Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Anicca

Nadmierne pocenie pod pachami

Polecane posty

Gość podtrzymuje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashlee21
Ja osobiście nie mam problemu z nadmiernym poceniem się, ale na studniówce wydarzyła sie niemiła sytuacja. Mianowicie zauważyłam pod pachami plamy od potu i niestety były one bardzo widoczne :/ Wydaje mi się, że jest to wina materiały, z którego jest uszyta. czy wkładki pochłaniające pot można przyklejać na skórę? (sukienka jest na ramiączkach) chciałabym jeszcze kiedyś założyc sukienkę, ale bez tego typu ochrony ani rusz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJolka2010
Na pocenie najlepszy dezodorant antyperspirant spray lub roll-on marki eva natura. Mój ulubiony to dezodorant spray energy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia 21
Witam, mam straszne problemy z poceniem pod pachami. Etiaxil i Antidral nic już nie pomaga:( Znacie może jakiś skuteczny preparat? Czy próbował ktoś ten Everdry? Podobno jest taki niesamowity. Na allegro kosztuję 129 zł ale przed zakupem wolałabym usłyszeć kilka dobrych opinii. Zależy mi strasznie na szybkiej odpowiedzi, dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, a moze wasze problemy leza gdzie indziej .Mialam taki sam problem i nic nie pomagalo ,ani kulki ani dezodoranty nawet te z apteki . Okazalo sie ze mam problemy z nerkami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest bardzo dobry antyperspirant,ale na nadmierne pocenie raczej nie pomoże:( Ja kiedyś stosowałam antidral,ale bardzo szybko przestał działać- nie powiem ,bardzo mnie to podłamał- kto nie ma takiego problemu nie zrozumie. Na botoks na razie mnie nie stać. Od 3 miesięcy stosuję taki krem http://www.e-lek.pl/104714,iwostin-aspiria-krem,100413.html ma delikatny i przyjemny zapach, na razie działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki91
Witam… Tez mam powazny problem z nadmiernym poceniem się. Probowalem chyba wszystkiego rózne preparaty apteczne takie jak: antidral diclor etiaxil nawet tabletki perspi bloc i nic. Przez miesiac tylko antidral ale pozniej przestał. W domu jak jestem niewiem co bym mnogl robic a się nie spoce…. Ale wystarczy jak kolega do mnie przyjdzie i juz plamy pod pachami. Mysle ze to na tle nerwowym ale dermatolog mi powiedzial ze taki się już urodzilem i o. Chce się tego problemu pozbyć ale już nie mam pojecia jak ;/ jeszcze zostal mi ten EVERDRY. Troche drogi i nie mam powenosci Cczy pomoze. Myśle i bym chcial żeby się kolezanka „Monia 21” podzielila inf. O tym jak jej ta probka tego preparatu pomogla… z Gory dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łukasz 90
Witam… Tez mam powazny problem z nadmiernym poceniem się. Probowalem chyba wszystkiego rózne preparaty apteczne takie jak: antidral diclor etiaxil nawet tabletki perspi bloc i nic. Przez miesiac tylko antidral ale pozniej przestał. W domu jak jestem niewiem co bym mnogl robic a się nie spoce…. Ale wystarczy jak kolega do mnie przyjdzie i juz plamy pod pachami. Mysle ze to na tle nerwowym ale dermatolog mi powiedzial ze taki się już urodzilem i o. Chce się tego problemu pozbyć ale już nie mam pojecia jak ;/ jeszcze zostal mi ten EVERDRY. Troche drogi i nie mam powenosci Cczy pomoze. Myśle i bym chcial żeby się kolezanka „Monia 21” podzielila inf. O tym jak jej ta probka tego preparatu pomogla… z Gory dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łukasz90
Witam… Tez mam powazny problem z nadmiernym poceniem się. Probowalem chyba wszystkiego rózne preparaty apteczne takie jak: antidral diclor etiaxil nawet tabletki perspi bloc i nic. Przez miesiac tylko antidral ale pozniej przestał. W domu jak jestem niewiem co bym mnogl robic a się nie spoce…. Ale wystarczy jak kolega do mnie przyjdzie i juz plamy pod pachami. Mysle ze to na tle nerwowym ale dermatolog mi powiedzial ze taki się już urodzilem i o. Chce się tego problemu pozbyć ale już nie mam pojecia jak ;/ jeszcze zostal mi ten EVERDRY. Troche drogi i nie mam powenosci Cczy pomoze. Myśle i bym chcial żeby się kolezanka „Monia 21” podzielila inf. O tym jak jej ta probka tego preparatu pomogla… z Gory dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalllala
i jak ?? czy ktoś już wypróbował ten everdry ??? bo nie wiem czy go sobie załatwić czy pójść do dermatologa ;/ pozdrawiam :) anonim xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam i mam taki problem, ale niestety same leki mi nie pomagały. Musiałam zrobic sobie botox. Starcza mi na około 5-6 miesięcy. Ceny też są wysokie ale inaczej nie daję rady. Pot dosłownie ze mnie kapie. Po botoxie jest znacznie lepiej i mogę jakoś żyć. Znalazłam lekarkę która robi mi pachy za 1200 zł( dr Monika Lelonkiewicz( i zbieram przez pół roku na następny zabieg. Zazdroszczę wszystkim którym pomagają kremy. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość everdry
i jak narazie same pozytywne opinie o everdry czy są jakieś negatywne ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coranelka
Ten sam problem ;/ Wydaje mi się, że to jest na tle nerwowym. I pot jest niezależnie od temperatury. Kupiłam Antidral. Pomógł, owszem.. Ale tylko na jeden dzień. Mam ten problem od 12 roku życia. Obecnie mam 15. Myślicie, że jest szansa, że z tego wyrosnę ? Że to jest tylko w okresie dojrzewania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina84
witam, co do tego everday to mi nie pomógł i nie wiem co teraz :( wcześniej stosowałam antidral - ale na mnie nie działał, etiaxil - stosowałam jakiś rok i to był piękny rok bez mokrych plam, ale później stopniowo przestawał działać, urywałam tez jakiś rok chlorku glinu 30%, ale teraz tez już nie dział tak jak kiedyś :( co tera???? :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina84
co za idiota!!! trochę najpierw pomyśl za nim coś napiszesz ignorancie jeden!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łukasz90
jednak postanowiłem kupieć ten everdry ale nic :(:( nie pomogło w ogóle... tyle kasy poszło a nic nie pomogło. normalnie juz chyba nic na mój problem nie pomoże :( nie wiem co robicć.. Ewelina84 nie przejmuj sie tym idiotą. Jakiemuś kretynowi się widocznie nudziło i nie rozumie tego problemu no ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina84
czy ktoś zna coś lepszego niż etaxil i evedry ?? czy wogóle coś takiego istnieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaa12
Mnie Everdry pomógł. Szczerze mówiąc byłam zaskoczona jego działaniem. Po 2 dniach stosowania już się w ogóle nie pociłam. Potem po kilku dniach znowu poczułam lekko wilgotne pachy, zastosowałam go na jedną noc i znowu mam spokój. Mam nadzieję, że efekt się utrzyma. Mam nadzieję, że większości osobom też pomoże. Dziwne, że niektórym osobom nie pomógł. Ja też się bardzo dużo pociłam, na dodatek Antidral i Etiaxil w ogóle nie pomagał. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas kobitka
cześć ja mam zimniutenkie dlonie i nie jest mi wcale gorąco a pomiomo tego mokrutko pod pachami. po przeczytaniu waszych doswiadczen kupie etiaxil oby pomogl. dzieki wszystkim za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosemary
Ehh. Ten sam problem, do tego ciągłe uczucie gorąca. Też stosowałam etiaxil, ale chyba nieumiejętnie, ponieważ często piekły mnie pachy w nocy. Okropne uczucie.. Kupiłam perspi-block. tabletki ziołowe właśnie na pocenie... Ale g dawały. Może Tobie coś dadzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srebero
Witam, także mam problem z nadmiernym poceniem. Nawet od razu po kapieli gdy ubiore bluzke po 5 min mam duże mokre plamy pod pachami, mimo że nie robiłam wczesniej nic co sprawiało by mi wysiłek. Malo tego, gdz siedze przed komputerem w bluzce na ramiączkach potrafią mi "leciec" kropelki potu po ręcę ;/ Jedynym moim sposobem jest noszenie czarnych bluzek , swetrów, jedyny kolor na ktorym nie widac plam. Jednak czasem muszę założyć coś w innym kolorze i tu zaczyna się problem. Jutro wybieram sie do apteki po wkładki antypotne zobaczymy co to za wynalazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwoneczek22
stosuje everdry prawie od roku dla mnie jest cudowny! plamy pod pachami po prostu znikly.przy pierwszym zastosowaniu nie bylo to takie idealne ale sie nie poddalam i po tygodniu powtórzylam zabieg i od tej pory dziala ....przetestowany nawet w ciepłych krajach 2tygodnie na wczasach i zero potu.ja osobiscie stosuje go przez 3dni(na noc po kapieli) i potem w zaleznosci od temperatury otoczenia po 2-3tygo. znow uzywam go 3dni.To straszny problem i zycze wszystkim zeby pomugl tak jak mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam etiaxilu, jest wspanialy, ale są dwa rodzaje, moze kup ten do skóry wrażliwej, jest pewnie o łagodniejszym dzialaniu ;) a etiaxil stosuje się ci kilka dni, 2,3 razy w tyg, zalezy jakąmasz potrzebe, nie bezpośrednio po depilacji , najlepiej 24h niech upłyną bo takto szczypie strasznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elza17
srebero ja mam identycznie :((( i jak po tych wkladkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutek34333333333333
hey dziewczyny to mozecie zarobic na waszym poceniu sie he:) ja szukam takiej kobiety wlasnie a tylko podpachami czy np stopy tez wam sie poca tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...!!
witam panie pocenie sie jest efektem przemian metabolicznych ktore sa efektem pracy tarczycy. moze najpierw sprawdzcie czy nie macie problemu z tym gruczolem. branie roznych srodkow ktore powstrzymuja pocenie jest nie zdrowe i nie bezpiecznie poniewaz pocic sie trzeba;) nie pocac sie w naszym organizmie zostaja odpady przemian metabolicznych. pisze to w karzdym podreczniku. moze lepiej porozmawiac o tym z lekarzem. po za tym srodki ktore tu wymieniacie moga spowodowac zmiany nowotworowe wiec i to mozna skonsultowac z lekarzem. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judzia_l
Cześć Dziewczyny! Widzę, że tak jak wiele kobiet borykacie się z tym nie przyjemnym problem. W odpowiedzi na Wasze wątpliwości Ekspera Marki Dove - dr Monika Serafin udziela kilku porad: "Kwestia intensywności wydzielania potu jest również uwarunkowana genetycznie. Ze względu na geny przekazywane w rodzinie może występować skłonność do bardziej intensywnego pocenia się u osób zupełnie zdrowych. Jeśli wykluczy się nadmierne pocenie związane z chorobami, można wtedy rozważyć wizytę u lekarza oraz zastosowanie innych, bardziej radykalnych metod ograniczających wydzielanie potu jak jonoforeza, chirurgiczna sympatektomia lub wstrzykiwanie toksyny botulinowej." --------------------- Czy wiesz jak regenerować skórę pod pachami? Zapytaj eksperta. www.zaufaj-ekspertowi-dove.polki.pl Porady mają charakter orientacyjny. Nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Refeera
Hej mam ten sam pro,blem co wy...:( stosowałam etiaxil, to że strasznie piecze i szczypie to pomijam, ale póżniej i tak miałam plamy, no ale już nie takie wielkie i jeszcze jedno później bluzki tam gdzie jest pacha robiły mi sie takie pomarańczowe plamy..:( a stosowałam wszystko wg ulotki. Także jestem średnio zadowolona z tego Zastanawiam sie nad kupnem tego EVERDRY, bo poprostu już nie moge wytrzymać z tym poceniem:( istny koszmar... Chce sobie zamówić z allegro, ale nie chciałabym zeby domownicy dowiedzieli sie ze go kupilam, bo jakos przed nimi tez ukrywam swoja potliwosc bo to jest dla mnie bardzo krepujace. I wlasnie nie wiem jak go zamowic... moze teraz ja bedzie dlugi weekend to bede czatowac na kuriera, nie wiem... Mam nadzieje ze go zamowie i mi przysle tak zeby nikt sie nie dowiedzial, a kase se juz uzbieralam bo to jakies 140 z przesylka... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×