Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Agnieszka0707
U Ewy minął dopiero tydzień, niech dziewczyna trochę dojdzie do siebie. Na pewno się wkrótce odezwie. Ja też bardzo jej kibicuję i czekam na posty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... po długiej przerwie... ja też jestem całkowicie zdecydowana na zabieg, niestety z przyczyn finansowych mogę ją zrobić dopiero za rok. W następną niedziele idę w delegacji na wesele koleżanki z pracy... kupiłam satynowe spoddnie i chciałam kupić jakąś ładna tunikę, obeszlam całe swoje miasto wróciłam do domu wściekła z niczym!!!! tuniki wszystki strasznie opinały się na biuście...a te które były dobre w biuście niżej wyglądały jak worek.... w końcu znalazłam świetną bluzkę z tafty :) rewelacja zapinana fajne wstawki na rękach ciekawy kołnierz i co jakja zapięłam w cyckach zrobiło się oczko między guzikami masakra, będę najszczęśliwszą kobietą pod słońcem tuż po operacji... tak wielki biust to przekleństwo. Tak uważam i zaden dobrze dobrany stanik tego nie odda bo zawsze mimo świetnie dobranego stanika między talią a biustem jest duża różnica i wszystkie ciuchy trzeba przerabiać a 80% szyć bo nie ma w sprzedaży bluzek kurtek płaszczy... dopasowanych na wielkie cycki... :( pozdrawiam ... i pilnie śledząc zazdroszczę tym które niebawem pozbędą się tego ciężaru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1976
Już tydzień dzisiaj mija... :) Tak się cieszę, że już po. Wczoraj byłam na wizycie kontrolnej , wszystko jest ok. Siniaki zniknęły i wszystko idzie w dobrym kierunku. Mogę już brać prysznic :) Ciękie są te dojazdy , prawie 130 km w jedną stronę , więc wytrzepie troche ale da się przeżyć :D. Bradzo się cieszę z mojego wyboru lekarza. Godny polecenia.:) :) :) Jak macie pytania to piszcie, chętnie odpowiem.. pozdrawiam Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75JJ
Witajcie! Ja właśnie rozpoczęłam nowy tydzień od super wiadomści. Własnie zadzwonił do mnie dr Polak i jestem umówiona na konsultacje w następna środę 15 kwietnia. A termin operacji mam wstępnie wzynaczony na 12 maj. Mogłoby być nawet wcześniej, ale 9 maja ide na wesele i chcę sie jeszcze dobrze bawić ;-) Normalnie tak sie cieszę, że musiałm tu zajrzeć i się z Wami podzielić tą wiadomością :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75JJ
Witajcie! Ja właśnie rozpoczęłam nowy tydzień od super wiadomści. Własnie zadzwonił do mnie dr Polak i jestem umówiona na konsultacje w następna środę 15 kwietnia. A termin operacji mam wstępnie wzynaczony na 12 maj. Mogłoby być nawet wcześniej, ale 9 maja ide na wesele i chcę sie jeszcze dobrze bawić ;-) Normalnie tak sie cieszę, że musiałm tu zajrzeć i się z Wami podzielić tą wiadomością :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75JJ
Witajcie! Ja właśnie rozpoczęłam nowy tydzień od super wiadomści. Własnie zadzwonił do mnie dr Polak i jestem umówiona na konsultacje w następna środę 15 kwietnia. A termin operacji mam wstępnie wzynaczony na 12 maj. Mogłoby być nawet wcześniej, ale 9 maja ide na wesele i chcę sie jeszcze dobrze bawić ;-) Normalnie tak sie cieszę, że musiałm tu zajrzeć i się z Wami podzielić tą wiadomością :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75JJ
Witajcie! Ja właśnie rozpoczęłam nowy tydzień od super wiadomści. Własnie zadzwonił do mnie dr Polak i jestem umówiona na konsultacje w następna środę 15 kwietnia. A termin operacji mam wstępnie wzynaczony na 12 maj. Mogłoby być nawet wcześniej, ale 9 maja ide na wesele i chcę sie jeszcze dobrze bawić ;-) Normalnie tak sie cieszę, że musiałm tu zajrzeć i się z Wami podzielić tą wiadomością :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75JJ
ło matko! Co się dzieje z tym serwisem? sorki za te duble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka123
Do Ewy 1976 i 75 JJ. W którym mieście miałaś Ewo1976 operację a Ty 75JJ masz mieć konsultacje u dr Polaka? Ostrava czy inne bo na jego stronie jest wymienione kilka miejscowości np Brno i inne. Mnie odpisał na e-maia, że w moim przypadku koszt operacji to 39000 koron czeskich , co biorąc pod uwagę średni kurs to wychodzi coś ok7-8 tys zł. Napisał tak na podstawie zdjęć , które mu przesłałam mailem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1976
Ja miałam we Frydku-Mystku. Zresztą najbliżej miałam do tego miasta. Co do szwów to są rozpuszczalne i omija nas boląca kwestia ściągania ich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika33
Dzis zadzwonili do mnie z kliniki,ze konsultacje przekładaja na 22.04.Dopytywałam sie o operacje dlaczego moja kolezanka która dziś zapisała sie na operacje powiekszenia piersi ma termin wczesniejszy ode mnie.Otóż mi odpowiedzieli,że ze wzgledu na bardzo trudną,rozległą i trudną operacje mój lekarz w tym przypadku DR.M.Pastuch nie moze być w tym dniu obciążony żadnym innym zabiegiem,ze musi być wypoczety i odprężony i w tym dniu nie zapisują mu żadnych innych zabiegów.Powiem,że powiało grozą i zaczynam panikować.Zdaję sobie sprawę,ze to poważna sprawa,ale czym wiecej w to wnikam,ogladam filmiki zaczynam się naprawde bać.Napewno nie zrezygnuje ale czym dłuzej mam czekać tym bardziej we mnie wzrasta niepokój.Opiszcie jak to jest po operacji,ale bez koloryzowania,bym mogła wiedzieć czego mogę się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO MONALICIOUS
Jak samopoczucie przed nadchodzącym dniem?Jakie miałaś badania przed operacją i jak po konsultacji jaki rozmiar wybrałas na swój wymarzony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75JJ
Do Marteczki: Ja jestem z Warszawy i na konsultacje wybieram sie do Frydek-Mistek. Tak mi najbardziej pasuje jechac samochodem. A i pociagiem tez będzie ok, chociaz trzeba sie przesiadać w Ostravie. Ale mam nadzieję, że mąż mnie zawiezie ;-) Napisałam maila do doktorka pod koniec zeszłego tygodnia, a dzisiaj sam do mnie oddzwonił. Prosił żeby nie pisać, bo chyba nie ma za bardzo czasu żeby odpisywać. Prosił też żeby w razie czego dzwonić. Ja mam konsultacje wyznaczoną na godz. 15, ale doktorek kazał przyjechać na 14 i zrobić jakieś badania, bo laboratorium jest czynne do 15. Koszt badań to 500 koron. Jesli się zdecyduję na operację to musze zapłacic zaliczkę w wysokości 5000 koron. Nie znam ceny za całość, bo to chyba doktorek ustali na konsultacji. Mam nadzieję, że cena nie podskoczy za bardzo. U Sankowskiego z 12 tys. zrobiło się 15 tys. podczas konsultacji (2 lata temu) :-/ Ja sie nie odważę zrobić sobie zdjęcia i przesłac mejlem, bo boję sie że to poźniej gdzieś będzie krążyć ;-) Aha i termin konsulatacji mam przesunięty na dzień wcześniej, bo z euforii zapomniałam że w przyszłą środę muszę byc na miejscu w Warszawie. A dzisiaj rano to przez kilka godzin miałam taką euforię, że aż sobie kilka razy popłakałam ze szczęścia, że już niedługo koniec mej udręki. Mam tylko nadzieję, że kwalifikuję sie do operacji i nic nie stanie mi na drodze do mojego nowego zycia z nowymi małymi cycuniami. Boję się tylko, że doktorek za mało mi je zmniejszy i nie będę zadowolona z efektu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia2
Hej Biusciaste;) Czytam co piszecie o zmniejszonych swoich piersiatkach:) ciesze sie, ze jestescie zadowolone bo to jest najwazniejsze i na pewno mniej sie meczycie, zreszta ja moge tez to smialo powiedziec, u mnie jest prawie 1,5 miecha po zmniejszeniu, ja mialam robiona liposukcje i musze powiedziec, ze swietnie sie czuje, sa lzejsze i moge w koncu caly dzien przechodzic w staniku:) naprawde warto poswiecic troche kasy, ale roznica jest duza, zreszta sama lepiej sie czuje, ale i znajomi twierdza, ze lepiej to wyglada, bardziej taka proporcjolana jestem:) a te ktore czekaja na operacje dodaje otuchy naprawde warto, pozniej bedzie juz tylko lepiej!;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ewy; Cieszę się ,że dobrze się czujesz i wszystko jest ok. powiedz mi jak się czułaś zaraz po wybudzeniu,tego momentu boję się chyba najbardziej, bo nie wiem czego tak naprawdę się spodziewać. Do kika33; dzięki samopoczucie super, cały dzień tylko o tym myślę. Z badań to miałam robione morfologię , grupę krwi, APTT i INR ( cokolwiek to znaczy :) ) antygen HBS, przeciwciała HCV no i USG piesi, czyli chyba standard. koszt badań to 160 zł. co do rozmiaru to miałam straszne wahania jaki wybrać, ciągle myślałam czy C to nie za mały a D nie za duży hahahah, ostatecznie zdecydowałam się na pełne ładne C :) 75 JJ- super zacząć tydzień od takiej wiadomości, ja 15 kwietnia mam termin :) więc mam nadzieję że będzie to szczęśliwy dzień dla nas obu :) Pozdrawiam Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika33
Trzymam dziewczyny za was szczerze kciuki,oby wasze operacje się udały i żebyście szybko doszły do siebie.Mam nadzieję,że podzielicie sie waszym doswiadczeniem zaraz po tym jak dojdziecie do siebie.Naprawde życze wam powodzenia!!!!!!!!!!!!!!Nie ukrywam,ze bardzo to przezywam bo po was czeka mnie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:-)w wiec taj ja mam operacje 21.07 u Kufy w Pradze a na konsultacji bylam w styczniu i tak czekam i cekam i nie moge sie doczekac...no i zalapalam takiego dolka w zeszlym tygodniu z powodu moich piersize szok:-(i powiedzialm nie bende czekacc do tego czasu wpadne w depreche!napisalam do tego libor polaka e maila kiedy moglabym miec OP a on ze za 2,3 tygodznie???no i sie ucieszylam podjaralam itd ....ale kazdy mi mowi daj spokoj poczekaj bo jak cos nie tak bedziesz zalowac ze nie poczekalas....no i ja nie wiem:-(ciagle sie zastanawiam...ale widze pare z was mialo u niego u tego polaka op???i mowicie wszystko ok??????tylko ja jestem z goerlitz kolo Zgorzelca no i do Pragi mam 250 km a tam do polaka 500:-(a napisal mi conajmniej 2 razy musze potem do niego przyjechac.....kurcze dziewczyny pomozcie co mam zrobic....pozdrawiam was wszystkie bardzo serdecznie:-):-)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1976
Do Monalicious: Ja też się bardzo bałam co będzie po przebudzeniu i wiesz co... nie taki diabeł straszny :) . Ja sie obudziłam i miałam lekkie zawroty głowy po narkozie ale nic nie czułam i nic mnie nie bolało. Po ok 40 minutach wstałam do ubikacji oczywiście z pomoca siostry ale dałam rade :). Co 2 godziny dostawałam jakieś środki przeciwbólowe w wenflon ale niestety po jakims czasie krócej działały więc siostra dawała mi ibum, tez działało super. Poprosiłam też o lód który działał kojąco na piersi. Opieka jest fantastyczna, siostra Lucja super. Ppieklowała sie nami non stop nawet w nocy. Ja tez się bardzo bałam przed operacja ale jak pojechałam rano na miejsce i porozmawiałam z dr. Polakiem, zaczął mnie rysować itp, to mi jakoś przeszło. Będzie dobrze :) :) ;) Do Kasia 75E/F : Ja wybrałam dr. Polaka ponieważ wiele dobrych opini przeczytałam na necie na jego temat. Nie żałuję wyboru i jestem zadowolona w 100% !!! Na wizycie po operacji spotkałam w poczekalni cztery Polki, każda z nas miała robiona operacje na coś innego ale każda była bardzo zadowolona. Jeśli przerażaja cie dojazdy, możesz wynająć pokój w hotelu niedaleko. Pierwsza wizyta po operacji jest ok po 3-4 dniach. Może więc warto o tym pomyslec bo jednak 500 km to spory kawałek a po operacji jest sie obolałym. Wiem o hotelu bo jedna pacjentka z którą się spotkałam właśnie takie rozwiązanie znalazła bo była z .... Koszalina !!!!!A co do wyboru dr Polaka to mogę z czystm sercem go polecić.( na temat dr. Kufy nic nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja -
jak długo robią te badania i czy wybiki są w tym samym dniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuniu a powiedz mi kochana z jakiego rozmaru na jaki zmniejszalas??kurcze nie wiem no....wlasnie mnie tylko te 500 km przeraza...no i ile placilas za operacje?i wogole dzieki za info naprawde dla mnie wazne...tylko widzisz do kufy spora kolejka a u niego dziwnie jakos szybko 2,3 tyg.zreszta nie wiem no:-(bende wdzieczna za dalsze info:-)serdecznie pozdrawiam:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia 75E/F powiedz mi jeśli to nie problem na jaki rozmiar zmniejszasz i ile będziesz płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a placic bende ok 6 tys.zl u kufy ja powiem ze naprawde mam do niego zaufanie tzn dobrze mu sie z oczu patrzy pozadna kliniki u mnie tylko ten czas czekania jest straszny a ja naprawde zaczynam sie okropnie dolowac bo kolejne lato z tymi cyckami:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1976
Witaj Kasia: ja tez miałam miseczke E/F a teraz mam C i musze ci powiedziedzieć, że są cudowne:). Koszt operacji podobny co u Kufy.A czytałaś jakieś posty odnosnie tego lekarza???? . Co do terminów to uważam że o niczym nie świadczy. pozdrawiam Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika33
Dzis zadzwonili do mnie z klinik,czy nie chciałabym wczesniejszego terminu jeszcze w kwietniu OCZYWIŚCIE ZE TAK! poniewaz czym wiecej o tym myslę,tym bardziej panikuję.Tak wiec ostatecznie mam termin na 24 kwietnia i nie moge sie doczekac.Za kilka dni jade na konsultacje i zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos tam o nim czytalam ja czytalam w sumie ale tylko te co mialy operacje piersi a tka ogolnie to nie....o tym polaku jest juz wiecj to fakt...powiem ci ze zdjecia po operacji na stronie polaka nie sa zbyt przekonujace niestety...ale jak mowisz sa cudowne:-):-)ale masz fajnnie....i co ladnie sie goji wszystko?i wogole sa takie ladne stojace?nie wiem kurcze no:-(a ty ilke czekalas na termin operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65J
Z E na D to jest tylko 1 miseczka czy warto przechodzic takie cierpienia blizny 2 lata chlopak cie nie dotknie w sutek... a tam jak dla mnie szkoda zachodu mam J i jakos zyje... jezeli piersi wygladaja jak worki np po ciazy to jak najbardziej operacja ale normlanie... nie zabijcie mnie postami za ten post ze niby odradzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
65J nie wiem czy to blo do mnie,ale E/F akurat u mnie sa ogromne nie wiem jak ty ale ja jestem szczypla i wysoka i skrzywiona juz pod ciezarem piersi juz nie wspomne ze od dluzszego czasu po nocach nie spie bo mnie tak plecy bola;-(jezeli ty z twoim J czujesz sie dobrze no to swietnie tak trzymaj!a to ze przez dwa lata nie dotknie sutka....to za przeproszeniem jakies pierdoly!pozatym wyobraz sobie kupujesz ciuchy na dole 38 a na gorze 44 raczej to nie jest mormalne!!!!!!!!:-/pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pozatym nie tylko po ciazy mozna miec cycki jak worki!ja nie bylam w ciazy a cycki dyndaja....mozesz wyrazic swoje zdanie ale to przykre jak piszesz ze wedlug ciebie szkoda zachodu itd...ja juz tu nieraz naisalam jakbym nie musiala jakby to byla moj chory wymysl to uwierz nie poszlabym sie napewno pokroic!!!!zreszta nie tylko ja!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65J
ja mam 174 cm wzrostu i waze 64 kg i mam 65J... tez jestem skrzywiona i sie garbie tez jest mi ciezko kupic dol 36-38 a gore 42 wiec narazie takich rzeczy nie kupuje nie mam potrzeby chociaz kilka rzeczy by mi sie przydalo typu plaszcz wiosenny... jak chcesz to rob ja ci nie zabraniam zapewne nie bedziesz zalowac w sumie w przeliczeniu gdybym ja miala pod biustem 75 to wyszlaby mi miseczka H czyli i tak mam duzo wieksze piersi od ciebie, ale wole takie niz przez cale zycie miec A wypychac silikonowymi wkladkami i miec wrazenie jakby nigdy nie zaczely roznac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×