Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość marta76
dziewczyny widzę, że wątpicie w prawdziwość mojej historii a raczej nie moją a mojejej koleżanki, to bardzo przykre i snutne ,liczyłam ,że kto jak to, ale wy zrozumiecie tą dziewczynę .Dodam ,że to z waszą nieświadomą pomocą mam na myśli to forum ona zdecydowała się na tego lekarza.Finał tej decyzji jest taki ,że dzisiaj ma potwornie oszpecone piersi i od miesiąca chodzi do psychologa ponieważ nie potrafi uporać się z tym koszmarem,zaczęła zaniedbywać nie tylko siebie, ale także rodzinę własne dzieci, nie potrafi właściwie funkcjonować .Pytam się was czy to jest powód do żartów.?Jeśli chodzi o sprawę finansową to nie jest to dla niej wielki problem stać ją na to żeby zapłacić jeszcze raz, nie pięniądze w życiu są najważniejsze ,bardziej jest załamana tym ,że znowu ma być jak ona to mówi ;;krojona;; znowu ma przechodzić ten ból i lęk przed narkozą ,myśle ,że to ją przerasta pstchicznie.Pozdrawiam wszystkie Mega zadowolone panie i żałuję ,że do tego grona nie należy moja przyjaciółka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
DO MARTA76 NIe wiem właściwie co napisać, bo już wcześniej wyraziłam swoje współczucie dla twojej koleżanki i w zupełności rozumiem co kobieta może w tej chwili przezywać , pomijając fakt jaki to lekarz wykonał zabieg uważam, że teraz rzezcywiscie trudno jej bedzie dokonać następnego kroku - ja niestety nie potrafię pomóc mogę jedynie wyrazić swój żal, że tak jej się przytrafiło, poza tym teraz tylko wsparcie ze strony najbliższych jest ważne no i przezde wszystkim jej psychika musi dojść do ładu, żeby mogła racjonlnie pomyśleć, najgorzej, że teraz i rodzina na pewno cierpi, bo taki problem jak widać dotyka potem nie tylko pacjentki :( Szczerze współczuje i jestem z nią myślami - ale czy to coś da??/??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do marta 76; na pewno nikt sobie nie robi żartów z twojej koleżanki, bo żadna z nas nie chciałaby się na pewno znaleźć w jej skórze. po prostu jestem w szoku. ciężko mi w to uwierzyć ,że lekarz którego tak wychwalają pacjentki, ja do nich też należę, Jeszcze raz powtarzam ciężko uwierzyć, a nie że to niemożliwe. szczerzę jej współczuję i mam nadzieję,że dojdzie do siebie. nadal nie piszesz jak lekarz wytłumaczył jej taką asymetrię i nierówne brodawki, czy wogóle jej to wyjaśnił czy po prostu powiedział , że piersi są do poprawki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia.pl
Mnie w ogole nie przekonuje to pisanie w imieniu kolezanki. Jestes jej rzeczniczka, czy jak? Zreszta, jak jest niezadowolona, moze to zglosic do odpowiednich organow typu izba lekarska itp. Z tak razacymi bledami w operacj i oszpeceniem, zamiast wyslugiwac sie kolezanka do pisania za nia na forum, niech po prostu postara sie, zeby lekarz zostal ukarany w jakis sposob, jesli to faktycznie jego wina. Faktycznie, nic nie piszesz nt tej asymetrii. Moje piersi tez sa swietne, symetryczne, maja fantastyczny ksztalt. Zeby zrobic az taka asymetrie, to chyba musialby byc facet pod jakims wplywem, bo przeciez kazdy, nawet nie lekarz by cos takie zauwazyl w trakcie operacji. No i prosze nie zwalalac tu posrednio winy na nas. Kazdy, kto poddaje sie takien operacj ijest peolnoletni i robi to na wlasne ryzyko. A kazda z nas, ktora miala stycznosc z dr. Muraszko polecalaby go w dym kazdej nastepnej osobie. Ja w kazdym razie na pewno bede tak robila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulek102
Jestem przed operacją i nie wiem czy po takiej przestrodze z tą nieudaną operacją u Dr Maruszko mam się bać?! To mi się wydaje takie absurdalne że można aż tak spartaczyć operację, przecież robi to chirurg który tego typu zabiegi wykonuje codziennie. Bardzo współczuję tej dziewczynie i mam nadzieję że mnie taki los nie spotka. Ja jestem ze Szczecina i tutaj będę miała operację. Pozdrawiam wszystkie forumowiczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulek102
przepraszam przekręciłam nazwisko - Muraszko oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulek102
Do Rena jak to jest już miesiąc z nowymi fajnymi cycuszkami?? ja jestem miesiąc przed ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanonna
Weszłam na forum przepełniona szczęściem chciałam się pochwalić że przebrnęłam pozytywnie komisję we Wrocławiu termin na wrzesień /przede mną tylko niezbędne badania/ a tu czytam zaległe posty i zrobiło mi się smutno i trochę ogarnęły mnie mieszane uczucia że komuś operacja nie wyszła, życzę jej siły i wytrwałości na ten rok wierzę że następna operacja przejdzie pomyślnie i więcej wiary i dobrego nastawienia do życia dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanonna
Weszłam na forum przepełniona szczęściem chciałam się pochwalić że przebrnęłam pozytywnie komisję we Wrocławiu termin na wrzesień /przede mną tylko niezbędne badania/ a tu czytam zaległe posty i zrobiło mi się smutno i trochę ogarnęły mnie mieszane uczucia że komuś operacja nie wyszła, życzę jej siły i wytrwałości na ten rok wierzę że następna operacja przejdzie pomyślnie i więcej wiary i dobrego nastawienia do życia dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasa75E/F
Hej dziewczyny!!! mam pytanie???dzwonila do mnie wczoraj pielegniarka z kliniki zeby przeniesc moja wizyte o dwie godzinki no i przy okazji zpytalam sie o mniej iecej kiedy dostane termin????no i ona powiedziala ze na jesien bo wtedy najlepiej zrobic taka operacje bo ten stanik po operacyjny jest gruby musze go 6 tygodni nosic i te bandaze ze najlepiej na jesien troszke sie wysztraszylam i powiedzialam ze zaczynam nowa prace od polowy sierpnia wolalabym juz byc po aona aha no to zobaczymy jakis tam termin wynajdziemy....i teraz nie wiem czy rzeczywiscie nie poczekac na jesien sama nie wiem?????ponc lepiej sie goji i takie tam,sama juz nie wiem w sumie...dziewczyny moze w ycos mi dopowiecie???:-)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monioooo
Witam :D:D mam pytanko do dziewczyn po operacji czy szczepiłyście się przeciwko żółtaczce?? kaśka mi dr Muraszko odradzał operacje we wakacje, bo chciałam na początku lipca, a że w październiku musze wrócić na studia to ustalilismy termin na koniec sierpnia, podobno jak jest ciepło to rany się gorzej i wolniej goją, Pozdrawiam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moniooo- widzę,że termin już ustalony, super .Więc trwa wielkie odliczanie. Jeśli chodzi o żółtaczkę to ja się nie szczepiłam,ale gdybym teraz jeszcze raz się poddawała operacji to pewnie bym to zrobiła.tak dla własnego spokoju. na szczęście nic się nie stało i się nie zaraziłam, ale lepiej dmuchać na zimne. do kasia 75 e/f- zanim trafiłam do dr Muraszko byłam u kilku lekarzy i każdy mi odradzał poddania się operacji w środku lata, ale lato mamy jakie mamy, bardzo ciepłych i dusznych dni jest jak na lekarstwo. Zresztą moja koleżanka nie chciała czekać i poddała się operacji w połowie lipca zeszłego roku i wszystko jej się świetnie wygoiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska75E/F
dziekuje dziewczyny za odp:-)wlasnie zdaje sobie sprawe ze lepiej na jesien ale czy ja wytrzymam....kurde juz tyle czakam na operacje !!i najesien juz chcialabym byc fit!!!!!a co do naszego lata to racja nie wiadomo czy wogole bedzie??!!to bende po operacji siedziec w domu i juz!!!kurcze nie wiem pogadam z lekarzem!pozdrawiam i jesccze raz wielkie dzieki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo wszystkim:) Lanona jak ci się udało załatwić operację na wrzesien, ja mam na października:( Ale odczekam swoje:) A jakie badania masz zrobić? coż ci powiedzieli na tej komisji? Trochę nie bardzo rozumiem wypowiedź Janiny M, o co chodzi z tym tekstem, że jeśli nie rodziłaś, nie masz partnera \"na dobre i na złe\" to przemyśl to sobie dobrze. Czy mam rozumieć że Janino M twoja operacja okazała się porażką? Bo wiesz, ja mam 26 lat, mam męża i dziecko i szczerze mówiąc jak bym dostała możliwość zrobić to przed ciążą nie wahałabym się.Mój biust podczas ciąży tak strasznie urósł, że był większy od brzucha,a mój mąż jaką ma przyjemność z piersi, które wiszą i ja sama się nich wstydzę. Ja rozumiem że każdy ma swoje zdanie, ale twoja wypowiedź to trochę za tajemnicza jest. KASKA 75E/F masz ciężki orzech do zgryzienia, bo faktycznie nie wiadomo jakie u nas lato będzie i jaki termin jest dobry na zabieg. Najlepiej pogadaj z lekarzem,niech ci doradzi. Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulek102
Ja mam termin na 27 lipiec i za nic go nie przełożę na jesień - już teraz nie mogę się doczekać - a jesienią będę już robić zakupy w innym rozmiarze ;) Lekarz sam zaproponował mi taki termin - myślę że odradziłby mi gdyby to było złe dla mojego zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska75E/F
anulek a jaki masz rozmiar piersi teraz???jesli moge spytac??i do jakigo chcesz sobie zmniejszyc???pozdrawima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65J
ta babka napisala "partnera na dobre i na zle i dziecko" bo zapewne odradza robic operacje mlodym dziewczynom ktore co chwile skacza z kwiatka na kwiatek, po rpostu takie ktore nie sa jeszcze ustatkowane zyciowo bo nie wiadomo jak kazdy kolejny facet zareaguje na blizny nie kazdemu moga sie spodobac zreszta niektorzy faceci glupio mysla nie wiedza jak to jest miec wielki biust i lubia jak babki maja duze cycki jest na co popatrzec i gdybys mu powiedziala ze mialas takie duze ale sobie zmniejszylas to pomyslalby ze glupia jestes :) oczywiscie hipotezuje :) ja szczerze wole miec moje 65J niz 65A uwazam ze A to tragedia jak dla mnie wg mnie najladniejszy to bius C-D :) i nie uwazam ze jest duzy oczywiscie przy obwodzie 60-65 :) pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulek102
Do Kasia75E/F Ja mam rozmiar 75G /H zależy od biustonosza i w dodatku są obwisłe i dawno już straciły jędrność, upycham je w biustonoszu i opanowałam to już do perfekcji - wszystkim się wydaje że mam cudny jędrny biust;) Dla mnie to przyczyna kompleksów- wstydzę się swojego ciała nago.Cycki tak wiszą i dyndają że od razu po przebudzeniu upycham je w biustonosz. Marzę żeby czuć się swobodnie, o sukienkach z odkrytymi ramionami,o pięknym bikini achhhhhh. Jeszcze miesiąc i troszkę i sen się spełni ;) Pozdrawiam cieplutko ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulek102
aaaaa i chciałabym je zmniejszyć do dużego C lub małego D, ale mam problem bo sama muszę kupić biustonosz i nie wiem jaki rozmiar; czy ma być ciasno dopasowany???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska75E/F
no mi sie wydaje ze powinien byc ciasniejszy!!!a moze najlepiej przedzwon do lekarza albo pielegniarki i sie spytaj bo wiesz wydasz kase okaze sie e nnie taki!!pozdrawiam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
No widzę babki, że się rozgadało to forum , że hej! Co do biustonosza to powinien być ciaśniejszy, poza tym pamietajmy, że po zabiegu są obrzęki ,a z czasem one maleją więc potem biuścik fajnie leży. DO 65J Ja to właściwie jestem zaskoczona, że któraś kobitka jest zadowolona z mega biustu no chyba, że jej to przynosi zyski hahh, jakis filmiki i takie tam haha - to żart oczywiscie, ja teraz przeżywam swą druga młodość, bo mój mężuś powiedział, że teraz to ma nastolatkę w domu hi, no i ja sie teraz tak właśnie czuję - mam małe C i to mi wystarcza miałam w obwodzie 104 cm teraz mam 95 cm jest poprostu bosko, dziasiaj założyłam sobie białą bluzeczkę z lekkim żabotem ,czarną spódnicę z wysokim stanem i czułam się jak wniebowzięta - taka opcja ubraniowa do niedawna nie wchodziła w grę a teraz ohohohoho:) Co do terminu to moja koleżanka była póniej niz ty ANULEK 102i też dostała termin na 1 września ale musiała przenieść go na grudzien z powodu edukacji. Strasznie mnie swędzą blizny, teraz jesze z tydzien i zaczynam smarowac contratubexem. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska75E/F
paniusia ale ci zazdroszcze:-);-)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska75E/F
paniusia a ty nosisz dalej ten sportowystaniczek co nie??kurcze napewno odrtazu szczuplej sie wyglada bez olbrzymow co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paniusia, a tak naprawdę ;) to powinnaś mieć rozmiar? Bo C przy 95 cm w biuście to mniej więcej 80C - znaczy, pod biustem musiałabyś mieć ok. 90 cm (i wtedy, przy 5 cm różnicy w obwodach, byłby to naprawdę minibiust) ;) Wiem, czepiam się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
DO KAŚKA ,,, No pewniuśko, że sie teraz super wygląda, dużo szczuplej, znajoma wczoraj mnie nie poznała, a koleżanki z pracy to poprostu buzie otworzyło oooooooo:) DO BEST_BRA - JA W TEJ CHWILI MAM STANIK 75C TRIUMPHA WIEC NIE MAM TERAZ ORIENTACJI CZY 80 - CZY 90 TERAZ TO JUŻ NIE WAŻNE, POZDRAWIAM cIĘ :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska75E/F
paniusia a powiedz mi bo moze to glupie ale mi tak po glowie chodzi jak bende wygladac czy to widac ze jest sie po operacji przez pierwszy czas i jaks inaczej wygladaja piersi w staniku tym pooperacyjnym...jak pojde do nowej pracy zeby sie kazdy nie zastanawial co mi jest i sie na mnie dziwnie patrzyl????pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanonna
Witam Klementyka26 termin mam taki szybki bo przed moją wizytą jakaś kobieta zadzwoniła i zrezygnowała w ten sposób mnie on przypadł jeśli chcesz to Ci go odstąpię / tylko nie wiem czy jest taka możliwość/ bo mam parę kilo jeszcze do zrzucenia a w tak krótkim czasie nie uda mi się pozbyć tyle ile bym chciała. Pani doktor była wspaniała i bardzo delikatna a ja pojechałam na żywioł tylko ze skierowaniem i zaświadczeniem od neurologa a więc czeka mnie jeszcze usg piersi, mammografia, zdjęcie kręgosłupa wizyta u ortopedy i nie bardzo wiem czy uda mi się to tak szybko załatwić bo to okres urlopów się zaczyna muszę się zorientować i zrobić wszystko prywatnie to i tak niewielki koszt przy płaceniu za całą operację a badania nie mogą być starsze jak miesiąc to wszystko po to by fundusz za to zapłacił. A tak w ogóle to poradnia we Wrocławiu czynna tylko we wtorki od czerwca po wcześniejszej rejestracji telefonicznej widnieje na drzwiach, rejestracja od 9 do 10.30 po numerem 0713602299. Ja przyjechałam tak jak mówiłaś wcześniej i udało mi się jeszcze zarejestrować pielęgniarka była bardzo miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanonna
ja mam 32 lata i czekałam z operacją do urodzenia dzieci bo w każdej ciąży piersi rosły mi średnio o 2-3 rozmiary więc nie było sensu robić jej po pierwszej ciąży. Teraz wszystkie dzieci mam już w domu więc pora zrobić coś dla siebie. Paniusia1 gdzie zdejmowali ci szwy w szpitalu czy poradni? Anulek102 ty również masz operację we Wrocławiu?Jeśli tak to będę z niecierpliwością czekać na twoje wypowiedzi po tak jak na paniusia1. Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babunia cyc
dzień dobry wszystkim!! sledze forum juz od dawna. bardzo fajnie ze tak duzo dziewczyn pisze o wszystkim co kreci sie wokół operacji. dołączam do was bo sama sie borykam z dużym i ciezkim biustem. nie pisze o argumentach za operacją bo każda z nas ma podobne. chce nosić fajne bluzki i sukienki, uprawiać swobodnie sport, chodzic wyprostowana jak struna itd..przeczytałam prawie wszystkie wypowiedzi na forum i nie znalazłam info o lekarzu godnym polecenia w wawie. dziewczyny drogie - mowie do forumowiczek zaangazowanych aktywnie w temat. słyszałyscie jakimś warszawskim dr muraszko?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska75E/F
witaj babunia cyc:-)niestety nie wiem nic o zadnej klinice w warszawie ale napewno jest masa dobrych klinik jak przystalo na stolice!!musisz po necie poserwowac... pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×