Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość kolejna biuściasta
witajcie dziewczęta ;) karolka piszesz,że nakreciłaś się na operację??dzięki forum :) wierz mi nie Ty jedna,ja jednak musze chwilę się ze swoim marzeniem powstrzymać-NIESTETY ;( ALE WIEM NAPEWNO,ŻE ZA NIEDŁUGO UDA MI SIĘ OSIĄGNĄĆ,TO CO SOBIE ZAMIERZYŁAM JEŚLI CHODZI O BIUST ;) w tym wypadku muszę zaufać dobremu stanikowi (ale nie na długo,he he ) i zwróciś się z pytaniem do best_bra,czy wie,gdzie można dostać dobre staniki w Łodzi?? ja obskoczyłam pół miasta i niczego, co ,by mi pomogło nie było ;( kasia75E/F dzieki za zgodę na przyszłe obejżenie zdjątek,napewno ekstrasiowo będziesz wyglądąc:) ja już razem z Tobą się cieszę ;) pozdrawiam dziwczynki 3mcie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna biuściasta
o kurka jakiś zonk mi się wkradł i dwa razy prawie to sama napisałam ! sorry za to :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia 75E/F jestem z Krotoszyna to jest wlkp 100 km od poznania w dół. Ja się nakręciłam, ale też muszę poczekać nie mam takiej gotówki będę próbować z refundacją jeśli się nie uda to myślę, że minimum rok będę musiała poczekać tylko ze względu na finanse... ale zrobię to na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia zależy mi na utrzymaniu kontaktu z Tobą, ponieważ jeśli nie wyda mi z NFZ to pojadę do Pragi jesli będziesz zadowolona po zabiegu. Zazdroszczę Ci a przeżywać będę jakbym sama szła na zabieg. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2xbigcyc
best_bra słowa wyjaśnienia - 70G wzięło się stąd, że mój najbardziej "uchodzący w tłoku" biustonosz, to cudem zdobyty w naszych powszechnie dostępnych sklepach z bielizną, rozmiar 75F - oczywiście po barbarzyńskich przeróbkach w obwodzie... Stąd zrobił się z niego 70G. /hihi/. Z żalem stwierdzam, że nigdy się nie mierzyłam tak profesjonalnie, bo i o prawidłowo dobranych stanikach było jeszcze tak niedawno cichutko, a ja byłam uważana w sklepach z bielizną po prostu za wybryk natury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia2
Witajcie biuściaste kolezanki: Ciesze sie, ze mozemy sobie tak popisac o tym ;) naprawde to daje takie duze wsparcie pomimo, ze sie nie widzialysmy, ale wlasnie to w tym jest fajne, ze mozna porozmawiac;) Mosilek jesli chodzi o ten stanik to ja mam rzekomo jakies sportowe triumpha i on cos wspomnial, ze on sie moze nadawac, a on musi byc mniejszy ten stanik jakos bo cos mi tam pokazywal, ale jesli ten moj sie nie nadaje to moge od Ciebie go odkupic, bo bez sensu byloby wydawac taka kase..takie jest moje zdanie..:) a powiedz mi jak bylas juz tam u niego rano przed operacja to w porzadku ogolnie tam jest z warunkami i ogolnie z presonelem? MI kazal przyjechac na 11 a o 12 mam miec zabieg...dlugo lezalas w szpitalu tam? Mi powiedzial, ze dobe sie lezy..a jesli chodzi o ceny to niezle podskoczyly powiem szczerze, tysiac zl przez 3 miechy to niezle, ale widac, ze sie ceni...ale juz za daleko zabrnelam, zeby teraz zrezygnowac, a o niczym innym nie marze jak moc pojsc sobie do sklepu, kupic jakas fajna koszule, czy fajna bielizne, taka jak chce, a nie taka jak musze;) Napisz mi prosze jak to po operacji wyglada, ze biust jest troche spuchniety? Widac roznice od razu? I po operacji od razu ubieraja Cie w ten stanik i przez jaki czas nie mozesz go zdejmowac i trzeba w nim chodzic? Qrcze strasznie nie moge sie doczekac juz tej operacji:) Karolka10 porzadnie sie nakrecila, ale to dobrze;) trzeba walczyc o swoje i tyle!Kupe kasy to wszytko kosztuje, ale na pewno damy rade! a ma ktoras z Was tak swoja droga zdjecia swoje przed operacja i po?Chetnie bym zobaczyla jesli to nie problem;) pozniej ewentualnie sluze tym samym:) pozdrawiam biusciaste kolezanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2xbigcyc, to nie jesteś sama, niemal każda dziewczyna z Lobby Biuściastych doświadczyła traktowania jak (tu wstawić usłyszane epitety). Na forum są całe długie wątki o głupich komentarzach ekspedientek czy pseudoprzyjaciółek (ale żeby nie było: małobiuściaste mają ten sam problem - też są ofiarami głupich uwag i wciskania w złe staniki). Ale są też wątki takie jak ten: http://tnij.org/cn2q :) I tak jak piszące tam dziewczyny już nie jesteś skazana ani na głupie ekspedientki, ani na marną ofertę i zwężanie biustonoszy bo bez problemu można kupić staniki w obwodach od 60 i miseczkach do brytyjskiego K (polskie chyba S) - jest nie tylko mnóstwo sklepów internetowych, ale i fajnych stacjonarnych w wielu miastach (Warszawa, Łódź, Kraków, Poznań, Katowice, Zielona Góra, chyba też Zabrze, a wkrótce Lublin) :) Operacja operacją - jeśli chcesz i uważasz, że potrzebujesz, to ją zrobisz :) Ale czy nie lepiej na nią czekać w którymś z takich, dobrze dopasowanych cudeniek: http://tnij.org/cslr . http://tnij.org/cslq ? :) Naprawdę serdecznie zapraszam do zlobbowania się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje kochane dziewczeta:-) karolka nie ma sprawy bedziemy caly czas w kontakcie bende cie informowac na biezaca:-)ja Ci powiem ze ja czesto o tym zmniejszeniu piersi myslalam ale odkad trafilam na te forum to tez sie tak nakrecilam ze odrazu zaczelam w tym kierunku dzialac:-)dzieki wam dziewczyny nam:-)wiele dziewczyn z tym naszym duzym problemem wiecej sie usmiecha bo fajnie sobie pogadac o swoim problemie wlasciwie z kims obcym ale ktory podziela to co czujesz bo sam czuje to samo:-)naprawde to forum to swietna sprawa i ciesze sie ze tu trafilam:-) kolejna biusciasta!co do fotek to ja mowilam nie problem oczywiscie:-)i fajnie ze jestes ze mna:-*ja licze ze moze ktos sie rozmysli a ja wskocze na jego termin:-))no zobaczymy..... no i moja kochana best_bra dawno Cie nie bylo i powiem ze sie za toba stesknilam:-)kupilam sobie dzis stanik 80F i jestem zadowolona piersiaki cale schowane i gitara!ale namierzylam ie jak zwykle kilkanascie:-/buziaki dziewczeta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankia2 3 miesiace czy kiedy dokladnie masz ta OP??zleci szybciutko!ja pomimo ze dopiero 31.07 to sobie ciagle wkrecam ze to zleci jak z platka:-)tak jak pisalam po kosultacji moj apetyt jeszcze bardzie wzrosl na OP!no jak mi napisal termin e-meilem ze 21.07 to troszke apetyt stracilam(mala zalamka)wiecie jak to jest jak sie na cos nakrecisz to najlepiej zaraz:-)ale spoko poczekam mam nadzieje ze sie oplaci...:-)jeszcze raz serdecznie was pozdrawiam dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kochana nie bylam w mili:-(ale napewno pojde jak polecasz!!kupilam stanik u siebie tzn tam gdzie mieszkam w Górlitz wlasciwie sklep triumpf ale bielizna jest wielu firm ja kupila playtex czy cos takiego ???;-)we Wrocku bende na wekend to napewno sobie podskocze:-)a co do tematu ekspedjentek to pani krora tam pracuje to naprawde mila sympatycza starsza kobitka,ale spotkalam sie juz z mniej sympatycznymi tzn ktore traktowly mnie jak jakas kosmitke:-/ale coz dziewczyny cycki do gory:-)buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosilek
2xbigcyc - dlaczego liposukcja? jak umówiłam się do dr Kuczyńskiego na wizytę i idąc tam byłam święcie przekonana, że będę miała tradycyjne cięcie gruczołu, ale na miejscu po obejrzeniu moich bimbałków doktor zaproponował mi liposukcję - ucieszyłam się strasznie :D nie dość, że mniejsza cena to jeszcze te maluśkie nacięcia, których w tej chwili nie widać!!! ale kiedyś jak robiłam USG piersi, to też usłyszałam od radiologa, że w moich cycuszkach największą masę stanowi tkanka tłuszczowa! ogólnie jestem szczupłą osobą, a jak ostatni przytyłam w wakacje wszystko się skumulowało w i tak w ogromnych piersiach!!! Nie powiem, że po zabiegu moje piersi są bardziej jędrne - bo to nie prawda!!! Są troszeczkę "sflaczałe", ale już wolę takie niż te jędrne nabrzmiałe balony które miałam wcześniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosilek
ankia2 - co do warunków w klinice dr Kuczyńskiego, wszystko było super!!! czyściutko, wszystkie pielęgniareczki przemiłe, anestezjolodzy również ;) Strasznie się bałam... oj strasznie nawet nie wiem czy mi jakaś łezka w między czasie nie popłynęła ( tzn tuż przed operacją) ... Chciałam mieć to już wszystko po prostu za sobą! Podczas pobytu w klinice nie było żadnych zgrzytów, naprawdę opiekę miałam super!!!!!! Jak to się mówi wszyscy nade mną skakali, no ale za taka kasę... Byłam tam do 14-stej dnia następnego, bo jeszcze zaczekałam na obiad, a co?! za taka kasę zjadłam jeszcze w szpitalu - dobry, bo katering z zewnątrz przywoził! Do domu wróciłam na piechotę, bo piękna jesienna pogoda była :D Cycuszki całe obolałe i posiniaczone leżały sobie uwięzione w staniku korekcyjnym, który je tak sciskał, że prawie oddychać nie mogłam :) Krwiaki i siniaki utrzymywały się do tygodnia a spać na brzuchu zaczęłam jakos po 2 tyg. Po tygodniu zwolnienia wróciłam do pracy, ale możesz wziąć zwolnienie na ile chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acb
Witajcie, czy mozecie mi napisac, jak wygladaja blizny po zmniejszaniu. Czy są bardzo widoczne i uciązliwe? Rozumiem, że wszystkie jestescie zadowolone z nowego kształtu i rozmiaru cycuszków? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna biuściasta
hellou ;) best_bra dzieki za namiary :) niedługo zajrzę tam do tego sklepu,czy na moje bimbałki bedą mieli coś ładnego??? zobaczymy ??:) te,które idą na stół operacyjny-też bardzo chciałabym byc na waszym miejscu już,no ale niektórzy muszą czekać ;( 3majcie sie dziewczynki kochane i juz teraz zyczę miłego weekendu wszystkim zadowolonym i niezadowolonym ze swoich pierśiątek ;) papaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam1111 mosilek liposukcja czyli co???nic ci nie wycinal???kurcze ale ci zazdroszcze:-)jno ja mam jeczcze chwle do OPale mam nadziejje ze szybciutko zleci:-)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ,odwiedziłam stronę z kliniką w Pradze i powiem, że jestem zachwycona dr kufa masz racje kasiu jest cholernie przystojny. Same udogodnienia względem dojazdu, badania można zrobic u siebie fajnie. No mam daleko z wlkp do Pragi ale cóż cena konkurencyjna. Pozdrawiam warto odwiedzić ta stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna biuściasta
o kurcze dziewczyny przejżałam również stronkę kliniki, którą poleca kasia 75E/F i jestem w szoku,pokazali operację zmniejszenia i powiększenia w najdrobniejszych szczegółach,aż mnie ciarki obiegły jak zobaczyłam :) ale takie piersi jak,miała ta jedna z kobiet po zmniejszeniu to ja bym chciała mieć,no marzenie całego mojego życia takie piersiątka jak ona ;) ale jak już pisałam,niektóre z marzeń muszą poczekać na realizację;) ps.a doktorek-fakt-fajne ciacho ;) :):):) he he :):):) buziolki dziewczynki :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna biusciasta ja ogladalam 2 razy z moim misiem bo on powiedzial ze sie przypatrzy i sam mi zrobi operacje:-)ja zamykam oczka na niektorych momentach operacja wyglada strasznie co???dobrze ze to sie gleboko spi...no a pan doktor to niezle ciacho:-))a na zywo to juz wogole jest sliczny,hihih no ale najwazniejsze dobry chirurg nie:-)pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna biuściasta
Kasia75E/F :):):) wiesz,co naprawdę film pełen emocji,he he -mały dreszczowiec,mnie to az wygieło "z bólu" jak doktor przecinał miejsca koło brodawek,az moje zaczęły mnie boleć ;) tam na jednym filmiku była dziewczyna, która powiększyła sobie biust,kurcz, jak potem pokalzali,to u niej nawet śladów nie było widać, tak wiem,co powiedzą przeciwniczki takich operacj,że to retusz,idt.,itp.ale za to jaki dziewczyna biuscik miała jak mazenie ;) kurcze tym własnie się róznimy,że nasze piersi,to nasz atut,ale jak są normalnych rozmiarów i nie wygladaja jak worki na kartofle,he he :):):):) kasieńko75E/F Twoje marzenie niedługo się spełni i wierz mi,że gorąco Ci kibicuję ;) pozdrawiam i buziolki dla biuściastych :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam, ze po obejrzeniu tych filmków, trochę mnie wykręciło ale rezultaty super, ja siedzę w medycynie taki mój zawód, takze operacja az tak mnie nie przeraża raczej boję się bólu po zabiegu... kolorowych snów cycate :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyy:-) co do bolu po operacyjnego to roznie ponoc bywa!!jedne maja bole inne zas malutkie prawie wcale!!?Mam kilka kolezanek ktore powiekszaly biust (nie wiem czy moge porownywac operacje zmniejszenia z operacja powiekszenia??!ale nawet te co mialy bole to mowia no cos kosztem czegos i imo bolu zrobilyby to jeszcze raz....cierp cialo jak sie chcialo:-)pozdrawiam dziewczyny i ide dalej sprzatac jejus jak mi sie nie chce:-(:-(:-(papatki:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMelia1990
hey, bardzo chciałabym zmniejszyć sobie biust: mam rozmiar 75 E/F i nie mogę zbyt długo uprawiać przez niego sportu, bo bolą mnie potem plecy... właściwie bolą mnie codziennie, ale po ćwiczeniach w szczególności. Nie stać mnie na operację prywatnie. możecie polecić ginekologa, który ma podpisaną umowę z NFZ i raczej nie robi prolbemów jeżeli dziewczyna chce sobie zrobić operację? nie jestem pewna, czy zakwalifikowałabym się do operacji, bo mam dopiero 18 lat, ale argumenty typu \"poczekaj do urodzenia dziecka\" są dla mnie bezsensowne, bo skąd mam wiedzieć, czy kiedykolwiek będę je miała?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za info;) dobrany dobrze, bo byłam w kilku sklepach, gdzie sprzedawczynie mi dobierały właśnie rozmiar i taki jest. wymiary tez na to wskazują. dobry stanik, oczywiście, pomaga, ale mimo wszystko codzienne dźwiganie tylu kilogramów nie wpływa dobrze na kręgosłup, w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że dobierałaś w którymś ze sklepów polecanych na Lobby? Tzn. w Milli (Wrocław), Mercado (Łódź), 6zmysł (Katowice), Yoshi (Poznań), Karoline (Zielona Góra), Peachfield czy Lady's Place (Warszawa), Intimo (Kraków) albo któryś z niewymienionych przeze mnie, a opisanych tu: http://tnij.org/crii? Bo jeśli nie był to któryś z nich, to ja miałabym poważne wątpliwości co do fittingu - inne sklepy nie mają na tyle szerokiej rozmiarówki żeby poprawnie dobrać rozmiar i mogą doradzić co najwyżej przyzwoicie (o ile jest w nich mądra i uświadomiona ekspedientka), a znacznie częściej pod przykrywką fachowości wciskają klientkę w za szeroki obwód i za małą miskę :( Bo ogólnie 75F to nie jest jakiś specjalnie duży biust (http://tnij.org/cs0n, wymiary ok. 83/102) - po F są jeszcze przecież miseczki FF, G, GG, H, HH, J, JJ, K (co miałaby powiedzieć dziewczyna nosząca 75K i mająca w biuście ponad 120 cm przy ciągle ok. 83 cm pod? ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Amelia nie wiem czy wiek ma znaczenie, jeśli jesteś już pełnoletnia i masz uszczerbek na zdrowiu to możesz sie ubiegać o refundację z NFZ, z tego co się oriętuję to musisz mieć skierowanie od lekerza pierwszego kontaktu na konsultację u chirurga plastyka. Idąc do niego powinnaś mieć konsultacje od neurologa, że np. masz bóle głowy i kręgosłupa od zbyt dużych piersi, lekarz rodzinny może Ci napisać, że masz przerost gruczołu, a ortopeda, że od dużych piersi zaczyna Ci się krzywić kręgosłup lub masz zwyrodnienia, jeśli jednak nie masz uszczerbku na zdrowiu mogę Cię zdyskwalifikować. Na forum przeczytałam, że jedna pierś musi ważyć 2 kg mam taki rozmiar piersi jak Ty niestety nie wiem ile ważą. Mam kontakt z babką, która miała zrefundowany zabieg a rozmiar miseczki miała H. Tyle mam nadzieję, że choć troszkę pomogłam. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrtyrtytr
to zrobimy tak złożymy się na operację ty se zmniejszysz a mi dadzą troche twoje bo ja bym chciała powiększyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Karolka;) muszę się wybrać, ale boję się, że mnie zdyskwalifikują;/ naprawdę, nie wiem, co wtedy zrobię. Jasne, F jest mniejsze od K, ale i tak jest duże i przeszkadza. Ja już od dawna myślę o tej operacji... najgorsze jest to, że schudłam 7 kilo a biust nie dość, że mi nie zmalał, to jeszcze urósł... podoba mi się opcja zaproponowana przez przedmówczynie:D jeśli się złożycie, to z chęcią Ci co nieco oddam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×