Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastanawiam sie

czy wierzycie, ze zlo wraca do osoby, ktora nas skrzywdzi?

Polecane posty

Gość gość

Działa i to niezawodnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła
Dnia 20.11.2018 o 20:11, Gość gość napisał:

może tak, a może nie, zależy od punktu widzenia. Kuzynka mi opowiadała ostatnio, że siostra jej męża rozstała się z partnerem, z którym była 5 lat, mieli wziąć ślub, planowali dziecko. Powodem rozstania był jakiś facet, ale związek z nim okazał się porażką. Zdradzał, kłamał, lubił imprezować i co chwilę zmieniał pracę, dziewczyny też. Wszystko wskazuje na to, że ją pokarało. Została porzucona. Podoba się facetom, więc nie będzie miała problemu z poderwaniem kolejnego, ale wg.relacji kuzynki karma wróciła

Wiesz, ten przykład jest naprawdę średni... co z tego, że byli 5 lat? Ludzie często mają plany, a potem się rozstają, przecież to normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przykro pisać, wydaje się może uderzać konkretnie nie w złego człowieka, lecz w jego dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bezpośrednio po zdarzeniu nie ale umyślnie powodowane zło w czyjąś stronę odezwie się do autora prędzej lub później. Z tym że weźcie pod uwagę to iż wasza subiektywna krzywda niekoniecznie jest krzywda obiektywna i dlatego często nie widzicie efektów kary. To tak jak ktoś kogoś zostawia. Tobie się wydaje że ktoś cię krzywdzi specjalnie a to tak naprawdę jego święte prawo jeśli nie czuje się szczęśliwy. O ile oczywiście nie robi tego w sposób godny chuja. Czaicie czy nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam na myśli zło jak gwałt, pobicie, znęcanie na zwierzęciem, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, mizoginprawik napisał:

bylem krzywdzony przez płeć kobiecą napastliwą psychicznie i raczej jestem pewny, ze dosiega je moja zemsta

Bosz... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Właśnie za tę zmstę dosięgnie cię karma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Mnie zdradziła facet z była żona. Wszystko się wydało ja wykopalam co z życia była żona także.

Został sam nie mialgdzie mieszkać I szybko zakręcona się koło niego kobieta z dwójką dzieci.

Zamieszkał u niej. Miało to być na chwilę.  Ta chwila zamieniła się w lata. Ta kobieta jest toksyczna jemu nie wolno wyjść z domu bez jej pozwolenia. Ona wszystko organizuje I kontroluje. Obarczyla go wychowaniem swoich dzieci,a jego doprowadziła do tego że on nie ma kontaktu z własną córką. 

Spotkałam go kilka m-cu temu. Nie wyglądał na szczęśliwego.

Próbował utrzymywać że mną kontakt I wrócić.

Czy to jest jego kara ? Hmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhhhhhhh

Jesli ktos tylko w myslach  zyczy msciwie kary za brak uczuc milosnych to tez to wroci 🙂 takze sie nie cieszcie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

'' Pozniej czy wczesniej krzywda w los sie wciela i w siec skrzywdzonych chwyta krzywdziciela. ''  - Zygmunt Krasinski

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×