoda na nieinwazyjna. Efekty przeszły moje najśmielsze odczekiwania, a robiłam go tutaj http://www.bellazone.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może być wynik jakiejś choroby. Zwłaszcza jak antyperspiranty nie pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmieńcie kosmetyk. Nie miałam jak dotąd żadnych problemów przy dezodorancie naturalnym HB. Psikam się tylko raz dziennie, a cały czas jestem w ruchu. Nie pracuję fizycznie, ale mimo wszystko. A jednak problemy z poceniem się mam od kiedy pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć! Mimo że post jest już bardzo stary, to problem u wielu z nas nadal się pojawia więc uznałam że i ja się wypowiem. Problem z poceniem zaczął się w 2 gimnazjum (aktualnie kończę studia- 22 lata) i trwał ze mną do końca kwietnia tego roku,kiedy to po przeczytaniu tutejszych wypowiedzi zainwestowałam w EVERDRY. Aktualnie jestem po 5 użyciach i powiem wam że cudo. wczoraj na egzamin ubrałam białą koszulę i na kilka razy sprawdzałam jak to jest możliwe że nie mam plam pod pachami!? Po 8 latach z wielkimi plamami pod pachami po każdym powrocie do domu, byłam w takim szoku, że aż płakać mi się chciało. W sumie nadal niedowierzaniem i ciągle sprawdzam czy aby na pewno nic tam nie ma. Z czystym sumieniem polecam ten produkt każdemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dezodorant naturalny HB robi swoje - powinniście zauważyć duże zmiany w krótkim czasie, ale chodzi głównie o podstawy. Tak więc nie żadne tam cuda, tylko codzienne stosowanie dobrego kosmetyku. Wszystko powinno dosyć szybko powrócić do normalności. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz pisałam na ten temat w innej dyskusji. Ta cała chemia to tylko niszczy zdrowie niz pomaga. Ja pozbylam sie problemu z poceniem używając Elektro Antiperspirant. Działa to konkretnie na ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz

Im więcej jest podawanego botoksu do pewnych części ciała gdzie najbardziej się pocą, tak te miejsca się uodparniają na ten jad, tutaj jest to temat na wyższą skalę jak to zachodzi w organiźmie, ale tak jest. Botox odradzam - koszta wysokie, efekty marne, podawanie mocno bolesne. Rekowalescencje są owszem, miejsca są obolałe, nie można chodzić na basem po podawaniu botoksu bo jest ryzyko zakażenia. Nieznane mechanizmy działania pewnej metody zainteresowały wielu lekarzy jak i pacjentów, jak i sam efekt który jest widoczny po szybkim czasie. Czysta forma leczenia bezbolesna i komfortowa terapia. Tutaj mówię o jonoforezie którą stosuje od kilku lat. Nie znam lepszej metody na zatrzymanie pocenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia

Co do electro antiperspirantu też mam pozytywne opinie, szukałam urzadzenia do stosowania w domu, pierwsze co znalazłam to właśnie jego. Z nadmiernym poceniem pod pachami zmagałam się naprawdę długo, wtedy kiedy zaczynałam cosz tym robić, nie znałam jeszcze takich metod jakie są teraz,  electro antiperspirant który zdobyłam bez wahania,  no cóż powiedzieć po prostu to nie jest ściema i działa jak powinno, długo tak nie byłam szczęśliwa i sucha od potu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz

Ja co 7-8 miesięcy chodzę na botox na nadpotliwość dla mnie to najlepsza metoda jaką wypróbowalem. Moge polecić www.lenartowiczclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iziek
Dnia 4.10.2019 o 13:54, Gość Mateusz napisał:

Ja co 7-8 miesięcy chodzę na botox na nadpotliwość dla mnie to najlepsza metoda jaką wypróbowalem. Moge polecić www.lenartowiczclinic.pl

kolejny który dał się nabrac.... zobaczymy  na jak dlugo ci ten botoks zatrzyma pocenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darus

ci ktorzy mysla ze pozbeda sie pocenia antyperspirantem - zenada, osoby ktore wspomnialy tutaj na forum o electro antiperspirancie - brawo za mądry rozum .Sam to teraz używam , świetne to mało powiedziane, jednym słowem najlepsze co istnieje na zatrzymanie pocenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzone sposoby

1. Kąpiele w soli (sól musi być dobrej jakości np. zabłocka, bocheńska, z Morza Martwego)

2. Noszenie ubrań z naturalnej wełny (wełna świetnie wchłania wodę)

3. Bloker Ziaja

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypróbuj może dozedorant BeBio Cosmetics, ten z wrzosem. Ten dezodorant jest na bazie ałunu, więc ładnie maskuje przykry zapach potu. Przy nadpotliwości to będzie mega przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać zdania na ten temat są podzielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×