Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość 2xbigcyc
cześć dziewczęta. Czy mogłybyście podać mi link na ten filmik z operacją zmniejszania piersi, no Kufą w roli głównej? z góry bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia rozsławiłaś dr Kufa na tym forum :) ale to dobrze wygląda na to, że jest dobrym specjalistom a efekty jego zabiegów są rewelacyjne. pozdrawiam dziewczyny. A tak w ogóle to na ten czas mam nowy cel chcę najpierw schudnąć stracić brzuszek przed zabiegiem zmniejszenia zeby po wyglądać super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
HEJKA Szanowne biustolologiczki :), czy któraś ma zabieg u dr KUFY przede mną ja mam zmiejszanie 14.04 - też schudłam mam rozmiar 40, zmiejszyłam się z 44, mi doktorek obiecał, że wyczaruje z mojego 70H ładne 70C - czyżby cudotwórca hahahahahah, liczę na jego profesjonalizm, muszę jeszcze wziąść szczepionkę p/żółtaczce, ale teraz miałam grype tydzień temu i muszę odczekać gdzieś do 15 całuski :) A co do best_bra - fajna babka, zawsze oczytana i chętna pomóc, kto chce skorzysta z jej porad, ja skorzystałam kupiłam staniczki a i owszem wydałam tylko 500 zł :(, ale i tak ciągnie mnie ten biust, ramiączka uciskają mimo, że są szerokie. Szacuneczek dla CIEBIE BEST_BRA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paniusia jak długo się odchudzałaś?? i w jaki sposób. Ja nie głodzę sie i nie stosuję żadnej diety cud po prostu ograniczyłam jedzenie i ćwiczę systematycznie codziennie. Mam w tej chwili taki sam rozmiar jak ty przed schudnięciem. i chciałabym osiagnąć ten sam cel. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paniusia jak długo się odchudzałaś?? i w jaki sposób. Ja nie głodzę sie i nie stosuję żadnej diety cud po prostu ograniczyłam jedzenie i ćwiczę systematycznie codziennie. Mam w tej chwili taki sam rozmiar jak ty przed schudnięciem. i chciałabym osiagnąć ten sam cel. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczeta!! no ja niestety paniusia mam dopiero w lipcu u Kufy?-(takze bedziesz pierwsza:-)ty masz w kwietiu Op??badan jeszcze nie robilas bo one nie maja byc starsze niz dwa tygodnie co nie?!ja musze sobie dopiero formularz wydrukowac i pojsc do mojego pana doktora i zapytac co gdzie kiedy i za ile...mamografia platna ciekaawe czy cos jesczcze z tych badan jest platne ja nawet dokladnie nie wiem jakie tam badania maja byc...juz pewnie mowilam ze Ci zazdroszcze ze ty juz niedlugo:-)jja 2.5 miesciaca po Tobie;-)ty juz bedziesz smigac normalnie z nowymi cycuszkami?-)ja bym chciala zeby ten czas szybko zlecial i mojarodzinka i znajomi pewnie tez bo maja mnie dosyc i tematu cycki czasem:-)ale tak to jest jak komus na czymms strasznie zalezy i nie moze sie doczekac:-):-)pozdrawiam wszystkie was kochane dzeiwczeta!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do best_bra:-)zgadzam sie z paniusia ,mosilkiem dziewczyna naprzwde chce pomoc i robi to w dobrej intencji!jak ktos wie ze stanik niczego u niej nie zmieni i ze bez operacji sie nie obejdzie to i tak zrobi a porad mozna zawsze wysluchac ,podzziekowac i nieskorzystac! a sa dziewczeta ktore rzeczywiscie maja zle dobrany stanik albo sa mlodzitkie i maja wiekszy biust od reszty ale nie jakis tam olbrzymi zeby sprawial klopoty i mysli ze nic innego jak zmniejszenie piersi jej pozostaje,a jest w bledzie bo zdarzaly sie tu takie co pisaly pomocy ja mam 75D to w takim przypadku mozna tylko powiedziec dobrze ze jestes best_bra :-)a co odchudzania to sie rowniez odchudzam:-)tzn ja jestem chuda w miare !oglnie nie chce bardziej schudnac tylko zgubic brzuszek:-(aale do lipca zdarze:-)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2xbigcyc
kasia75E/- dzięki za link. Właśnie jestem na świeżo po seansie filmowym... O matko, aż mnie mdliło...Obrabiali tę kobitkę jak świniaka w masarni. No, ale Kufa, w roli Hanibala, rzeczywiście pikny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna biuściasta
witajcie kochane biuściaste ;) paniusia1 podziel się z nami ,proszę,co robiłaś,że do takiego rozmiaru zmalałaś,??ja na początek przed operacją też zadbam o kondycję,ale własciwie o odstający brzuszek,bo jakoś tego się pozbyc nie mogę ;( no ale musze uzbroić się w cierpliwośc;) Kochana 3mam kciuki za Ciebie i Twoją operację ;) to juz niedługo ;)jak i za wszystkie dziewczyny przed i po operacji ;) 2xbigcyc ja także oglądałam ten filmik i wierz mi,że tak samo odwracałam głowę ;) z jednej strony byłam tak straszliwe ciekawa,ale z drugiej...wątrobę miałam w przełuyku ;) kurcze,ale jestem ciekawa wszego efektu dziewczyny,jak juz bedziecie po operacji ;) Buziolki wielkie jak smok (Wawelski) he he :):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no filmik rzeczywiscie nic przyjemnego ale uroda pana doktorka nadrania efekty:-)a ty tez chetna na operacje bigcyc???pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia2
Rzeczywiscie pan dr przystojniak pierwsza klasa;) Ale qrcze straszny jest ten filmik:) ale jaki efekt:) a jeszcze jedno pytanie Kasia czy Ty masz liposukcje zaplanowana czy calkowita operacje z usunieciem gruczolow i korekcja sutka?:)Pozdrawiam biusciaste;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, buziaki ogromne :) Tylko nie odstraszaj mi tu klientek :D : porad stanikowych należy wysłuchać, podziękować, ale przede wszystkim SKORZYSTAĆ :P Dopiero potem można wrócić do operacyjnych rozważań ;) A rozmiar podawany przez trafiające tu dziewczyny nie ma tak naprawdę znaczenia - nieważne, czy noszą one 70G, 80H czy 75DD, skoro po opisie \"objawów\" - błędnie interpretowanych jako wina wielkości piersi - widać, że ten rozmiar jest kompletnie niedobrany i po podaniu wymiarów okazuje się, że rzeczywiście potrzebują duużo mniej w obwodzie i dużo więcej w miseczce (chyba rekord w mojej karierze doradczej na Kafe to dziewczyna z 85D albo 85E, które okazało się być 65HH/J brytyjskim - polskim 65N). Pozdrawiam ciepło wszystkie biuściaste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
best_bra nie bende odstraszac klijentek,hehe...pozdrawiam:-) ankia2 ja mam zaplanowane zmniejszenie...a ty liposukcje tak?a czemu ci zaproponowal liposukcje??a czym to sie rozni i nie wim co sie mialam spytac jestem rozkojarzona:-):-):-)glowa mnie boli:-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia2
Ja mam liposukcje, bo po calkowitym zmniejszeniu taki filmik jak jest u dr tego z Pragi to jest totalne zmniejszenie, a ja bede miala odsysanie tluszczu, bo inaczej nie moglabym dzieciaczkow pokarmic wcale;/ wiec lipnie, a w dodatku calkowita operacja zmniejszenia z podniesieniem sutka kosztuje w Polsce najmarniej 14 tys, a ja kiedys zrobie sobie jeszcze lifting;) a co;) W usg wyszlo jak wczoraj robilam, ze wiecej mam tluszczu niz gruczolow mlecznych, ale juz mam wszystkie badania do operacji zrobione:) wiec teraz czekam jak na zbawienie i zamowilam kolagen juz tez sobie;) Zobaczymy jak to bedzie juz prawie tydzien:)serio nie moge sie doczekac;)przed operacja kolana schizowalam maksymalnie, a przed tym czekam z nadzieja, na lepsze jutro:)Pozdrawiam Was wszystkie Big Cyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha czyli masz liposukcje????a jak on Ci tam odessie tluszczyk:-)to one sie automatycznie:-)zmniejsza taak???i mowisz potem lifting to nie zrobi ci odrazu liftingu tzn ich ci nie podniesie???przepraszam ze ja tam moze glupio pytam bo ja sie skupilam na zmniejszeniu i nic o liposukcji nie wiem???!musze sobie poczytac o tym....ale jak to sie mowi najlepiej z zywego zrodla od kogos kto to robil albo ma zamiar tak jak ty:-)wie najlepiej!no i napisz kiedy i o ktorej dokladnie bedziesz miala zabieg to ja bende trzymac kciuki mocno i o Tobie pomysle i zobaczysz bedzie git>-):-);-)serdecznie Cie pozdrawiam:-):-):-)ide spac:-)dobrej nocki papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia2
Hej!Liposukcja polega na odsysaniu tluszu, ktory jest nagromadzony w piersiach, ja po calkowitym zmniejszeniu nie bylabym w stanie wykarmic dziecka, a fajnie byloby chcoiaz przez krotki okres czasu to zrobic;) Zmniejszenie od razu nie bedzie widoczne tylko po jakis 3 miechach, biust moze zmalec do miseczki C i mam nadzieje, ze tak bedzie;) Mosilek tez miala robiona liposukcje i biuscik jej sporo spadl;) a lifting robi sie dopiero pozniej wydaje mi sie, ze ze wzgledu na blizny i inne nciecia niz bedziesz miala u Ciebie, bo Ty bedziesz miala tzw. efekt kotwicy, a ja bede chyba miala naciecia z boku. Lifting za jakis czas mam zamiar sobie sprezentowac po dzieciach, ale jesli ktos ma jedrna skore to ona sama jest w stanie tak sie skurczyc, ze lifting nie bedzie potrzebny, ja podobna taka mam, doktor mi powiedzial na wizycie, ale jeszcze wlasnie trzeba kupic ten kolagen i tez tak zrobilam:) Zobaczymy, a zabieg mam w poniedzialek 16.02.09 o godzinie 12:00:) Musze sie zjawic na godzine przed z badaniami wszystkimi i tyle;) Pozdrawiam serdecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosilek
Ankia, nie wiem czy Ci mówili, ale weź ze sobą rozpinaną pidżamę i rzeczy na przebranie do wyjścia też rozpinane, bo nie dasz rady rąk podnieść, żeby coś przez głowę nałożyć! 3mam kciuki!!! Zobaczysz że po zabiegu życie zmieni się na lepsze :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia2
Hej Mosilek:) Dziekuje za info, cos tam wspominal i bede musiala kupic sobie jakas rozpinana piżamę :) A powiedz mi jeszcze jedno po jakim czasie jesteś w stanie podnieść samodzielnie rece do gory i jakos zaczac funkcjonowac? Po tygodniu dochodzi sie juz w miare do siebie?Bede wdzieczna za odpowiedz;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:-) ankia2 to pewnie masz duze ale bardziej stojace piersi???bo moje lekkosobie zwisaja:-)a jakby cos ttam jeszcze wyssal to by jesszcze tej skory bylo wiecej i one juz wogile by wisialy >>nie wiem????a moze ja mamwiecej tego gruczolu niz tluszczu ale nie watoie ze liposukcja to jest nie wiem jak nazwac lepsza???no mniejsze blizny ale ja nie wiem dr.chywa wie co ma robic i zadecyduje!!!oizdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia2
ja wiem jedno, ze skora na pewno nie bedzie idealna;/ ale coz, oby one byly mniejsze i nie sprawialy bolu:) ale co tam, jakos bedzie;)a Ty Kasia wiesz ile bedzie Twoja operacja kosztowala, jesli oczywiscie mozna zapytac,bo we wczesniejszych watkach czytalam, ze 6 tys, ale to cos strasznie malo jak za calkowite zrobienie piersi z modelowaniem...bo u dr Kuczynskiego kosztuje to ok 14 tys, wiec kupe pieniedzy moim zdaniem, ale mam nadzieje, ze wszystkie bedziemy zadowolone;)a jeszcze pytanie do Mosilek, od kiedy i czy trzeba cale piersi smarowac tym kalogenem?Bede wdzieczna za informacje;)Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankia operacja dwie doby w szpitalu ale bez staniczka bo ja mam swoje bendzie kosztowac moze cos tam ponad 6 tys zlotych!czehcy sa o wiele tansze niz polska powiem ci ze jak bylam na konsultacji pan dr wlasnie operowalpotem zas mial operacje i operujacych sie u niego nie brakuje a ja mam dopiero na 21.07!!pewnie ze ma przystepna cene i mam nadzieje jest dobry:-)ale jak dzwonilam zeby sie umowic na kosultacje i rozmawialam po niemiecku to ta pani powiedziala ze calkowity koszt operacji wynosi ponad 2 tys.euro czyli onad 8 tys.zl:-)wiesz jak dzwonilam do paru klinik wroclaw kaowice to wszedzie 7,8,9 ys zlotych!takze czechy sa tanszym krajem i zeby zyskac klijentow z polski musza dac lekko konjurencyjna cene:-)a z niemcow moga zdzierac bo nawet jakby op kosztowala 10 to i tak by sie operowali bo w niemczech kosztuje od 4 tys w gore:-)i napewnokazda z nas bedzie niedlugo szczesliwa ze swoich pieknych cycuszkow:-)a skad ty masz ten kolagen???ja juz tez musze niedlugo sie zaopatrzyc:-)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia2
Qrcze nie wiedzialam, ze az taka konkurencja jest w Czechach, naprawde sa tani i wszystko zrobione, powiem szczerze, ze sie porzadnie zszokowalam:) ale juz za bardzo sie wkrecilam i nastawilam psychicznie na te operacje, wiec teraz juz nie bede zmieniala zdania, bo to bez sensu;/ A kalogen widzialam w sklepie 200 ml za 329 zl, a zamowilam dokladnie taki sam na allegro za 189,99 zl wiec spora roznica, a teraz nie ma sie co oszukiwac, ze wszystko jest to samo...pozdrawiam!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne nie masz co sie wkurzac masz niiedugo operacje mozessz sie tylko cieszyc:-)nie wiedzialas i nic nie zrobisz:-(ja ci powiem jakby kufa zadzwonil i powiedzial operacja za dwa tygodnie i chcialby wiecej kasy to bym sie nawet zgodzila bi chcialabym jaknajszybciej miec tio za soba:-)a co to kolagenu masz racje to samo a po co przeplacac:-)dzieki za info tez sobie zamowie:-)zobacze jeszcze w niemczech ile on kosztuje bo z reguly nawet te wszystkie kosmetyki z vichy sa drozsze w polsce niz w niemczech a wydawaloby sie ze odwrotnie:-)a jesli teraz ja moge spytac ile ty placisz za swoj zabieg?pozdrawiam serdecznie:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia2
Moj zabieg kosztuje 7 tys, ale w to wliczona jest operacja, pobyt w szpitalu, stanik oddzielnie trzeba zaplacic, wiec suma sumarum, jesli ja nie mieszkam w Lublinie to dojazdy, musialam zrobic tez badania, USG piersi, przeswietlenie klatki piersiowej, jonogram, badanie krwi z ustaleniem grupy, badanie moczu, wiec sporo sie tego wszystkiego nazbieralo jakby zsumowac, ale staralam sie tyle ile moglam zrobic na kase chorych, a czesc prywtanie niestety... ale wiem jedno, ze jak w lipcu ubieglego roku mialam robiona operacje na kolano to zdecydowanie lekarze od razu powiedzieli, ze prywatnie zrobione badania sa porzadnie opisane i lepiej wykonane, ale bez przesady nic nie jestem w stanie zrobic i wszystkiego prywatnie! Na szczescie to za tydzien i troche, a jak bylam 15.12.08 na wizycie to myslalam ile jeszcze czasu, ale to jednak szybko czas leci i mam nadzieje, ze bede zadowolona z tego zabiegu i najbardziej mi zalezy, zeby przestal bolec kregoslup i kupic sobie w koncu ladna bielizne i jakies ladne bluzki:)Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosilek
Ankia!!! jeżeli chodzi o podnoszenie rąk po operacji to myślę, że to trwa tak min. do 2 tyg. Ale ja już po tygodniu wróciłam do pracy, coś tam mnie jeszcze ciągnęło, ale nie na tyle, żebym nie mogła pracować ;) jeżeli chodzi o kolagen to zaczęłam go stosować jak już mi się krwiaki i siniaki wchłonęły, też jakoś to trwało do 2 tyg. i nie masz się co martwić co do częstych przyjazdów na wizyty kontrolne..,, Ja byłam na jednej tydzień po zabiegu i jak już za każdym razem podkreślam, na wizytę zamiast dr Kuczyńskiego zjawiła się pani pielęgniarka!!!!! Pooglądała, podotykała a że nic się u mnie nie działo, kazała dalej smarować maściami, żeby opuchlizna i siniaki schodziły!!! I kazała się jeszcze pokazać za miesiąc jak już wszystko będzie super git, żeby mogli zrobić zdjęcie moich małych cycuszków do swojej galerii. Ale nie poszłam... nie potraktowali mnie poważnie przy wizycie kontrolnej, to i ja tak samo zrobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia2
Mosilek mam jeszcze pytanie, a oni zakladaja szwy ktore sie same rozpuszczaja po operacji?Czyli tydzien po trzeba pojechac na wizyte kontrolna? Szkoda, ze lekarz nie zjawil sie na wizycie powiem szczerze, to swinskie posuniecie z jego strony, ale co zrobic jak swiat dzieli sie wlasnie na takich ludzi, a swojego pacjenta szczegolnie, ze ta operacja nie jest specjalnie tania to lekarz powinien zerknac, a co stosowalas na opuchlizne i siniaki, Lioton 1000 np?czy cos innego?ja jestem ciekawa bardzo jak to bedzie, ale mi by bylo w to graj gdyby tylko raz trzeba bylo przyjechac, bo jednak do Lublina mam troche drogi:) ale operacja na pewno tansza niz w Wawie...Centrum Damiana i Sankowski sa przereklamowani i kase doja rowno...to tyle ode mnie i dziekuje za wszelkie informacje;) ja wezme sobie dwa tygodnie wolnego z uczelni, bo na laboratorium to uciazliwe siedzenie jest, a powiedz mi jeszcze juz po miesiacu ladnie sie biust prezentuje?Po jakim czasie kupilas sobie jakis nowy stanik? A po uzywaniu tego kalogenu rzeczywiscie to dziala?fajnie jakby ta skora troche sie naciagnela sama poprzez uzywanie tego kremu:) dziekuje z gory za odpowiedz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie te wszystkie badania trzeba porobic:-(ciekawe musze isc do mojego pana doktora....ja jestem w niemczech ubezpieczona musze isc tutaj do lekarza ale mam fajnego lekarza(polak oczywiscie):-)co kosztuje i ile i musi mi dac skierowania...a jak nie to tez pojde w polsce przywaatnie bo masz racje na kase chorych odwalaja swoja robote po lepkach:-)juz Ci pewnie mowilam ze Ci zazdroszcze:-):-):-)sto razy...ale naprawde:-/co ja bym dala zeby miec ta OP wczesniej....moglabym ale boje sie zmienic klinije bo jak cos pojdzie nie tak bende zalowac i sie winic wiec poczekam:-):-):-)mam juz ksywke marudka:-)bo ciagle marudze:-)juz nie bende....serdecznie pozdrawiam:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×