Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nocontrol

Mam ochotę na ogromna dawke seksu

Polecane posty

Gość do donocontrol
musisz byc strasznie glupia i zarozumiala dziwka do autorki ----->nocontrol ------> fajowy topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolas
"fajowy topik" buahahahaahah bo się porzygam. nigdy nie widziałem jeszcze większego gówna na tym forum niz ten durny topik. nocontrol ale jesteś załosna. jeżeli myślisz że kogoś podniecisz tymi wypocinami w stylu 15 letniej debilki która sobie ubzdurała że jest sexy sunią a la sekretareczka dyrektora:o normalnie nie mogę!ktoś kto napisał wyżej miał rację. sex jest dobry na żywo a ty widać, podobnie jak ten topik, nigdy koło "sexu" nawet nie leżałaś.Jakby moja dziewczyna, albo koleżanka wypisywała na forum takie głupoty tu było by mi za nią wstd w ch*j:/ mówię Ci dziewczyno idź się lecz albo chociaż poczytaj jakieś książki i się doucz bo się centralnie ośmieszasz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sezon na swetry
heheh dopiero teraz jest ciekawie do nocontrol..komentarze trafione w sedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdgdg
skadf wiesz ze to nie twoja laska pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doza
a ja mysle ze to forum jest po to zeby pisac i bawic sie tak jak nam sie chce jesli ktos nie czuje sie tu dobrze to niech nie czyta w obecnych czsach jestemy przytloczeni obowiazkami i taki rodzaj odprezenia nuwazam za stosowny, grupa ludzi fajnie sie bawila mysle ze poprostu krytykanci sa tak zmeczeni zyciem - dzieci , maz, dom, praca ze robia sie zrzedami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez bym chciał...
hej dziewczyny...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez bym chciał...
niestety dzis tylko na chwilke ale i tak całuski gorące.....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No cóż czarniejszy, w moich oczach nie straciłeś, bo wiem, jaki możesz być zrównowazony, dojrzały i inteligentnie błyskotliwy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uufff jak gorąco
podniecajace ale dla wyluzowanych takich co fantazja idzie z intelektem ktorzy znaja sie na zartach jest ich niewielu tu autorka czarniejszy_niz_mrok via cotam lena lenny venndetta reszta do odstrzalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mądrości w tak zwanym miedzyczasie powypisywali ludziska tylko poco ? nie wiem a może żeby zaistniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezede wszystkim jednak witam bohaterów dnia wczorajszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ch*j w dupe frajera
ktorzy sa wrednymi sku*wielami i wchodza tam gdzie nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ch*j w dupe frajera
cotam twoje panie dobrze sie bawily ale frajerstwo mozglo je zrazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlaban dla
pedalow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlaban dla
ludzi bez fantazji i humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff jak goraco - dobrze ujete mialem nie komentowac, ale.... skoro uwazam jakis topik za durny, a piszacych tam ludzi za niezrownowazonych despertow to tam NIE ZAGLADAM! ten zdobyl w ciagu 2 dni sporo postow wiec niektorzy postanowili sie \'wykazac\'. tyle, ze wykazali kompletny brak zrozumienia dla samej formuly. to tak jak z kolorowymi brukowcami - ja uwazam je za beznadziejne, ale widzac osobe z takowym brukowcem w reku nie bede jej od razu obrzucal takimi czy innymi epitetami. jeszcze raz powtorze - to jest zabawa. i od razu dodam, ze niczego mi w zyciu nie brakuje-seksu, samorealizacji itd. wiec argument zakompleksionego onanisty od razu niektorzy moga sobie darowac. witam pozostalych zrownowazonych i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy...nawet nie cztytam ale tu chyba zrobił się jakiś konflikcik.Buźka na miły dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh przejrzałam co tu za kłótnie były.....ale wiecie co.........śmieszni Ci ludzie ..wchodzą na topik, który ma konkretny temat...i wielce oburzeni. Po jaki znak zapytania wchodzą jesli są przeciwni? I jeszcze krytykują...a przecież ,żeby krytykować musieli przeczytać ...czyli po co czytają skoro ich to gorszy?..Taka fajna podwójna moralność..A historia dowodzi,że najwięksi zboczeńcy to tacy, którzy w życiu prowadzą się nienagannie, ich moralnośc jest bez zarzutu, są wzorami wszelkich cnót...a wieczorem w płaszczykach po parkach chodzą albo jeszcze coś gorszego czego nie chcę tu nawet wymieniać.I nie mówcie,że nie...a dzieci tacy ludzie płodzą w łóżku po ciemku podnosząc żonce flanelową koszulkę na wysokość pasa w pozycji klasycznej i tylko w celach prokreacji....Frustraci, którzy potem czują się natchnieni do krytyki innych, bo ośmielają się prezentować inny styl życia. A już pytania o zarobki.....to śmieszne i...typowo Polskie...bo u nas się myśli,że jak komuś się wiedzie i ma np. dobrą pracę lub dom czy samochód to najlepiej nie myśleć co ja mogę zrobić po to, żeby coś takiego osiągnąć tylko co można zrobić ,żeby tamtemu się wiodło gorzej i fajnie byłoby jakby mu ukradli albo spalili...ech. A cóż to za wiek 21 lat,żeby nie móc pracować? Mam 32 lata pracuję od 12 lat, skończyłam dwa kierunki studiów, sama mieszkałam w tym czasie ( dla wszystkich oponentów,żeby im było lżej-mieszkanie kupił mi Tata-mój własny nie cudzy ), robię studia podyplomowe, piorę, sprzątam, chodzę na basen,do kina teatru na spotkania z przyjaciółmi, wyjeżdżam na wakacje i ferie i co w tym takiego nadzwyczajnego???To, że ktoś potrafi zorganizować sobie świetnie czas?Czy może,że jest zaradny i studiuje i pracuje, bo inni wolą żyć na garnku rodziców..tylko spróbujcie potem w wieku 24 lat po tych studiach, bez praktyki znaleźć pracę...życze wszystkim powodzenia i trochę refleksji co zrobić z własnym życiem a nie koniecznie poprawiać jej innym, którzy się świetnie mają i niekogo nie krzywdzą. Dość mojej litanii...ale musiałam. Lenny buźka..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlaban dla
zdewociale kobiety bez polotu ktorych faceci sa zuzyci albo raz dwa i po krzyku zazdroszcza laska ktore potrafia doprowadzic faceta do istnego szalenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena sama bym tego lepiej nie ujęła ... Co z tego, ile mam lat - mieszkam, pracuję, obiady gotuję, sprzątam, piorę, prasuję, kończe podyplomowo studia, kota karmię, dziecko z/do przedszkola zaprowadzam - nie rozumiem co za różnica, że robię to w wieku 27 lat, w wieku 21 też bym mogła - o tyle łatwiej, że nie muszę dzicka do/z przedszkola ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje nie poswiecac juz uwagi opinii przeciwnikow topiku Lena - namietna buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena - napisałas duzo i madrzee tyle tylko że dla tych którzy tyle \"mysli głebokich\" wylewali to nie ma żadnego znaczenia oni juz swoje sądy wygłosili co kolwiek bys nie napisała bedziesz \"zła kobieta \" i tyle swoja droga ciekaw jestem co oni by czytali co by naprawiali gdyby swiat był wyrerzyserowany dokładnie według ich scenariusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby był wyreżyserowany dokładnie według ich scenariusza, na pewno zostałoby w scenariuszu uwzględnione coś, co można by naprawiac :-D Ja mam dzisiaj sporo czasu, a tu tak ciiiiiiiiiichoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest cicho znaczy \"tropiciele\" zboczeńców i wszelkiego zła swięca swój sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×