Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podszywacz nr.666

Jestem podszywaczem i mam dziewczynę!

Polecane posty

Gość podszywacz nr.666

Pochwalić się musialem, nie?!!! A gdzie gratulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywacz nr.666
tak tak leszczyki zazdrośccie mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywacz nr.666
Taaa... zajebiście bracia podszywacze wasze podszywy swiadczą o waszym poparciu a teraz czas podszyć się pod damego siebie: Oto, gdy ciemnosc spowija swym plaszczem miasto swiatla, ja, pozbywszy sie odzienia, niczym lasica, w naboznym skupieniu godnym kaplana aztekow wycinajacego serca w dzien rownonocy wiosennoletniej, zakradam sie spiacego na lawce w parku zula, i pelnym namaszczenia ruchem dloni, nie niepokojony przez nikogo jednak rozpaczliwie rozgladajac sie na boki jak zajac szukajacy na niebie jastrzebia, rozpinam mu jego krolewski rozporek i otaczam mymi wilgotnymi i spragnionymi nektaru ustami K.N.A.G.E. Powol i z namaszczeniem delektujac sie tym boskim napojem przezywam spazmy rozkoszy az jek moj przetacza sie po okolicznych przystankach budząc zaspane koty i ślimaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywacz nr.666
Pracując na nocną zmianę w lidlu marzę o swej ukochanej, jest ona moja mortadelą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSzogunX
Ale zadajesz sobie sprawę że jak tak dalej będzie to tak to się kiedyś skończy bo tak naprawdę nic z tego nie wiadomo że aby tak było to musi być coś więcej niż tylko to o czym ona nie myśli o 4:00 nad ranem w sobotę = Czaisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×