Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Wiewióra 85K
Witam, na wasze forum trafiłam przypadkiem, prosiła bym o pomoc szukam bielizny biustonosza na rozmiar 85K(brytyjska rozmiar) pod biustem mam 85cm(mierzona naprawdę bardzo dokładnie i ściśle) a w biuście ok 126-128cm. Proszę o pomoc jakiej marki bieliznę mogę szukać może jakieś dokładne nazwy ;-) Z góry bardzo bardzo Dziękuję i Pozdrawiam. P.S. Również bardzo poważnie zastanawiam się nad operacją mam bardzo ciężki biust a do tego często boli mnie kręgosłup i bardzo bolą mnie ramiona od wżynających się ramiączek od stanika;( Bardzo się cieszę że znalazłam Wasze forum fanie że jesteście - DZIĘKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiewióra 85K
Witam, na wasze forum trafiłam przypadkiem, prosiła bym o pomoc szukam bielizny biustonosza na rozmiar 85K(brytyjska rozmiar) pod biustem mam 85cm(mierzona naprawdę bardzo dokładnie i ściśle) a w biuście ok 126-128cm. Proszę o pomoc jakiej marki bieliznę mogę szukać może jakieś dokładne nazwy ;-) Z góry bardzo bardzo Dziękuję i Pozdrawiam. P.S. Również bardzo poważnie zastanawiam się nad operacją mam bardzo ciężki biust a do tego często boli mnie kręgosłup i bardzo bolą mnie ramiona od wżynających się ramiączek od stanika;( Bardzo się cieszę że znalazłam Wasze forum fanie że jesteście - DZIĘKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiewióra 85K
Oj bardzo przepraszam za 2 posty ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiewióra, nie 85 – obwód stanika musi być węższy od tego, co ciasno i na wydechu zmierzymy pod biustem (tak się zmierzyłaś?), bo za szeroki niczego nie podtrzyma (biust wisi wtedy na ramiączkach, co powoduje ich wrzynanie się, bóle karku i kręgosłupa). Powiem od razu, że możesz mieć trochę problem z doborem biustonoszy, bo sięgasz krańca tabelki. Spróbuj może na początek Tango II marki Panache, w rozmiarze 80(36)JJ-K (ten stanik jest dość ściśliwy, a większe piersi mogą być trochę kompresowalne więc warto przymierzyć oba rozmiary miseczek). Tango znajdziesz np. w polskich sklepach Dopasowana, Karoline, Peachfield czy brytyjskich Bravissimo, Brastop. Przymierz, zobacz jak leży i wtedy będziemy myśleć co dalej :) Zapraszam oczywiście na Lobby Biuściastych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec tak, zmierzyłam biust i wg polskiej rozmiarowki mam 65H dokładne moje wymiary to 73 pod biustem i 93 w biuście! staniki dobieram racezj dobrze dopasowane , ale mam 19 lat i mój biust wygląda strasznie, jest strasznie obwisły. poza tym biustonosze, które kupuje nie wyglądaja ładnie i kosztują znacznie więcej niż staniki z przeciętnymi rozmiarówkami. co roku mam ten sam problem z kupieniem 2-częściowego kostiumu kąpielowego! poza tym wydaje mi sie , że taki duży biust mnie bardzo pogrubia. wiem że operacja to ostateczność , ale od kiedy pamiętam to chcialam mieć taka operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia2
No wlasnie z tymi stanikami to jest problem, a sa tez przy tym strasznie drogie i wygladaja tragicznie, zeby nie powiedziec gorzej, jak dla starej kobiety takie zabudowane...dla mnie juz nie to jest najgorsze, ale sam bol kregoslupa...a masz racje, ze duzy biust dodaje kilogramow, ale spokojnie wszystko w swoim czasie;) ja sie zbieralam tez jakis czas i dopiero teraz sie zdecydowalam..3majcie sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 23
RE: acb Duszkowa89 - ja mam 20 lat i zastanawiam się nad zmniejszaniem piersi już od jakiegos czasu. Mam rozmiar 70G. Chcę mieć mniejsze...Nie wiem o ile. I czy taka operacja jest trwała i warta zachodu. Boję się że podczas zajścia w ciążę nowe cycuszki zbrzydną :/ Mam to samo zmartwienie i nawet ten sam rozmiar.. :| Poczyniłaś już jakies poszukiwania czy postanowienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióra 85K
Best_bra bardzo dziękuję za poradę i 85(pod biustem) mierzone było na wdechu wiec jest to ostateczny rozmiar no a obwód w piersiach to dopiero porażka :( ciężko, ale dziękuję za radę.Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ja23 a wiec ta operacje planuje zrobic w łodzi i juz znlazlam kilka klinik ktore wspolpracuja z NFZ i od nowego tygodnia zaczne sie wszytskigo dowiadywac! z tego co wiem to taka operacj akosztuje ok 5000 wiec jest too duza suma ale mam nadzieje ze zostanie sfinansowana przez nfz. wiecie moze czym jeszcze oprocz problemami z kregslupem mozna argumentowac operacje? mam rowniez nadzieje a nawet jestem pewna ze ta operacja poprawi moje samopoczucie i nie bede sie juz wstydzic moich piersi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponad to wiem ze podczas ciazy piersi beda jeszcze wieszke a po okresie karmienia beda jeszcze okropniejesze dlatego wiem ze na operacje zdecydowalbym sie przed ciaza. mysle nad zmiana z miseczki H na pelne C ! a Wy jakich zmian chcecie dokonac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszkowa, no weź Ty mnie nie denerwuj dziewczyno :D Wymiary 73/93 to jest brytyjskie 65F/FF, moje okolice rozmiarowe. Staników i kostiumów kąpielowych jest w tych rozmiarach zatrzęsienie, naprawdę :) Nasze są wszystkie kusidełka wszechczasów ze Stanikomanii: http://tiny.pl/j3x5 , http://tiny.pl/v62m Poza tym: Bravissimo 48 modeli staników(wiele w różnych wersjach kolorystycznych): http://tiny.pl/68pp Brastop 61 modeli strojów i biustonoszy: http://tiny.pl/v6k2 Kostiumy: http://www.freyalingerie.co.uk/swimwear.aspx http://www.fantasie.com/swimwear.aspx Większość z tego znajdziesz w polskich sklepach, gdzie ceny zaczynają się od ok. 70 zł (Dopasowana) Ebay – ponad 400 staników, gorsetów i strojów kąpielowych w cenie już od kilku funtów. Plus giełda Lobby, gdzie w rozmiarach 30F-FF jest największy ruch. Naprawdę nie ma na tych wszystkich stronach staników ani strojów, które wyglądają ładnie? Biust Cię pogrubia? To go podnieś na miejsce!: http://tiny.pl/sdz8 http://tiny.pl/4fd8 I ubierz się biusciasto: http://tiny.pl/v62t , http://kobieceksztalty.blox.pl/html Biust jest obwisły? Daj mu szansę – nie takie piersi i nie w takim wieku się podnosiły po noszeniu i spaniu w dobrych stanikach: http://tiny.pl/n8l4 A co do ciąży: biust niszczy nie sama ciąża i karmienie, co noszenie w tym okresie złych biustonoszy (sama pooglądaj jak żałosna jest oferta karmników dla mam) - atakowane hormonami, rosnące piersi potrzebują wyjątkowo dobrego podtrzymania, a co dostają? "Rosnące" (czytaj rozciągające się), bezfiszbinowe szmatki! == ankia2, źle ostanikowany i ubrany duży biust dodaje kilogramów: http://tiny.pl/4fd8 http://tnij.org/70j I złe ubieranie się też: http://tiny.pl/v62t Strasznie drogie staniki? Ile to „strasznie drogie”? Bo brytyjczyki, nawet sprowadzane i przy obecnej cenie funta, kosztują ok. 100-150 zł z przesyłką. We wspomnianej Dopasowanej jest marka Curvy Kate do miseczki J brytyjskiej (polska R) w cenie od ok. 70 zł. Zabudowane? Moze, dosyć—choć to też zależy od biustu. Ale chyba lepiej nosić dobry rozmiarowo stanik z wyższą miseczką (wystający z dekoltu kawałek np. błękitnej koronki to nie tragedia i można go fajnie zgrać z dodatkami), niż za szeroki i z za małymi miseczkami powodujący ból kręgosłupa, nie sądzisz? == Wiewióra, na wYYYYYdechu ;) I jak na wYYYdechu masz 85 to spokojnie sięgnij po Tango 80 - najwyżej po jakimś czasie troszkę je podszyjesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
best_bra! masz racje napierw sprobuje wszytskiego, jesli to mi nie pomoze to .....operacja. ale teraz poszukam odpowiednich staników i do spania tez moze mi pomoga! strony ktore mi wyslalas pewnie mi w tym pomoga takze dziekuje za wsparcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co, to ja się cieszę, że mogłam pomóc :) Życzę udanych i tanich zakupów :D W razie pytań smiało pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dawno mnie tu nie bylo...widze duuuzo nowych biusciastych;-)witam was wszystkie oczywiscie:-)temat juz byl dawno ale ja dodam jesczce swoje to prwda np.ja mam duzo gruczolu piersi wisza plus roztepy!wiec jakby mi oddesal tylko tluszcz wygladalyby jak sliwki:-( wiecie co pomyslicie walnieta OP ma dopiero w lipcu...:-)ja sobie kupilam wczoraaj sliczna koszulke nocna taka z trujkatami rozmiar D:-)ankia2 no juz w ponieedzialek twoj wielki dzien:-):-):-)ale fajnie:-)buzka dziewczyny:-*pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acb
ja 23 - nie wiem czy to mnie pytałaś, ale na wszelki wypadek napiszę. Byłam już na dwóch konsultacjach, u dwóch lekarzy. Właściwie jedynym przeciwwskazaniem jest fakt, że jeszcze nie miałam dzieci. Sądzę, że łatwiej by mi było podjąć decyzję gdyby ta suma była bardziej realna do zdobycia. Ale mam zamiar zbierać! Nawet jak znajdę już dobry stanik to to nie jest to. Nie czuję się w nim dobrze. A Ty podjęłaś już decyzję? jakie jest Twoje zdanie, wątpliwości...? Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia2
hej dziewczyny:) No ja juz w poniedzialek bede miala robiona liposukcje;) w sumie szkoda, ze nie calkowita operacje, ale wazne, ze beda mniejsze;) juz w sumie wszystko kupilam, masci od opuchlizny, witaminowa, rozpinana pizame, wszystko jest gotowe, badania i ja juz w sumie tez sie nie moge doczekac powiem szczerze;) Jakos bedzie, ale jedna rzecz mnie strasznie wczoraj zdenerwowala jak zadzwonilam do Lublina i zapytalam czy bedzie operacja o 12:00 tak jak bylo wczesniej ustalane, a babka do mnie mowi, ze nie ze termin przesuniety na godzine wczesniej, a ja mam do przejechania 170 km wiec dobrze, ze wczesniej zadzwonilam, niby prywatnie, ale tez rozpierdziel maja totalny, ale najwazniejsze, zeby dobrze zrobili:) reszta pozniej juz mnie nie obchodzi:) bede mniejsza;) i w koncu bede mogla kupowac sobie fajna bielizne, jak dzisiaj chodzilam po sklepach to mialam ochote taka wielka ze szok:) ale juz niedlugo:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2xbigcyc
ankia2 - powodzenia jutro! i czekamy na szczegółowe sprawozdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna biuściasta
witajcie cycolitki ;) ankia2 ;)wszystkie tutaj 3mamy kciuki za Ciebie i życzymy powodzenia ;) koniecznie daj znać jak wrócisz do domku już ze swoimi mniejszymi pieknościami ;) napewno będą super wyglądac ;) ostatnio coś nam słabo idzie pisanie tego bloga,co dziewczynki ??ale wszystkie mamy napewno wiele spraw na głowie,sesje,praca,dzieci ,rodzina ;) ale nie szkodzi najważniejsze,że po przeczytaniu naszych postów,ktoś nowy może slorzysta ??;) pozdrawiam Was kochane biuściaste i uciekam śpiochac bo jutro 3.30 muszę wstać,niestety praca wzywa ;( Kochane cycuszki do góry i życzę duuużżżo usmiechu od poniedziałku nie tylko na cały tydzień,ale zawsze pa pa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia2
hej dziewczeta;) ja juz pakuje sie do szpitala na jutro a ok 7 wyjezdzam do Lublina i bede miala zabieg o 11;) Milo,ze trzymacie za mnie kciuki:) to dodaje mi otuchy, troche sie boje, ale to taki 'zdrowy' strach:) Pozdrawiam i odezwe sie pewnie we wtorek albo w srode;) papa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65J
jak widac w opisie mam biust o rozmiarze 65J macie racje co do stanikow ze dobrze dobrane.... ble ble ble ale mnie nie stac zeby kupic stanik za minimum 100-150 zl drozszych nawet nie ogladam... a co do karmienia piersia moje drogie... to nie wiecie nawet czy bedziecie mogly! mi pani ginekolog powiedziala ze moze nie bede mogla karmic piersia bo byc moze nie mam kanalikow mlecznych czy cos takiego... myslalam o operacji przez NFZ bo mam straszne bole kregoslupa nie moge stac i siedziec w jednym miejscu za dlugo garbie sie i mam skolioze... ale jesli mam faktycznie dobry stanik to dobrze sie czuje i to chyba najwazniejsze, przegladam mnóstwo stron ze stanikami i szukam najtanszych, w promocji, resztek rozmiarowych, ale widac bede musiala kupowac te powyzej 100 zl raz na jakis czas nic na to nie poradze chyba to jest lepsze niz ta cala operacja pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia2
hej, ja juz jestem po zmniejszeniu, ale nie dam rady napisac dzisiaj duzo, bo strasznie one mnie bola i sporo krwi jeszcze leci mi z miejsc, w ktorych byly robione naciecia i musze czesto zmieniac opatrunki, ale ogolnie jestem zadowolona bo sa one mniejsze i zarazem latwiej mi juz jest z nimi, ale sa niesamowicie sine, a pytanie Mosilek do Ciebie, Tobie tez tak krew przez kilka dni po liposukcji leciala? Ja mam non stop zmieniane opatrunki bo inaczej nie da sie wyrobic, aone i tak przesiakaja, lekarz sciagnal mi po 1l z kazdej piersi tluszczu wiec z rozmiaru 75F od razu zrobily sie mniejsze, na razie jeszcze jest obrzek, ale dam rade;)pozdrawiam i w pozniejszych dniach cos napisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosilek
o rany Ankia!!! naprawdę ściągnął Ci po 1L z każdej piersi?! u mnie tylko 300ml, ale skoro tyle trzeba było to ok! lekarz wie najlepiej :) u mnie nic się nie sączyło z tych ranek, a po zdjęciu opatrunku po operacji to miałam już w tych miejscach strupki! Ale nic się nie martw, pewnie gorzej u Ciebie z krzepliwością krwi i nic poza tym! Więc zmieniaj dzielnie opatrunki, smaruj cycuszki maściami, wypoczywaj i ciesz się swoimi maleństwami :D :D :D W razie pytań pisz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia2
hej, no wlasniemi sie z nich leje strasznie, ale coz poradzic, widocznie tak ma byc;/ musze czesto zmieniac opatrunki i tyle;/ sine sa cale, ale smaruje i mam nadzieje, ze bedzie coraz lepiej, staram sie sporo wypoczuwac i mam nadzieje, ze to mi pomoze...wlasnie najbardziej martwia mnie uplawy z nich, ale moze tak musi byc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosilek
słuchaj, myślę, że tak po prostu musi być... oczywiście nie do przesady, żeby się z tych ranek lało non stop! ale co to jest za wydzielina, może to jeszcze płyn fizjologiczny podbarwiony krwią ? kup sobie witaminę K, ona wpływa na krzepliwość krwi, bo reguluje wytwarzanie protrombiny a przez to powoduje zatrzymanie krwawienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia2
hej, to czysta krew na pewno nie jest, ale wlasnie taka wydzielina zabarwiona krwia, skoro mowisz to kupie sobie witamine K i bede brala, jakos to musi minac, ale opatrunki musze zmieniac regularnie teraz;/ dam jakos rade;) juz bedzie tylko lepiej;) dzieki za podtrzymanie na duchu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka123
ankia2 - to może lepiej skontaktuj się z tym lekarzem i zapytaj go chociaż telefonicznie czy to ok, że jeszcze Ci cieknie . Ale super , że już jesteś po ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monalicious
Hej Wszystkim. W końcu udało mi się uzbierać kaskę i we wtorek mam wizytę u doktora Muraszko w clinice medice w Gdyni- \umówienie terminu operacji. Już się nie mogę doczekać :)))) Treaz tylko niezbędne badania i mam nadzieję,że termin nie będzie zbyt odległy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia2
hej, rozmawialam dzisiaj z pielegniarka i powiedziala, ze przy takim rozmiarze piersi wyciek przez kilka dni jest mozliwy i nie nalezy sie jakos tym przejmowac, ale poza tym jest to troche uciazliwe, ale daje rade;) Sporo trzeba odpoczywac, bo zmeczenie daje sie we znaki:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna biuściasta
ankia2 ;) ciesze się,że masz juz za soba ;) teraz tylko bedziesz pieknieć ;) jejku jak to jest,kiedy miałas jeszcze 3 dni temu duże piersi,a teraz małe??? napewno fajne uczucie??nie przeszkadzają,i przede wszystkim nie ciąża;) gratuluje ankia2 ciesz się teraz jescze bardziej życiem ;) jedna wiecej radosna Polka to skarb ;) monalicious ;) gratuluje także ;) fajnie,że sobie pomniejszysz,ja niestety nie wiem kiedy to zrobię??;( może kiedyś... Pozdrawiam biuściatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×