Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Go艣膰 kolejna biu艣ciasta
witajcie dziewcz臋ta ;) karolka piszesz,偶e nakreci艂a艣 si臋 na operacj臋??dzi臋ki forum :) wierz mi nie Ty jedna,ja jednak musze chwil臋 si臋 ze swoim marzeniem powstrzyma膰-NIESTETY ;( ALE WIEM NAPEWNO,呕E ZA NIED艁UGO UDA MI SI臉 OSI膭GN膭膯,TO CO SOBIE ZAMIERZY艁AM JE艢LI CHODZI O BIUST ;) w tym wypadku musz臋 zaufa膰 dobremu stanikowi (ale nie na d艂ugo,he he ) i zwr贸ci艣 si臋 z pytaniem do best_bra,czy wie,gdzie mo偶na dosta膰 dobre staniki w 艁odzi?? ja obskoczy艂am p贸艂 miasta i niczego, co ,by mi pomog艂o nie by艂o ;( kasia75E/F dzieki za zgod臋 na przysz艂e obej偶enie zdj膮tek,napewno ekstrasiowo b臋dziesz wygl膮d膮c:) ja ju偶 razem z Tob膮 si臋 ciesz臋 ;) pozdrawiam dziwczynki 3mcie si臋 ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kolejna biu艣ciasta
o kurka jaki艣 zonk mi si臋 wkrad艂 i dwa razy prawie to sama napisa艂am ! sorry za to :) pozdrawiam :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kasia 75E/F jestem z Krotoszyna to jest wlkp 100 km od poznania w d贸艂. Ja si臋 nakr臋ci艂am, ale te偶 musz臋 poczeka膰 nie mam takiej got贸wki b臋d臋 pr贸bowa膰 z refundacj膮 je艣li si臋 nie uda to my艣l臋, 偶e minimum rok b臋d臋 musia艂a poczeka膰 tylko ze wzgl臋du na finanse... ale zrobi臋 to na pewno

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kasia zale偶y mi na utrzymaniu kontaktu z Tob膮, poniewa偶 je艣li nie wyda mi z NFZ to pojad臋 do Pragi jesli b臋dziesz zadowolona po zabiegu. Zazdroszcz臋 Ci a prze偶ywa膰 b臋d臋 jakbym sama sz艂a na zabieg. :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 2xbigcyc
best_bra s艂owa wyja艣nienia - 70G wzi臋艂o si臋 st膮d, 偶e m贸j najbardziej "uchodz膮cy w t艂oku" biustonosz, to cudem zdobyty w naszych powszechnie dost臋pnych sklepach z bielizn膮, rozmiar 75F - oczywi艣cie po barbarzy艅skich przer贸bkach w obwodzie... St膮d zrobi艂 si臋 z niego 70G. /hihi/. Z 偶alem stwierdzam, 偶e nigdy si臋 nie mierzy艂am tak profesjonalnie, bo i o prawid艂owo dobranych stanikach by艂o jeszcze tak niedawno cichutko, a ja by艂am uwa偶ana w sklepach z bielizn膮 po prostu za wybryk natury...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ankia2
Witajcie biu艣ciaste kolezanki: Ciesze sie, ze mozemy sobie tak popisac o tym ;) naprawde to daje takie duze wsparcie pomimo, ze sie nie widzialysmy, ale wlasnie to w tym jest fajne, ze mozna porozmawiac;) Mosilek jesli chodzi o ten stanik to ja mam rzekomo jakies sportowe triumpha i on cos wspomnial, ze on sie moze nadawac, a on musi byc mniejszy ten stanik jakos bo cos mi tam pokazywal, ale jesli ten moj sie nie nadaje to moge od Ciebie go odkupic, bo bez sensu byloby wydawac taka kase..takie jest moje zdanie..:) a powiedz mi jak bylas juz tam u niego rano przed operacja to w porzadku ogolnie tam jest z warunkami i ogolnie z presonelem? MI kazal przyjechac na 11 a o 12 mam miec zabieg...dlugo lezalas w szpitalu tam? Mi powiedzial, ze dobe sie lezy..a jesli chodzi o ceny to niezle podskoczyly powiem szczerze, tysiac zl przez 3 miechy to niezle, ale widac, ze sie ceni...ale juz za daleko zabrnelam, zeby teraz zrezygnowac, a o niczym innym nie marze jak moc pojsc sobie do sklepu, kupic jakas fajna koszule, czy fajna bielizne, taka jak chce, a nie taka jak musze;) Napisz mi prosze jak to po operacji wyglada, ze biust jest troche spuchniety? Widac roznice od razu? I po operacji od razu ubieraja Cie w ten stanik i przez jaki czas nie mozesz go zdejmowac i trzeba w nim chodzic? Qrcze strasznie nie moge sie doczekac juz tej operacji:) Karolka10 porzadnie sie nakrecila, ale to dobrze;) trzeba walczyc o swoje i tyle!Kupe kasy to wszytko kosztuje, ale na pewno damy rade! a ma ktoras z Was tak swoja droga zdjecia swoje przed operacja i po?Chetnie bym zobaczyla jesli to nie problem;) pozniej ewentualnie sluze tym samym:) pozdrawiam biusciaste kolezanki:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
2xbigcyc, to nie jeste艣 sama, niemal ka偶da dziewczyna z Lobby Biu艣ciastych do艣wiadczy艂a traktowania jak (tu wstawi膰 us艂yszane epitety). Na forum s膮 ca艂e d艂ugie w膮tki o g艂upich komentarzach ekspedientek czy pseudoprzyjaci贸艂ek (ale 偶eby nie by艂o: ma艂obiu艣ciaste maj膮 ten sam problem - te偶 s膮 ofiarami g艂upich uwag i wciskania w z艂e staniki). Ale s膮 te偶 w膮tki takie jak ten: http://tnij.org/cn2q :) I tak jak pisz膮ce tam dziewczyny ju偶 nie jeste艣 skazana ani na g艂upie ekspedientki, ani na marn膮 ofert臋 i zw臋偶anie biustonoszy bo bez problemu mo偶na kupi膰 staniki w obwodach od 60 i miseczkach do brytyjskiego K (polskie chyba S) - jest nie tylko mn贸stwo sklep贸w internetowych, ale i fajnych stacjonarnych w wielu miastach (Warszawa, 艁贸d藕, Krak贸w, Pozna艅, Katowice, Zielona G贸ra, chyba te偶 Zabrze, a wkr贸tce Lublin) :) Operacja operacj膮 - je艣li chcesz i uwa偶asz, 偶e potrzebujesz, to j膮 zrobisz :) Ale czy nie lepiej na ni膮 czeka膰 w kt贸rym艣 z takich, dobrze dopasowanych cudeniek: http://tnij.org/cslr . http://tnij.org/cslq ? :) Naprawd臋 serdecznie zapraszam do zlobbowania si臋 ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witajcie moje kochane dziewczeta:-) karolka nie ma sprawy bedziemy caly czas w kontakcie bende cie informowac na biezaca:-)ja Ci powiem ze ja czesto o tym zmniejszeniu piersi myslalam ale odkad trafilam na te forum to tez sie tak nakrecilam ze odrazu zaczelam w tym kierunku dzialac:-)dzieki wam dziewczyny nam:-)wiele dziewczyn z tym naszym duzym problemem wiecej sie usmiecha bo fajnie sobie pogadac o swoim problemie wlasciwie z kims obcym ale ktory podziela to co czujesz bo sam czuje to samo:-)naprawde to forum to swietna sprawa i ciesze sie ze tu trafilam:-) kolejna biusciasta!co do fotek to ja mowilam nie problem oczywiscie:-)i fajnie ze jestes ze mna:-*ja licze ze moze ktos sie rozmysli a ja wskocze na jego termin:-))no zobaczymy..... no i moja kochana best_bra dawno Cie nie bylo i powiem ze sie za toba stesknilam:-)kupilam sobie dzis stanik 80F i jestem zadowolona piersiaki cale schowane i gitara!ale namierzylam ie jak zwykle kilkanascie:-/buziaki dziewczeta:-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ankia2 3 miesiace czy kiedy dokladnie masz ta OP??zleci szybciutko!ja pomimo ze dopiero 31.07 to sobie ciagle wkrecam ze to zleci jak z platka:-)tak jak pisalam po kosultacji moj apetyt jeszcze bardzie wzrosl na OP!no jak mi napisal termin e-meilem ze 21.07 to troszke apetyt stracilam(mala zalamka)wiecie jak to jest jak sie na cos nakrecisz to najlepiej zaraz:-)ale spoko poczekam mam nadzieje ze sie oplaci...:-)jeszcze raz serdecznie was pozdrawiam dziewczyny:-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nie kochana nie bylam w mili:-(ale napewno pojde jak polecasz!!kupilam stanik u siebie tzn tam gdzie mieszkam w G贸rlitz wlasciwie sklep triumpf ale bielizna jest wielu firm ja kupila playtex czy cos takiego ???;-)we Wrocku bende na wekend to napewno sobie podskocze:-)a co do tematu ekspedjentek to pani krora tam pracuje to naprawde mila sympatycza starsza kobitka,ale spotkalam sie juz z mniej sympatycznymi tzn ktore traktowly mnie jak jakas kosmitke:-/ale coz dziewczyny cycki do gory:-)buzki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mosilek
2xbigcyc - dlaczego liposukcja? jak um贸wi艂am si臋 do dr Kuczy艅skiego na wizyt臋 i id膮c tam by艂am 艣wi臋cie przekonana, 偶e b臋d臋 mia艂a tradycyjne ci臋cie gruczo艂u, ale na miejscu po obejrzeniu moich bimba艂k贸w doktor zaproponowa艂 mi liposukcj臋 - ucieszy艂am si臋 strasznie :D nie do艣膰, 偶e mniejsza cena to jeszcze te malu艣kie naci臋cia, kt贸rych w tej chwili nie wida膰!!! ale kiedy艣 jak robi艂am USG piersi, to te偶 us艂ysza艂am od radiologa, 偶e w moich cycuszkach najwi臋ksz膮 mas臋 stanowi tkanka t艂uszczowa! og贸lnie jestem szczup艂膮 osob膮, a jak ostatni przyty艂am w wakacje wszystko si臋 skumulowa艂o w i tak w ogromnych piersiach!!! Nie powiem, 偶e po zabiegu moje piersi s膮 bardziej j臋drne - bo to nie prawda!!! S膮 troszeczk臋 "sflacza艂e", ale ju偶 wol臋 takie ni偶 te j臋drne nabrzmia艂e balony kt贸re mia艂am wcze艣niej!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mosilek
ankia2 - co do warunk贸w w klinice dr Kuczy艅skiego, wszystko by艂o super!!! czy艣ciutko, wszystkie piel臋gniareczki przemi艂e, anestezjolodzy r贸wnie偶 ;) Strasznie si臋 ba艂am... oj strasznie nawet nie wiem czy mi jaka艣 艂ezka w mi臋dzy czasie nie pop艂yn臋艂a ( tzn tu偶 przed operacj膮) ... Chcia艂am mie膰 to ju偶 wszystko po prostu za sob膮! Podczas pobytu w klinice nie by艂o 偶adnych zgrzyt贸w, naprawd臋 opiek臋 mia艂am super!!!!!! Jak to si臋 m贸wi wszyscy nade mn膮 skakali, no ale za taka kas臋... By艂am tam do 14-stej dnia nast臋pnego, bo jeszcze zaczeka艂am na obiad, a co?! za taka kas臋 zjad艂am jeszcze w szpitalu - dobry, bo katering z zewn膮trz przywozi艂! Do domu wr贸ci艂am na piechot臋, bo pi臋kna jesienna pogoda by艂a :D Cycuszki ca艂e obola艂e i posiniaczone le偶a艂y sobie uwi臋zione w staniku korekcyjnym, kt贸ry je tak sciska艂, 偶e prawie oddycha膰 nie mog艂am :) Krwiaki i siniaki utrzymywa艂y si臋 do tygodnia a spa膰 na brzuchu zacz臋艂am jakos po 2 tyg. Po tygodniu zwolnienia wr贸ci艂am do pracy, ale mo偶esz wzi膮膰 zwolnienie na ile chcesz :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 acb
Witajcie, czy mozecie mi napisac, jak wygladaja blizny po zmniejszaniu. Czy s膮 bardzo widoczne i uci膮zliwe? Rozumiem, 偶e wszystkie jestescie zadowolone z nowego kszta艂tu i rozmiaru cycuszk贸w? Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kolejna biu艣ciasta
hellou ;) best_bra dzieki za namiary :) nied艂ugo zajrz臋 tam do tego sklepu,czy na moje bimba艂ki bed膮 mieli co艣 艂adnego??? zobaczymy ??:) te,kt贸re id膮 na st贸艂 operacyjny-te偶 bardzo chcia艂abym byc na waszym miejscu ju偶,no ale niekt贸rzy musz膮 czeka膰 ;( 3majcie sie dziewczynki kochane i juz teraz zycz臋 mi艂ego weekendu wszystkim zadowolonym i niezadowolonym ze swoich pier艣i膮tek ;) papaty :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam1111 mosilek liposukcja czyli co???nic ci nie wycinal???kurcze ale ci zazdroszcze:-)jno ja mam jeczcze chwle do OPale mam nadziejje ze szybciutko zleci:-)pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej dziewczyny ,odwiedzi艂am stron臋 z klinik膮 w Pradze i powiem, 偶e jestem zachwycona dr kufa masz racje kasiu jest cholernie przystojny. Same udogodnienia wzgl臋dem dojazdu, badania mo偶na zrobic u siebie fajnie. No mam daleko z wlkp do Pragi ale c贸偶 cena konkurencyjna. Pozdrawiam warto odwiedzi膰 ta stron臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kolejna biu艣ciasta
o kurcze dziewczyny przej偶a艂am r贸wnie偶 stronk臋 kliniki, kt贸r膮 poleca kasia 75E/F i jestem w szoku,pokazali operacj臋 zmniejszenia i powi臋kszenia w najdrobniejszych szczeg贸艂ach,a偶 mnie ciarki obieg艂y jak zobaczy艂am :) ale takie piersi jak,mia艂a ta jedna z kobiet po zmniejszeniu to ja bym chcia艂a mie膰,no marzenie ca艂ego mojego 偶ycia takie piersi膮tka jak ona ;) ale jak ju偶 pisa艂am,niekt贸re z marze艅 musz膮 poczeka膰 na realizacj臋;) ps.a doktorek-fakt-fajne ciacho ;) :):):) he he :):):) buziolki dziewczynki :):):):):)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kolejna biusciasta ja ogladalam 2 razy z moim misiem bo on powiedzial ze sie przypatrzy i sam mi zrobi operacje:-)ja zamykam oczka na niektorych momentach operacja wyglada strasznie co???dobrze ze to sie gleboko spi...no a pan doktor to niezle ciacho:-))a na zywo to juz wogole jest sliczny,hihih no ale najwazniejsze dobry chirurg nie:-)pozdro

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kolejna biu艣ciasta
Kasia75E/F :):):) wiesz,co naprawd臋 film pe艂en emocji,he he -ma艂y dreszczowiec,mnie to az wygie艂o "z b贸lu" jak doktor przecina艂 miejsca ko艂o brodawek,az moje zacz臋艂y mnie bole膰 ;) tam na jednym filmiku by艂a dziewczyna, kt贸ra powi臋kszy艂a sobie biust,kurcz, jak potem pokalzali,to u niej nawet 艣lad贸w nie by艂o wida膰, tak wiem,co powiedz膮 przeciwniczki takich operacj,偶e to retusz,idt.,itp.ale za to jaki dziewczyna biuscik mia艂a jak mazenie ;) kurcze tym w艂asnie si臋 r贸znimy,偶e nasze piersi,to nasz atut,ale jak s膮 normalnych rozmiar贸w i nie wygladaja jak worki na kartofle,he he :):):):) kasie艅ko75E/F Twoje marzenie nied艂ugo si臋 spe艂ni i wierz mi,偶e gor膮co Ci kibicuj臋 ;) pozdrawiam i buziolki dla biu艣ciastych :):):)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Powiem wam, ze po obejrzeniu tych filmk贸w, troch臋 mnie wykr臋ci艂o ale rezultaty super, ja siedz臋 w medycynie taki m贸j zaw贸d, takze operacja az tak mnie nie przera偶a raczej boj臋 si臋 b贸lu po zabiegu... kolorowych sn贸w cycate :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam was dziewczyy:-) co do bolu po operacyjnego to roznie ponoc bywa!!jedne maja bole inne zas malutkie prawie wcale!!?Mam kilka kolezanek ktore powiekszaly biust (nie wiem czy moge porownywac operacje zmniejszenia z operacja powiekszenia??!ale nawet te co mialy bole to mowia no cos kosztem czegos i imo bolu zrobilyby to jeszcze raz....cierp cialo jak sie chcialo:-)pozdrawiam dziewczyny i ide dalej sprzatac jejus jak mi sie nie chce:-(:-(:-(papatki:-):-):-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 AMelia1990
hey, bardzo chcia艂abym zmniejszy膰 sobie biust: mam rozmiar 75 E/F i nie mog臋 zbyt d艂ugo uprawia膰 przez niego sportu, bo bol膮 mnie potem plecy... w艂a艣ciwie bol膮 mnie codziennie, ale po 膰wiczeniach w szczeg贸lno艣ci. Nie sta膰 mnie na operacj臋 prywatnie. mo偶ecie poleci膰 ginekologa, kt贸ry ma podpisan膮 umow臋 z NFZ i raczej nie robi prolbem贸w je偶eli dziewczyna chce sobie zrobi膰 operacj臋? nie jestem pewna, czy zakwalifikowa艂abym si臋 do operacji, bo mam dopiero 18 lat, ale argumenty typu \"poczekaj do urodzenia dziecka\" s膮 dla mnie bezsensowne, bo sk膮d mam wiedzie膰, czy kiedykolwiek b臋d臋 je mia艂a?...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dzi臋ki za info;) dobrany dobrze, bo by艂am w kilku sklepach, gdzie sprzedawczynie mi dobiera艂y w艂a艣nie rozmiar i taki jest. wymiary tez na to wskazuj膮. dobry stanik, oczywi艣cie, pomaga, ale mimo wszystko codzienne d藕wiganie tylu kilogram贸w nie wp艂ywa dobrze na kr臋gos艂up, w

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Rozumiem, 偶e dobiera艂a艣 w kt贸rym艣 ze sklep贸w polecanych na Lobby? Tzn. w Milli (Wroc艂aw), Mercado (艁贸d藕), 6zmys艂 (Katowice), Yoshi (Pozna艅), Karoline (Zielona G贸ra), Peachfield czy Lady's Place (Warszawa), Intimo (Krak贸w) albo kt贸ry艣 z niewymienionych przeze mnie, a opisanych tu: http://tnij.org/crii? Bo je艣li nie by艂 to kt贸ry艣 z nich, to ja mia艂abym powa偶ne w膮tpliwo艣ci co do fittingu - inne sklepy nie maj膮 na tyle szerokiej rozmiar贸wki 偶eby poprawnie dobra膰 rozmiar i mog膮 doradzi膰 co najwy偶ej przyzwoicie (o ile jest w nich m膮dra i u艣wiadomiona ekspedientka), a znacznie cz臋艣ciej pod przykrywk膮 fachowo艣ci wciskaj膮 klientk臋 w za szeroki obw贸d i za ma艂膮 misk臋 :( Bo og贸lnie 75F to nie jest jaki艣 specjalnie du偶y biust (http://tnij.org/cs0n, wymiary ok. 83/102) - po F s膮 jeszcze przecie偶 miseczki FF, G, GG, H, HH, J, JJ, K (co mia艂aby powiedzie膰 dziewczyna nosz膮ca 75K i maj膮ca w biu艣cie ponad 120 cm przy ci膮gle ok. 83 cm pod? ;) )

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰 Amelia nie wiem czy wiek ma znaczenie, je艣li jeste艣 ju偶 pe艂noletnia i masz uszczerbek na zdrowiu to mo偶esz sie ubiega膰 o refundacj臋 z NFZ, z tego co si臋 ori臋tuj臋 to musisz mie膰 skierowanie od lekerza pierwszego kontaktu na konsultacj臋 u chirurga plastyka. Id膮c do niego powinna艣 mie膰 konsultacje od neurologa, 偶e np. masz b贸le g艂owy i kr臋gos艂upa od zbyt du偶ych piersi, lekarz rodzinny mo偶e Ci napisa膰, 偶e masz przerost gruczo艂u, a ortopeda, 偶e od du偶ych piersi zaczyna Ci si臋 krzywi膰 kr臋gos艂up lub masz zwyrodnienia, je艣li jednak nie masz uszczerbku na zdrowiu mog臋 Ci臋 zdyskwalifikowa膰. Na forum przeczyta艂am, 偶e jedna pier艣 musi wa偶y膰 2 kg mam taki rozmiar piersi jak Ty niestety nie wiem ile wa偶膮. Mam kontakt z babk膮, kt贸ra mia艂a zrefundowany zabieg a rozmiar miseczki mia艂a H. Tyle mam nadziej臋, 偶e cho膰 troszk臋 pomog艂am. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tyrtyrtytr
to zrobimy tak z艂o偶ymy si臋 na operacj臋 ty se zmniejszysz a mi dadz膮 troche twoje bo ja bym chcia艂a powi臋kszy膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dzi臋ki Karolka;) musz臋 si臋 wybra膰, ale boj臋 si臋, 偶e mnie zdyskwalifikuj膮;/ naprawd臋, nie wiem, co wtedy zrobi臋. Jasne, F jest mniejsze od K, ale i tak jest du偶e i przeszkadza. Ja ju偶 od dawna my艣l臋 o tej operacji... najgorsze jest to, 偶e schud艂am 7 kilo a biust nie do艣膰, 偶e mi nie zmala艂, to jeszcze ur贸s艂... podoba mi si臋 opcja zaproponowana przez przedm贸wczynie:D je艣li si臋 z艂o偶ycie, to z ch臋ci膮 Ci co nieco oddam;p

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×