Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nocontrol

Mam ochotę na ogromna dawke seksu

Polecane posty

Gość do nocontrol
tak sie sklada, ze studiuje dziennie i pracuje w weekendy, ale nie na tak wysokim stanowisku jak Ty, tylko zwyczajnie stoje na promocjach - w hipermarketach czy na targach.. mam faceta ktory mnie zaspokaja i nie musze pisac maili do napalonych staruchow, ktorym sie nudzi na zasilku... I jakos ciezko mi uwierzyc, zeby w wieku 21 lat, ledwo po maturze zarabiac tyle, zeby sie samodzielnie utrzymac i jeszcze miec kase na zaoczne studia.. a jesli juz, to nie wydaje mi sie zeby ciezko pracujac miec czas na siedzenie na kafe caly czas:o pozdrawiam i nie bede wiecej tu pisac bo zal mi Ciebie dziewczynko udajaca kogos innego bo real Cie frustruje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papatki cotam...będę tesknić za Twoim języczkiem...i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studiując dziennie raczej nie masz szans na lepsze stanowisko niż praca na promocjach - dlatego, że masz ograniczenia czasowe. Zaufaj mi, to jest możliwe, pracuję w biurze pośrednictwa pracy i wiem, jak to czasem bywa z asystentkami prezesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra organizacja to podstawa, oczywiście, że nie zawsze mam czas na takie luzy jak dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do noncontrol
nie szukam lepszego stanowiska bo wierz mi ze to mnie poki co satysfakcjonuje:) 10zl/ za godzine a na targach duzo wiecej to dla mnie i tak duzo, ale przynajmneij nie sciemniam, ze jestem asystentka prezesa, zarabiam wielkie pieniadze ejstem piekna, madra, och i ach:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musi miec studiów - wystarczy, że kontynuuje naukę, w końcu nie jest głównym technologiem, jeśli zna dobrze jeden lub dwa języki to nie liczy się to, że ma 21 lat, a raczej jest atutem. Jeśli dobrze umie się sprzedać bez problemu dostanie to stanowisko o jakim tu mówimy. A to faktycznie nie jest mała kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta _z klasą
nie wiem gdzie Wy żyjecie owszem wygląd ma znaczenie/i to nawet duże/jeśli ma się do wyboru dwie" dobre osoby" to bierzemy tą ładniejszą to fakt ale kawy parzyć nie trzeba umieć i przestańcie opowiadać bajki zabawa zabawą ale po co taka mitomania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nocontrol
nie zamierzalam tu sie z nikim klocic, tylko razi mnei jak ktos sciemnia i udaje perfidnie kogos innego:o gdyby chociaz dodala sobie pare lat w tej swojej telenoweli to bym sie nie zaczela czepiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny po co wy się tlumaczycie \"temu komuś\" olejcie go niech sobie znajdzie inny topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, 10 zł za godzinę jest satysfakcjonującą stawką. Kawalerkę można spokojnie utrzymac z pensji, a czesne na studiach zaocznych płaci się raz na semestr, więc dziewczyna się raczej nie zazyna. Nie mówię, że nocontrol piesz prawdę, niemniej jednak to co pisze jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nocontrol
venndetta to dlaczego ona sama tego nie mowi, tlyko jej adwokat(czyt. Ty)?? dlaczego ktos inny ja tlumaczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta-zklasą - uwierz mi, wiem co piszę, robię to na codzień - selekcja kandydatek pod stanowisko i wiem, jakie bywają wymagania pracodawcy. Wystarczy, że zna dobrze angielski i wszystko inne traci na znaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do noncontrol - ja jej bynajmniej nie tłumaczę, nie bronię i nie wypowiadam w jej imieniu. Po prostu piszę, ze to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 life
a mogło byc tak przyjemnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam, ale zaraz wychodzę do domku Czesne płacę w czterech ratach, bo jest taka mozliwość, po co miałabym dodawać sobie wiek, wtedy bym skłamała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i prosze na jaki temat zeszlo... w wszystko przez to ze kogos boli jak inni sie dobrze przy tym topicu bawią - bo to ZABAWA droga \'do nocontrol\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nocontrol
venddetta ja nie mwoie ze to jest niemozliwe..:) tylko dlaczego ona sama tego nie powiedziala tylko sie wymiguje? bo sciemnia.. gdyby byla inteligentna to potrafilaby w kilku zdaniach przedstawic swoja sytuacje i to tak ze bym sie zamknela ,ale ona stosuje dziwne uniki, a zaraz bedzie jechac na tym co Ty powiedzialas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nocontrol
gdyby nocontrol traktowala to jako zabawe zignorowalaby moje posty:D a ona sie niezrecznie tlumaczy:) to chyba wiele wyjasnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jednym słowem, potrafiłabym Cię ściemnić tym, co napisałam ? ;-) Może jestem jej drugim wcieleniem. Pomyślałaś o tym ? Wszyscy mamy tu tyle nicków ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś wam powiem
nie pieprzcie nocontrol, ze asystentka prezesa nie ma co robic w pracy i moze miec przez caly dzien otwarte okienko forum. chyba ze pracujesz wylacznie przy rozlewaniu kawy i "dodatkach" do tejze kawy. znaczy prezes cie bzyknal, o 16 zrobisz mu jeszcze laske, a w miedzyczasie mozesz sie nudzic jak chcesz. jestem pewien ze po angielsku znasz niewiele slowek poza wlasnym nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nocontrol
gdybys w jednym poscie zgrabnie to napisala to wierz mi, ze uwierzylabym chociaz w to ze jestes inteligentna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wytlumacz po grzyba sie czepiasz? w topicu mowa o ogromnej dawce seksu a nie stawce za 1h i studiach dziennych/zaocznych co za narod......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe 2 dni i prawie 1000 wpisów ... :-D Czarniejszy a ja ? Nie kochasz mnie już ... ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nocotrol
zreszta na kafe rzadko zdarza sie zeby w jednej minucie mozna bylo z jednego kompa dwa posty napisac:) a Wam sie to zdarzylo.. poza tym gadalam juz z Toba Venddetta kiedys i raczej nocontrol nie przypominasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kończę te spory, proponuje osoba, ktore sa zniesmaczone moim \"wymyslonym\" życiem, aby załozyły swoje topiki a tutaj nie psuły klimatu, własciwie to jest nas chyba 6, dobrze sie razem bawimy dlateo innym dziekuje OD TEJ CHWILI TOTALNY IGNOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nocontrol
a bawcie sie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nocontrol - naprawdę ? ;-) Na jakim temacie ? :-D A w temacie 2 wpisów - zawsze mogę mieć laptop i peceta nie ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×