Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

no bedziemy wdzieczne za ten kolagen:-)a co do skrzydel to ja najchetniej juz tam zostac dzisiaj wyciac co niepotrzebne i z mniejszym biustem wrocic do domku no ale musze jeszcze sie troszke pomeczyc:-(ale lekarz naprawde swietny taki milusi a jaki przystojny:-)szok!!!!buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie biuściaste dziewczyny :) jestem zdecydowana pomniejszyc swój biust i podnieść, cholernie bolą mnie plecy garbie się, mój rozmiar 80 E/F jedyną szansą na operację jest dla mnie refundacja, jestem przerażona wymaganą wagą jednego cycka nie mam pojęcie czy moje ważą po 2 kg. dzieki waszym wypowiedziom czuję lepiej nie jestem sama w borykaniu sie z wielkimi cyckami. Pozdrawiam wiem, że o tym wszystkim już pisałyście, ale czy z tą wielkością piersi mam szansę na refundację?? Czy tylko ważna jest waga piersi, czy dolegliwości i duża aqsymetria też jest brana pod uwagę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna biuściasta
witam dziewczyny ;) mosilek:) bardzo dziękujemy:) skoro polecasz to musi być dobry,wiem,wiem ;)że nie usunie rozstępów,ale dobrze będzie,jak troche mniej widoczne będą. wiecie dziewczyny,nie sądziłam naprawdę,że jest nas tyle! i z dużym biustem i z duzymi rozstępami. Jak byłam w wieku dyrci a nawet młodsza,no niestety juz one się pojawiły,myslałam sobie wtedy,że jestem jakis wadliwym egzemplarzem,że tylko ja mam tak wcześnie problemy z tym...big biustem :) nie miałam z kim o tym porozmawiać,bo za bardzo się wstydziłam poruszać temat piersi,ile razy przyglądałam się dziewczyną z dużym biustem czy one teżtak mają??ale one cholender rozstępów nie miały a były starsze,nie rozumiałam tego i pograżałam się w jeszcze większych kompleksach,aż usłyszałam o operacji zmniejszenia i wtedy doszłam do wniosku,że to jedyna mozliwość aby wyglądac jak człowiek,no może ...normalna nastolatka :) obiecałam sobie,że kiedyś napewno mi się uda,a jak ja sobie coś założe,to prędzej czy później tak zrobię :):) wiec jestem dobrej myśli,że kiedyś bede mogła napisać dziewczyny wreszcie mam ładny kształtny biust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna biuściasta
kasia75E/F :) musisz byc w siódmym niebie :) ja ja też chciałabym być już na Twoim etepie :) 3mam kciuki za wcześniejszy termin :) ale jeśli się nie da,to się nie zamartwiaj :) pomyśl,że to już Twoje ostatnie miesiące z takimi bimbałkami :) potem już bedą tylko piękne i jędrne :) może tak głupio to zabrzmi,ale nie mam nic złego na myśli:chciałbym zobaczyć jak wyglądałaś przed i po operacj ??:) jeśli Cie uraziłam to przepraszam ,nie miałam tego na mysli:) pozdrawiam wszystkie biuściaste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia2
hej:) tak w ogóle to dziękuję za info odnośnie tego kalogenu;) na pewno zakupię go sobie;) a poza tym to Mosilek trochę przestraszyłaś mnie odnośnie tego, że na 6 tygodni przed operacją trzeba odstawić tabletki, ja mam te sprawy tak rozregulowane, że właśnie za pomocą tabsów muszę ustawić okres tak, żeby był przed zabiegiem..ale mam nadzieję, że przez to nic złego się nie stanie..;-( a poza tym cieszę, się, że ustalacie terminy zmniejszenia piersi:) Mam nadzieję, że wszystkie będziemy zadowolone..:) odnośnie zdjęć to sama chętnie bym zobaczyła jak to wygląda przed operacją, a jak po :) efekty na pewno są widoczne;) Pozdrawiam Was wszystkie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwa77
Może ktoś wie gdzie można kupić stanik angielskie 90(40) GG pod biustem 95 w obwodzie 124cm lub polskie 90 L? pomimo przeszukania podanych przez Bestbra linków nie znalazłam tego rozmiaru. Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa77, witaj :) Od razu muszę sprostować: przy Twoich wymiarach sprawa rozmiaru staje się troszkę bardziej skomplikowana, bo przy większych obwodach pojawia się tzw. zagięcie tabelki w zakresie miseczek (trzeba na początek wziąć oczko-dwa mniej niż to wynika z tabeli, bo nie uwzględnia faktu, że w pomiarze nieco więcej przypada na plecy niż w przypadku osób szczuplejszych). Poza tym należy też bardziej zaniżyć obwód pod - stanik musi się opierać na żebrach, a nie na naszym tłuszczyku :) W związku z tym ja bym Ci startowo proponowała rozmiar 85(38)GG, a w nim wybór jest i na Figleaves, i na Bravissimo, i na polskiej Dopasowanej etc. :) Ale zanim rzucisz się w wir zakupów poczytaj trochę Lobby: http://tnij.org/chnz - będzie prościej wybrać sklep, markę, model... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa77, witaj :) Od razu muszę sprostować: przy Twoich wymiarach sprawa rozmiaru staje się troszkę bardziej skomplikowana, bo przy większych obwodach pojawia się tzw. zagięcie tabelki w zakresie miseczek (trzeba na początek wziąć oczko-dwa mniej niż to wynika z tabeli, bo nie uwzględnia faktu, że w pomiarze nieco więcej przypada na plecy niż w przypadku osób szczuplejszych). Poza tym należy też bardziej zaniżyć obwód pod - stanik musi się opierać na żebrach, a nie na naszym tłuszczyku :) W związku z tym ja bym Ci startowo proponowała rozmiar 85(38)GG, a w nim wybór jest i na Figleaves, i na Bravissimo, i na polskiej Dopasowanej etc. :) Ale zanim rzucisz się w wir zakupów poczytaj trochę Lobby: http://tnij.org/chnz - będzie prościej wybrać sklep, markę, model... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny! no termin mam na 27.07 dopiero:-(no coz..ale ja nie wiem czy to tak dobrze w lecie dac sie operowac???!!!kurcze myslalam ze juz na urlop polece z ladnymi cycusszkami:-(:-)no ale czas zleci!!no i dziewczyny jak cos polecam dr.Romana Kufe z kliniki w padze!jest bardzo milusi,goscia widzaialm przez chwilke i wzbudzil we mnie zaufanie!OP kosztuje 6 tys.takze fajna cena!kolejna biusciasta-jasne jak juz bende po to ci wysle foty przed i po nie ma sprawy:-)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolka010 witaj ja niestety nic o refundacji nie wiem ale idz do ortopedy najlepirj i sie zbadaj i popytaj???!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia 75E/F moze podać dokładne namiary na tą klinikę i panią dr, bardzo Ci zazdroszcze, ze jesteś tak daleko z tym wszystkim trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że to świetny pomysł takie forum, nie zdawałam sobie sprawy, ze ktoś może tak samo przeżywać swój obfity biust, męczyc sie ze stanikami i patrzeć tylko na sliczne modne bluzki bo niestety nie miałam po co nawet je mierzyć, nic w naszym rozmiarze nie ma. Będę śledzić wasze przeżycia zwiazane z zabiegami, aż w końcu sama pójdę na zabieg chocbym miała wziać kredyt. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia2
Hej:) Karolka10 ja zbierałam się do zabiegu dłuższą chwilę, w sumie jakiś czas, chyba ok. 2 lata myślałam nad tym i się zdecydowałam, zastanawiałam się czy robić na kasę chorych, ale tutaj pomogli mi rodzice i zafundowali zabieg, ja jeszcze jestem studentką...radzę też Tobie nawet wziąć niewielki kredyt i zrobić tą operację, zdrowia jeśli kręgosłup będzie chory nie kupisz za takie pieniądze, ja w tym momencie strasznie narzekam na kręgosłup, najbardziej to boję się jeśli chodzi o ciążę, że musiałabym leżeć sporo...ale mam nadzieję, że operacja się uda i będzie wszystko dobrze:) Będę pisała na bieżąco co i jak...zostało mi do zrobienia jeszcze USG piersi i full badań mam i dopłacić pieniądze. Pozdrawiam wszystkie biuściaste;) apropo refundacji to słyszałam, ale pewna nie jestem, że pierś jedna musi ważyć ponad 2 kg, a to sporo strasznie, mi lekarz powiedział, że u mnie biust waży prawie 3,5 kg a jest przeogromny... w każdym razie życzę pozytywnego załatwienia wszystkich formalności!trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Ci dziękuję za cenne informacje, konkurencyjne ceny mają Czechy ale sama nie wiem, czy to dobry pomysł w innym kraju.Troszkę sceptycznie podchodzę bo siedzę w tej branży, jestem ratownikiem medycznym i pracuję w szpitalu. Z jednej strony to zaleta bo wszystkie potrzebne badania zrobię u siebie :) z drugiej strony obawiam się efektu, kompetencji lekarza, powikłań itd. Zbyt dużo wiem a to wada. Jednak moment kiedy patrzę na siebie w lustrze to masakra. Chciałabym iść na zakupy nie myśląc czy w ogóle w jakąkolwiek bluzkę wejdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie pewnie już pisałaś, gdzie będziesz miała operację i ile będzie cię kosztowała??? informuj na bieżąco. Jaki mam rozmiar piersi i jak chcesz mieć po operacji??? dziękuje z góry za cenne informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia2
mój rozmiar to 75F, a będę miała robioną liposukcję u dr Macieja Kuczyńskiego w Lublinie, operacja kosztuje mnie 7tys, ale dochodzi jeszcze kupienie stanika, później kremy etc, dojazdy i badania...więc suma sumarum trochę więcej to wyjdzie...ale mam nadzieję, że będę mogła już po z pełną odpowiedzialnością polecić tego specjalistę! A powiedział mi lekarz, że za jakieś 3 miechy powinnam mieć rozmiar C-D, więc trzymam go za słowo;) Jakoś będzie!Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ci tez polecam jak juz pisalam dr.roman kufa w pradze klinika nazywa sie pervekt clinik popatrz sobie w internecie!lekarz jest przesympatyczny,przystojny jak cholera:-)dobrze mu z oczu patrzy nabralam zaufania do niego a rozmawialam z nim niedlugo!ponoc znam sie na ludziach i mam nadzieje ze wtym przypadku tez sie to sprawdzi!operacja w sumie kosztuje 6 tys zlotych!operacja,2 doby w szpitalu i stanik!a to co slyszalam i co poczytalam to z pragi wywodza sie najlepsi chirurdzy plastyczni,wiele tez polskich sie tam uczylo rowniez paru wymienionych na tym forum!no i samo to ze bylam wczoraj na konsultacji a termin mam dopiero na21.07 ma tak zawalone terminy czyli duzo ludzi sie u niego operuje!ja oczywiscie chcialabym wczesniej bo sie napalilam i nie moge doczekac podzwonilam po paru klinikach i we wszystkich sa wczesniejsze terminy ale kazdy mi radzi poczekac bo to tez duzo wskazuje ze ma renome i moze warto poczekac!no trudno jeszcze jedno lato sie pomecze:-(pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosilek
ankia2, widzę, że doktor Kuczyński zaczął się bardziej cenić!!! ja miałam u niego liposukcję 3 mce temu i zapłaciłam za samą operację 6000! Słuchaj mam ten stanik korekcyjny od niego, mogę Ci go o wiele taniej sprzedać niż te 180zł - później jest on kompletnie do niczego nie przydatny! kurcze 3mce i podniósł cenę o tysiąc złotych... Trzymam kciuki na pewno będziesz zadowolona tak jak ja :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosilek
ankia2, widzę że dr Kuczyński zaczął się bardzo cenić!!! Ja miałam liposukcję 3 mce temu i zapłaciłam za samą operację 6000. Kurcze podnieść cenę o tysiąc złotych w tak niedługim czasie... Mój ginekolog jak usłyszał tą cenę, powiedział, żebym spróbowała się z nim targować, nawet o dwie stówki, ale się nie odważyłam! Słuchaj, ja mam ten stanik korekcyjny od niego i mogę Ci go sprzedać o wiele taniej niż te 180zł! Ja też miałam 75F a po zabiegu dali mi korekcyjny C/D. Mówili, że będę mogła go sobie później wykorzystać na stanik sportowy itp., ale jest on kompletnie do niczego nie przydatny!!! 3mam kciuki na pewno będziesz zadowolona tak jak ja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosilek
coś mi się skopsało z netem i stąd te dwa podobne posty ;/ ;/ ;/ sorry dziewczynki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja znowu z pytaniem :) jeśli się już zdecyduję i wybiorę klinikę kiedy muszę wpłacić kasę ?? jadąc na pierwszą konsultację czy krótko przed zabiegiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosilek
ja wpłaciłam 1/3 ceny w połowie oczekiwanego czasu na zabieg, a resztę w dniu zabiegu! na konsultacji płacisz tylko za wizytę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie, że nie trzeba od razu całości wpłacać. Cholera przez to forum całkowicie sie nakręciłam na operację, juz sobie wyobrażam jak będę wyglądać w stroju kąpielowym, jak bez żadnego problemu będę kupować bieliznę, ciuszki. Może przestanie boleć mnie kręgosłup i będę mogła biegać bez obawy, że po drodze pourywam sobie piersi :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki!!! co do stanikow pooperacyjnych to moja kolezanka za 200 zl kupila w internecie 3czarny bialy i bez!!bo caly miesiacw jedznym staniku to troszke lipa!a illez mazna go prac non stop on sie rozleci:-) pozdro dziewczynki:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie powiem, nic nie powiem, nic nie powiem na temat dobru właściwego rozmiaru stanika, w którym biust siedzi niemal jak przymurowany nawet podczas tańców irlandzkich czy jazdy konnej (taniec irlandzki uprawia z powodzeniem np. lobbystka nosząca okolice 60J bryt. czyli polskiego 60R-S, o ta: http://tnij.org/cskb) , o bieganiu nie mówiąc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna biuściasta
witajcie dziewczęta ;) karolka piszesz,że się nakreciłas na operację:) nie Ty jedna :) wierz mi :) ja jednak jescze trochę muszę się pomęczyć z moimi bimbałami,bo tego inaczej nazwać nie można :) dlatego przynajmniej na jakiś czas muszę wesprzeć się na dobrym staniuku ,ja na swoje szczescie musze jeszcze poczekać,ale wiem,że osiągnę cel ! :) dlatego zwracam się ty z prośbą do best_bra,czy może mi doradzic sklepy z takową bielizną mieszczace się w Łodzi ? :) bede wdzięczna,b o ja miasto przeszukałam i nie znalazłam nic odpowiedniego ;( pozdrawiam wszystkie biuściaste Ps. kasia75E/F dzieki,że zgodzisz się pokazać mi zdjątka po i przed operacją :) na bank bedziesz wyglądac supcio :) ja już też za Ciebie się cieszę,he he :) buziolki dziewczynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2xbigcyc
witam Przeczytałam całe to forum i jestem całym sercem z Wami dziewczyny. Też mam problem z "garbami". Obecnie skończyłam niuńkać moje drugie dziecko, to możecie sobie wyobrazić jak wyolbrzymił się ten problem... Czarę goryczy przelała pani położna, która powiedziała do mojego syneczka: no ssij tego obrzydliwego cycka. To według niej miał być żarcik... Jestem na etapie odchudzania i gdy dojdę do swojej wagi i te cycochy też odchudzę ile się da, mam zamiar zadziałać radykalnie./Jeśli wrócę do wyglądu z przed ciąży będzie to 70G/55kg wagi/170cm wzrostu - teraz to nawet nie wiem jaki mam rozmiar biustonosza i nie chcę wiedzieć.../ Dzięki temu forum dowiedziałam się, że istnieje liposukcja piersi. Moja ginekolog przy badaniu usg mówi mi zawsze, że mam w piersiach dużo tkanki tłuszczowej więc może ... I stąd moje pytanie do MOSILEK - czy trzeba spełnić jakieś specjalne warunki, żeby mieć liposukcję? Badają zawartość tłuszczu? Czy skóra po zabiegu nie jest "sflaczała" a piersi opadnięte? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No 70G przy tej wadze i wzroście raczej nie - żeby nosić obwód 70 trzeba mieć pod biustem ok. 80 cm (i to ściśle zmierzone). Ja obstawiam u Ciebie 60-65 z odpowiednio przeliczoną miseczką: http://www.bra-fitter.prv.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×