Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Go艣膰 do best_bra
Dziekuje best_bra Przejrzalam wczoraj wasze Lobby dosyc dokladnie. Fajnie ze jestescie! Spradze jak sie bede czula w nowym staniku, jesli bedzie ok to pewnie i o operacji zapomne.. :) Dziekuje jeszcze raz! :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ivonne75
do best_bra Czyta艂am ten w膮tek, zawsze mia艂am du偶e piersi, a teraz po ci膮偶y s膮 jeszcze wi臋ksze. Przyznam si臋 偶e te偶 my艣l臋 o operacji, teraz coraz bardziej. Chcia艂am zam贸wi膰 sobie stanik ale pogubi艂am si臋 w tej angielskiej numeracji. Widz臋 偶e dobrze si臋 w tym orientujesz, to mo偶e mi doradzisz. Mam pod biustem 78 a w biu艣cie 104. Jaki to rozmiar angielski ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witaj, Ivonne75 :) Przy Twoich wymiarach wychodzi 70GG (32GG) na pocz膮tek (w polskiej rozmiar贸wce by艂oby to ok. 70K), w rozci膮gliwcach (tu w膮tek o rozci膮gliwo艣ci: http://tiny.pl/lsbx) 65HH. Polecam w膮tek o stanikach polecanych na start: http://tiny.pl/s65z - warto zam贸wi膰 za pierwszym razem jednocze艣nie co艣 z Panache (np. polecane Tango II) i co艣 z Freyi (np. Millie czy Pollyann臋) , to pozwoli okre艣li膰 czy potrzebujesz szerszych czy w臋偶szych fiszbin i da wskaz贸wk臋 co do nast臋pnych zakup贸w :) Polecam oczywi艣cie linki z sygnaturki, szczeg贸lnie www.biusciaste.prv.pl :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ankia
Mam pytanie do Pani o nicku Mosilec, gdzie Pani robi艂a ten zabieg, bo ja te偶 chc臋 i艣膰 na operacj臋, ale szukam sprawdzonego chirurga plastyka, b臋d臋 wdzi臋czna za odpowied藕:) Je艣li Pani mo偶e to prosz臋 o info i dzi臋kuj臋 z g贸ry:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 benten
witam ,mam za sob膮 dwie operacje pomniejszenia piersi niestety dwie nieudane w zwiazku z tym mam pytanie czy kt贸ras z Was mo偶e mnie polecic lekarza godnego zaufania i przede wszystkim dobrego specjalist臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jbkjb
a ja do tej pory nosi艂am 75C i by艂o zajebi艣cie, niestety przyty艂o mi si臋 z powod贸w zdrowotnych 10 kg i nosz臋 D. tragedia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Aha... Wymiary na 75C to ok. 85/91-93. Na 75D - 85/93-95 (pod biustem mierzone 艣ci艣le i na wydechu, w biu艣cie lu藕no). Czyli zgodnie z tym co poda艂a艣 przyby艂o Ci 2-3 cm r贸偶nicy w obwodzie w biu艣cie - o tyle to si臋 wi臋kszo艣ci kobiet potrafi w trakcie cyklu zmieni膰 (sama przy ma艂ym biu艣cie 65F/FF pod koniec cyklu si臋gam cz臋sto o miseczk臋 wi臋cej). Je艣li po przytyciu o 10 kg w biust posz艂o Ci tylko 2-3 cm to to jest tyle co nic... Lepiej si臋 dziewczyno wymierz i dobierz stanik w dobrym rozmiarze, bo je艣li jest Ci niewygodnie to nie z powodu rozmiaru piersi tylko dlatego, 偶e s膮 one niepodtrzymane.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mosilek
Droga BENTEN! Straszne rzeczy piszesz...;( dwie nieudane operacje zmniejszenia piersi?! m贸w gdzie, u kogo, 偶eby ustrzec nasze forumowiczki, kt贸re s膮 jeszcze przed! Z tego co przeczyta艂am na tym forum to chyba najbardziej godny polecenia ( dobry i tani) jest dr Libor Polak z Czech i jaki艣 doktor z Gdyni, nie pami臋tam nazwiska! Trzymaj si臋 Kochana, do trzech razy sztuka!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 benten
Mosilek ,a wi臋c odpowiadam .Pierwsz膮 operacj臋 ,a by艂o ta 2 lata temu robi艂 mnie dr JANIK obecnie pracuje w Gda艅sku w SWISSMED ,a porawka by艂a robiona 2 lata p贸偶niej przez lekarza ,kt贸ry na tym fotum jest bardzo chwalony widocznie ja mia艂am po raz drugi pecha.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 monisiaaaa87
Witajcie, Benten napisz koniecznie jaki lekarz robi艂 ci ta drug膮 operacje, mo偶e niekt贸re z nas dzi臋ki temu znieni膮 zdanie i nie p贸jda po n贸偶... wsp贸艂czuje ci ty dw贸ch nieudanych operacji i je艣li zdecydujesz sie na kolej膮 to bede trzymac kciuki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mosilek
Pewnie, 偶e tak Benten!!! Nawet si臋 nie zastanawiaj tylko podaj to nazwisko!!! i tak jeste艣 tu anonimowa..;) Raz operacja zako艅czy si臋 sukcesem, drugi raz nie a trzeci raz jeszcze gorzej... A s艂uchaj Benten, a nie mo偶esz jakby tu powiedzie膰 - stara膰 si臋 o odszkodowanie za skopsanie tych operacji. U dr Kuczy艅skiego na stronie, jest wzmianka, 偶e w uzasadnionych przypadkach przewidziane s膮 bezp艂atne poprawki ;) czy co艣 w tym stylu?! Ja my艣l臋, 偶e to i inne fora czytaj膮 te偶 lekarze! A niech wiedz膮 co si臋 o nich m贸wi ;)) Opinie s膮 r贸偶ne....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mosilek
cholerka, min膮艂 ju偶 tydzie艅 i nikt nic nie pisze.. ;( mam nadziej臋, 偶e nie wystraszy艂am nikogo... pozdrawiam wszystkie forumowiczki ;) mam nadziej臋, 偶e zajrzy do Was dzisiaj Miko艂aj :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 acb
Cze艣膰 dziewczyny, czy kt贸ra艣 z Was mo偶e podj臋艂a ostatnio postanowila, czy decyduje si臋 na operacj臋 zmniejszania? Bo ja ca艂y czas jestem niestety w kropce. Pozdrawiam :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marteczka123
abc- tak ja si臋 zdecydowa艂am i ju偶 poczyni艂am ku temu pewne kroki - tzn by艂am na wst臋pnej wizycie u dr Kuczy艅skiego Macieja ( tego z Lublina i Rzeszowa), prze艂kn臋艂am cen臋 zabiegu i teraz ostro kombinuj臋 kas臋 na zabieg i tylko decyzja czy teraz zabieg czy po urodzeniu dziecka. A tak w og贸le to chcia艂am sobie kupi膰 normalny biustonosz w rozmiarze 70F i wiecie co ? U mnie w Rzeszowie nie ma takiej rozmiar贸wki nie m贸wi膮c ju偶 o jakimkolwiek wyborze. No jest jeden sklep gdzie Pani spokojnie i bez zdziwienia podesz艂a i poda艂a mi model za bagatela 260 z艂. a st贸j k膮pielowy oferowa艂a mi za ponad 400 z艂. Sorry ale takie ceny to nie dla mnie i takie sytuacje tez powoduj膮 zwi臋kszone ch臋ci do zabiegu. Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
To czemu nie kupisz biustonosza przez internet - mo偶esz robi膰 zakupy razem z innym dziewczynami z Rzeszowa (b臋dzie taniej): http://tnij.org/chnw To raz... A dwa: masz racj臋, operacja b臋dzie kosztowa艂a duuuu偶o mniej ni偶 dobry biustonosz.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mosilek
wiem, 偶e to jest forum o zmniejszaniu piersi a nie o handlu biustonoszami wi臋c sorry dziewczyny!!! Do Marteczka! - ja jestem ju偶 po zabiegu i mam staniki Triumpha i Frei w rozmiarze 70-75F w bardzo dobrym stanie, jak chcesz mog艂abym ci je w bardzo rozs膮dnej cenie sprzeda膰. Podaj mi sw贸j e-mail to Ci wy艣l臋 ich zdj臋cia!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
To jest forum o niepotrzebnym zmniejszaniu piersi, ot co! Jakby wi臋kszo艣膰 z Was zainteresowa艂a si臋 tym \"handlem biustonoszami\" to nie by艂oby potrzeby p贸j艣cia pod n贸偶! Jak mo偶na zmniejsza膰 tak malutkie piersi jak 70F czy 75F, niezale偶nie czy to rozmiar polski czy brytyjski? Dziewczyny z miseczkami F to na Lobby Ma艂obiu艣ciastych si臋 udzielaj膮...A nie, wiem przecie偶, jak mo偶na... jak to 75F jest 藕le dobrane (biust dynda na rami膮czkach, wszystko boli i odparza...) i tak naprawd臋 powinno si臋 nosi膰 jakie艣 65HH np.... Sory, ale wkurzy艂am si臋....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mosilek
best_bra!!! mo偶esz si臋 wkurza膰 :) :) :) ale i tak bardzo Ci臋 lubi臋, z takim stoickim spokojem odpowiadasz na naprawd臋 durne niekt贸re wpisy na naszym forum :) i w og贸le wiele naszych forumowiczek na pewno jest Ci bardzo wdzi臋czne za dobre rady i sugestie w wyborze dobrej bielizny!!! ale... ja jestem po zabiegu i mam mniejsze cycuszki o 300ml ka偶da i jestem przeszcz臋艣liwa! w ko艅cu m贸wi臋 na nie moje kochane cycuszki - kochane!i je dotykam i ogl膮dam w lustrze :D bo kiedy艣 to by艂y tylko wielkie wymiona i to co mia艂am uwa偶am za kalectwo! _je偶eli kogo艣 urazi艂am tymi s艂owami to przepraszam!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marteczka123
do Best Bra - 藕le odczyta艂a艣 moj膮 refleksj臋 na temat ceny biustonoszy i ceny zabiegu. A wiesz w Rzeszowie jest mn贸stwo sklep贸w z bielizn膮, w kt贸rych si臋 moje kole偶anki zaopatruj膮 bo... maj膮 piersi w rozmiarze A-D a takie rozmiary s膮 og贸lnie dost臋pne i za ca艂kiem ma艂e pieni膮dze. Radzisz mi zakupy w internecie - to ile ju偶 biustonoszy przerabia艂am z allegro to tylko ja wiem, a wierz mi, 偶e ta ci膮g艂a rozterka, 偶e znowu nie wiem co kupie to wcale nie jest zabawne. Pozostaj膮 mi jeszcze sklepy internetowe wysy艂kowe i w艂a艣nie w nich zamawiam. Inne dziewczyny o du偶ym biu艣cie ? No wyobra藕 sobie, 偶e w艣r贸d moich do艣膰 du偶ej liczby znajomych to tylko ja jestem taka oryginalna z tym swoim 70 F , inne nie maj膮 poj臋cia , 偶e co艣 takiego jak rozmiar D istnieje. A ja normalnie chc臋 spojrze膰 na siebie w lustrze na m贸j biust i nie odwraca膰 ze wstr臋tem oczu tylko cieszy膰 si臋 jego wygl膮dem i przede wszystkim wiesz jakie jest moje marzenie? I艣膰 do pierwszego z brzegu sklepu z bielizn膮 i m贸c wybra膰 i kupi膰 co艣 na siebie w rozmiarze, kt贸ry chc臋 mie膰 i w kt贸rym b臋d臋 czu艂a si臋 szcz臋艣liwa..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marteczka123
Do Mosilek - jaki teraz masz rozmiar bo jak sobie przypominam to na zabieg mia艂a艣 75 F, a teraz jaki masz po zabiegu? A zdj臋cia ch臋tnie zobacz臋, m贸j e-mail martasoltys@wp.pl Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mosilek 馃尲 Ja wiem, 偶e dla wielu z Was to kwestia estetyczna czy psychologiczna, 偶e nie chodzi ju偶 nawet o wygod臋, ale w艂a艣nie o to, jak biust wygl膮da bez bielizny. I umiem to zrozumie膰 :) Ale zale偶y mi, by trafiaj膮ce tu dziewczyny chc膮ce zmniejszy膰 biust bo wg to on jest przyczyn膮 b贸lu kr臋gos艂upa, odparze艅, bo podskakuje przy ka偶dym kroku etc. nie utwierdza艂y si臋 w stereotypach rozmiarowych (”miseczka G to niemal kalectwo bo F to ma Ewa Sonnet” – z Sonnet to zreszt膮 figa prawda, jej rozmiar to okolice 60J brytyjskiego). A trafiaj膮c na Twoje wypowiedzi o 75F sprzed operacji w tych stereotypach niestety tkwi膰 b臋d膮, i b臋d膮 zbiera膰 kas臋 na chirurga zamiast rozejrze膰 si臋 za lepszym rozmiarem stanika. Dlatego si臋 w艣ciek艂am (no dobra, troch臋 te偶 dlatego, 偶e mam dzi艣 og贸lnie z艂y dzie艅...;) )... Ale OK, pax, pax :) Wiem, 偶e najlepiej jak ka偶dy zajmie si臋 dalej swoj膮 dzia艂k膮 – ja b臋d臋wy艂apywa膰 nieszcz臋艣nice z \"ogromnym\" 80DD czy, je艣li trzeba, tru膰 , 偶e 70F to mikrusy (no mikrusy, widz臋 co mam :D) a wy b臋dziecie pomaga膰 tym, kt贸re na operacj臋 mimo wszystko si臋 decyduj膮 :) Marteczko, je艣li 藕le zrozumia艂am to przepraszam :) Je偶eli chcesz, by zakupy internetowe by艂y udane, to przejrzyj dog艂臋bnie Lobby Biu艣ciastych (jest np. w膮tek o modelach polecanych na pocz膮tek: http://tnij.org/startery ) albo popro艣 o rad臋 kt贸r膮艣 z dziewczyn z w膮tku rzeszowskiego, kt贸ry Ci podlinkowa艂am (np. Zazull臋 – dziewczyna ma naprawd臋 spor膮 wiedz臋). Mo偶e kt贸ra艣 z nich ma podobne do Ciebie wymiary i mog艂aby艣 pomierzy膰 ich staniki? A je艣li Twoje kole偶anki nie maj膮 poj臋cia, 偶e istniej膮 takie \"dziwne\" rozmiary, to mo偶e pora je wymierzy膰, przepu艣ci膰 pomiary przez bra-fitter i pokaza膰 biusty na 偶ywo na Stanikomanii? ;) Szybko si臋 pewnie oka偶e, 偶e tak naprawd臋 dla nich te偶 w ofercie rzeszowskich bieli藕niak贸w nic dobrego rozmiarowo nie ma... Co do sklep贸w z bielizn膮 to naprawd臋 du偶o si臋 zmienia, tylko, 偶e niekt贸re miasta (najbli偶ej Rzeszowa to Krak贸w) maj膮 szcz臋艣cie do szybszych zmian i pojawiaj膮 si臋 w nich dobre sklepy stacjonarne (albo internetowe z mo偶liwo艣ci膮 przymiarki w domu w艂a艣cicielki), a inne musz膮 jeszcze poczeka膰. Ale warto chodzi膰 i dopytywa膰 si臋 o te „nietypowe” rozmiary – je艣li nie b臋dziemy sygnalizowa艂y potrzeby ‘ewolucji’ to do niej nigdy dojdzie :( Popyt tworzy poda偶, pami臋taj :) Pozdrawiam serdecznie :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 acb
Marteczka123, Ja te偶 ju偶 jestem po konsultacji i znam cen臋 zabiegu (8ty艣) no c贸偶...Mam tylko w膮tpliwo艣ci, czy piersi nie wr贸c膮 do poprzedniego rozmiaru, czy nie strac臋 czucia itd. Wiem, 偶e mo偶e niepotrzebnie to pisz臋...ale po prostu bardzo mnie to m臋czy. Mam 20lat i wiem, 偶e nie b臋d臋 mog艂a karmi膰, jako艣 to prze艂kn臋艂am. Chcia艂abym mie膰 pewno艣膰, 偶e b臋d臋 zadowolona z operacji - z wygl膮du piersi, 偶e ten efekt si臋 utrzyma i 偶e si臋 nie zmieni podczas ci膮偶y. Pozdrawiam :*

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mosilek
best_bra, ale to moje 75F to rozmiar mojego stanika Triumpha, takie staniki tylko kupowa艂am, bo by艂y jedyne dost臋pne na moje piersi w sklepach... kupowa艂am na szerokich rami膮czkach, dobrze dopasowane i ja na odparzenia i b贸le kr臋gos艂upa nigdy nie narzeka艂am, czy na wrzynaj膮ce si臋 rami膮czka! do operacji sk艂oni艂 mnie sam wygl膮d tych ogromnych wymion ( sorry za s艂ownictwo, ale jak sobie o nich przypomn臋, wrrr wrrr,,,) z kupowania przez internet nie korzystam!!! chyba, 偶e chodzi o sprz臋t AGD :)) nie mierz臋 ciuch贸w i bielizny przez neta, bo kiedy艣 warto艣膰 odsy艂anych przesy艂ek przeros艂a warto艣膰 przesy艂ki... ka偶dy ma jakie艣 tam swoje "halo" - ja nie kupuj臋 przez internet ciuch贸w i bielizny ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marteczka123
Dziewczyny napiszcie je偶eli jeste艣cie po operacji z jakiego rozmiaru "zesz艂y艣cie" i jaki nosicie obecnie? I te, kt贸re by艂y ju偶 na konsultacjach - co powiedzieli lekarze - o ile rozmiar贸w proponuj膮 wam zmniejszy膰 piersi? Mnie powiedzia艂 , 偶e z moich 70F mog臋 mie膰 du偶e D, czyli jakie艣 jeden i p贸艂 rozmiaru.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marteczka123
Do Best-Bra. Czy mo偶esz mi ten link rzeszowski podes艂a膰? Z g贸ry dzi臋kuj臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 paniusia1
Marteczka123 Ja po konsultacji otrzyma艂am odpowied藕, 偶e z mojego 75G, b臋d臋 mie膰 75 - 艂adniutkie C - nie chc臋 zreszt膮 wi臋kszych :) pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 acb
moje staniki s膮 rozmiar贸w 70E, ostatni G. Na konsultacji zaproponowano mi rozmiar do mojej sylwetki, B/C

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 benten
Witam d艂ugo nie odzywa艂am si臋 poniewa偶 mia艂am totalnego do艂a przypomn臋 ,偶e mam za sob膮 dwie nie udane operacje pomniejszenia i podniesienia piersi .By艂am na konsultacji w celu zorientowania si臋 czy mo偶na z tak oszpeconych piesi jeszcze co艣 zrobi膰 ,okaz艂o si臋, 偶e jest to trudne ,ale mo偶liwe.Problem polega na tym ,偶e z jednej piersi podczs pierwszej operacji lekarz usun膮 za du偶o gruczo艂u i teraz trzeba j膮 ;;czym艣;; nape艂ni膰 mo偶na te偶 z tej wi臋kszej odj膮膰 ale ja tak nie chc臋 bo w贸wczas b臋d臋 mia艂a ma艂e ;;b'' , a wol臋 mie膰 rozmiar ;;c;;Reasumuj膮c, za kilka miesi臋cy kiedy zagoj膮 si臋 blizny po raz TRZECI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! P脫JD臉 POD N脫Z.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mosilek
best_bra!!!! wstyd si臋 przyzna膰, ale dopiero zmierzy艂am si臋 wg sugerowanych przez Ciebie stron i pod biustem na wydechu mam - 82cm a w biu艣cie - 98cm i...wysz艂o mi, 偶e brytyjski rozmiar to 70E a polski to 75F

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×