Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

on85

Drogie Panie...

Polecane posty

Czy podobaja Wam sie krzywe nozki u faceta?? co o tym sadzicie, jakie sa Wasze reakcje jak widziecie takie nogi.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyby tylko Orlica ma swoje zdanie na ten temat?? PS szukałem tego tematu i nie znalazlem, dlatego kontynuuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfg
Ja nie przepadam. Byłam kiedyś z facetem z nóżkami prosto z beczki... Dopóki chodził w długich spodniach - było ok, ale za to latem w krótkich.. masakra! Sorki jeśli kogoś urażam ale naprawdę niefajnie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież prawie każdy facet ma krzywe nóżki:) ja osobiście lubię bo to takie męskie:):) od prostych i zgrabnych są kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolę, kiedy ma zgrabne, ale za krzywe też nie zamorduję.;) Ważne żeby miał czyste.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tak sie sklada ze jestem posiadaczem dwoch takich nozek... ;p i ciekaw bylem opinii... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
mrrrrrrr, takie lekko kowbojskie, w dobrych dżinsach.... ech, piękny świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to czy sie podobaja ma jakies powiazanie z Waszym wiekiem?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawde to to sie srednio liczy. jesli reszta jest ok, to nie ma problemu. wazne to co soba reprezentujesz, jak pachniesz i co mowisz. no ale moze sie nie znam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo... zapach.. tez ciekawa kwestia do poruszenia. Macie jakies swoje ulubione meskie zapachy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies ulubione perfumy?? ja osobiscie uzywam Fahrenheit (tzn podrobke... orginal stoi na cenowo zbyt wysokiej polce) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie nie przepadam za perfumami... Jakies deo - to jasna sprawa... i to tez psikniete, a nie wylane... ;) Ostatnio kolega taki \"oblany\" przyszedl do pracy... Heh... caly dzien wietrzylam pokoj :P Smial sie ze mnie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli sztyfcik wystarczy i facet nie musi robic z siebie \"drogerii na nogach\" ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mowiac wyglad nog faceta nie jest czynnikiem decydujacym... ani zadnym :D mam to gdzies czy moj facet ma proste czy krzywe nogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomi omi 26
hmm chyba tak naprawde nie zwracam na to uwagi. jesli jest to twoj kompleks. nieprzejmuj sie napewno wszystko masz na swoim miejscu;) pozdrowionka. a co do wieku.mysle ze tak ze z wiekiem czlowiek patrzy inaczej kogos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin86
a propos krzywych nózek - dwa gołebie z krzywymi nózkami siedza na gałęzi. jeden kicha a drugi na to :"nawet mnie nie wkuriwaj"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega
jaki tam kompleks... :) w koncu niewielu facetow ma "kowbojskie" nozki... traktuje to jako plus... :D a ze sie niewszystkim podoba no coz... gusta sa po to zeby bylo odmiennie.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolę krzywe. Bo to znaczy, że facet gra w piłkę nożną :D A ja kocham nogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja chyba odbiegam od normy ;) z pilka nie mam nic wspolnego... nawet nie moge wysiedziec przed TV jak mecz leci... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on85---> RAcja, racja... Niewielu mezczyzn ma takie typowo kowbojskie nogi... Ja lubie pilke nozna :) ALe tylko dobre mecze!! Polskie rozgrywki odpadaja w przedbiegach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, bo zdarzają się wyjątki i wśród mężczyzn i wśród kobiet. Ja przecież teoretycznie nie powinnam lubić. Ale krzywe nogi... nie sądzę, żeby to facetowi miało w czymś przeszkadzać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiem, kiedys myslalem ze to jakies dziwne miec takie \"hokejki\" ale z uplywem czasu... dobrze mi z nimi... nigdy nie wiadomo dokad mnie zaprowadza... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×