Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Nie szkodzi :) Czasem emocje biorą górę :) Pozdrawiam i życzę spełnienia biustowych marzeń 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
best-bra...........i tu jest wlasnie problem...mieszkam w niemczech,i tutejsza obsluga w sklepach z bielizna jest taka a nie inna.To wlasnie tutaj doradzono mi ze powinnam nosic nie 75g tylko 80f,a nawet85e....caly czas wmawialy mi ekspedientki ze obwod nie moze byc za casny bo bedzie sie wrzynal i nieladnie wygladal.Niektore z nich nawet powiedzialy ze niepotrzebnie powiekszalam piersi (no wczesniej napewno nie miala pani problemu z bh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A coś mi świtało, że Ty zza zachodniej granicy, ale pewna nie byłam :) Ekspedientkami się nie przejmuj, są widać tak samo wykształcone jak nasze \"baby z byeliźniaków\" (z wyjątkiem tych kilkudziesięciu wyjątków na cały kraj) ;) A informacje o sensownych sklepach za Odrą najprędzej znajdziesz na niemieckiej \"filli\" Lobby Biuściastych: http://busenfreundinnen.net/ Choć pewnie na razie się okaże, że najopłacalniej jest przez net, bo dziewczyny od stosunkowo niedawna tam lobbują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z moich pomiarow wyszlo 32hh,a po nastepnej op 32k.........no wielkiego wyboru w stanikach to nie mam...boze co to za numery ...zwariowac mozna bardzo dzieküje za pomoc...aska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1976
Witajcie kobietki, Dawno mnie tu nie było. Wyjechałam na wieś na rekonwalscencje (hehehe) i wdało mi się zapalenie w prawej piersi a raczej wokók sutka. Cieknie mi strasznie ropa. Dzisiaj jadę do mojej Pani ginekolog, pewnie cos zaradzi. Czy któras z was miała taki problem i jak z nim walczyła ??? pozdrawiam Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena3
Dziewczyny mam termin na 14-ego maja,czy 17-ego lipca (po dwóch miesiącach) będe mogła opalac sie juz w stroju kąpielowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena3
Do dziewczyn PO:Jak długo piersi są opuchnięte i sine po zabiegu?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monlicious
Do KIKA33: Jutro twój wielki dzień. Trzymam mocno kciuki, nic nie nie martw wszystko będzie dobrze. Ja dziś miałam ściągane szwy z brodawek i w końcu dostałam stanik pooperacyjny. Wszystko goi się super szybko. Na gg wysyłam obiecane zdjęcie;) DO EWA1979; I co powiedziała twoja Pani ginekolog na zakażenie brodawki???? mam nadzieję ,że to nie jest nic poważnego. Daj znać czy wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajaja8
Kikka 33 - powodzenia!!!!!!! Na pewno wszystko bedzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monioooo
Witam wszystkie biuściaste dawno nie zaglądałam i widze że przybyło kilka nowych osób :D:D:D:D kikka33 wszystkie trzymamy za ciebie kciuki!!!! ewa z niecierpliwością czekamy co u ciebie, mam nazieje że to nic powaznego monlicious jeśli dobrze pamiętam to miałaś operacje u dr. Muraszko chciałam zapytac czy jesteś zadowolona z opieki po operacyjnej?? i ile dni leżałaś w klinice po zabiegu?? bo sądze że z wyglądu biustu jesteś zadowolona ja mam wizyte u dr. Muraszko 12 maja i już się nie moge doczekać :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO MONIOOO: Tak ja miałam operację u Dr. Muraszko. Jeśli chodzi o opiekę pooperacyjną to jestem bardzo zadowolona, Pielęgniarki przez cały czas koło mnie biegały, bardzo miłe i co najważniejsze bardzo delikatne. :) Ja byłam tylko jedną dobę . Operacja była o 14.00 a wyszłam około 16-17 dnia następnego. A sam Dr. Muraszko - rewelacja. do pacjenta podchodzi indywidualnie i bardzo dba o każdego z nich. Wczoraj dostałam zapalenia nerwu obwodowego i przyjechał specjalnie z Gdańska choć nie musiał bo nie miało to związku z operacją. No i wreszcie moje moje piersi wyglądają super ślicznie, kształt idealny , rozmiar też. Powodzenia na konsultacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monioooo
monalicious dzięki za odpowiedz dużo to dla mnie znaczy, i cieszy że czytam kolejną tak pozytywną opinie na temat tego lekarza. Mam nadzieje że po konsultacji zdecyduje się na niego w 100%, chce właśnie zobaczyć jego podejście do pacjentów bo jak byłam na konsultacji w Bydgoszczy u dr. Bińkowskiego to poczułam się jak kolejna odchaczona osoba, był oschły i starał się załatwić sprawe jak najszybciej. Jedyne co mi sie u niego podobał mówił otwarcie o powikłaniach nawet nie zdążyłam się o nie zapytać. No ale jeśli chodzi o dr Muraszko to wszystko okaże się za dwa tygodnie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO MONIOOO : Dr Muraszko nie zrobił na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia na konsultacji, dobrze mu z twarzy patrzy, Głównie chyba przesądziły opinie o nim. Natomiast to jak wielkie zaangażowanie wykazał tuż przed i po operacji zwaliło mnie z nóg :D także polecam z czystym sumieniem, Jeśli można wiedzieć to skąd jesteś???? Pozdrawiam MOnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monioooo
Jestem z Gdańska także dużym plusem jest to że miałabym blisko do kliniki. A ty z jakiego rozmiaru na jaki zmniejszyłaś?? Doszłas już całkowicie do siebie, czy jeszcze odpoczywasz w domu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO MONIOOO: Ja jestem z Rumi :) a w Gdańsku pracuje, jakbyś chciała porozmawiać to spokojnie możemy się kiedyś spotkać :) zmniejszałam z 75J na 75 D. Wszystko ładnie się goi, więc już w poniedziałek idę do pracy. Na razie bez przemęczania, ale w domu już wariuję. Wracając do tego,że jesteś z Gdańska- odległość znacznie się różni od Bydgoszczy. Zobaczysz po konsultacji i sama wybierzesz, jednak jeszcze raz mogę polecić Dr Muraszko- złote ręce :D Pozdrawiam Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monioooo
do monalicious: bardzo chętnie chicałabym sie spotkać :D:D:D:D znalazłabyś chwile jakoś po majówce?? Bydgoszcz już sobie odpuściłam ale nie ze względu na odległość tylko pan doktor nie zrobił na mnie wrażenia, wręcz mnie do siebie zniechęcił no i nie ma aż tak dobrej opini jak dr Muraszko a to się najbardziej liczy. To dobrze że wszystko ładnie ci się goi. A ile jestes po operacji że juz wracasz do pracy?? Pozdrawiam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1976
Witajcie, Zazdroszcze jak czytam . Mnie się też wszystko goiło super aż do czasu jak miałam dostać okres i piersi mi nabrzmaiały . Szwy mi puściły wokół brodawek i zebrała się ropa. Koszmar.:(. Teraz czekam aż się zrrobią strupki i wygoją rany. Leże już w łóżku 4 tydzień. Któraś z dziewczyn napisała że sie nie pisze o skutkach ubocznych ( heheh) więc i oto są !!! pozdrawiam i życze udanej wiosennej niedzieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaliciuos
DO MONIOOO :Ja jestem po operacji 11 dni i czuję się już na siłach. Jedynym skutkiem ubocznym u mnie to odparzenia od plastrów - i mam wielką nadzieję że tak zostanie( zapomniałam wspomnieć lekarzowi,że na niektóre kleje od plastrów jestem uczulona) :D Normalnie już prowadzę samochód, więc czas wracać do pracy. Mój nr gg 8863583. daj znać kiedy będziesz mogła się spotkać. Mi pasuje codziennie od poniedziałku do piątku po 17.00. DO EWA1976: Lekarz coś ci przepisał??? jak głęboko ropa weszła, Jeśłi jest to tylko powierzchowne to okłady z Rivanolu i 2 x dziennie oksykort powinno pomóc w kilka dni. mi się babrała rana po niewielkim zabiegu przepukliny , lekarze nie wiedzieli co robić a to pomogło w ciągu 3 dni. Piszesz że leżysz w łóżku 4 tydzień????????? Trzymam kciuki żeby wszystko się ładnie pogoiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:) Od dawna śledzę to forum i wasze wypowiedzi i postanowiłam dołączyć do Was:) Mam duży biust, a że jestem niskiego wzrostu to wydaje się ogromniasty ( no bo w sumie taki jest). Długo zastanawiałam się nad operacją pomniejszenia, ale czekałam aż urodzę dziecko bo bardzo chciałam karmić. I tu się bardzo rozczarowała:( bo niestety nie mogłam karmić,gdyż laktacja opóźniła się o prawie dwa tygodnie, moje dzieciątko przyzwyczaiło się do butelki, a że mój biust był olbrzymi i do tego sutki wklęsłe to dzidzia kompletnie nie chciała jeść. Więc po tych wszystkich przejściach nie czekając na nic zaczęłam załatwiać dokumenty, które pozwolą mi na operację bezpłatną (koszt pokrywa NFZ:)). I udało się:) przeszłam pomyślnie przez komisję, która bez żadnego ale stwierdziła że mój biust należy pomniejszyć no i teraz czekam (pół roku) na operację. Dodam że zabieg będzie wykonywany we Wrocławiu w Szpitalu Kolejowym na ul Wiśniowej:) Mam takie pytanie do dziewczyn które sa już po operacji: Czy mogę normalnie brać tabletki antykoncepcyjne i czy przed operacją muszę robić jakieś badania, bo na tej komisji nic takiego nie mówili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika33
Załamałam sie.....operacji nie wykonałam bo zwiekszyły mi sie objawy alergii a leki mi nie pomagają ani zadne wziewy.Mam astme alergiczna i choc walczyłam to nie stety nie udało mi sie zminimalizowac objawow.Nastepny termin wyznacze dopiero wtedy gdy wszystko przestanie pylic na dworzu.Jestem strasznie zła na siebie ze nie odczuliłam sie a teraz rycze i rycze bo chciałam ładnie wygladać na wakacje;-( Dziękuje tym co trzymali za mnie kciuki nie moge wiecej napisac bo znów rycze;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
WITANKO :) Kika - normalnie załamka, te alergie nas wykonczą :(, ja w tej chwili też unikam alergenów ( mam uczulenie na pomidory, ogórki, rzodkiewkę, ketchup, truskawki itd) DO KLEMENTKA26 - ja 26 maja wchodzę na oddział na kolejowy, ja dostałam wytyczne na karcie że mam zrobić USG, MAMMOGRAFIĘ I SKONSULTOWAĆ SIĘ Z GIN. DOTYCZY ANTYKONCEPCJI. moja miła pani gin. wyliczyła mi do kiedy mogę brać antykoncepcję, żeby dostać okres i na tydzień przed zabiegiem nie brać już:) jak jakies pytanka piszcie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monioooo
do monaliciuos: szybko doszłaś do siebie, mam nadzieje że my wszystkie po przejściu operacji tez tak szybko będziemy dobrze się czuć :D:D:D:D odezwe się na gadu jak będe wiedziała kiedy dokładnie mam wolną chwile, teraz chyba bardziej cieszę sie na to spotkanie z toba niż na konsultacje hehehehe wiem że to troche śmiesznie brzmi ale najlepiej wszystkiego dowiedziec się od kogoś kto przeszedł taką operacje do ewa: trzymam kciuki żeby szybciutko ci się wszystko ładnie zagoiło do kika33: przykro słyszec że musieli ci przełożyć operacje ale napewno już niedługo wyznacza ci nowy termin do paniusia: a nie wiesz czy odstawienie antykoncepcji jest konieczne?? i czy są możłiwe jakieś komplikacje jeśli ktoś nie odstawi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajaja8
Monioo - mnie nie kazali odstawiac tabletek, jedynie nie miec okresu podczas operacji. Akurat wypadal mi okres w okolicach terminu operacji wiec bralam dluzej tabletki zeby okresu nie dostac. Nie bylo zadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia.pl
No dokladnie, wcale nie trzeba odstawiac tabletek antykoncepcyjnych. (Ps. Dr Muraszko rzadzi :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
DO MONIOOOO Kiedy byłam na konsultacji u chirurga plastycznego - pani dr zapytała się mnie czy stosuję antykoncepcję, przytaknęłam, wtedy ona powiedziała, że dobrze by było odstawić min 2 tyg. przed zabiegiem tabletki ze względu na mikrokrwotoki jakie mogą wystąpić podczas zabiegu jak i gojenia się ran, moja gin. potwierdziła to i jest też za odstawieniem, ja wole nie ryzykować jeżeli mogę uniknąć takiej sytuacji to lepiej chyba to zrobić niż potem żałować pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monioooo
dzięki dziewczyny za wyczerpującą odpowiedź, zobacze jeszcze co powie mi dr Muraszko na konsultacji ale jesli będzie trzeba odstawić tabletki to oczywiście to zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Paniusia 1 za odpowiedź:) ja jak szłam na tą komisję to miałam robione usg piersi i lekarka mi powiedziała że w sumie nie muszę robic drugi raz, ale jakbym coś wyczuła w piersi to żebym poszła do ginekologa przebadac piersi i zrobić wtedy usg.Ja teraz odstawiłam tabletki bo mi jedna koleżanka powiedziała że powinno się na 6 tygodni przed operacją odstawić.Więc stwierdzilam że już odstawie żeby wyliczyć sobie jak to będzie u mnie na czas operacji. W sumie nie wiem co mam robić.ze wstępnych moich obliczeń wynika że nie powinnam wtedy miesiączkować, ale wiecie jak to jest, wystarczy że pojadę nad morze, zmiana klimatu i moje wyliczenia szlak trafią.Paniusia1 jak będziesz w szpitalu to zapytaj się tak przy okazji co z tą antykoncepcją, bo sama wiesz za długo czeka się na tą upragnioną operację żeby przez okres jej nie zrobić:)No i wogóle daj później znać jak było, czy warunki są ok, jak lekarze i pielęgniarki no i przede wszystkim jak się czujesz i jak znosisz ból. Mi jedna koleżanka powiedziała że to bardzo boli, ale jak widzi efekt, że już ją kręgosłup nie boli, w każdą bluzkę się mieści, nikt nie ogląda się za nią na ulicy to mówi że spokojnie jeszcze raz by podjęła taką samą decyzję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkat222
witam jestem prawie miesiąc po opercacji, wszystko sie goi cudnie. na drugi dzien po operacji przyjechałam z mamą do domu i odpoczywałam, 3ciego dnia juz byłam w stanie przejść sie na krótki spacer, i z każdym dniem było coraz lepiej, normalnie funkcjonuje gdzieś od 4tego dnia, tylko na dwa miesiące wykluczam sport i wysiłek. Ból był przez pierwsze 3 dni, ale nic czego nie można przeżyć. Po 10 dniach wróciłam do pracy. Nie moge sie nadziwic jak ładnie teraz leżą mi bluzeczki. I chudsza się wydaje. Mimo, że mam szczupłą sylwetkę, duże piersi mnie optycznie pogrubiały. Poza tym nie ma ociążenia dla kręgosłupa. Blizny będą mniej widoczne, a piersią karmić nie muszę. Z resztą o bliznach tylko wiem ja i mój partner i nikt inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co mam zrobić
jejku , jak macie fajnie ...... ja narazie nie mogę zrobić operacji ( środki , wiek ) ...;(( ale potem kto wie ;p;p mam takie pytanko : ile trzeba mieć lat, by poddać się operacji plastycznej ???? Jestem z Łodzi, jednak nic nie słyszałam o łódzkich chirurgach .... więc się pewnie wybiorę do poznania .... Kto jest najlepszym chirurgiem w Poznaniu i ile ok. bierze za operację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co mam zrobić
dodam, że mam 16 lat ... chciałabym na 18 mieć śliczne piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×