Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

best-bra prosze daruj sobie wysylanie linka z tym zdjeciem bo naprawde jak ta panienka ma tam 75 f to ja jestem matka teresa!i nie podwazaj tego ze dla niej jest jej biust ciezarem!!!!!!!!!!ankia2 ja tez mam wlasciwie 75 F i dla mnie rowniez jest ciezarem wiec wiem co czujesz:-)a ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sobie zobacz do byle tabelki, że na takie wymiary jest stanik 75F (oczywiście po zaniżeniu obwodu pod biustem). To ja jestem królowa angielska jeśli ktoś z dwa razy większym biustem nosi ten rozmiar a biustonosz leży na nim jak powinien (fiszbiny od zewnątrz celują w środek pach i przylegają solidnie do mostka między piersiami, obwód siedzi absolutnie nieruchomo, ramiączka się nie wpijają, nic nie bułkuje górą dołem czy pod pachami...) Poza tym tam jest jeszcze ze 20 innych dziewczyn w rozmiarach od 60DD do 70J - wszystkie sobie cyferki i literki na chybił trafił poprzypisywały może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
best_bra mnie nie obchodza zadne tabelki nie gniewaj sie ale ja mam 75F i dla mnie i nie tylko dla mnie moje piersi sa olbrzymie!!!dzis bylam na zakupkach we wroclawiu w galeri tam sa swietne sklepy z bielizna i ciezko bylo ze stanikiem!byly dwa w miare ktore lezaly w obwodzie i cale piersi byly schowane no i kosztowaly jeden jakm i drugi duzo pieniedzy i nie byly jakies przepiekne!!wlascicielka tego sklepu pracuje ponad 10 lat w bieliznie i sama powiedziala ze dyskryminuje sie dziewczyny szczuple z duzym biustem i taka jest prawda niestety?-(a potem poszlam do sklepu ......z odzieza i byly swietne przeceny !podobala mi sie sukienka byla przesliczna w dole pasuje 38/40 a w cyckach 42 i byla mimo wszystko za mala?-(czulam sie fatalnie:-(((i to sa takie przyklady w ktorych ten problem ciazy bardzo!!i wrocilsam bez niczego no prawie z malym dolkiem!pewnie wiele z was dziewczyny moze sie utozsamic z tym co napisalam!no coz...pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Wrocławia jesteś? To przejdź się jeszcze do sklepu Milla na Ruskiej - jak tam niczego pasującego nie znajdziesz (w co wątpię) to faktycznie nieróżowo... O Milli tutaj: http://stanikowe-sklepy.blogspot.com/2008/10/milla.html A co do ciuchów: głowy nie dam (a wyszukiwarka na Gazecie padła), ale wydaje mi się, że z Wrocławia lub okolic jest La Parisiene - bohaterka tego wątku: http://tnij.org/crdb, ciuszki do obejrzenia na Kobiecych Kształtach http://kobieceksztalty.blox.pl/html Produkcja i sklep się rozkręca więc warto śledzić (sama zerkam z ciekawością, bo choć jestem małobiuściasta - 70E/65F bryt. - to miewam podobne problemy z zakupem ubrań jak Ty; nie wiem na kogo to wszystko szyte...) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie nie wiem na kogo szyja te ubrania???!w mochito poprzeceniane kiecki bardzoladne ale co wszystkie S XS!!No i wisialo ich mnostwo:-(moj chlopak specjalnie zapytal sie pani tam sprzedajacej na kogo sa te ciuchy szyte,akurat ona byla tez okraglejsza i powiedziala nam po cichu; no niestety wiekszosc dziewczyn wchodzi i wychodzi bez niczego ba sa rzeczy za male; -9ona tez tego nie rozumie...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia2
Kasiu ja mam 165 cm wzrostu i mam dokładnie ten sam problem co Ty, nie musisz mi nic o tym mówić, jedna wielka masakra, ale cóż poradzić ;/ ja za 3 tygodnie będę krojona i mam nadzieję,że będzie dobrze...pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankia2 to ja trzymam kciuki mocno i napewno bedzie dobrze:-)ale ci fajnie a ile czekalas na OP?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie ze niektore z was
czują się lepiej po operacji, ale teksty w stylu "nie zastanawiajcie się! TO trzeba niestety zrobić!!!" sprawiają, że we mnie kipi. Obecnie noszę 70HH i mimo, że z doborem stanika może być czasem problem, nie czuję wcale, żeby konieczne było odcięcie sobie po kawałku cycka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia2
Sama wybrałam sobie termin operacji tak, żeby nie przeszkadzało mi w studiach...:) Byłam 15.12 na wizycie w Lublinie i termin ustaliłam sobie sama na 16.02.09 więc bez problemu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosilek
do fajnie że nie które z was --> po to jest to forum, żeby wypowiadać się na temat zmniejszania piersi, a że jedną z radykalnych metod jest wycięcie gruczołu, to już nie moja wina!!! jeśli kogoś nie obrażam czy nie wypisuję wulgaryzmów, to niestety mogę tu napisać co mi się podoba ;)) jeżeli Ci kipi na samą myśl o odcięciu kawałka cycka to niestety pomyliłaś forum - bo ten jest właśnie o tym!!! napisałam to co napisałam -"nie zastanawiajcie się! TO trzeba niestety zrobić!!!" - bo tak uważam, a to forum jest właśnie po to!!! do reszty :) :) :) zabieg miałam robiony w Lublinie u dr. Kuczyńskiego, kosztował 6000 + badania + stanik180zł, blizn nie mam żadnych, bo bardzo o nie dbałam wg zaleceń pooperacyjnych. Jedyny mały zgrzyt, to, że doktor nie spotkał się ze mną na wizycie kontrolnej tylko pielęgniarka - trochę nieładnie z jego strony ;/ Jestem przeszczęśliwa i gdybym miała zrobić to jeszcze raz - nie zawahałbym się ;) Mam piękne mniejsze cycuszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Och oczywiście...
Och, oczywiście... Operacja jest dobra na wszystko, każda kobieta, która nie akceptuje tego, że ma trochę szersze uda powinna poddać się liposukcji, ta, która ma duże/szerokie stopy i problemy z kupnem butów powinna uciąć sobie palce albo kawałek pięty, ta z małymi pośladkami ma sobie wstawić implanty... Ogólnie: nie podoba Ci się coś w Twoim wyglądzie i trudniej Ci przez to kupić ubranie (czyli jesteś taka, jak połowa społeczeństwa)? Nie martw się, zbieraj kasę na operację, innego wyjścia nie masz, TO trzeba zrobić, zrób TO – utnij, odessij, zasilikonuj! Brzmicie jak sekta naganiaczy dla klinik chirurgii plastycznej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och oczywiscie!! sory ale jak ci sie nie podoba co tu sie pisze to nie zagladaj na te forum!!!!!i porownanie duzych stop do duzych piersi to lekka przesada!!widocznie masz male cycki i nie cwaniakuj!tak jak juz kiedys jedna z forumnowiczek napisala przzywiaz sobie 4/5kg z przodu i laz tak caly dzien to zdanie bys szybko zmienilla!myslisz ze ja czy inne dziewczyny ktore sie na taki krok zdecydowaly to zrobily to badz chca zrobic bo maja taki kaprys!!poprostu sila wyzsza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mosilek! nie ma co zwracac uwagi na takich co nie wiedza co to znaczy albo maja duze cycki i dobrze im z tym!kazdy jest kowalem wlasnego losu i kazdy robi to na co mu sie podoba!jezeli my chcemy wyciac sobie kawalek cycka to sobie go wytniemy!!!!ludzie mylicie pojecia to nie jest jakis tam zabieg upiekszajacy tylko zabieg pozwalajacy normalnie zyc bez bolacych plecow i zlego samopoczucia!!!!niektore sobie powiekszaja a niektore zmniejszaja jezeli jest taka mozlowosc i kogos na to stac to dlaczego nie!!!wszystko jest dla ludzi!pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mosilek ! mam kilka pytan:-)z jakiego na jaki rozmiar zmniejszylas cycuszki , i wogole mowisz blizny malo widoczne?no racja jak sie po operacji o to zadba no benda malo widoczne!ja tak ogladam sobie zdjecia po i przed i roznica jes powalajaca:-)i one naprawde tak stercza??nie moge sobie wyobrazic ja prawie cale moje zycie mam duze wiszace flaki:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mosilek :-) ja mam pare pytan! z jakiego rozmiaru na jaki pomniejszylas cycuszki?no i mowisz blizzny malo widoczne?No jasne jak sie o nie odpowiednio zadba!no fajnie masz i one naprawde tak stercza??bo ogladam zdjecia po i jestem w szoku roznica nie mala!ja sobie nie moge wyobrazic ja cale swoje zycie mam dwa wiszace duze flaki:-(:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosilek
Kasia, ja miałam 75F ( rozmiar ostatniego stanika Triumpha przed operacją), teraz noszę 70E, 75D, 70DD w zależności od marki biustonosza. Ostatnio pokazywałam swoim koleżankom efekt po operacji i do tego starego stanika włożyłam sobie 3 mandarynki i jeszcze coś by się tam zmieściło, więc wizualnie dla mnie i moich najbliższych różnica jest diametralna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna biuściasta
witajcie wszystkie dziewczyny z pokaźnymi rozmiarami z przodu ;) troszke mnie nie było,ale juz wróciłam i ...jestem w szoku tej naszej małej konwersacji! kurcze co za dziewczyna wypisuje,ze my jakas sekta naganiaczy dla klinik chirurgii plastycznej. dziewczyno nie wiesz jaki to jest problem,kiedy od szkoły podstawowej wyrózniasz się pod tym jednym wzgledem.musisz znosić spojrzenia starszych,kpiny rówieśników ,na wf normalnie nie mozesz ćwiczyć,przez co popadasz w kompleksy,zaczynasz ukrywać to co dla jednych jest pieknem,przez te piersi cierpi Twój kręgosłup,sama zaczynasz się garbic,bo chcesz,żeby były jak najmniejsze,idziesz do sklepu i zamiast prosić biustonosz jak dla nastolatek,Ty rozgladasz się za stanikami dla kobiet dorosłych,spoglądasz czy nikt Cie nie widzi ,bo głupio tak,.że młoda dziewczyna a już taki biust.nie opowiadaj mi ,ze to dla nas błachostka w podjeciu takiej decyzji,bo tak nie jest! napewno,każda,która tutaj zmniejszyła sobie biust nie wymysliła sobie tego tak po prostu dla zrobienia sobie przyjemności,ja np.od bardzo ,bardzo długiego czasu myslę o tym,zeby poddać się operacj,to sa lata,rozumiesz,ja mam z tym problem od podstawówki i nie czuje się z tym za dobrze,kasia75E/F ma racje,że to nie jest nasz kaprys,ja dlaczego niektórzy tego nie rozumieja,że oprócz tego,że dla niektórych może być to piękno,dla nas jest to koszmar,kto nie miał nigdy takich piersi nigdy tez nas nie zrozumie! najłatwiej napisać dziewczyny co wy robicie,zastanowcie sie napedzacie budźet prywatnych klinik,ale gdybysmy nie musiały to byśmy tego nie robiły!! tak uważam i przykro jest czytać,kiedy jeszcze ktos dowala z drugiej strony.Najwyraźniej jest,tak jak napisała kasia75E/F POMYLIŁAŚ FORUM!!! POZDRAWIAM TE,KTÓRE MAJA DWA DUŻE PROBLEMY Z PRZODU ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia2
hej, Mosilek ciesze sie, że jesteś taka zadowolona z tej operacji, ja mam nadzieję, że za jakiś czas z pełną odpowiedzialnością będę mogła napisać coś podobnego :) w sumie to wiele osób uważa, że to paranoja że my tak wyolbrzymiamy...ale jeśli ktoś nie miał takiego problemu to nie rozumie... Mam pytanie w związku z tym jakiego kremu ujędrniającego po operacji używałyście, bo muszę jakoś zacząć się wgłębiać...:)będę wdzięczna za odpowiedzi i cieszę się z Wami, jeśli po operacji czujecie się szczęśliwe...:)Pozdrawiam serdecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosilek
hej :) nie używałam żadnego kremu ujędrniającego do biustu! miesiąc po zabiegu zamówiłam sobie kolagen u dealerki w celu, poprawienia kondycji skóry i na straszne rozstępy, których nabawiłam się przez całe swoje życie...Rozstępy nie zniknęły, ale znacznie się zmniejszyły ( kolagen dalej używam, bo zamówiłam 100ml i jest bardzo wydajny). pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kolejna biusciasta:-) ja rowniez zgadzam sie z Toba!!!kto jest na to zdecydowany ma na to kase i wie ze dzieki temu zmieni sie duzo w jego zyciu to dlaczego nie!!wszystko jest dla ludzi!!jasne niektorzy mysla ooo duze cycki super masz czym oddychac faceci niby wola duze cycki itd...ale nie prawda!!!mialam z wiazku z tym wiele nieprzyjemnosci!jak np.szlam i stalo kilka typow i jeden ty patrzcie jakie ona ma cyce albo balony:((nic przyjemnego!!albo nawet kobiety w sklepach ale ma pani duze piersi napewno ma pani problem z kupieniem stanika itd!i w takich momentach myslisz wlasnie ze to jest problem czujes sie jak kosmitka i dalabys wszystko zeby nie miec takich duzych cyckow:-( ja mam jutro kosultacje w klinice w pradze i nie moge sie doczekac:-))fakt to nie operacja jescze ale mam nadzieje ze termin OP dostane w miare szybko!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mosilek kochana gdzie sobie zamowilas kolagen???i jest napraede dobry?a w aptece tez moge kupic mo i ile kosztyje?ja mam z vichy na rozstepy tez jest ok!wiadomo te stare to juz calkiem nie znikna ale wyblakly a te nowo powstale sa tak jasne ze ich prawie nie widac !smaruje dwa razy dziennie juz 3 tygodznie albo dopiero i widze roznice:-)ale kolagen slyszalam jest dobry....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna biusciast
kasia75E/F koniecznie napisz jak tam po konsultacji ??? ;)jestem ciekawa co lekarz Ci doradził ??? ;) 3mam mocno kciuki ;) mosilek podałabyś nam tutaj ,gdzie i jak zamówiłaś ten kolagen??? byłabym Ci bardzo wdzięczna i pewnie nie tylko ja :) Serdecznie Was pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosilek
Witam dziewczyny!!! ja zamawiałam kolagen silver u znajomej znajomej, która działa w tym kolagenie, cena za 100ml - 205zł czy coś w tym stylu. Używam go raz dziennie od 1-go listopada i jeszcze mam prawie połowę! Ale co? Chcecie, żeby Wam zamówić i ewentualnie wysłać? Nie ma problemu, tylko paczka może być trochę ciężka, bo słoiczek szklany ;) Czy może zapytam się tej znajomej znajomej czy zna kogoś od Was z regionu?! Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyrcia
witam przczytałam troche forum ja osobiscie ma 16 lat rozmiar ma 85 E i [powiem tak ja juz przyzwycziłam sie do takich piersi ale na seri mam problemy z dobraniem bielizny i ubrani bo ciuchy produkowanie sia dosłownie na jakies wieszaki z rozmiarem max B .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!jestem juz po konsultacji:-)lekarz swietny klinika spoko!!:-)kazal mi pokazac piersi no to mu pokazalam;-)oj no pani ma duze te swoje piersi no wedlug mnie operacja jest konieczna!!ma pani 24 lata dopiero jest pani wysoka i za kilka lat bedzie pani miala problemy z kregoslupem!ja mu mowie juz mam a on to bedzie jeszcze gorzej!!pierwszy wolny termin ma dopiero na lipiec;-(ale mi jeszcze napisze dokladny termin OP!ja bym mogla juz jutro pojsc na operacje!!!!powiedzial ze zmniejszymy do rozmiaru C,Dtakie pomiedzy!takie maleD!musze wydrukowac formularz i pojsc z nim do lekarza rodzinnego i wykonac badania,ale to dopiero 2 tyg przed operacja!Trzymajcie kciuki zeby znalazl jakis wolny termin dla mnie wczesniej bo do lipca to jeszcze kawal drogi;-(pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mosilek kochana to popytaj sie z tym kolagenem,fajnie by bylo....a w inter gdzies nie mozna zamowic???jeszcze wczoraj w nocy prawie opcielam sobie palca:-(pol opuszka sobie obcielam bylam na pogotowiu o 1 w nocy!mysle moze jakis znak:-)nie jechac do kliniki ale nieeee:-)bylam podekscytowana malo co spalam i jescze ten palec:-)kaleka ze mnie co:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajj dyrcia no ty jescze mlodziutka jestes takze nie mysl narazie o ewentualnym zmniejszeniu Ty jescze dorastasz kochaniutka:-)a co do ciuchow czy bielizny to zebys wiedziala szyja tylko dla chudzielcow z malymi piersiami...ale co zrobisz:-(pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia2
Hej!:) Mosilek to ja bym się skusiła na ten kalogen chętnie bo teraz będzie mi potrzebny więc jak będziesz wiedziała coś w tej sprawie to proszę daj znać;) Bo ja już też niedługo będę po zabiegu i już nie mogę się doczekać...będę wdzięczna;) naprawdę!Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosilek
Kasia!!! 3mam kciuki za najbliższy wolny termin!!! Wiesz, że ja też zmieniałam swój, bo już nie mogłam się doczekać, tylko u dr Kuczyńskiego wtedy jakoś było wolniej w klinice! A po konsultacji takich dostałam skrzydeł, że chciałam mieć zabieg już następnego dnia:D A! i dziewczyny nie wiem jak u Was z antykoncepcją, ale trzeba pixy odstawić co najmniej 6tyg przed planowaną operacją!!! Co do kolagenu zrobię wywiad i dam znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×