Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Anicca

Nadmierne pocenie pod pachami

Polecane posty

Gość Roque
Witam, polecam niemiecki produkt Seven days. Koszt około 70 zł. Jest to antytranspirant a nie żaden dezodorant, bloker itp. Komuś kto ma duże problemy z nadmiernym poceniem może pomóc jedynie właśnie antyperspirant albo jak mówią na zachodzie antytranspirant. Produkt stosuję się co kilka dni a im dłużej go stosujemy tym rzadziej go będziemy w przyszłości potrzebowali. Ja kiedyś miałem wielkie problemy z nadmiernym poceniem. Teraz używam seven days raz w tyg i nie mam żadnych problemów z poceniem. Pachy ciągle są suche. Dodam, że produkt starcza na około rok stosowania! Pozdrawiam Maciek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwa464
Mnie bloker Ziaji nie pomógł w ogóle. Polecam produkty sweat stop, szczególnie aloe vera forte w kulce 50 ml. Działa od pierwszego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym
cześć, mam ten sam problem już od gimnazjum, a mam 19 lat teraz. Jest to bardzo uciążliwe, czytając wasze wpisy, byłam zdziwiona, ze aż tyle osób ma ten problem co ja. Myślałam,że tylko ja jestem taka dziwna, ze ciągle mam mokro pod pachami, nie zależnie od tego, czy jest ciepło czy zimno. Bo prawdę mówiąc, w moim otoczeniu właśnie tak jest. Tylko ja tak mam. i strasznie to jest krępujące. przeczytałam wyżej, ze ziaja też pomaga. kupiłam to dość dawno, ale oczywiście nie pomagało nic, ale nie wiedziałam, że trzeba to stosować na noc, dlaczego takich rzeczy nie piszą na ulotkach, ani na opakowaniu. od dzisiaj będę próbować, a jak nie pomoże, to spróbuję waszych metod. Dzięki wam czuję się też lepiej, głupio tak, ale ta świadomość, że nie jestem z tym sama naprawdę pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 14
Cześć ... widzę, że nie tylko ja mam ten problem z potliwością ;( to jest okropne ;(( mam 14 lat i jestem w totalnej załamce bo nie wiem co mam z tym zrobić :( w domu nie jest tak strasznie nie mam prawie w ogole plam pod pachami ale w szkole to okropnie ...nie wiem co z tym zrobić...jak sądzicie co jest lepsze w moim przypadku Etiaxil perspi- Block< tu opinie ludzi są rózne i nie wiem co mam o tym sądzić > czy może Antidral pomożcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 14
hej ;) to znów ja ;D mam świetną wiadomość ! Bloker naprawde kupiłam go, bo stwierdziłam, że i tak nic nie strace jak wydam te niecałe 7 zł moze akurat i udało sie ;) używałam go dpoieo 2 razy a efekty są imponujące jestem bardzo zadowolona i mam nadzieję, że ten koszmar już nie powróci ;) polecam Bloker z ziaji jest swietny i został oznaczony perłą rynku kosmetycznego w 2011 roku rzcezywiście jest perłą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nic nie pomaga poza botoxem. Koszt nie 7 zł. ale jesli mam z tym walczyc skutecznie i nie wstydzic sie plam pod pachami, jestem sklonna zapłacic i przez caly sezon miec spokój. Co prawda ostatnio niewiele upałów nas dręczy ale jak wiemy, to nie tylko one sprawia, że sie pocimy, a również stres i pospiech, poddenerwowanie. Tak więc po botoxie w Time Clnic w Warszawie przestałam narzekać i mam nadzieje, że efekt poprzestanie do końca sezonu przynajmniej, czyli najdłużej jak sie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola usa
Everdry naprawdę działa, aż nie mogę uwierzyć i co chwile sprawdzam czy naprawdę mam sucho pod pachami, mieszkam i pracuje w new york i upały latem są tutaj naprawdę niedozniesienia.... A na stacjach metra to już naprawdę można nieraz zemdlec a ja i tak sucha po całym dniu, everdry rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia.
Witam. Nie wiem, czy ktoś jeszcze tu zagląda, ale liczę na odpowiedź :) Mam 15 lat i od dawna pocenie się jest moim problemem. Zaczęłam od dezodorantów, antyperspirantów i różnych innych środków (w tym Antidral). Niestety nic nie pomogło. Ten "super" Antidral na mnie nie działa :( Kompletnie nic się nie zmieniło. Błagam o pomoc, bo już nie daje rady. Najgorzej jest pod pachami, a jeśli chodzi o stopy i dłonie to też nie jest dobrze :( Dodam jeszcze, że u mnie jest to na tle genetycznym, gdyż moja mama i babcia mają ten sam problem. Nic nie pomaga :( Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati123
Ja kupiłam etiaxil normal z tego co pamiętam na stronie av.pl, chyba zapłaciłam ok. 28 zł. Z problemem nadmiernego pocenia się pod pachami niestety zmagam się od szkoły średniej...zobaczymy jaki skutek przyniesie etiaxil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Hej. Podobno Melaleuca ma jakieś kosmetyki na nadpotliwość. Warto sprawdzić, bo ja stosowałam już wiele ich specyfików i z każdego byłam mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewentualnie fixer. Robią go w Time Clinic w Warszawie. Okrzyknęli go alternatywa dla toksycznego botoksu. Myślę że spróbuje na następny sezon zainwestować w to Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na szczescie mam
A moze to nerwica??i wszelkie zabiegi sa tylko doraznym nieporozumieniem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marita1985
Mnie pomógł SweatStop. Super antyperspirant. Efekt widoczny jest po pierwszym zastosowaniu. Później stosujemy produkt tylko gdy zauważymy, że zaczynamy się znowu pocić. W końcu koniec z wielkimi mokrymi plamami pod pachami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamus
Witam. Mam na imię Kamila i mam pewien poważny problem a mianowicie strasznie się pocę pod pachami...mimo, że używałam już wielu antyperspirantów i tak czuć ode mnie potem cały czas i to przenosi się na ubrania. Potem nie mogę się pozbyć zapachu potu z ubrań i niestety muszę rezygnować z niektórych koszulek... Teraz używam antyperspirantu Nivea invisible (różowy) i on również nic nie daje a nawet jest jeszcze gorzej...zapach mojego potu miesza się z zapachem antyperspirantu i wychodzi z tego zapach poprostu nieziemski...piłam już szałwię na nadmierną potliwość ale to też nic nie dało...Kąpię się codziennie...Czy ktoś mi pomoże? i jeszcze pytanie co sądzicie o produkcie na nadmierną potliwość o nazwie Antidral? dobry jest? proszę o odpowiedź...Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larwamotyla
Ja teraz zaczęłam tosować krem do stóp z dziką miętą regulujący nadmierna potliwoć a probowałam juz wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muśnięta
Są taki wkładki pod pach na allegro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arion
Witaj Kamila. CHcę polecić Tobie ACTIVBLOK, jeśli będzie za słaby,to ETIAXIL. Dobierz tylko sobie do jakiego rodzaju skóry chcesz. Jeśli pytasz o ANTIDRAL, to dobre efekty przynosi dla pocenia się stóp. pozdrawiam Arion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ololol
ZIAJA BLOKER- REWELACJA, tani a skuteczny, nie umywa sie do etiaxilu, który po pierwsze jest drogi, po drugie malutki, a po trzecie bardzo przesusza skóre pach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem...
dobrym rozwiazaniem jest tez stosowanie talku, najlepiej na noc, zeby wchlonal i nic nie pobrudzil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemowa ;D
Ponawiam moje pytanie i proszę kogoś o odpowiedz:) Mam pytanie do osób którym pomógł etiaxil. Czy nie wystąpił u was taki efekt uboczny? Chodzi o to że jeśli przestałyście się pocić pod pachami to ten pot i tak musi gdzieś wyjść. Nie zauważyłyście u siebie potliwości na innych częściach ciała? Druga sprawa to problem taki że ja pocę się tak samo szybko zarówno pod pachami jak i na plecach o zgrozo! co mam robić?? POT to naprawdę mój ogromny problem i być może po części z jego powodu rezygnuje z żywych kolorów w ubiorze czy wypadach towarzyskich bo najzwyczajniej w świecie się wstydzę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arion
problemowa; D Twe objawy mogą mieć różne podłoże,np. zbytnia pobudliwość nerwowa,stres, ciągłe napięcie nerwowe, osłabienie. Pytasz oskutki uboczne ETIAXILU, ja stosuje go teraz 1 raz w tygodniu ,wcześniej 2 razy, i wcale pot nie wylewa się w innym miejscu ale dotyczy tylko pach. U Ciebie możliwe wię mogą być przyczyny inne,hormonalne , być może sprawy nerek, ale warto sprawdzić działanie ETIAXILU. POZDRAWIAM ARION .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryczka34
Skąd ja znam ten problem... do pewnego momentu nie mogłam nosić żadnych ubrań, na których efekty pocenia się były bardzo widoczne. Strasznie mi to przeszkadzało i czułam się bardzo źle. Za radą specjalisty poszłam na zabieg, który miał pomóc mi pozbyć się problemu związanego z nadmiernym poceniem się. Zabieg nazywa się Infini i wykonałam go w Lecznicy Melitus. Jest to metoda polegająca na trwałym usunięciu gruczołów potowych w leczonej okolicy. W moim przypadku były to pachy. Metoda obejmuje kilka zabiegów (ja miałam 4), ale efekty widać już po pierwszym. Teraz nie pocę się tak intensywnie. Problem przestał dla mnie istnieć. Zabieg wykonałam w Lecznicy Melitus. Teraz mają tam promocję na te zabiegi, więc jeśli ktoś się zdecyduję, polecam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrko
Witam,borykalem sie z nadmiernym poceniem juz nie pamietam ile,czytalem rozne fora,stosowalem rozne srodki,ale szukajac odp na moj problem co raz czesciej pojawiala sie nazwa Everydry,wiec bez zastanowienia zamowilem.Fakt,przy pierwszym zastosowaniu,troche przesadzilem i chyba za duzo nalozylem,bo strasznie pieklo i swedzialo,ale srodek jest rewelacyjny,uzywam go dopiero trzeci dzien.PANOWIE I PANIE SUCHO.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja doskonale rozumiem wasze problemy, choć już dawno o nich zapomniałam. U mnie problem jest chyba genetyczny, ponieważ i moja mama i moja siostra mają tę przypadłość. Na początku stosowałam Antidral, zadowolona byłam przez 2 tygodnie, później problem powrócił. Następny był Etiaxil, który działam miesiąc i nadpotliwość powróciła, Dałam sobie spokój na jakiś czas. Aź kiedys całkowicie przez przypadek trafiłam na Ziaje. I to uratowało moje życie. Konkretnie jest to Ziaja bloker. O taki:http://2.bp.blogspot.com/_Pqj1tCQLxxA/TU59JEzszSI/AAAAAAAAAOQ/bsdEaQuDVQk/s1600/DSC07040.JPG Działa beż zarzutu od 8 miesięcy. Stosowany według zalecen na opakowaniu. 2 razy w tygodniu. Stosuje bardzo regularnie i to daje efekty. Polecam wszystkim wypróbować. Cena nie jest duża, bo ok 6 zł. Myślę, że warto. A i jeszcze jedno jest bardzo wydajny, od 8 miesięcy mam jedno opakowanie i dopiero powoli się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_kows2
Ja z kolei mam naprawde bardzo dobre doświadczenia jesli chodzi o Etiaxil. I naprawde jesli miałabym polecic coś skutecznego przeciwko poceniu sie to własnie ten antyperspirant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazzzzja
Ile kosztuje Etiaxil i przez jaki okres czasu powinno sie go stosowac zeby bylo mozna zobaczyć te pierwsze efekty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra plama
Witam.Ja tez mam ogromny problem z pocacymi sie pachami od ok.3 lat. Wczesniej wcale sie nie pocilam...... Doslownie plynie mi spod pach woda,ale bez przykrego zapachu ;) Dotad stosowalam rozne antyperspiranty,ale poza nie dajaca sie wyprac powloka silikonu a co za tym idzie zniszczonymi (w pachach) koszulkami -nie radzily sobie z moim problemem. Pare dni temu kierujac sie opiniami z internetu,zakupilam ten slynny bloker Ziaji.. Dzisiaj bedzie 3 raz jak go zastosuje na noc.Niestety bloker ten po nalozeniu dosc nieprzyjemnie szczypie i jakby piecze :P ,mam zaczerwienione pachy i nie wiem czy go nie odstawic.. Was tez szczypalo i pieklo po tym blokerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego własnie najlepiej jest zastosowac taki antyperspirant jak Etiaxil. Co do ceny to zapłacisz około 30zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×