Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość anulek102
Dzwonił wczoraj do mnie pan doktor i powiedział o zmianie terminu operacji ;( I nawet nie sprecyzował w jakim terminie mi zrobi bo sprawy formalne kliniki - chodzi o ubezpieczenie; może to być kwestia kilku dni albo miesiąca więc może zbiegnie mi się termin z Kaska75E/F; Smutno mi - już bym to chciała mieć za sobą ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
No witam serdecznie:) Ja w tej chwili mam manię zakupów - super wyprzedaże w sklepach firmowych to extra sprawa - normalnie fobia hahahaah, cycuszki super si goją, blizny już miękkie, jasnobaldoróżowe, cycuszki się zrobiły miękkie, nie ma już obrzęku, smaruję maścią z wit. A, nie wiem cholerka kiedy mogę zacząć stosować contratubex i ile go czasu stosować, bo potem mam zamier smarować NO-SCAREM, brodawki jaśniutkie, poprostu jest bosko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 75E/F
witam :-) paniusia cieszy mnie twoje szczescie:-) aniu nie przejmiuj sie tylko szkoda ze nie sprecyzowal dokladnie io ile sie przesunie termin moze akurat bedziemy razem operowane???hehe ale wiesz u mnie tez sie moze cos przesunac ale mam nadzieje ze nie!!!!! pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernardetka
hej dziewczyny czy ktos moze wykonywal zabieg zmniejszenia piersi w trójmieście? czy możecie polecic jakiegos lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernardetka
hej dziewczyny czy ktos moze wykonywal zabieg zmniejszenia piersi w trójmieście? czy możecie polecic jakiegos lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia.pl
Clinica Medica w Gdyni, dr. Muraszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAPRASZAMY
Serdecznie zapraszamy na forum www.feelbeauty.eu/forum na temat operacji plastycznych,medycyny estetycznej oraz wiele innych ciekawych tematow.Tworza go ludzie majacy sami zabiegi,ciekawe historie,przygotowania,dylematy...Moze i Ty jesli mialas/miales zabieg opisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka0707
Do: Anulek 102 Aniu, w którymś Twoim poście napisałaś, że sama musisz kupić sobie stanik. Mogę odesłać Ci mój gorsecik, który nosiłam po operacji. Jest w rozmiarze 38 i na prawdę dobrze trzyma biust. Jeżeli chcesz mogę wysłać zdjęcia. Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulek102
Aga będę wdzięczna - a jaki rozmiar miseczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka0707
Aniu, wysłałam ci maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulek102
Aga nie dostałam nic ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka0707
Wysłałam jeszcze raz z maila firmowego mam nadzieję, że teraz dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulek102
Aga podaj mi swojego maila to podam Ci inny adres internetowy ;) Znów nic nie dostałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulek102
Aga już mam - odpisałam na maila firmowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamitka
Czesc dziewczyny, nie dostalam zgody na sfinasowanie operacji. Mam isc na psychoterapie i pogodzic sie z moimi wiszacymi cycami. I kupowac staniki szersze i z szerokimi ramiaczkami. Bo niby zle staniki nosze. Moje 70 J jest zle. Jestem wciekla. Tyle czasu sie naszukalam odpowiednich firm, ktore by mialy rozmiar na moj cyc, a oni twierdza, ze zle. Co mam zrobic. Ubrac sie w 75 E i wyslac im zdjecie z moimi bulami?Jestem zawiedziona.Tu nie ma wiekszych miseczek.Mam prawo do odwolania. Ale w co uderzyc?Gdzie isc? Jakich chirurgow polecicie na poudniu Polski, albo w Szczecinie, albo w czechach. Tam mam najlblizej. Do Pragi z 500 km, do Polanicy 800 km. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I teraz wyjdzie, że to moja wina, masz za dobry biustonosz i nie wyglądasz na osobę problemami ... pszepłaszam :( ;) A na serio to \"profesjonalizm\" jest powalający... Przychodzi dziewczyna w dobrze dobranym staniku, której mimo tego jest źle w jej ciele i prosi o pomoc a tu jako rozwiązanie doradzają zamianę dobrego biustonosza na jakieś za szerokie chomonto, w którym kobieta będzie wyglądała i czuła się 10 razy gorzej. Ale może masz rację, i o to faktycznie chodzi ? Na co dzień dobrze dopasowana kolorowa koronka 70JJ a do konsultacji jakiś szary namiot 80D, z którego na wszystkie strony się biust wylewa? :o Paranoja, naprawdę... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 75E/F
mamitka ODWOLUJ SIE!!!!!!!!!!!11 TYM DZIADKOM Z KASY O TO CHODZI ZEBY CIE ZNIECHECIC!!!a ty sie im nie dawaj i napisz odwolanie!!a co mialas za zaswiadczenia??i w jakiej kasie chorych jestes?kurna dziadki jedne!!!ale bardzo czesto tak jest ze odmawiaja ale potem trzeba sie odwolac i z reguly rozpatruja po raz drugi pozytywnie!!!i wiesz co mysle sobie ze do tego psychoterapelty nie byloby najgorzej pojsc i powiedziec co myslisz co czujesz i jesli ty rzeczywiscie czujesz sie z tym zle a pani /pan psychoterapelta bedzie kompetentny to ci napisze odpowiedni papierek ze OPjest konieczna i ty dla siebie a ni ona/on nie widza dla ciebie innego wyjscia!!!i bo ja ci powiem ze mnie nawet pani ginekolog nastawila na to ze moga mi nie chciec zaplacic i odrazu mi powiedziala zebym napisala odwolanie!!!trzymam kciuk;-)pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMITKA zgadzam się z Kaśką. Odwołuj się!!! a do psychologa niech sobie idą sami. Jak oni mogą decydować o twoim losie. A jak tak się upierają to idź do psychiatry prywatnie i poproś o zaświadczenie że z twoją psychika jest wszystko ok. Nie wiem jakie miałaś zaświadczenia ale dobrze mieć od ortopedy i np jeszcze prześwietlenie kręgosłupa z dobrym opisem. Nie poddawaj się tak łatwo. Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria52
Mam pytanie-miałam zmniejzane piersi i czytam o tym biustonoszu chirurgicznym,gdzie go można kupić.Mnie lekarz powiedział,że mam nosić zwykły biustonosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 75E/F
maria52 jak zwykly biustonosz???????trzeba nosic taki biustonosz ciasny poopearcyjny ktory wymodeluje i bardzo dobrze podtrzymuje biust!!a z tego co ja wiem to klinika szpital powinien ci taki dac albo zapewnic w tym czasie kiedy jestes nakierowac zebys sama sobie kupila moim zdaniem to bardzo wazny jest odpowiedni stanik...a robilas prywatmnie op?astanik to mozesz sie zapytac w takim sklepie co sa takie rozne rzeczy do rechabilitycji tam sa majtki po ciazy po operacjach wiec i taki stanik byc moze...albo w internecie wpisz stanik pooperacyjny???sportowy jest ok ale ta pielegniarka co z nia rozmawialam mowila ze jednak taki specjalny na poczatki jest najlepszy.a ile jestes po op?kurna jaki dziwny lekarz ze ci tak powiedzial po ten czas po op jest bardzo wazny i ten stanik pomaga biustowi zeby nabal ladnej formy itd,,,,wiele dziewczyn tutaj pisalo ze nawet do 8 tygodni musza badz musialy w takim latac...no zycze powodzenia w poszukiwaniu stanika pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psychee Ja apropo staniczków,piszesz brytyjskie g ale może podasz jakie są w obwodzie. Ja mam ciasno pod biustem 85 a w biuście 105. Jaki to rozmiar,jaki powinnam kupić stanik. Może Best-bra mi coś poradzisz bo na razie są jakie są a nie wygląda to za ładnie.A w planach to tylko skalpel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementynka Czytam wszystko dokładnie jeszcze raz i widzę że Ty nosisz 65hh więc się w tym stroju kąpielowym chyba nie zmieszcze w obwodzie.Ach.. szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanonna
Klementyka piękne te stroje i bielizna u Milli i tak jak piszesz wcześniej zadzwonię aby nie jechać na darmo Odnośnie stanika po operacji ja na komisji pytałam o stanik pani doktor powiedziała że przez pierwsze dni będę miała opatrunek więc nie ma sensu nosić stanik też mnie to zdziwiło więc zrobię jak paniusia nabędę takie same i zabiorę ze sobą a nóż się przydadzą. Paniusia a ty nadal nosisz te co miałaś w szpitalu czy kupiłaś jakiś inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola27, możesz zacząć od zmierzenia 80E (36E) w markach brytyjskich albo polskiego 80G. Ale w większości modeli raczej będzie za luźne w obwodzie, 75F-FF(34F-FF) brytyjskie (polskie 75I) powinno pasować lepiej. W sklepach netowych wybór masz ogromny, przykłady: http://tnij.org/dq44 http://tnij.org/dq43 http://tnij.org/dq48 (uwaga, Lepel Athena wyskakujący tu jako jeden z pierwszych to ściśliwiec dużomiskowy!) Nawet takie cudo jak Antośkowy gorset możesz upolować (tu 36E powinno być OK, ciasny jest): http://tnij.org/dq45 I stroje kąpielowe: http://tnij.org/dq46 http://tnij.org/dq47 A zacznij od sprawdzenia, czy nie masz gdzieś w okolicy jakiegoś dobrego sklepu stacjonarnego : http://stanikowamapa.prv.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 75E/F
dziewczyny a ja mam jeszcze pytanie jak jest z miesiaczka bo mi wypada 2 dni przed operacja ze powinnam dostac miesiaczke albo i nawet w dzien op jak mi sie spozni dwa dni bo tez moze tak byc...z gory dzieki za odp:-)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanonna
mnie pani doktor pytała kiedy mi wypada ustalając termin ponieważ mówiła że lepiej być już po wtedy są mniejsze obrzęki i organizm ma mniejsze tendencje do krwiaków lepiej się goi zresztą dziewczyny też pisały że lepiej być po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Best-bra, staniczki ładne lokalizator się przyda.Zrobię sobie wycieczkę do łodzi albo Częstochowy,bo mieszkam po środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Odnośnie miesiączki mi lekarka mówiła, że najlepiej być po, tak pośrodku. A powiedzcie mi co z tabletkami antykoncepcyjnymi? juz raz był poruszany ten temat, ale w sumie nie do końca rozgryziony.Mi koleżanka mówiła,że 6 tyg przed operacją nie wolno już brać, a kiedyś tu na forum czytałam, że spokojnie można brać. mi też tak chyba wypadnie ta miesiączka na op:( Jola 27, tak ja noszę 65hh (i to dzięki best bra:)) bo wczesniej kupowałam staniki 75F (ale koszmar-jak widze teraz soj biust a wcześniej w staniku to bez porównania) Lanona warto zadzwonić do Mili, ja nie mam daleko do Wrocka więc mogłam się przejechać, ale np jak ja byłam to w moim rozmiarze nie było w ogóle białych staników, a mi zależało na biały.Ale kupiłam czarny i cielisty i też jest ok:) Za dwa tyg jadę na wczasy:) ostatnie wakacje z wielkim biustem:D Dziewczyny powiedzcie coś o tabletkach antykoncepcyjnych. Nie ukrywam że dzięki nim można fajnie sobie miesiączkę wyregulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia.pl
Pigulki mozesz brac bez problemu, tymbardziej wlasnie, ze przy nich masz pewnosc, ze okres nie wypadnie Ci w okolicach operacji. Pigulki trzeba odstawic tylko przy operacjach brzucha, np liposukcja, czy plastyka. (Tak mi moj chirurg plastyczny powiedzial).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×