Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mamilu

cel - piekne stopy!!

Polecane posty

Ja miałam problem z suchą i zrogowaciała skórą na piętach, zaczęłam używać kremu kompresu, zmiękczającego z serii Comfort z bielendy, do tego stosowałam skarpetki złuszczające, też od nich. To mi pomogło poprawić wygląd i nawilżyć stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosalia0229
Ciężkie buty to jedno, a byle jakie, to drugie. Dopiero po problemie z wrastaniem paznokcia wpadłam po rozum do głowy i zaczęłam kupować wygodne włoskie buty. Ostatnio przez Bm butik i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
równiez uważam, że skarpetki to najlepsze rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja dodam jeszcze jedno- odpowiednia ochrona przed grzybicą szczególnie teraz kiedy w sezonie letnim tak stopy są narażone, ja jeszcze parę lat temu nabawiłam się grzybicy paznokcia i leczenie nie jest takie łatwe, teraz się na badania kliniczne https://pratia.com/ zgłosiłam i mam nadzieję, że w końcu uda mi się uporać z tym uciążliwym problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry, nigdy nie używamy przede wszystkim skarpetek złuszczających, ponieważ mogą one spowodować podrażnienie naskórka, w najgorszym razie poparzenie! Stopy moczymy w ciepłej wodzie z solą (może być nawet kuchenna), następnie delikatnie (ale nie do krwi) ścieramy zrogowaciały naskórek tarką do stóp. Na końcu stopy osuszamy i nakładamy krem z MOCZNIKIEM. Jeśli chcemy stopy tylko nawilżyć to mocznik powinien być poniżej 10%, jeśli złuszczyć to taki powyżej 10%. W drogerii Vica jest np. krem Urea 20%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maronika
ja sobie sama nie potrafiłam poradzić z moimi piętami więc wybrałam się do podologa w poradni chorej stopy na targówku aby coś z tym zrobił. Ogarnął mój problem suchych pięt szybciej niż się tego spodziewałam :) Przy okazji dostałam wiele wskazówek jak odpowiednio dbać o stopy aby znowu nie zaczeły pękać. Obecnie raz w tygodniu idą w ruch skarpety złuszczające oraz domowa maseczka na piety z banana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jOlKa82
Podolog jest wybawieniem na takie zrogowaciałe, zaniedbane stopy. Regularnie odwiedzam Gabinet Zdrowej Stopy w Warszawie - Sady Żoliborskie. Pani Joanna Kowalewska jest cudotwórczynią, takze mi pomogła z wrastającym paznokciem http://zdrowe-stopy.waw.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiniaBoginia
na takie ekstremalnie zniszczone stopy mogę polecić tylko skarpety złuszczające. Mój tata ma taki nawracający problem po lecie i bardzo sobie je chwali. Podobno najlepsze jakie używał do tej pory to skarpety zmiękczające Comfort od Bielendy z mocznikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margerethh
Bardzo dobra podolog jest u nas w Warszawie - Sady Żoliborskie - pani Joanna Kowalewska. Dla mnie niezastąpiona w walce z suchymi, łuszczącymi się piętami, odciskami czy wrastającym paznokciem. http://zdrowe-stopy.waw.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola

Ja używam od jakiegoś czasu takiego kremu od Bielendy na pękające i zrogowaciałe pięty i powiem uczciwie, że jestem więcej niż zaskoczona. On naprawdę mega szybko poradził sobie ze zgrubieniami i odnową naskórka. zawiera 10% gliceryny i to może dlatego jest tak skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość Tola napisał:

Ja używam od jakiegoś czasu takiego kremu od Bielendy na pękające i zrogowaciałe pięty i powiem uczciwie, że jestem więcej niż zaskoczona. On naprawdę mega szybko poradził sobie ze zgrubieniami i odnową naskórka. zawiera 10% gliceryny i to może dlatego jest tak skuteczny

ależ to musi być góoowno, skoro się w ogóle nie sprzedaje i musicie aż takim żałosnym spamem ludziom ten szajs próbować wcisnąć... kto mądry nie kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś miałam wrastające paznokcie, aż pojawił się stan zapalny i zaczęłam wycinać je na okrągło... Możecie się domyślać w jakim stanie trafiłam do Przychodni Leczenia Ran i Pielęgnacji Stóp. Na szczęście p. Agnieszka Głuszczak od razu wiedziała jak trafnie zadziałać - założyłyśmy specjalistyczną tamponadę zamiast klamer. Przyznam szczerze, że efekt przerósł moje oczekiwania. Znów mam piękne paznokcie i żyję bez bólu. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wpadłąm ostanio na artykuł jak dbać o stopy

Jak dbać o stopy jesienią by cały rok wyglądały zadbanie ? ( na woorperss pisany , wpiszecie tytuł powinno wam wyskoczyć w google _

i zakupiłam tą czeską  maść  i sól do kąpieli rewelacja polecam już po pierwszej nocy w skarpetkach stopy były delikatne jak u dzieciątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim kompleksem były zawsze mało zadbane stopy, miałam problem z wrastaniem paznokci, zrogowacenia pięt, odciski... Stwierdziłam, że już nie może tak być i pora udać się w profesjonalne miejsce, które zajmie się mną w odpowiedni sposób. Udałam się do przychodni znajdującej się niedaleko mnie - Przychodni Leczenia Ran i Pielęgnacji Stóp. Na pierwszej konsultacji zdecydowałam się na zabieg opracowania stóp i założenia specjalistycznych tamponad na moje wrastające paznokcie. Od razu po wyjściu z gabinetu poczułam ulgę! Lepiej mi się chodzi, nareszcie pozbyłam się zrogowaceń! Polecam!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×