Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onaaa25

jak to jest w tą drugą dziurkę?

Polecane posty

Gość onaaa25

hejka! Myślimy z chłopakiem o tym by spróbować się kochać używając nie mojej pochwy a tej drugiej dziurki(odbyt).Strasznie bym chciala spróbować ale troszkę się boję. Może ktoś z was opowie mi jak to jest (licze na opinie zarówno facetów jak i kobiet)?Czy boli? Czy stosujecie wtedy prezerwatywy?A może jakieś środki nawilżające (poślizg musi być hihi)???? jaka pozycja najlepsza na pierwszy raz z użyciem tej właśnie dziurki???z góry dzieki za wszelkie sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u lala
Dla kobiety to nie jest za przyjemne boli jak cholera ale po pewnym czasie jest coraz fajniej. Dla faceta podobno super bo pośladki kobiece są ciekawe. Najlepiej mocno niech Cię przytuli a ty wypnij trochę pupkę. No i bez gumki chyba że boicie się jakichś chorób. Opowiedz jak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spluwaczka
następny etap....wypadanie narządów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaaaa20
ja próbowałam z moim chłopakiem ale to jest okropny ból , może dlatego ,że bez poślizgu , w każdym bądź razie nie chce już tego praktykować bo można się "posrać z bólu " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spluwaczka
jeśli-juz-to-nie-nie-słucha-tylko-nie-czytaj- :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spluwaczka
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 79
A mnie sie to podoba. Nie za często oczywiście. Musisz byc bardzo rozluźniona i podniecona, troszke oliwki na pierwszy raz i wejdzie jak w masełko. Mnie nie bolało nic, dziwny rodzaj podniecenia, ale miły... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 79
A mnie sie to podoba. Nie za często oczywiście. Musisz byc bardzo rozluźniona i podniecona, troszke oliwki na pierwszy raz i wejdzie jak w masełko. Mnie nie bolało nic, dziwny rodzaj podniecenia, ale miły... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa25
A moze wogóle powinnam lepiej najpierw to przetestować z manuelem. Tak zrobie najpierw z manuelem a potem z moim chłopakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Manuel.
Ale ja tylko te kanapki umiem robić :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaczka
Nopzryjemne moze jest ale potem nei zapomnij włożyć w majty podpaski, bo zdarza się ze kupa i woda same wylatują przez ok tydzień ;((( nawet nie wiesz kiedy to nastapi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaczka
No to czas nauczyć się czegoś innego :)) kobieta bardziej pomocnego :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczka- moze
tobie zwieracze siadły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaczka
No tak... :-o Ale ma to swoje dobre strony - mi kiedyś wyleciał banknot 100 dolarowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuratorka
a ja uwielbiam, sie pieprzyc w druga dziurke....ale trzeba przestrzegac zasad....po pierwsze trzeba zrobic sobie lewtywke...wtedy wiadomo ze nic guwnianego sie nie przytrafi..hehehe...potem trzeba sie mocno rozgrzac masowac guziczek mocno sie wypiac i czekac na zapelnienie...mmmm ...ekstra uczucie..takie perwersyjne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuratorka
ale bez lewatywki odbyt nie jest czysty ...a po niej nie ma zadnego zapachu ....a wilgoc w srodeczku jest przezroczysta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śfintushek
wystarczy dobrze umyć drugą dziurkę, niekoniecznie od razu wpychać końcówkę prysznica czy coś - dobry strumień i płyn do higieny intymnej wystarczy. ważne żeby znienacka nie chciał wpaść do drugiej dziurki bo bankowo bęfdzie wtedy bolało - powinien najpierw ją przygotować do penetracji masując, próbując wkładać tam paluszek - byle nie na chama i siłą, tylko delikatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuratorka
tak to prawda.....mnie najlepiej wchodzi w kolankowo- lokciowej....i wchodzi pod odpowiednim katem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a potem bede miec pacjentki
do operacji zylakow odbytu i wypadania odbytu. Ostqatnio takich coraz wiecej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa25
kurde mole ktoś się podszywa podemnie!!!następnym razem jak bede sie cos pytac to użyje standardowego,zarezerwowanego nick'a.Dzieki za wszelkie sugestie.Niewiem kiedy i czy wogole zdecyduje sie na seks analny.Narazie kiedy chłopak pieści mnie "tam"języczkiem lub próbuje paluszkiem lub członkiem hehe myziać to od razu jakoś mi sie dziwnie robi...mało smacznie, że tak powiem.Jego to podnieca, mnie na swój sposób też,ale jednak świadomość ze to jednak odbyt a nie pochwa jest silniejsza.Tak czy siak dzieki za rady..tez powazne i te mniej normalne:)Zastosuje i jak coś zdziałam to opowiem przy okazji.buziale na noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest zajefajnie
jak u wujka Wedla kupa jest wyzej tak?? hehe jasne :P chyba u gumowej lali ja to mam zawsze kupe we wlasciwym miejscu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię pchać siusiaka w kakaowe oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdanusia
używam wazelinę z aloesem ma przyjemny zapach i jest b. śliska .Zaczynamy powoli od palcówki cipki i o***tu i jest fajnie.Poznałam pana z bardzo długim penisem nie mieścił się do cipki a w o***t jak wsadził całego b.cudownie.I spotykamy się co jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×