Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gosc 392036
hej chcialam zapytac, jak to jest z guzkami w przypadku zmniejszania biustu, czy stanowia dyskwalifikacje do zabiegu ? teraz co prawda nie mam nic, ale kiedys mialam i po usunieciu pozostal mi krwiak, ale na USG pani okreslila moj stan jako zdrowy. czy ktos sie moze orientuje jak to jest ? na zadnej stronie internetowej nie znalazlam nic na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpacz, jeśli w tych 75 zapięcie nie podjeżdża do góry także wtedy, gdy dobrze wyregulujesz ramiączka (przeważnie optymalne napięcie jest wtedy, gdy da się je odciągnąć od szczytu ramienia na jakieś 2-3 palce) i jeśli obwód nie zsuwa ani o milimetr się jak ramiączka całkowicie zdejmiesz, to OK :) == Izunia 8, tabelki to tylko podpowiedź, bo co biust to gust ;) Bywają dziewczyny noszące o 1-2 miseczki mniej (przeważnie te tęższe, bo więcej pomiaru przypada na plecki) czy więcej (częściej szczuplejsze, o wąskich plecach – proporcjonalnie więcej pomiaru przypada wtedy na piersi) niż by to wynikało z tabel, na Stanikomanii też jest taki przykład: http://stanikomania.blox.pl/2008/06/Dobry-stanik-Nic-prostszego.html (normalnie bryt. 34F jest na ok. 102 cm w biuście, a tu modelka ma 98 cm). Poza tym różne są też staniki, bywają z miskami mniejszymi/większymi niż standardowe (np. we Freyowej Eleanor mogłoby Ci pasować 32F, ale już w Evę nie wiem, czy w 32G byś weszła). Reasumując: nie ma się co stresować, że ze sklepu wychodzimy z innym rozmiarem niż wynika z pomiarów, bo rozmiar to tylko liczba i literki ;) Jeśli tylko ten rozmiar jest dobry a stanik wygodny, to wszystko jest jak być powinno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitka36
:) ale i tak sie ciesze, że moge tutaj o tym pogadać ( przelać mysli na internetową kartkę). A te osoby które nie noszą nadwagi w biuscie to nie wiedzą co to jest wiec niech sie nie wypowiadają na temat poprawy natury. Znam ludzi którzy poprawiali uszy, nosy wargi i nikt im nic nie mówił ze to nie poprawne lub zbyteczne. A co z tymi laskami co powiekszją biusty na coraz większe i większe.... same zobacza po latach co na to ich kręgosłup. A co do mojej operacji to mam nadzije ze uda mi sie ja zrobić jeszcze w tym roku. A może mi ktoś powiedzieć ile kosztuje taki zabieg u dr Jarlińskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
Z tego co mi powiedzial, to miedzy 8000-9000 tysiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitka36
Tanio nie jest ale za to jaki efekt :) Mysle i mam tez nadzije, że wart tej ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
Szczerze mowiac, wydaje mi sie, ze to jest umiarkowana cena jak na te operacje. Np. Kuczynski w Lublnie bierze 12 tysiecy... ale slyszalam, ze u niego operuje sie wielu cudzoziemcow, tzn cudzoziemen w tym przypadku :D wiec moze stad taka cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
Witam , mi też dr Jarliński zaśpiewał 8000-9000 tys, więc podejrzewam że to jego standardowy cennik . ale facet jest godny zaufania :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atinka36
a czy ktoś może wie jak długo trzeba czekać na termin operacji u dr Jarlińskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atinka36
a czy ktoś może wie jak długo trzeba czekać na termin operacji u dr Jarlińskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
Atinka-pisalam: kolo 4 misiecy. Na poczatku lipca dal mi termin na poczatek listopada. Mam pytanie jeszcze do pan do operacji: na jakiej podstawie ustalalyscie rozmiar ? W mililitrach ? Czy powiedzialyscie jakies magiczne B, C ? No i czy generalnie sie lekarz trzymal ustalen ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atinka36
To nie tak tragicznie z tym terminem, mam nadziję, że na ten rok jeszcze sie załapie. Mam pytanie czy do tego umówionego terminu u dr Jarlińskiego musisz zrobić jakieś dodatkowe badania? czy musisz mieć swoj biustonosz po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
Na pierwsze spotkanie nie musisz miec jeszcze zadnych badan, potem on ci daje na katreczce, ale nie jest ich duzo. Z tego, co wiem cena biustonosza jest wliczona w cene zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 982947
to co ? nikt nie wie, jak to jest z ewentualnymi guzkami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pysia23
Cześć dziewczyny.Chciałabym poddać sie operacji zmiejszenia biustu w Warszawie. Czy ktoś mógłby polecić mi kogoś dobrego w Warszawie?Nie moge już wytrzymać ze swoimi dużymi piersiami, narzeczony uważa, że przesadzam ale on poprostu mnie nie rozumie. Mam chory kregosłup, dyskopatie i mój biust stał się jeszcze bardziej uciążliwy.Mam rozmiar 75G i to jest za dużo jak dla mnie;( Proszę bardzo o jakąś radę. I jak mam załatwiać refundację z NFZ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monioooo
gosc 982947 moim zdaniem to pytanie powinnas skierowac do lekarza na konsultacji wtedy otrzymasz pewną odpowiedz od specjalisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka.ma
mam duże E lub F, fakt ze stanikami jest problem, trzeba się naszukać i wydać więcej... ale kto Ci tam patrz na kolor stanika, lub jego fason;p co do dźwigania tego balastu, to znowu kwestia dobrania stanika. Biegam, pływam, tylko trzeba je odpowiednie ubrać;) kiedyś były dla mnie kompleksem, ale... wynalazłam nowe hihi poza tym nie pozbawiłabym się tych męskich spojrzeń, to takie zabawne i proste ale może ja tego nie rozumiem, bo jestem kobietą;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota00
Do gosc 392036 witam kiedyś dużo lat temu miałam zabieg usuwania guza , a 1,5 roku temu zmniejszałam piersi.Moją decyzje uzalezniłam od decyzji onkologa.Mój lekarz powiedział że nie ma żadnych przedciwskazań , oczywiście wcześniej robiłam mamografię i usg.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monioooo
Ka.ma ciesze sie że dobrze czujesz sie ze swoimi dużymi piersiami ale ja mam rozmiar 70H i choc mam dobrze dobrany stanik, dzięki temu co pisała best-bra, to i tak nie moge sfobodnie biegac i wogóle, piszesz ze kto patrzy na kolor stanika no przedewszystkim ja i mam juz dosyć białych,czarnych lub siwych chciałabym jak moje kolezanki kupowac sobie ładne kolorowe biustonosze ale niestety musze się zadowolić tym co mają w moim rozmiarze, dlatego już nie moge się doczekać kiedy moje cycuchy będa takie jak sobie marze :D:D:D a to juz za 15 dni :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 981136
dzieki za odpowiedz. wiadomo ze najlepiej zapytac lekarza, ale ja jakos sie boje, ze w ogole mnie wysmieje i powie, ze jak moge myslec o takiej opracji, jak mialam guzka, gdyby nie ten glupi krwiak ktory zostal chyba bym sie nie przyznala, ze cos mialam... wiem, ze to nierozsadne, ale nie wyobrazam sobie dalej zycia z moim biustem takim, jak wyglada on teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ka.my
hmmm jestes kobieta... rozumiem, a my nie xD dla mnie kolor i fason stanika tez sa wazne, zwlaszcza, jak wchodze do fajnych sklepow (a jestem mloda) i widze ladne staniki... i moge sobie tylko na nie popatrzyc, a mam rozmiar C/D :/ i zawsze mialam, nawet majac 15 lat musialam nosic juz "namioty" oczywiscie tylko biale lub czarne. szlag czlowieka trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monioooo
gośc 981136 nie powinnaś sie bać zadać tego pytania lekarzowi i nie sądze żeby on cie wyśmiał a jeśli by tak sie zachował to nie jest profesjonalista a jego obowiązkiem na konsultacji jest rozwiac wszelkie wątpliwości jakie ma pacjentka i udzielić jej wszelkich informacji, więc przełam strach i zapytaj o to lekarza a później tylko odliczaj dni do zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka.ma - fajnie że jest ktoś tu na forum i mówi, że podobają mu się duże piersi. Ale wiesz, operując rozmiarem duże E czy F, to trochę pojęcie względne. Jak ktos jest wysoki i np "lepiej zbudowany" to ten rozmiar miseczki nie jest duży, poza tym ważne ile kto ma jeszcze pod biustem. Ja jakbym miała taki rozmiar to może i bym się nie poddawała operacji. Ale wiesz ja np mam 65HH i nie mam zamiaru całe życie nosić ciężaru i upychać obwisłe cycki w staniki. Ale fajnie że zadowolona jestes ze swojego ciała i podobasz się sobie, naprawdę gratuluję, bo tu jest mało takich kobitek. Moniooo jak super że masz jeszcze tylko 15 dni. Ja też już odliczam czas do października:D A tak poza tym jak idzie zrzucanie zbędnych kilogramów??? Ja oprócz robienia brzuszków zaczęłam biegać. Nie jest łatwo, ale daję radę:)Poza tym waga poszła w dół!!!!no i nadal nie jem kolacji:) I tak na dobrą sprawę żebym doszła do wagi sprzed ciązy muszę zrzucić 2 kilogramy. Ale wiadomo biust nie spadł i jest nadal wielki, ale juz mam to w d.... bo za 7 tygodni będę LASKA z pięknym biustem i wtedy każdy zauważy że jestem szczuplejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba70GG
dziewczyny, wątku nie czytałam bo trafiłam tu przypadkiem szukając info o zupełnie innym zabiegu i o zasadności czy nie zmniejszenia biustu się wypowiadać nie będę (sama mam momenty, że chętnie bym ciachnęła choć w biuście mam tylko 103 cm i staniki od roku noszę dobre, tyle, że panicznie boję się bólu i na żadną nie niezbędną operację w życiu się nie zdecyduję :(), ale to co piszecie o bieliźnie mnie zdziwiło - 70H czy dużo mniejsze piersi, na które nie ma kolorowych staników? 3 kolory to przecież praktycznie przeszłość, teraz dzięki sklepom z markami brytyjskimi mamy przecież niezły wybór. Fakt, zmniejsza się on powyżej ich miski G czyli naszej ... K chyba?? ale skoro sama mimo GG mam staniki różowe, niebieskie, żółty, w kwiatki etc. to znaczy, że się da, tylko trzeba poszukać i nie zdawać się na pierwszą lepszą sklepiczynę spod bloku bo wtedy faktycznie skończymy w szarych namiotach zamiast w kolorowych koronkach, i to niezależnie od wielkości biustu czy innych części ciała ;) Pozdrawiam i już nie psuję wątku Gaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monioooo
klementynka26 powiem ci że waga poszła mi w dół robie brzuszki, jeżdże na rowerku a na kolacje jem tylko owoce bo jakoś trudno mi sie obyc bez zjedzenia czegoś wieczorem hehehehe twoja operacja tez juz niedługo :D:D:D:D gaba70GG masz racje są duze kolorowe staniki ale wtedy nie odpowiada mi krój a zawsze jak wybieram sie by kupic biustonosz to spedzam 1,5 godziny żeby wybrać 2 góra 3 biustonosze i mam tego dosyc, chce kupować sobie takie staniki jakie mi sie podobają i nie tracą przy tym tyle czasu i móc tez robić zakupy w każdym sklepie nie tylko w wybranych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do.... -
nie traktuj naszego uzalania sie na staniki zbyt doslownie, wiadomo, ze gdyby problemem byl wylacznie kolor bielizny, pewnie zadna z nas nie poddawalaby sie operacji. To jest cos bardziej ogolnego, takie niezadowolenie z duzego biustu, frustracja, mi sie chce plakac jak widze swoj biust w lustrze albo jak czuje go na brzuchu... i nic tego nie zmieni, oprocz operacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota00
Powiem Wam że od mojej operacji minęło już ponad 1,5 roku , a zawsze jak patrzę na swoje nowe cycki to czuję motylki w brzuchu z radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
Witam wszystkie biuściaste te przed i te po :) U mnie spokój, w tej chwili zaczęłam smarować blizny contratubexem, cycuszki już fajne mięciutkie, jakie było super uczucie wyjść na plażę założyć sobie tylko topik i nikt na mnie się nie gapił, super sprawa- ubieram bluzeczkę bez stanika i nie czuję już ciężaru, nic mi nie dynda , nic mi się nie plącze miedzy nogami hahahaha, całym sercem jestem z Wami, wiem jakie to uczucie czekać, a potem jest się po i człowiek sobie myśli nowe zycie, nowe ubranka, nowy imege, ja wymianiłam właściwie całą szafę:) - mój mąż jak zobaczył na koncie ile kasy wydałam to stwierdził, że nieopłacalny biznes to był hahah, ale tak jak kolezanka wcześniej pisała jak człowiek spojrzy w lustro, mimo że jeszcze blizny to i tak jest przeszczęśliwy :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monioooo
do.....- twoja wypowiedz była chyba skierowana do mnie, wcale nie napisałam że poddaje sie operacji bo nie moge sobie kupić ładnej kolorowej bielizny, głównymi powodami są bóle i brak akceptacji swojego wygladu dopiero później problemy z ciuchami i bielizną a jestem kobietą i chciałabym pokazywac sie przed swoim mezczyzna w ładnych staniczkach paniusia1 to znakomicie że u ciebie wszystko dobrze i bez żadnych komplikacji, zazdroszcze ci że juz możesz sobie chodzic bez stanika i kupowac szałowe bluzeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×