Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cukiereczek mietowy

mam meza, dziecko i sie zakochalam...

Polecane posty

Gość cukiereczek mietowy

zakochalam sie w rowniez zonatym i dzieciatym facecie... on na mnie leci...ja na niego, ale oboje sie powstrzymujemy..jak sie z tego wyleczyc...jak?kocham meza i mojego synka...ale do tamtego czuje takie mozne uczucie...motylki w brzuchu itd co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spluwaczka
idź po sznur :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cukiereczku kochaj meza i dziecko to tylko zauroczenie chwilowe tym facetem . za niedługo ci minie spróbuj na jakis czas oddalic sie od tego faceta a sama sie przekonasz . Wiem jak to jest i dlatego tak pisze a zdanie do ciebie nalezy co zrobisz bo to twoje zycie i nikt za ciebie nie moze decydowac ale nie rójnuj sobie , synkowi i mezowi zycia ta chwila co czujesz to jest przelotna obys tylko nie załowała a rodzina rzecz swieta . Przysłowie kto rodziny nie szanuje ten sie w piekle gotuje \'\'Pozdrawiam i bdz rozsdna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wiosny
ale on ciebie nie, na 100% ma kochanke na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczek mietowy
do wiosna30 DZIEKUJE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigbok
kobiety to skończone szmaty są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to czytasz czy tez nie ale jedno ci powiem ze glupoty gadasz , jak kochanke a pozatym nie jestem latawica cudzych mezów i nie szukam kochanka , pewnie gdybym chciała miec kochanka to znalazłby sie jakis a ja nie chce bo sie brzydze tym i jak kocham to kocham całym sercem i tu tobie nic do rzeczy . Jestem kobieta która zna swoja wartość i to mi wystarczy a nie jakimś śmieciem z nizszej półki która szuka wrazen w obcych ramionach . TO DO TEJ LARWY KTÓRA CHCIAŁA MNIE WKURZYC . nIE ZNASZ MNIE I NIE MASZ POJECIA JAKA JESTEM .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaty
wiem ze to trudne,ale nie spiesz sie z podjeciem decyzji!!!! ja obecnie pracuje za granica,zonaty,2 cureczki ona mezatka,syn,curka.................................. I JEST NAJWSPANIALSZA OSOBA JAKA ZNAM!!!!!!!!!!!!!!!!!! na sama mysl o niej dostaje dreszczy,nie umiem jesc;spac;kazde spojrzenie na nia, gdy idzie z mezem to BUUUUL. nawet nie smialem jej namawiac na sex,dostalem tylko kilka calusuw.... I wiesz co?RZUCAM PRACE wracam do domu i postaramy sie JA i ONA,zapomniec!!!! TO BOLI ALE MUSI SIE UDAC.Moja zona i dzieci nie zasluzuly, azeby cierpiec; lepiej zeby cierpialy 2osoby, niz 6. Nie Badz Egoistka! Pa...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaaaaaaaaaaaa
mietowy cukiereczki ja mam podobnie z tym ze nie mam dziecka on ma ja mam meza od 5 lat on zone od 8. ZAKOCHALAM SIE OD PIERWSZEGO WEJRZENIA ale okazalam to po pol roku kiedy zapytal czy moze mnie pocalowac ale powastrzymujemy sie od seksu . dlugo to trwa nie wiem ile jeszcze wytrzymam kocham go bardzo ale on mi nigdy nie powiedzial ze mnie kocha dlatego ja jemu tez tego nie mowie , mowie ze tesknier ale nie ze kocham . kiedys zapytal jak bardzo go ocham balam sien powiedziec prawde ze nie uslysze ze on mnie kocha. nie wiem co robic bo nie potrafie tego zakonczyc dla niego zrobilabym wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigboj
bzykaj sie poki mozesz, potem jak pozycie seksualne runie bedziesz mile wspominac dobre chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaty
malutkaaaaaaaaaaa zeby tak czlowiek zawsze wiedzial co robic................... ja narazie czkam, a najwazniejsze i tak sa dzieci. a co do bzykania do w domu tego mam dosc,az nadto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×